دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۱:۴۶Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فروش بلیط»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
کمیسیون فدرال تجارت آمریکا برای اولین بار دو شرکت را به جرم طراحی ربات های باز فروش بلیط رویدادهای جذاب فرهنگی و هنری به پرداخت بیش از 3.7 میلیون دلار جریمه محکوم کرد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
برخی گمانه زنی ها، راجع به تصمیم ها و اتفاق های جشنواره، در دوره ای که قرار نیست مانند هیچ دوره دیگری باشد، تنور حساسیت ها را گرم تر کرده است و همه اینها در شرایطی مطرح می شوند که کمتر از یک هفته دیگر به آغاز این رویداد سینمایی باقی مانده است.
اقتصاد آنلاین / اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۲:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری ضمن الزام ایرلاین ها برای برخورد با سایت ها و دفاتر غیر مجاز و گرانفروش بلیت هواپیما، گفت: شرکت های هواپیمایی موظفند از ایجاد هر گونه تعهد و فروش بلیت قبل از صدور مجوز پرواز توسط سازمان خودداری کنند.
آی تی رسان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۹    
طبق اعلام روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشور، پیرو دریافت شکایات مردمی مبنی بر گران فروشی توسط دو سایت فروش بلیط هواپیما ، سایت های سفر می و چارتر 724 جهت پیگیری قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند ...
فرارو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۱:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
فرارو- بالاخره گران فروشی بلیط هواپیما برای برخی از سایت های فروش آنلاین و همچنن آژانس های هوایی دردسرساز شد. بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری دو سایت معروف فروش بلیط آنلاین به سبب عدم دریافت مجوز و گران فروشی به محاکم قضایی معرفی شدند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۰:۴۹    
سرپرست روابط عمومی بین الملل شرکت هواپیمایی کیش توضیحاتی درباره اجرای طرح های حمایتی در قیمت بلیط هواپیمایی برای کیشوندان ارائه داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۱۵    
شهردار وارنا، از کلانشهرهای بلغارستان، اعلام کرده است که دیگر نیازی نیست مردم به باجه های فروش بلیط وسایل حمل و نقل عمومی مراجعه کنند زیرا به طور اتوماتیک در دستگاه های مخصوص واقع در نقاط مختلف شهر، قابل خریداری خواهد بود.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی با اشاره به مصوبه افزایش 10 درصدی قیمت بلیت پروازها، از تداوم محدودیت استفاده 60 درصدی از صندلی های پروازی توسط شرکت های هواپیمایی خبر داد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: رئیس هیئت مدیره انجمن ایرلاین ها گفت: اعمال محدودیت 60 درصد ظرفیت از سوی وزارت بهداشت زیان وارده به شرکت های هواپیمایی ایرانی را بسیار تشدید کرده و این در حالی است که تاکنون این امر از سوی سازمان بهداشت جهانی، ایکائو و یاتا توصیه نشده است.
ایستنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۱۸    
فروش بلیط هواپیما و رزرو هتل به خدمات اپلیکیشن ایرانسل من اضافه شد. با آغاز همکاری اسنپ تریپ و ایرانسل، مشترکان این اپراتور تلفن همراه برای دریافت خدمات حوزه سفر و گردشگری از استفاده از اپلیکیشن های مختلف بی نیاز می شوند و از این پس می توانند این خدمات را در اپلیکیشن ایرانسل من دریافت کنند. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تا پیش از این ایرلاین ها برای فروش بلیط هواپیما و ورود مسافران قوانینی همچون را در نظر گرفته بودند، اما حالا که صحبت هایی درباره واکسن این بیماری شده است و از قرار معلوم به زودی در سراسر جهان استفاده خواهد شد، صنعت گردشگری در مورد اجباری بودن یا نبودن واکسیناسیون ویروس کرونا دچار مشکل شده است ...
همگردی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۶:۳۸   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا/ این خبر پیرامون ماجرای فروش بلیط پروازی که وجود خارجی نداشت، برای شما مخاطبان گرامی نگارش شد. کلاهبرداری جدید برخی آژانس های هواپیمایی در پی شکایت این مسافر مسئله را از حسین جهانی، مدیر روابط عمومی ایران ایر جویا شدیم که اینگونه توضیح داد: متاسفانه، برخی آژانس های مسافرتی ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
ساکنان کیش برای تهیه بلیط کیش ایربا نرخ مصوب 72ساعت قبل از پروازبه دفاتر فروش بلیط مراجعه کنند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۸    
به گفته سازمان هواپیمایی کشوری مجوز پرواز و فروش بلیط هواپیما به شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران یا همان ایران ایر (هما) برای آنکارا داده شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
در تماس با چندین آژانس هواپیمایی، بررسی های میدانی حکایت از انجام پروازهای لندن به تهران دارد و این در شرایط شیوع ویروس جدید کرونا در انگلیس می تواند تبعات جبران ناپذیری داشته باشد.
برترین ها / رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۰۲:۳۸   + ۳۸ سایت دیگر  
ایرنا: در این اطلاعیه آمده است: قطع تمامی پروازهای مستقیم رفت و برگشت به لندن و همچنین ابلاغ صادره از سوی سازمان هواپیمایی کشوری به شرکتهای هواپیمایی خارجی مبنی بر عدم پذیرش مسافران از مبدا لندن به تهران به مدت دو هفته، در صورت فروش بلیت در این مسیر در بازه زمانی ذکر شده ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
سیدعلی طباطبایی نژاد مدیر سامانه گیشه 7 به عنوان یکی از سامانه های فروش بلیط تحت سامانه کلان سمفا تاکید کرد که سامانه سمفا هنوز انحصار در فرآیند اکران را نشکسته است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
فروش بلیط هواپیما و رزرو هتل به خدمات اپلیکیشن ایرانسل من اضافه شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۳۶    
اقتصاد ایران: رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور، از خدمت ویژه راه آهن برای افراد دارای معلولیت با تعریف و فعال سازی گزینه مرتبط در سامانه فروش بلیط قطارهای مسافربری خبر داد.
شایا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۲:۰۱    
خارج شدن بدون جایگزینی یک هواپیما از ناوگان هوایی یک ایرلاین در میزان و تعداد فروش بلیط هواپیما خارجی و داخلی آن تاثیر بسزایی دارد. حال تصور کنید به جای یک هواپیما تعداد بیشتری از یک ناوگان و به دلیل سقوط و حوادث یا از این قبیل اتفاقات از ناوگان یک ایرلاین حذف شود. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۱:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
امکان بهره مندی از خدمات ویژه راه آهن جمهوری اسلامی ایران برای افراد دارای معلولیت؛ با تعریف و فعال سازی گزینه مرتبط در سامانه فروش بلیط قطارهای مسافربری،فراهم شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اشجع، موسس و مدیرعامل مستر بلیط می گوید: در ماه های اخیر به دلیل شیوع کرونا؛ سفرهای ریلی و جاده ای (اتوبوس) خیلی کمتر شده و بیشترین درآمد OTAها از طریق هواپیما است ...
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سنگاپور می خواهد اواخر سال 2023 میزبان اولین سرویس تاکسی هوایی الکتریکی در جهان باشد. هواپیمای عمودپرواز این سرویس توسط Volocopter توسعه پیدا می کند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رفیعی، رئیس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی در واکنش به تبلیغات برخی دفاتر و آژانس های فروش بلیط هواپیما برای سفر به ترکیه و تزریق واکسن کرونا گفت: وقتی ترکیه هنوز برای شهروندان خود واکسن کرونا تزریق نکرده است چطور می تواند برای مسافران خارجی و ایرانی واکسن تزریق کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۴    
این بار شرکت های هواپیمایی به جای فروش بلیط هواپیما و کشتیرانی ها به جای برگزاری تورهای کروز تفریحی برای حذف سریع ویروس کرونا و بازگشت به شرایط قبل با سازمان یونیسف همکاری خواهند کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی از دسترسی نداشتن دفاتر فروش بلیط به لینک بیماران کرونایی خبر داد و گفت: بلیط برای همه افراد صادر می شود اما برخی از ایرلاین ها مسافران مبتلا به کرونا را از فرودگاه به خانه بر می گردانند.
ایران پزشک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
با همکاری وزارت بهداشت و وزارت ارتباطات و اتصال موفق سامانه های فروش بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس به سامانه ماسک، طی چند روز گذشته از فروش بلیط به صدها بیمار کرونا که بی توجه به شرایط قرنطینه قصد سفر داشتند، جلوگیری شد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۳    
با شروع همه گیری ویروس کرونا اولین صنعتی که دچار مشکل شد و هنوز هم نتوانسته به روزهای قبل بازگردد. صنعت گردشگری و هوایی می باشد. در اولین حرکت کشور ها مرز های خود را بسته و فروش بلیط هواپیما به تمامی نقاط متوقف شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۱    
سفرمارکت امسال برای دومین بار، جشنواره فروش بلیط هواپیما و تور مسافرتی را برگزار می کند. سفرمارکت به شما توصیه می کند که در ایام کرونا از سفر کردن بپرهیزید. ما نیز در این ایام تابع قوانین وزرات بهداشت هستیم و تمام سفرها و پروازها منوط به اعلام وزارت بهداشت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
قم ایرنا معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای قم گفت: مسافرانی که قصد استفاده از ناوگان عمومی جاده ای حمل ونقل مسافر را دارند، ملزم به استعلام وضعیت سلامت خود از سامانه فروش بلیط اتوبوس به نشانی www.safarvip.com هستند.
برترین ها / رکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۰   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: شرکت های حمل و نقل ریلی بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از فروش بلیت به افرادی که کمتر از 14 روز از تست مثبت کرونای آنها می گذرد، خودداری می کنند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۲    
شرقی گفت: با اتصال تمامی دفاتر فروش بلیط قطار به سامانه شناسایی بیماران مبتلا به ویروس کرونا در زمان فروش بلیط، وضعیت مسافر از بانک اطلاعاتی بیماران مبتلا به کرونا در سامانه وزارت بهداشت استعلام و از سفر این بیماران جلوگیری می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه سامانه شرکت های حمل و نقل عمومی از طریق کد ملی وضعیت سلامتی مسافران را بررسی می کند، گفت: شرکت های حمل و نقل عمومی اجازه ندارند قبل از گذشتن دو هفته از تست کرونا مسافر سوار کنند.
برترین ها / خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۱:۴۵   + ۵۸ سایت دیگر  
ایسنا: معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی از اتصال کامل سیستم های فروش بلیت هواپیما و همه مراحل پذیرش و سوار شدن مسافران در فرودگاه های کشور به سامانه وزارت بهداشت و استعلام مبتلایان به کرونا خبر داد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی از ممنوعیت فروش بلیط به افراد مشکوک به کرونا در پایانه های مسافربری استان خبر داد.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
شاخص : مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: با مصوبه ستاد مقابله با کرونا به منظور حفظ سلامت مسافران، از فردا دوشنبه سوم آذرماه از فروش بلیط سفر با ناوگان حوزه حمل و نقل عمومی جاده ای استان به افراد مشکوک به کرونا جلوگیری خواهد شد.
ایران پزشک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: فروش بلیط اتوبوس ها از دوشنبه به سیستم وزارت بهداشت وصل می شود و همه باید با کارت ملی بلیط اتوبوس تهیه کنند که در این صورت به بانک اطلاعات ما متصل و وضعیت تست مثبت فرد بررسی می شود.
آی تی رسان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۲    
حدود دو هفته پیش بود که امیر ناظمی، معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در توییتر خود از اتصال سامانه های فروش بلیط به دولت الکترونیک و مطابقت کدملی مسافران با افراد دارای ویروس کرونا خبر داد، در این طرح از خرید بلیط هواپیما ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۴۲    
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به شایعه ای که سندش دم روباه بود و گاوهای گرسنه ای که ارز میخورند و...
برترین ها / رکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرعامل شرکت راه آهن جزئیات ممنوعیت جابجایی مسافران کرونایی با قطار را تشریح کرد. سعید رسولی درباره دستورالعمل اخیر ستاد ملی کرونا در خصوص منع فروش بلیت به مبتلایان کووید 19 اظهار داشت ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه ستاد پیگیری و هماهنگی مناسب سازی گفت: امکان استفاده از خدمات ویلچر برای افراد توان خواه در همه قطارهای مسافری در سامانه فروش بلیط تعریف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
قراردادن اطلاعات بیماران مبتلا به کرونا در اختیار پلتفرم های خدماتی مانند تاکسی های اینترنتی و فروش بلیط با انتقاداتی از جمله نقض حریم خصوصی و دسترسی به پرونده پزشکی افراد روبرو شده است.
تاریخ انتشار: 1399/08/08 رییس انجمن صنفی رانندگان بخش مسافر استان کرمانشاه، گیشه فروش بلیط یکپارچه با تقسیم عادلانه مسافر در بین شرکت ها به کمک رانندگان و تعاونی های بخش مسافر در این اوضاع و احوال کرونایی آمده است. ...
پلیس فتا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان مازندران با توجه به تبلیغات فروش بلیط هواپیما در فضای مجازی به هموطنان هشدار داد: فریب تبلیغات وسوسه انگیز مجرمان سایبری را که ادعا دارند با تخفیف ویژه بلیط خطوط هوایی خود را پایین تر از قیمت بازار می فروشند را نخورند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: الزام شده است تا سایت های اینترنتی مربوط به خرید بلیط هواپیما، راه آهن، قطار و اتوبوس برای مسافرت های جاده ای برای افراد دارای معلولیت نابینایی مناسب سازی شوند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه کمک های بلاعوضی به تماشاخانه ها و گروه های تئاتری پرداخت شده است، اظهار داشت: یکی از این روش های پرداخت به این شکل بوده که به آثار مجوز گرفته مبلغی معادل 50 تا 70 درصد از فروش بلیط کمک شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان امروز اعلام کرد که در فرآیند اجرای طرح گشت مشترک نظارت بر فروش بلیط هواپیما، تخلف تعدادی آژانس هواپیمایی به دلیل گرانفروشی بلیت عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی محرز و ضمن جریمه واحدهای متخلف ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۹    
مشهد محدودیت سفر به 5 شهر ازجمله مشهد درحالی مطرح می شود که امروز سایت های فروش بلیط و آژانس های مسافرتی در حال فعالیت اند و محدودیت ها در ورودی شهر تنها با تذکر به خودروها اعمال می شود.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۵۰    
جیره بندی که ظرف این هفته اعلام خواهد شد حدود 30 لیتر بنزین در ماه برای هر اتومبیل شخصی می باشد./ در مهرماه سال 58 تعداد مسافران یک میلیون نفر در روز بود که این رقم در شهریور 59 به دو میلیون و در هفته بسیج به 3 میلیون و سیصد هزار نفر رسید و تعداد اتوبوس ها نیز به دو برابر افزایش یافت و سرعت متوسط ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی با انتقاد از افزایش قیمت بلیط هواپیما گفت: بیشتر هزینه های ایرلاین ها (خطوط هوایی) با ریال است، اما با افزایش قیمت دلار سوء استفاده کرده و به ضرر منافع ملی و گردشگری در فکر افزایش قیمت ها هستند.