جمعه ۰۳ بهمنساعت ۱۳:۴۹Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرغ فروشان»

خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۱    
خلیج فارس: مرغ فروشان بوشهری با مراجعه به اتاق اصناف، به تصمیمات جزیره ای نهادهای دولتی اعتراض کردند. آنها می گفتند طبق مقررات و دستورالعمل سازمان حمایت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۷    
معاون فرمانداری قشم گفت: اجازه نمی دهیم برخی مرغ فروشان جزیره اضافه بهای حمل و نقل را از جیب مصرف کنندگان جبران کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه قصابان و مرغ فروشان استان خراسان شمالی گفت: طی چند روز گذشته در استان شاهد افزایش قیمت تخم مرغ بوده ایم؛ به طوری که قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ از حدود 17 هزار تومان به مرز 21 هزار تومان رسیده است.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۹:۴۹    
در راستای تنظیم بازار و حمایت از اقشار کم درآمد و همچنین کنترل قیمت کالای اساسی، توزیع و نظارت مرغ منجمد با نرخ مصوب دولتی بین واحدهای صنفی مرغ فروشان توسط #بسیج_اصناف شهید مهدی عراقی گنبدکاووس صورت گرفت.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۸:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان تهران گفت: مرغدار باید مرغ زنده را با قیمت 14 هزار و 100 تومان به کشتارگاه بفروشد و کشتارگاه پس از کشتار، گوشت مرغ را در اختیار غرفه های سازمان میادین یا اعضای صنف مرغ فروشان قرار می دهند تا با قیمت 20 هزار و 400 تومن بفروشند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان در روزهای گذشته قیمت مرغ فراز و نشیب های متعددی به خود دیده است، این اتفاق از یک سو بسیاری از مردم را در خصوص کاهش قیمت مرغ و از سوی دیگر مرغداران و مرغ فروشان را دچار نگرانی کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اتاق اصناف بندر مرزی آستارا گفت: شهروندان از مرغ فروشان و فروشگاه های خاطی که در این شرایط سخت معیشتی، با احتکار و گران فروشی از نیاز مردم برای استفاده از کالاهای اساسی سوء استفاده می کنند، خرید نکنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۲۱    
گروه استان ها- رئیس اتحادیه مرغ فروشان استان البرز، گفت: با پیگیری های انجام شده بازار مرغ در استان البرز رو به کاهش است و به تعادل می رسد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کرج- گران شدن سراسری مرغ علاوه بر مصرف کننده، مرغ فروشان را نیز تحت الشعاع قرار داده است و صادر نکردن فاکتور از سوی واسطه ها و عوامل توزیع برای مرغ فروشی های البرزی مشکل مضاعفی است که پس از پیگیری های مکرر هنوز به نتیجه نرسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۰۸    
زنجان – ایرنا – رییس اتحادیه ماهی، تخم مرغ و مرغ فروشان شهرستان زنجان گفت: مصرف کنندگان گوشت گرم مرغ در استان نگران نباشد، نرخ این فرآورده خام افزایش نیافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- در پی کمبود گوشت مرغ در بازار و گروکشی هایی که برخی تولیدکنندگان مرغ و کشتارگاه ها با دولتی ها دارند، با پیگیری های به عمل آمده قرار شد 10 درصد مرغی که در کشتارگاه ها ذبح می شود به صنف مرغ فروشان تحویل داده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مشکل کمبود مرغ در بازارهای گلستان با اختصاص روزانه ده درصد سهمیه به صنف مرغ فروشان برطرف می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- تامین بخشی از مرغ مورد نیاز خراسان شمالی از استان های همجوار، که با قیمتی بالاتر از مرغ داخلی صورت می گیرد، سبب افزایش قیمت گوشت تولیدی و در نتیجه 2 نرخی شدن این کالا و بروز مشکلاتی برای شهروندان و مرغ فروشان شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۸    
بجنورد-ایرنا- رییس اتحادیه صنف لبنیات قصابان و مرغ فروشان بجنورد گفت: گوشت مرغ تنظیم بازار در فروشگاه های بزرگ انجام می شود و در چند روز گذشته این محصول به دست مرغ فروشان مرکز استان نرسیده است و به همین علت کسبه گلایه مند هستند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت با حضور در میان مرغ فروشان از نزدیک روند فروش مرغ و مشکلات فروشندگان را بررسی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۵    
بجنورد- ایرنا- رییس اتحادیه لبنیات، مرغ فروشان و قصابان بجنورد گفت: قیمت گوشت قرمز در مرکز استان خراسان شمالی نسبت به هفته گذشته 100 هزار ریال در هر کیلوگرم کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۲۷    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس اتحادیه مرغ فروشان خراسان شمالی از دو نرخی شدن قیمت مرغ طی یکی دو روز گذشته در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۳:۱۲    
زنجان - ایرنا - رییس اتحادیه مرغ، ماهی و تخم مرغ فروشان شهرستان زنجان گفت: روز پنجشنبه 75 تن گوشت گرم مرغ وارد بازار زنجان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۱۴    
بجنورد- ایرنا- رییس اتحادیه لبنیات، قصابان و مرغ فروشان بجنورد گفت: برای تامین گوشت مرغ مورد نیاز استان، کشتارورزان مرغ زنده را از خارج استان تامین کرده اند و امروز این محصول در بازار به میزان کافی وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اتحادیه صنف لبنیات، قصابان و مرغ فروشان بجنورد گفت: در یک هفته گذشته، قیمت گوشت قرمز در استان افزایش یافته که علت آن گرانی نهاده های مورد نیاز دامداران بوده است.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۴۶    
گیل خبر/ در حالی که بر اساس تصمیم کارگروه تنظیم بازار گیلان؛ نرخ مرغ مصرفی 19 هزار و 100 تومان به ازای هر کیلو مصوب شده است و قاطبه مرغ فروشان بنا به دستور مجبور شده اند پلاکارد مرغ 19100 تومانی را در مغازه خود نصب کنند اما در واقع عدم سوددهی لازم برای آن ها منجر به این شده است که کمتر مرغی برای ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس اتحادیه مرغ فروشان مرکز استان البرز از توزیع مرغ منجمد با نرخ دولتی در این استان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۹    
قزوین- آقا جانی، رئیس اتحادیه صنف مرغ فروشان استان قزوین اظهار داشت: با روندی که افزایش قیمت صعودی نهاده های دامی در پیش گرفته است باید منتظر قیمت بالاتر از مرغ در بازار نیز باشیم.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه لبنیات، مرغ فروشان و قصابان بجنورد گفت: با توجه به افزایش قیمت اقلام پروتئینی از جمله مرغ، تخم مرغ، گوشت قرمز و ماهی قزل آلا، خرید این اقلام در سبد خانوار مرکز استان خراسان شمالی 10 تا 15 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- بیشتر فروشگاه های شهر همدان نرخ مصوب مرغ و تخم مرغ را رعایت نکرده و این کالاها را با قیمت دلخواه خود به مشتریان عرضه می کنند و د ر همین راستا بیش از 70 پرونده برای مرغ فروشان متخلف در همدان تشکیل شده است.
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مرغ و تخم مرغ فروشان مرکز مازندران با بیان اینکه قیمت هر شانه تخم مرغ در بازار مازندران به 35 هزار تومان رسیده است؛ گفت: اگر دولت، ضرب الأجل فکری برای آرامش بازار و تامین نهاده ها نکنند، شاهد نوسانات سرسام آور و سختی در بازار مرغ و تخم مرغ به ویژه فصل زمستان خواهیم بود.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مرغ، تخم مرغ فروشان و ماهی فروشان زنجان گفت: قیمت تخم مرغ در زنجان باز هم صعود کرده و به شانه ای 30 هزار تومان افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۲۶    
گروه استان ها-قیمت مصوب هرکیلو مرغ در بازار همدان 15 هزار و 750 تومان اعلام شده اما برخی فروشگاه ها در محلات و مناطق حاشیه ای شهر اقدام به گرانفروشی کرده اند.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۵:۱۵    
رییس اتحادیه مرغ فروشان بجنورد گفت: با توجه به اینکه تامین مرغ گرم بر اساس نرخ تنظیم بازاری به علت اتمام سهمیه خوراک طیور دولتی در استان فعلا امکانپذیر نیست، بنابراین اجازه ورود مرغ گرم به استان از محل مرغداری های دیگر استان ها با قیمت روز بازار داده شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان قزوین در جلسه هماهنگی مدیران و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی، اداره کل تعزیرات حکومتی، سازمان صمت و اتحادیه مرغ فروشان که صبح امروز در محل سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان قزوین برگزار شد بر اهمیت توجه به سلامت آحاد جامعه تاکید کرد و افزود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان گفت: هر گونه تخلف و گرانفروشی از جانب مرغ فروشان را به سامانه 124 گزارش دهید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس اتحادیه مرغ فروشان استان البرز گفت: مشکل امروز واحدهای عرضه مرغ در سطح استان عدم توزیع مرغ به نرخ مصوب است.
مثلث   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۰۶    
قیمت روز مرغ امروز به بازار و بررسی میدانی مرغ فروشان و همچنین استعلام از اتحادیه تهیه و توزیع گوشت تعیین می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان کمبود مرغ کلمه بیگانه ای برای همدانی ها نیست به طوریکه هر سال پس از قیمت گذاری های جدید مرغ، به ظهر نرسیده یخچال های خالی مغازه ها خودنمایی می کند و فروشندگان مگس می پرانند.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شاخص : رئیس اتحادیه مرغ فروشان قزوین گفت: علت عدم عرضه مرغ با نرخ 15 هزار تومان به مسئله کمبود نهاده بازمی گردد که اصلی ترین دلیل آشفتگی بازار گوشت مرغ است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۶:۵۷    
کردستان- مرغ فروشان در کردستان به ویژه شهرهای سنندج و مریوان در اعتراض به قیمت مرغ در بازار و آنچه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مصوب کرده است، مغازه های خود را بستند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت و علل شیوع کرونا، ذره بین تعزیرات در بازار مرغ فروشان و حکم قضا برای سرشبکه "آمدنیوز" و ادامه بررسی پرونده قطور اکبر طبری را در خبر 20 امشب ببینید.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۶:۲۹    
پیش از ظهر امروز مورخ 9 تیرماه گشت تعزیرات حکومتی به بازرسی از صنوف نانوا و مرغ فروشان پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس اتحادیه مرغ فروشان مرکز استان البرز، گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته قیمت مرغ در استان البرز در روزهای آینده ارزان می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۲۶    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس اتحادیه قصابان و مرغ فروشان خراسان شمالی گفت: ورود گوشت های مرغ تنظیم بازار تاثیر چندانی بر کاهش قیمت این گوشت در استان نداشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس اتحادیه قصابان و مرغ فروشان خراسان شمالی گفت: مردم این استان هنگام مراجعه به مرغ فروشی ها و شنیدن قیمت مرغ، شوکه می شوند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
کرج- حاجی محمدی، رئیس اتحادیه مرغ، تخم مرغ و ماهی کرج گفت: عمده ترین مشکل واحدهای صنفی فروش مرغ و تخم مرغ، عدم صدور فاکتور توسط عاملان فروش است که منجر به جریمه و ضرر واحدهای صنفی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۰۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: با توجه به شکایت های مکرر مردم و رعایت نکردن اصول بهداشتی در برخی مرغ فروشی ها و واحدهای عرضه مواد پروتئینی در محدوده سرنوری، این واحدها 15 روز مهلت دارند تا با توافق با شهرداری و مالک بازارچه تقوی به این بازارچه منتقل شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس اتحادیه مرغ فروشان کرمانشاه با اشاره به زیان واحدهای صنفی در ایام کرونا گفت: مرغ فروشان برای جبران این خسارت نیازمند تسهیلات مناسب نه در حد یک یا دو میلیون تومان هستند و اکنون مرغ فروشان سیار در دکان ها را تخته کرده اند.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۲    
شاخص : رئیس اتحادیه مرغ فروشان قزوین گفت: مرغ در بازار قزوین، با قیمت 13 هزار تومان به فروش می رسد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سید مسعود میرحسینی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه اصناف تا ساعت 20 عصر مجاز به عرضه کالا هستند، اظهار کرد: به استثنای واحدهای عرضه موادغذایی ضروری و اساسی از جمله نانوایان، فروشگاه های مواد غذایی، فروشگاه های زنجیره ای ، قصابان ...
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۳:۵۱    
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فومن با اشاره به این که برخی اصناف به ویژه مرغ فروشان و قصابان زباله های خود را در حاشیه خیابان رها می کنند، خواستار جدیت ادارات ناظر به ویژه شبکه بهداشت و دامپزشکی در مقابله با اقدامات آلوده کننده محیط زیست شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان با بیان اینکه تقاضای مرغ در بازار نسبت به مدت مشابه سال گذشته به شدت کاهش یافته است، گفت: مرغ فروشان همچنان با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی فعالیت می کنند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رئیس اتحادیه مرغ فروشان گرگان گفت: پس از شیوع بیماری کرونا مصرف مرغ در استان بیش از 50 درصد و مصرف روزانه فروشگاهی حدود 30 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ - ۱۰:۲۰    
رئیس اتحادیه مرغ فروشان استان البرز گفت: نه تنها با کمبود مرغ در استان روبه رو نیستیم بلکه، مرغ زیر قیمت مصوب هم عرضه می شود.