یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۶:۴۱Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وام بانک»

حیات   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل آزمایشگاه های مرجع کنترل کیفیت غذا، دارو و تجهیزات از تجهیز 22 دانشگاه علوم پزشکی کشور به دستگاه های بروز آزمایشگاهی خبر داد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ، مهدی انصاری، مدیرکل آزمایشگاه های مرجع کنترل کیفیت غذا، دارو و تجهیزات سازمان غذا و دارو ...
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
چنانچه به دنبال وامی با کارمزد پایین هستید می توانید از وام بانک رسالت استفاده کنید. بانک رسالت به منظور حمایت از مشتریان خود، وام قرض الحسنه خود را افزایش داد
بانکی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۷:۳۸    
اسامی بدهکاران بانک مرکزی و مبالغ دریافتی آنها از بانک مرکزی اعلام شد. در بین بدهکاران بانک مرکزی ایران نام یک شرکت خاص به چشم می خورد که پیگیری خبرنگار ایلنا، مستندات جدیدی از دست اندازی برخی دست های سیاسی به خزانه بانک مرکزی را مشهود می سازد. ...
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۶:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پول نیوز ، به گزارش بنکر (Banker)، طرح اعتبار ملی، یکی از طرح های تسهیلاتی جدید بانک ملی است که برای دریافت به ضامن نیاز ندارد و رتبه اعتباری وام گیرنده، ضامن وی است. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۰:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر نفت بیان کرد: حدود 60 درصد مشتریان گاز که 1402 مصرف گاز را مدیریت کردند شناسایی شدند و از دیروز به پرداخت روی آورده ایم یا به حساب پرداخت می شود یا کالاخانگی دریافت میکنند و یا در قبوض ماه آینده بستانکار می شوند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
دولت در پایان سال گذشته با تغییر روال معمول و اعلام ارائه یارانه نقدی دهک از یک تا سه ماه زودتر، به منظور افزایش انگیزه مردم، اقدام به واریز آن کرد تا افراد بیشتری فرصت برای بررسی و تصمیم گیری داشته باشند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مقام مسوول سازمان بنادر با اشاره به بی اثر شدن تحریم های دریایی آمریکا علیه ایران گفت:طی سال های اخیر به 1000 شکایت دریانوردان ایرانی و خارجی رسیدگی شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۸:۳۵   + ۵۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 103 قرار گرفته و وضعیت هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه های حساس اعلام شده است.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۸:۴۱   + ۵۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارزش یابی و تضمین کیفیت آموزش و پرورش با بیان اینکه حدود 1800 پرونده دانش آموزی به هیأت بدوی ارسال شده که تخلفاتی شامل همراه داشتن یادداشت، نگاه کردن پاسخ برگ کنار دستی و تخلف شدیدتر همچون انتشار سؤالات امتحانی بوده است، گفت: طبق قانون ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۸:۰۷    
بر اساس شرایط طرح جدید پیش فروش خودرو میتسوبیشی اوتلندر 2023 ویژه تیرماه 1403، متقاضیان تا روز شنبه 16 تیر مهلت دارند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۸:۰۲    
با توجه به اهمیت ثبت نام جدید سهام عدالت، برای بازماندگان، در رابطه با اینکه آیا ثبت نام جدید سهام عدالت دوباره انجام خواهد گرفت، طریقه نام نویسی جدید با گوشی و کد ملی سهام عدالت 1403، ثبت نام این سهام، برای کارگران و همچنین، نحوه تکمیل فرم ثبت نام این سهام، مطالبی آورده شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ثبت نام کنندگان برای دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک در دور اول فروش محصولات شرکت های خودروساز در سامانه یکپارچه فروش خودرو اقدام کرده بودند باید به جای خودروی انتخابی خود یا دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک آپشنال یا رانا پلاس ارتفا یافته را انتخاب کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۷:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
امروز در برخی نقاط شمال غرب کشور ارتفاعات البرز و سواحل دریای خزر بارش پراکنده با احتمال رعدوبرق و وزش باد رخ خواهد داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: پرداخت مبلغ متناسب سازی بازنشستگان این سازمان به زودی انجام می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۶:۱۲    
متقاضیان دریافت این وام باید ابتدا در بانک مهر ایران حساب سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند و حداقل برای سه ماه، میانگین حساب داشته باشند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عطاالله زمانی با یادآوری این که بر اساس توافقنامه با وزارت راه و شهرسازی تا پایان دولت سیزدهم باید 10 هزار قطعه زمین رایگان در استان تهران برای نهضت ملی مسکن واگذار شود
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۴:۵۲   + ۴۹ سایت دیگر  
بر اساس یک مطالعه جدید، گلابی به دلیل دارا بودن مقدار بالایی از نوعی آنتی اکسیدان خاص موسوم به کوئرستین برای کاهش سطح کلسترول بد بسیار مفید است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۴:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
از دیدگاه حکیمان طب سنتی، ورزش کردن باعث از بین رفتن سموم و تواناشدن اندام های بدن می شود اما هر نوع ورزشی، بسته به مزاج هر فرد، متفاوت است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
خیابان هنگام در نزدیکی پارک جنگلی لویزان، شیان و یاس فاطمی قرار دارد، برای همین شاید بتوان گفت، هنگام، جزو خیابان های خوب تهران محسوب می شود. چون علاوه بر نزدیکی با طبیعت وسط شهر، دارای دسترسی خوب محلی هم است.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
در این مطلب به بررسی قیمت گوشی های محبوب و پرفروش در بازار می پردازیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سردار علی ولیپور گودرزی دراین باره گفت: چندی قبل مرد جوانی با پلیس تماس گرفت و مدعی شد، صبح امروز با صدای درگیری از طبقه پایین خانه بیدار شده و صدای کمک خواهی های برادرش را شنیده و به محض اینکه خود را به طبقه اول رسانده، برادرش را خونین روی زمین دیده و دو سارق هم از خانه فرار کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۲۱:۱۵   + ۵۲ سایت دیگر  
بازنشستگی عبارت است از کناره گیری از موقعیت یا شغل یا از زندگی کاری فعال. همچنین ممکن است فرد با کاهش ساعات کاری یا حجم کاری نیمه بازنشسته شود. بسیاری از افراد زمانی که مسن هستند یا به دلایل سلامتی قادر به انجام کار خود نیستند، بازنشستگی را انتخاب می کنند.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۶:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر طرح الحاق یک تبصره ذیل ماده 7 مصوبه تعیین نرخ بلیت و کرایه وسایل حمل و نقل عمومی شهر تهران در سال 1403 و همچنین طرح الحاق یک بند به تبصره یکم (1) ماده واحده مصوبه نظام یکپارچه بلیت الکترونیک حمل و نقل عمومی شهر تهران را تصویب کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۲۰:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
اکبر بیات، با ارائه گزارشی از عملکرد صندوق امداد ولایت در سال جاری، گفت: در بهار امسال بالغ بر 3 هزار و 92 فقره وام قرض الحسنه به مبلغ 83 میلیارد و 520 میلیون تومان از طریق صندوق امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران و سایر نیازمندان واجد شرایط پرداخت شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۹:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
پیگیری ها نشان می دهد برای وحید نعمتی بلاگر قزوینی طی یک هفته گذشته در دادگستری استان قزوین پرونده ای تشکیل نشده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بانک اقتصاد نوین در قالب طرحی جدید تحت عنوان اعتبارینو تا سقف 500 میلیون تومان و با نرخ سود 23 درصد، وام بدون ضامن پرداخت می کند. بر اساس این طرح، متقاضیان واجد شرایط می توانند از اعتبار اهدائی در این طرح از فروشگاه های طرف قرار داد بانک اقتصاد نوین خرید کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس دیوان عالی کشور گفت: در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری نیز مردم بزرگوار ما در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب پای صندوق های رای آمدند و رأی خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی دادند و ان شاءالله در دور دوم هم حضور پر شورو دشمن شکن خواهند داشت.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۳:۵۹   + ۶۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه سه فرصت برای خانه دار شدن وجود دارد گفت: 5 دهک نخست جامعه به تسهیلات مسکن دسترسی ندارند.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۶:۳۵   + ۵۰ سایت دیگر  
کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که در آن چند نفر ناشناس برای یک وکیل دادگستری در تبریز ایجاد مزاحمت کرده و در حضور خانواده با وی درگیر شدند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۶:۳۴   + ۱۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل و نقل سازمان استاندارد گفت: بر اساس نتایج آزمون های استاندارد، خودروی وانت نیسان دارای انطباق های ایمنی و کیفی نیست و گواهی تایید این خودرو تعلیق و شماره گذاری آن متوقف شد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۷:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
ئیس سازمان آتش نشانی رشت درباره دود مشاهده شده از پشت بام های بازار رشت (پاساژ سالار)، گفت: مقداری ضایعات توسط فرد یا افرادی در محوطه ساختمان به آتش کشیده شده بود.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۶:۱۲   + ۴۰ سایت دیگر  
همزمان با خروج 60 درصد زائران ایرانی از عربستان، سازمان حج و زیارت از زائران خواست از انتقال برخی کالاها به ایران خودداری کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۶:۰۷   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق در خصوص میزان تقاضای مصرف برق در کشور گفت: طبق آمار سال های گذشته انتظار می رفت که میزان مصرف برق 4 درصد افزایش یابد، اما در تابستان امسال میزان تقاضای مصرف بیش از 8 درصد افزایش یافته و این رشد نامتعارف است.