یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۱:۳۵Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وام بانک»

میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۵   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در جلسه روز چهارشنبه هیئت دولت به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی حق امتیاز صدور پروانه فعالیت کارور (اپراتور) ماهواره ای مخابراتی در سال 1399 تعیین شد. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۶    
نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: در سال 84، صد و چهل و نه میلیون دلار وام بانک جهانی گرفته شد اما در حال حاضر کسی پاسخگو نیست که این مقدار از پول چه شده و کجا هزینه شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وام بانک پارسیان در قالب طرح پژواک وامی است که اگر شرایط دریافت آن را داشته باشید می توانید به ارزش 85% مبلغ سپرده تان به صورت ارزان قیمت و با مهلت بازپرداخت 5 ساله این وام را دریافت کنید.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۴۹ سایت دیگر  
بانک ملی ایران نحوه پرداخت اقساط تسهیلات اعطا شده از طریق اپلیکیشن ایوا را اعلام کرد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۵۶   + ۵۲ سایت دیگر  
بانک ملی ایران به منظور حمایت از گردش چرخ بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط به عنوان موتور محرکه صنعت کشور، بیش از 44 هزار میلیارد ریال تسهیلات به این بخش ها اعطا کرده است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس بانک فدرال سنت لوئیس، بولارد می گوید: بازار باید با پایان برنامه های وام بانک مرکزی آرام شود.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۰۷   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیر امور اعتباری و سرمایه گذاری بانک توسعه تعاون از اعطای تسهیلات این بانک به دانشجویان روزانه دکتری خبر داد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۴۲   + ۳۸ سایت دیگر  
با دستور رییس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس، فاز نخست پروژه ملی و زیرساختی شیرین سازی و انتقال آب خلیج فارس که از سوی بانک صنعت و معدن و 8 بانک دیگر عضو سندیکای این پروژه برای چندین مجموعه صنعتی تأمین مالی شده است، روز پنجشنبه 15 آبانماه به بهره برداری رسید.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۵:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
پیشنهاد صدور مجوز تجهیز و تدارک منابع مالی خارجی برای ضمانتنامه الحاقی افزایش سقف وام بانک توسعه اسلامی به پروژه بیمارستان جدید دکتر شریعتی تهران به دولت ارایه شد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۴:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران به منظور حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا تا کنون یک هزار و 650 میلیارد ریال تسهیلات به این کسب وکارها پرداخت کرده است.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۴۶   + ۳۹ سایت دیگر  
تسهیلات پرداختی بانک صادرات ایران به بیش از 52 هزار کسب و کار آسیب دیده از کرونا از هفت هزار میلیارد ریال فراتر رفت.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بانک سرمایه گذاری زیرساخت آسیا یکی از دو بال اصلی تامین مالی پروژه ها در ابتکار کمربند و جاده چین محسوب می شود. مصر یکی از کشورهایی است که در طرح جاده ابریشم جدید با چین همکاری می کند و از منابع مالی بانک سرمایه گذاری زیرساخت آسیا برای اجرای پروژه های زیرساختی بهره می برد ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۶   + ۳۲ سایت دیگر  
بانک ملی ایران در نیمه نخست امسال بیش از هفت هزار و 800 فقره تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی پرداخت کرده است.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک کشاورزی در سال جاری با توجه به اهمیت تأمین نهاده های کشاورزی و دامی و با حمایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران،مبلغ16750 میلیارد ریال تسهیلات برای واردات و کمک به تأمین کنندگان این نهاده ها اختصاص داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سنگین ترین صف های خرید و فروش سهام، اعلام نتیجه حراج اوراق بدهی دولتی و تحولات بازار مرغ از اخبار اقتصادی امروز است.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
سقف تسهیلات پرداختی بانک های قرض الحسنه به 300 میلیون ریال افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۰   + ۱۵۹ سایت دیگر  
سقف وام بانک های قرض الحسنه طی بخشنامه ای از سوی بانک مرکزی از 20 میلیون تومان به 30 میلیون تومان افزایش یافت.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۷   + ۳۰ سایت دیگر  
فاز دوم طرح شرکت فولاد جنوب کاوه کیش با تامین مالی 108 میلیون و 800 یورویی بانک توسعه صادرات ایران توسط معاون اول رییس جمهور افتتاح شد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
با تسهیلات بانک صنعت و معدن، طرح های فولاد گستر آتنا و کوشاب غرب با حضور نوبخت معاون ریاست جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه و سلیمانی دشتکی استاندار ایلام، بسطامی و فالحی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ریاست سازمان صمت استان و فرماندار شهرستان چرداول ...
برترین ها / کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۷۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: با توجه به متوسط قیمت مسکن شهر تهران که 23 میلیون و 100 هزار تومان است، با تسهیلات 160 میلیون تومانی خانه اولی ها می توان 6 متر و 90 سانتی متر مسکن خریداری کرد. ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران در راستای کمک به حوزه تولید، حمایت از ایجاد اشتغال و کمک به حوزه سلامت، از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از 1239میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۷   + ۴۶ سایت دیگر  
بخش های مختلف اقتصادی کشور در پنج ماه ابتدای امسال بیش از 542 هزار میلیارد ریال تسهیلات از بانک ملی ایران دریافت کردند.
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۵   + ۳۵ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران از ابتدای فروردین تا پایان مرداد ماه سال جاری بالغ بر هزار و 500 میلیارد ریال وام مشاغل خانگی به بیش از سه هزار و 700 مددجو سازمان های حمایتی پرداخت کرد.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۲    
حجت الاسلام ایمانی کارشناس مسایل فقه اقتصادی می گوید: اولا تعریف ربا را اکثر مردم متوجه نیستند و گیر عمده آنان در وام بانک می باشد؛ وام های بانک در زمینه مسکن با عنوان مشارکت مدنی است.
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۴   + ۵۵ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران در پنج ماه اول سال 99 به بیش از 34 هزار کسب و کار آسیب دیده از بیماری کرونا نزدیک به پنج هزار میلیارد ریال تسهیلات حمایتی پرداخت کرد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۶   + ۳۷ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران در پنج ماه اول سال 99 بیش از 271 هزار میلیارد ریال به بخش های آسیب پذیر تولیدی و اقتصادی کشور، تسهیلات حمایتی پرداخت کرد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۵:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
امسال 36 درصد خانواده ها برای خرید خانه از وام بانک مسکن استفاده کرده اند و قابل ذکر است که در چهار ماه اول امسال، 95 هزار معامله خرید و فروش خانه در شهرهای کشور انجام شده است. ...
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۸:۱۱   + ۶۱ سایت دیگر  
حجت اله صیدی در دیدار از مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) به مناسبت روز پزشک از ارائه تسهیلات بانک صادرات ایران با نرخ 16 درصد به مدافعان سلامت خبر داد.
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۵۴ سایت دیگر  
با امضای تفاهمنامه ای میان بانک ملت و شرکت گروه صنعتی ایران خودرو، این بانک با هدف حمایت از تولید داخل، 1000 میلیارد تومان به قطعه سازان تسهیلات اعطا می کند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۶   + ۳۳ سایت دیگر  
امکان پرداخت تسهیلات با وثیقه سهام عدالت برای دارندگان این سهام در بانک ملی، فراهم شد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۱۶    
تعداد تسهیلات پرداخت شده بانک صادرات ایران به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در چهار ماه اول سال 99 به 11 هزار و 787 فقره رسید.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۸:۴۲   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی در 4 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 47 درصد رشد داشته است، در حالی که سال 98 هم نسبت به سال 97 رشدی 45 درصدی داشته ایم.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۱۸   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک سینا در ادامه اجرای طرح های حمایتی خود از کسب و کارها آسیب دیده از کرونا، پرداخت تسهیلات ویژه کسب و کارهای دارای آسیب دیده فاقد بیمه تامین اجتماعی را آغاز کرد.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۸:۴۹   + ۳۷ سایت دیگر  
روزنامه شهروند: بانک جهانی از طریق سازمان بهداشت جهانی 50 میلیون دلار وام به ایران پرداخت کرد.به گزارش اقتصادنیوز موافقت با پرداخت این وام در خردادماه امسال اخذ شد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۴:۱۲    
نقل مشهوری از میرزا تقی خان امیرکبیر وجود دارد که اداره امور مملکت با توصیه عمه و خاله نمی شود ، اما ظاهرا با وام دادن به خانم و برادر خانم می شود.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۵:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر شعب استان مازندران در جلسه ای با حضور اصحاب رسانه از اعطای تسهیلاتی بالغ بر 754 میلیارد ریال در قالب طرح اشتغال روستایی و عشایری، از سوی بانک توسعه تعاون در این استان خبر داد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۸:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
افرادی که تمایل دارند با واریز مبلغی به صورت ماهانه از تسهیلات فوری بانک قبل از ایجاد میانگین استفاده کنند، می توانند با شرکت در یکی از مدل های طرح انگیزش مهر بانک مهر ایران از مزایای آن استفاده کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۷   + ۱۱۸ سایت دیگر  
با دستور جدید بانک مرکزی کنترل وام های پرداختی شبکه بانکی به صورت جدی تری انجام می شود، به طوری که بانک ها مکلف شدند هر گونه تسهیلات به اشخاص حقیقی و حقوقی را صرفا پس از تکمیل اطلاعات درخواستی در سامانه سمات پرداخت کنند.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۸:۵۱   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صنعت و معدن اعلام داشت: تسهیلات این بانک به شرکت های دانش بنیان در سه ماهه نخست سال 99 نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد 100 درصدی برخوردار بوده است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۵:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
با ابلاغ بخشنامه از سوی رییس قوه قضاییه و با هدف حمایت از واحدهای تولیدی: گام ریشه ای برای حل مشکلات تولید/ درب دستگاه قضایی به روی بانک های متخلف بسته شد! ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۱:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه تعاون گزارشی از پرداخت 1800 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به اشخاص تحت پوشش نهادهای حمایتی خبر داد.
ایستا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۷:۰۷   + ۳۸ سایت دیگر  
ایستانیوز: مدیرعامل بانک رفاه کارگران درباره جزئیات وام قرض الحسنه برای مستمری بگیران تأمین اجتماعی توضیحاتی داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۱:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر شعب استان خراسان جنوبی گفت: بانک توسعه تعاون خود را موظف به ایجاد اشتغال در استان می داند، از این رو مبلغ 2089 میلیارد ریال تسهیلات در سال 1398 به مشتریان بانک پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایران از سال 2005 تاکنون از وام بانک جهانی استفاده نکرده است و حال که قرار است بعد از 15 سال ایران از تسهیلات بانک جهانی استفاده کند لازم است تا تمهیداتی صورت گیرد تا نحوه استفاده از این وام به بهترین شکل انجام شود.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی از وجود هفت هزار و 300 مزرعه آبزی پروری و 11 هزار و 349 شناور صیادی در کشور خبر داد و گفت: تولید سالانه شیلات و آبزیان یک میلیون و 300 هزار تن، صید 755 هزار تن، آبزی پروری 525 هزار تن و خاویار پرورشی 10.7 تن است.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه رسالت بر اساس تفاهم نامه همکاری با صندوق نوآوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری به شرکت های دانش بنیان تسهیلات قرض الحسنه اعطا می کند.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۰:۱۷    
شهدای ایران: پس از آن که دولت در هفته های گذشته، مجوز دریافت 50 میلیون دلار وام از بانک جهانی برای مقابله بهتر با شیوع ویروس کرونا و تامین مالی اقلام و تجهیزات پزشکی مورد نیاز کشور از محل این اعتبار را صادر کرد، یک مسئول ارشد اجرایی در نامه روزهای اخیر خود به سعید نمکی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۰۷:۱۷    
رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: این صندوق برای کمک به توسعه خوابگاه های دانشجویی در کشور، 16 درصد از سود 20 درصدی وام بانک ها به دانشگاه ها برای ساخت خوابگاه را پرداخت می کند و دانشگاه اصل وام را با سود 4 درصد به بانک می پردازد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
هیئت وزیران با صدور مجوز امضاء اسناد موافقتنامه مرتبط با وام بانک جهانی برای مقابله با شیوع ویروس کووید -19 موافقت کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۱:۳۳   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - هیئت وزیران با صدور مجوز امضای اسناد موافقتنامه مرتبط با وام بانک جهانی برای مقابله با شیوع ویروس کووید -19 موافقت کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت ...