دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۲:۵۸Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وام بانک»

ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی، حداکثر وام پرداختی کارمندان بانک ها تا پایان سال گذشته 692 میلیون تومان با حداقل سود 10 درصدی بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
طبق اعلام رئیس شورای اطلاع رسانی دولت، رئیس جمهور در تذکری به بانک ها اعلام کرده پرداخت هر گونه تسهیلات بانکی باید عادلانه باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
طبق اعلام رئیس شورای اطلاع رسانی دولت، رئیس جمهور در تذکری به بانک ها اعلام کرده پرداخت هر گونه تسهیلات بانکی باید عادلانه باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی از موضوع ارائه حدود 164هزار میلیارد تومان وام بانک ها و مؤسسات اعتباری به کارمندان خود،انتقاد کرد.
عصر بانک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۳   + ۴۹ سایت دیگر  
بانک مرکزی در راستای شفافیت تسهیلات بانکی و اجرای قانون بودجه، جزئیات تسهیلات پرداختی بانک ها به کارکنان آنها را اعلام کرد که بر این اساس طبق آخرین آمار مانده تسهیلات پرداختی بانک ها به کارکنان خود به 162 هزار و 647 میلیارد و 319 میلیون تومان رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد_ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: یک دستگاه ام. آر. آی پیشرفته از محل اعتبارات وام بانک جهانی به بیمارستان فارسان اختصاص یافت.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۳۶ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد جز تسهیلات تکلیفی مانند وام ازدواج و فرزندآوری دریافت مابقی وام ها به صورت فوری برای مردم به شدت محدود شده و تنها افرادی می توانند وام بگیرند که رسوب پول داشته باشند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از مستقل آنلاین، همه ساله برای بازنشستگان تسهیلاتی در نظر گرفته می شود تا بتوانند در امرار معاش به این قشر از جامعه کمک رسانی کنند. اکنون بازنشستگان نیرو های مسلح با ارسال پیامی از مسئولان درخواست کردند تا شرایط به گونه ای فراهم شود که از وام بانک سپه بهره مند شوند.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تمامی اشخاص حقیقی مشتری بانک رفاه که کمبود نقدینگی دارند و در یکی از شعب این مجموعه سپرده سرمایه گذاری بلندمدت افتتاح کرده اند، امکان دریافت وام طرح مهر رفاه دارند. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ وام های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از مسئولان درخواست آسان شدن دریافت وام بانک سپه را برای بازنشستگان نیرو های مسلح کرد.
عصر بانک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۳   + ۵۴ سایت دیگر  
بانک ایران زمین در نظر دارد به منظور ارزش آفرینی برای کلیه مشتریان، تسهیلات کمک هزینه ثبت نام طرح یکپارچه عرضه خودرو را اعطا نماید.
سلام نو / ایستا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۸:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون نظارت بانک مرکزی گفت: سقف ارائه تسهیلات بانک های قرض الحسنه که تا سال 1399 حدود 50 میلیون تومان بود، در سال 1400 به 200 میلیون و برای امسال به 300 میلیون تومان رسید.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
وزیر راه: پیشنهاد افزایش وام بانک مسکن به 550 میلیون تومان در شورای عالی پول و اعتبار حال بررسی است و احتمالا تصویب می شود/
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: پیشنهاد افزایش وام بانک مسکن به 550 میلیون تومان در شورای عالی پول و اعتبار حال بررسی است و احتمالا تصویب می شود.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۸:۵۷    
این وام ها حتی اگر به حق هم باشد، حاصل فقدان نظارت از سوی نهاد ناظر بر شبکه بانکی یعنی بانک مرکزی است. زیرا بررسی ها نشان می دهند که بخش بزرگی از وام بانک ها به کارکنان خود از منابع قرض الحسنه بانک ها پرداخت می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۸:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
این وام ها حتی اگر به حق هم باشد، حاصل فقدان نظارت از سوی نهاد ناظر بر شبکه بانکی یعنی بانک مرکزی است. زیرا بررسی ها نشان می دهند که بخش بزرگی از وام بانک ها به کارکنان خود از منابع قرض الحسنه بانک ها پرداخت می شود.
بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: خبرگزاری فارس در مطلبی آورده است: بررسی آمار منتشر شده از پرداخت تسهیلات پرداختی بانک ها، بیانگر عملکرد نامطلوب در پرداخت تسهیلات ساخت مسکن است، نظام بانکی بیش از 2 برابر تسهیلات پرداخت به نهضت ملی مسکن را به اشخاص مرتبط با خود، وام داده است. ...
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۴:۵۸   + ۶۱ سایت دیگر  
این بانک در سال 1401 همچون سال های پیش ، حمایت از شرکت های دانش بنیان و نوآور را در صدر اولویت های خود قرارداد و با هدایت منابع به سمت این شرکت ها توانست نقش مؤثری در رشد و توسعه دانش و ایده های نوآورانه داشته باشد.
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۴:۵۸   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی ، کلیه اشخاص حقیقی و حقوق ی می توانند با افتتاح حساب سپرده احسان با حداقل مبلغ یک میلیون ریال در شعب بانک کشاورزی، پس از گذشت حداقل یک ماه از زمان سپرده گذاری و بدون نیاز به مسدود کردن وجه در حساب ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۹:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران به نقل از ایرنا، بانک مرکزی به تازگی اعلام کرد که سقف فردی وام بانک های قرض الحسنه برای اشخاص حقیقی از 200 میلیون تومان به 300 میلیون تومان و برای شرکت های حقوقی (کسب وکارهای خرد و دانش بنیان) از 500 میلیون تومان به 750 میلیون تومان ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: برای دریافت وام از بانک های قرض الحسنه همچنان ملاک اصلی، معدل حساب مشتری است، اما سقف پرداخت وام 50 درصد افزایش یافته است. ...
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت از افزایش 50 درصدی سقف وام در این بانک خبر داد.
سلام نو / نقدینه   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۷:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
برای دریافت وام از بانک های قرض الحسنه، ملاک اصلی همچنان معدل حساب مشتری است؛ اما سقف پرداخت وام 50 درصد افزایش یافته است.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
به پیشنهاد بانک قرض الحسنه مهر ایران و در راستای سیاست های دولت مردمی و با پیگیری های وزارت امور اقتصادی و دارایی و حمایت بانک مرکزی، سقف وام بانک های قرض الحسنه برای اشخاص حقیقی با 50 درصد افزایش به 300 میلیون تومان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۵    
دولت قرقیزستان برای بهبود تأمین آب 4 شهر این کشور از بانک اروپایی بازسازی و توسعه وام می گیرد.
شادا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۵:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
به پیشنهاد بانک قرض الحسنه مهر ایران و در راستای سیاست های دولت مردمی و با پیگیری های وزارت امور اقتصادی و دارایی و حمایت بانک مرکزی، سقف وام بانک های قرض الحسنه برای اشخاص حقیقی با 50 درصد افزایش به 300 میلیون تومان رسید.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۸   + ۵۴ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: رئیس مجلس در نامه ای به رئیس جمهوری مجوز هیئت وزیران به وزارت راه و شهرسازی برای دریافت وام از بانک مسکن جهت کاهش تصادفات جاده ای را غیرقانونی اعلام کرد.
پولی مالی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۶:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ با امضای تفاهم نامه بین بانک قرض الحسنه مهر ایران و بیمه البرز، امکان دریافت بیمه زندگی البرز به پشتوانه وام بانک قرض الحسنه مهر ایران محقق شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی ایران اکونومیست از وبگاه رویترز، شرکت بیمه سپرده فدرال در بیانیه ای اعلام کرد انتظار دارد تا اواخر تابستان امسال، بازاریابی پرتفوی وام های نگهداری شده بانک سیگنچر را آغاز کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۰۱    
بانک جهانی برای توسعه صنعت دامپروری در ازبکستان به این کشور معادل 240 میلیون دلار وام اختصاص مدهد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۹    
برای رفاه و آسایش مردم جامعه مخصوصاً طبقه ای که دارای درآمدزایی کمتری هستند مسئولین تسهیلاتی را در نظر می گیرند یکی از این تسهیلات، وام مسکن است. برای آگاهی بیشتر با انواع وام بانک مسکن تا انتها با ما باشید. تسهیلات مسکن ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر رسانه ای سابق باشگاه استقلال در پیج شخصی خود نوشت: برای من اهمیتی ندارد که چه کسانی برای خود و اعضای خانواده شان از طریق باشگاه استقلال حواله دیگنیتی یا وام بانک شهر دریافت کردند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
وام بانک جهانی در اختیار یکی از نهادهای بین المللی قرار می گیرد و ایران نیز، وام را از طریق سازمان جهانی بهداشت، دریافت می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون مرکز هماهنگی اقتصادی وزارت بهداشت، به تشریح جزئیات دریافت دو وام از بانک جهانی و همچنین درخواست وام سوم به مبلغ 200 میلیون دلار پرداخت.
اقتصادگردان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۹:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
طرح بخشودگی جرائم دیرکرد وام که از سوی بانک قرض الحسنه مهر ایران آغاز شده بود، تا 16 اسفند تمدید شد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت گفت: این بانک در سال جاری تاکنون حدود دوهزار میلیارد ریال وام به مددجویان سازمان بهزیستی پرداخت کرده است. محمدحسین حسین زاده با بیان اینکه در سال گذشته حدود 965میلیارد ریال وام قرض الحسنه در قالب یک هزار و 669فقره پرداخت شده است ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۸۱ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی در گفت وگو با ایران اکونومیست درباره بخشودگی جرایم بانکی به مناسبت دهه مبارک فجر توضیح داد: بر اساس توافق با مدیران عامل بانک های دولتی و بانک های تحت مدیریت وزارت اقتصاد، هر آنچه به عنوان اصل بعلاوه نرخ سود است ...
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۶:۱۷   + ۳۷ سایت دیگر  
همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مجموعه تفریحی پار ک آبی پاسارگاد با اعتبار 150 میلیارد تومان سرمایه گذاری و 10 میلیارد تومان تسهیلات بانکی ازمحل اعتبارات تبصره 18 پرداختی بانک توسعه تعاون افتتاح شد. ...
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، افزون بر 141 هزار میلیارد تومان معادل 85 درصد تسهیلات پرداختی بانک کشاورزی در سال جاری به صورت تخصصی به بخش کشاورزی تزریق شده و در زمینه های مختلفی چون کشت گلخانه ای، مکانیزاسیون کشاورزی، زراعت و باغداری، شیلات و آبزی پروری، صنایع تبدیلی و تکمیلی، بذر گواهی شده ...
سلام نو / تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۱:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران برای مشتریانی که اصل بدهی و کارمزد وام خود را به صورت یک جا در بازه زمانی 12 تا 22 بهمن ماه تسویه کنند، جرائم ناشی از تأخیر در تأدیه دِین را می بخشد.
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اثر افزایش سود سپرده و وام بانک ها بر بورس گفت: مهمترین آثار این تصمیم از ابتدای سال آینده و در ترازنامه ها نمود پیدا خواهد کرد.
اقتصاد ایران: زمزمه افزایش نرخ سود بانکی بعد از هفته ها ، تایید و نهایی شد و همه بانک های بورسی و دولتی مجاز به سود 22.5 و 23 درصدی سپرده ها و وام شدند.
سلام نو / پولی مالی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت مانی آبیار کاسپین – مانیکا با افتتاح حساب و امضای تفاهم نامه همکاری طرح کالاکارت بانک قرض الحسنه مهر ایران، امکان بهره مندی کشاورزان استان قزوین را از خدمات این شرکت در قالب دریافت وام های قرض الحسنه فراهم کرد.
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۷   + ۳۵ سایت دیگر  
وی افزود: بانک مسکن در سال 1400 با پرداخت 31 هزار میلیارد ریال در حدود دو برابر سهمیه ابلاغی بانک مرکزی که معادل 16 هزار و 176 میلیارد ریال بوده، تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرده است. ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۰۴    
بانک کشاورزی یکی از بانک های قدیمی و تخصصی کشور به شمار می رود که در بیست و یکم خرداد ماه سال 1312 تاسیس شد و ماموریت اصلی آن حمایت از بخش کشاورزی و زیرمجموعه های آن است. ...
کاماپرس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اشخاصی که خواهان دریافت وام 25 میلیون تومانی در مقابل ترهین طلا هستند، امکان استفاده از وام بانک کارگشایی را دارند. بانک کارگشایی یکی از واحدهای بانک ملی محسوب می شود. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ وام های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۲۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
بانک مرکزی با انتشار گزارش های جداگانه میزان مانده تسهیلات و بدهی جاری و غیرجاری بانک ها در پایان آذرماه را منتشر کرده است.
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۵   + ۸۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، این بانک به منظور اجرای تکالیف ابلاغی بانک مرکزی از تاریخ ابلاغ طرح تسهیلات بدون ضامن تا سقف یک میلیارد ریال، از بهمن ماه 1400 تا پایان آذرماه سال جاری، برای بیش از 539 هزار فقره پرونده ...
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۴۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر ابوالفضل نجار زاده عضو هیات عامل و قائم مقام مدیرعامل بانک ملی ایران در سخنانی در این مراسم بابیان اینکه این بانک در سرمایه گذاری در بخش های مختلف کشور دارای سابقه طولانی است افزود ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۱:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و دارایی گفت: سید احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و دارایی، اعلام کرد: پیشنهاد وزارت اقتصاد برای تامین مالی نهضت ملی مسکن به تصویب دولت رسید؛ 10 هزار میلیارد تومان به سرمایه بانک مسکن برای افزایش توان تسهیلات دهی این بانک اختصاص یافت. ...