دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۱:۳۶Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بورس تهران»

کارشناسان عقیده دارند جو مثبت گروه خودرو به سایر صنایع انتشار یابد و شاهد بازار متعادل اما مثبت تری نسبت به بورس امروز باشیم.
ایمنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بازار بورس تهران امروز با رشد 138 واحدی به سطح یک میلیون 417 هزار 859 واحد رسید و شاخص کل هم وزن با رشد یک هزار 94 واحد در سطح 414 هزار 113 واحد قرار گرفت.
اقتصاد نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در روزی که معاملات بورس رونق نسبی پیدا کردند، نمادهای خودرویی بازار سبزپوش شدند.
تازه نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
شاخص بورس تهران در دومین روز کاری هفته با 138 واحد کاهش در ارتقاع یک میلیون و 417 هزار واحد ایستاد.
بیتوته   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه) با 138 واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و 417 هزار واحدی ایستاد.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۱    
فرصت امروز : بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص بورس تهران امروز صبح را با صعود آغاز کرد و در نهایت با رشد بیش از 141 واحدی به کار روزانه خود پایان داد و در رقم یک میلیون و 417 هزار واحدی آرام گرفت ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۲    
بورس تهران امروز یکشنبه 13 آذرماه 1401، به مانند دیروز در رکود سرد معاملات فرو رفت. شاخص کل بورس تنها 138 واحد رشد کرد و در سطح یک میلیون و 417 هزار باقی ماند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۷    
در معاملات امروز بورس تهران نمادهای غدشت، غالبر، اسیاتک، کالا، حشکوه، وثوق، پالایش، سصفها، شیراز مورد توجه میلیاردرهای بورس قرار گرفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بورس تهران فعلا در حال سبک و سنگین متغیرهای مؤثر است و منتشر شفاف شدن نسبی وضعیت سیاسی کشور و روابط دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران با قدرت های جهانی است. در واقع هجوم نااطمینانی ها و ریسک ها به بازار عامل تعلیق معاملات است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در اولین روز کاری هفته با 348 واحد رشد در ارتفاع یک میلیون و 417 هزار واحد ایستاد.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بورس تهران امروز در اولین روز از هفته جاری، درجا زد و تقریبا بدون تغییر ماند. شاخص کل بورس تنها 348 واحد رشد کرد و در سطح یک میلیون و 417 هزار باقی ماند. فردا بورس به کدام سمت می رود ؟ نزول یا صعود می کند؟
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
شاخص بورس تهران به نظر می رسد که تا روز دوشنبه و اعمال تحریم های نفتی اروپا علیه روسیه صبر پیشه کند و اوضاع بیرونی بازار را بسنجد.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
شاخص اصلی بورس تهران در 45 دقیقه ابتدایی صعود کرد اما پس از آن افت کرد تا در نهایت تنها 348 واحد تغییر را ثبت کند. علاوه بر این بازار برای نهمین روز متوالی پول حقیقی از بورس خارج شد.
معدن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (شنبه) با 348 واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و 417 هزار واحدی ایستاد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (شنبه) با 348 واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و 417 هزار واحدی ایستاد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
برای پیش بینی این هفته، به سراغ کارشناسان رفته ایم تا نظر آن ها را در خصوص بازار سرمایه و وضعیت بورس تهران طی این هفته جویا شویم .
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
بورس تهران امروز در اولین روز از هفته کاری، درجا زد و تقریبا بدون تغییر ماند. شاخص کل بورس تنها 348 واحد رشد کرد و در سطح یک میلیون و 417 هزار باقی ماند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با افزایش 348 واحدی همراه شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۴    
در معاملات امروز بورس تهران نمادهای شمواد، غدشت، سصفها، کیمیا، غالبر، تفارس، آریان، وبملت، ختوقا، کساوه خاور مورد توجه میلیاردرهای بورس قرار گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : هفته گذشته معاملات بورس تهران بد نبود و بازار هم وضعیت بدی نداشت. اما در آخرین روز معاملاتی هفته قبل، خریداران تضعیف شدند و فروشندگان کمی قدرت گرفتند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۷:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
بورس تهران روز چهارشنبه کمتر از یک درصد افزایش یافت. امروز چند سیگنال برای سهامداران وجود دارد و کارشناسان عقیده دارند، بورس روند متعادلی خواهد داشت.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
روند بورس تهران در هفته اول آذر ماه در مجموع صعودی بود. شاخص در ابتدای هفته شاخص ریزش هزار و 979 واحدی داشت و روز یکشنبه 2 هزار واحد پایین آمد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر 4 محور مهم بر بورس تهران تاثیرگذار است که عبارت اند از: موارد لایحه بودجه سال آینده،
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در مجموع کل هفته اخیر 326 میلیارد تومان سرمایه حقیقی از بازار سهام خارج شد و میانگین روزانه خروج پول حقیقی 65 میلیارد تومان بود که گویای کاهش سرعت خروج سرمایه از بورس تهران است.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
شاخص بورس تهران در ادامه روند مثبت ایجاد شده در انتهای هفته گذشته روز چهارشنبه را نیز با عملکرد مثبت به پایان برد و از نظر تعداد نماد های مثبت و منفی در یک تعادل به سر برد. بورس فردا چگونه خواهد بود؟
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: شاخص بورس تهران در ادامه روند مثبت ایجاد شده در انتهای هفته گذشته روز چهارشنبه را نیز با عملکرد مثبت به پایان برد تا اهالی بازار سرمایه کمی سر بچرخانند و نگاهی به صحبت های جرومی پاول، رئیس فدرال رزرو ، داشته باشند.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در اولین روز کاری هفته اخیر ارزش معاملات خرد سهام افت کرد و به رقم 3 هزار و 147 میلیارد تومان بالغ شد. روز یکشنبه 3 هزار و 298 میلیارد شد و روز دوشنبه به قله 3 هزار و 633 میلیارد تومان رسید. روز سه شنبه ارزش معاملات خرد به 3 هزار و 454 میلیارد تومان کاهش یافت ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
در مورد وضعیت این روزهای بورس تهران و عواملی که می توانند بر روند بازار تاثیرگذار باشند، چند نکته اساسی وجود دارد که سعی شده در این گزارش مورد بررسی قرار بگیرند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: میانگین ارزش معاملات خرد بورس در هفته اخیر 3 هزار و 287 میلیارد تومان بود که نسبت به رقم 3 هزار و 436 میلیاردی هفته پیشین، افت 4 درصدی داشته است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
بررسی معاملات هفته گذشته بورس تهران حاکی از بازدهی منفی بسیاری از نمادها بوده، در این گزارش به بررسی سهم هایی که در هفته اخیر کاهش قیمت داشتند پرداخته شده است.
سلام نو / روند بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
در پنج روز کاری گذشته شاهد خروج نقدینگی از بازار سرمایه بودیم و در مجموع 325 میلیارد تومان پول توسط حقیقی ها از بازار خارج شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
این هفته هم بورس تهران مثبت بود اما رشد خاصی نداشت. البته شاخص هم وزن نسبت به شاخص کل بورس و شاخص کل فرابورس وضعیت بهتری داشته است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بورس تهران را می توان از سه منظر مورد بررسی قرار داد. هر سرمایه گذاری چنانچه بخواهد در شرایط فعلی،
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۰:۲۸    
دنیای اقتصاد- امیرعلی جراحی : بررسی آمار های معاملاتی در روز چهارشنبه، مانند ارزش معاملات و حجم معاملات نشان می دهد که بازار مشتقه کمی افت را نسبت به روز های قبل تر تجربه کرده است. یکی از دلایل آن را می توان به روند نسبتا باثبات و کم نوسان بورس تهران نسبت داد ...
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در روز چهارشنبه شاخص کل بورس تهران صعود اندکی کرد و ارزش معاملات خرد پس از 4 هفته به زیر 3 هزار میلیارد تومان ریزش کرد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۹:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه عقیده دارد که اگر شاهد اتفاق تعیین کننده ای نظیر افزایش نرخ دلار نیما نباشیم احتمالا بازار هفته آینده نیز روند خود را ادامه خواهد داد.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
در چهارمین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
شرکت بیمه کارآفرین در هشت ماهه نخست امسال رقمی بیش از 2هزار و 213 میلیارد تومان حق بیمه در رشته های مختلف فروخته است. به گزارش پیام فوری به نقل از پولی مالی، شرکت بیمه کارآفرین که با نماد وآفری در بورس تهران ثبت شده ولی هنوز پذیرش نشده ...
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
فرصت امروز : بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه) با سه هزار و 167 واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و 417 هزار واحدی ایستاد ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه با سه هزار و 167 واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و 417 هزار واحدی ایستاد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۱    
در معاملات امروز بورس تهران نمادهای سصفها، غبهنوش، شپلی، دتوزیع، وبانک، درهآور، بشهاب، دیران، دانا مورد توجه میلیاردرهای بورس قرار گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۱    
شاخص کل بازار بورس تهران امروز با رشد سه هزار 167 واحدی به سطح یک میلیون 417 هزار 371 واحد رسید و شاخص کل هم وزن با رشد 462 واحد در سطح 413 هزار 115 واحد قرار گرفت.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سهام در 9 آذر 1401 با رشد 3168 واحدی به رقم 1 میلیون و 417هزار واحد رسید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
بورس تهران امروز در آخرین روز کاری هفته، باز هم در جهت صعود اما با شتاب کمتری گام برداشت. شاخص کل بورس تهران موفق شد ضمن رشد 3 هزار و 760 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 417 هزار و 964 واحد بایستد.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
بورس تهران روز گذشته کمتر از یک درصد افزایش یافت. امروز چند سیگنال برای سهامداران وجود دارد و کارشناسان عقیده دارند، بورس روند متعادلی خواهد داشت. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، شاخص کل بورس در پایان معاملات روز گذشته بیشتر از میانگین نوسان خود از ابتدای آذر تا کنون حرکت کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۲    
اقتصاد نیوز : بورس تهران همچنان درجا می زند اما شواهد حاکی از آن است که شاخص تمایل بیشتری به صعود دارد.