چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۳:۳۵Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرغداران»

خبر روز   ۱ ساعت پیش    
به گزارش خبرنگار خبر روز طی جلسه ای با حضور اعضای هیت مدیره اتحادیه سراسری مرغداران کشور در محل دفتر اتحادیه در تهران برگزار شد. سپس با عنایت به تصمیمات مجمع عمومی که درمحل دفتر اتحادیه گرفته شد آقایان :جعفر میرزایی به عنوان رییس هیت مدیره ومسعود باغدار از شهرستان رامهرمز به عنوان ناییب ریس [...]
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: مرغداران خواهان 6 هزار میلیارد تومان تسهیلات و آزادی صادرات همزمان با حذف ارز دولتی نهاده شدند. مدیرعامل اتحادیه پرورش دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه قیمت مرغ با برداشته شدن ارز 4200 تومانی 5/ 2 برابر می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه پرورش دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه قیمت مرغ با برداشته شدن ارز 4200 تومانی 2.5 برابر می شود، گفت: مرغداران در این شرایط خواهان 6 هزار میلیارد تومان تسهیلات کم بهره برای تامین سرمایه درگردش و آزادی صادرات شدند.
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با توجه به کاهش قیمت مرغ زنده به کمتر از نرخ مصوب، عرضه مرغ منجمد متوقف شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۹:۴۸    
شرکت پشتیبانی استان، مجموعه کشتارگاهی و انبارهای عظیم وحتی ساختمان های اداری خود در تنگاری یاسوج را فروخته و از همان زمان انبارهای فروخته شده را اجاره نموده و ساختمانی در یاسوج برای بخش اداری نیز اجاره نموده است ...
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
50 هزار تن مرغ خارجی وارد بازار شد. واردات مرغ منجمد از ترکیه و برزیل سبب شده که قیمت مرغ کاهش پیدا کند. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، هر چند مرغداران همچنان با کمبود نهاده رو به رو هستند اما مرغ دستوری ارزان شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شبکه دامپزشکی شهرستان طرقبه شاندیز در خصوص شیوع بیماری آنگارا در طیور به مرغداران شهرستان هشدار داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۲:۵۳    
مدیرجهاد کشاورزی گچساران گفت: معتقدم که مشکل قیمت مرغ کشوری است و باید واسطه ها حتی الامکان حذف شوند و نهاده ها با کیفیت و سرعت بیشتری به دست مرغداران برسد .
باشگاه خبرنگاران: حبیب اسدالله نژاد، مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: علی رغم آنکه قیمت هر قطعه جوجه یکروزه 6 هزار تومان مصوب شد، اما در هفته های اخیر به 12 هزار تومان هم رسید که مجدد با روند کاهشی نرخ هر قطعه جوجه در بازار 8 هزار و 500 تومان است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ساری- حسن زاده، مدیرعامل اتحادیه مرغداران مازندران با اشاره به اینکه استان 11 درصد تولید مرغ کشور را عهده دارد، گفت: قادر به صادرات 15 درصد از تولیدات هستیم.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
انتقاد فعالان صنعت مرغداری در رابطه با عدم تامین ذرت و سویای لازم در حالی مطرح و تاکید می شود که باید با نرخ بازار آزاد خوراک بخرند که این دو محصول از جمله نهاده هایی هستند که بالاترین سطح واردات با ارز 4200 تومانی را داشته و در حال حاضر میلیون ها تن هم در گمرک دپو شده است ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران استان یزد گفت: قیمت تولید مرغ در یزد گرانتر از استانهای دیگر است ولی مرغ یزد ارزانتر از سراسر کشور است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۷:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی خاطر نشان کرد: در حال حاضر کانون های گزارش شده از آنفولانزای پرندگان در کشور صرفا در حیات وحش در تالاب میقان و بابلسر بوده و چند مورد هم در اردبیل، سمنان و مازندران درطیور بومی دیده شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۱    
خبر مسرت بخش شروع به کار مجدد 17 مرغداری تعطیل شده روستای عباس آباد زرند در حد رویا ماند و بعد از گذشت یک ماه متأسفانه مرغداران با همان مشکلات قبلی دست و پنجه نرم و می کنند و خبری از راه اندازی مجدد نیست.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر کانون مرغداران گوشتی گفت: حدود 10 روز است که ذرت و سویای مورد نیاز مرغداران در سامانه بازارگاه شارژ نشده است و مرغداران مجبور به تهیه نهاده های مورد نیاز خود از بازار آزاد هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۰:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی کشور با اشاره به اینکه قیمت جوجه یکروزه همچنان 2500 تومان بالاتر از نرخ مصوب است، گفت: متاسفانه در این حوزه نظارت دقیق وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره صنعت معدن و تجارت مهاباد گفت: مرغداران و عرضه کنندگان گوشت مرغ در این شهرستان به دلیل تخلفات خود در امر عرضه 9 میلیارد رو 640 میلیون ریال جریمه شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس هیات مدیره مرغداران خوزستان با اشاره به جوجه ریزی کم در استان، از کمبود مرغ در روزهای آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره مرغداران خوزستان گفت: 30درصد مرغ خوزستان از منابعِ خارج از استان تامین می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مرغداران و دامداران با مشکل کمبود و گرانی نهاده های دامی مواجه هستند که این امر منجر به افزایش هزینه های تولید می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری مرغداران گوشتی کشور واردات تخم مرغ نطفه دار را موجب کاهش قیمت جوجه دانست و از ثبات نسبی بازار مرغ در هفته اول آذر خبر داد.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اسدالله نژاد گفت: قیمت کنونی هر قطعه جوجه یکروزه به 8 هزار تومان رسیده است و این روند کاهشی قیمت در روزهای آینده هم ادامه خواهد داشت. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز) ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: فعالان بخش مرغ و تولیدکنندگان این بخش طی امسال 405 میلیارد و 413 میلیون ریال جریمه نقدی شدند.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغداران میهن گفت: در حال حاضر تولید بیشتر از مصرف است و دیگر الزامی برای واردات تخم مرغ در بازار احساس نمی شود و باید روند واردات متوقف شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره تعاون روستایی سبزوار گفت: از ابتدای امسال به منظور حمایت از دامپروران و مرغداران در عبور از بحران خشکسالی 95 هزار و 391 تن انواع نهاده دام و طیور در این شهرستان توزیع شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- دبیر انجمن صنفی مرغداران آذربایجان غربی با اشاره به کمبود گوشت مرغ در این استان گفت: یکی از دلایل اصلی این کمبود کاهش جوجه ریزی به خاطر بیماری "نیوکاسل" در استان است.
برترین ها / بصیر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان: چند ماهی است که مرغداران گوشتی نسبت به عرضه جوجه یکروزه بالاتر از نرخ مصوب انتقاداتی دارند که هر یک از کارشناسان صنعت طیور دلایل خاصی برای این موضوع مطرح می کنند ...
خبرها از احتمال حذف ارز دولتی حکایت دارد. این گزارش به بررسی تجربه نسبتا موفق حذف ارز ترجیحی از واردات 3 کالای اساسی اختصاص دارد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اسداله نژاد گفت: با گرانی جوجه یکروزه و افزایش قیمت تمام شده، مرغداران حدود 800 میلیارد تومان متحمل زیان شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مرغداران از نوسان قیمت جوجه یکروزه زیان می بینند و در این میان سود این بازار در جیب دلالان می رود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مشاور اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی گفت: در آبان ماه نسبت به ماه های دیگر جوجه بیشتری در سالن های پرورش ریخته شده است و اگر نهاده های مورد نیاز واحدهای مرغداری به موقع تامین شود از اواسط آذرماه به بعد عرضه مرغ بیشتر از تقاضا خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن گفت: طی 6 ماه آینده، عرضه اینترنتی تخم مرغ در صورت اجرا در کل کشور اجرا می شود.
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با توجه به افزایش جوجه ریزی به 127 میلیون قطعه، پیش بینی می شود که قیمت مرغ طی 15 روز آینده کاهش یابد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدتی است تامین نهاده ها مانعی بر سر راه تولید در مرغداری های استان گلستان شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۰:۲۷    
دنیای اقتصاد: هزینه آب، برق، گاز و کارگر 50درصد هزینه تولید است که حدود 19 تومان به قیمت هر عدد تخم مرغ اضافه می کند. این یعنی از هنگام خرید جوجه تا تخم گذاری 247 تومان هزینه می شود ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی با بیان اینکه جوجه یک روزه 2 برابر قیمت مصوب به دست تولیدکنندگان می رسد، بر لزوم کنترل قیمت آن برای جلوگیری از افزایش قیمت تمام شده مرغ تاکید کرد.
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی از عرضه روزانه حدود 8هزار تن مرغ گرم در بازار خبر داد و گفت: با افزایش عرضه از 15آذر به بعد، قیمت مرغ کاهش می یابد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۸:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی با اشاره به افزایش هزینه های تولید گفت: قیمت مصوب غیر رسمی جوجه یکروزه 6000تومان شده است ولی همین قیمت هم در بازار رعایت نمی شود و مرغداران مجبورند جوجه یکروزه مورد نیازشان را با قیمت حدود 12هزارتومان خریداری می کنند و به تبع قیمت تمام شده تولید هم بالا می رود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۴:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره اتحادیه سراسری مرغداران تخمگذار میهن از کاهش روند قیمت تخم مرغ در واحدهای مرغداری و بازار خبرداد و گفت: در یک ماه اخیر حدود هشت هزار تن تخم مرغ با ارز 4200 تومانی وارد کشور شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی با بیان اینکه قیمت مرغ بعد از حذف ارز 4200 تومانی افزایش می یابد، گفت: تمهیدات لازم برای اینکه مرغ از سفره خانوار حذف نشود، اندیشیده شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان دبیر انجمن مرغداران استان اصفهان گفت: اگر تولیدکننده مرغ با حذف ارز 4200 تومانی بخواهد تمام نهاده خود را به صورت آزاد تهیه کند ابتدا با کمبود نقدینگی مواجه می شود و از سوی دیگر مصرف کننده قادر به تامین مرغ 90 هزار تومانی نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر کل دامپزشکی استان همدان استفاده خودسرانه از مصرف آنتی بیوتیک توسط دامپروران و مرغداران راممنوع اعلام کرد و گفت: هر آنتی بیوتیکی کارایی و تاثیر متفاوتی دارد، بنابراین اگر دامداران و مرغداران خود سرانه اقدام به شروع خوراندن آنتی بیوتیک به دام و طیور کنند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مرغداران کشور از این می گوید که "رها شدن نظارت دولتی پس از تحویل مرغ به کشتارگاه" علت اصلی گرانی گوشت مرغ در مبادی توزیعی و فروشگاه ها است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی با بیان اینکه قیمت مصوب مرغ (31هزارتومان) منطقی است، گفت: فروش مرغ با قیمت های بالاتر از این رقم گران فروشی و اجحاف به مصرف کننده است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۳    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهربابک گفت: باتوجه به شروع فصل سرد و افت دما شبکه دامپزشکی شهربابک به مرغدارن در خصوص رعایت نکات لازم به منظور جلوگیری از بروز بیماری های تنفسی هشدار داد.
فاخته نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
1400-08-28 12:49 به گزارش فاخته ، دکتر علیرضا داورزنی در گفت وگو با فارس گفت: با اقدامات انجام شده بیماری آنگارا در بین مرغداران داورزن که دچار خسارات فراوانی شده بود در حال کنترل است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل اتحادیه مرغداران مرغ تخمگذار خراسان رضوی گفت: افزایش سن و به تعبیری پیر شدن گله های مرغ تخمگذار موجب کاهش 50 درصدی تولید تخم مرغ در این استان شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۶    
دامپزشکی طرقبه شاندیز از مرغداران خواست اقدامات قرنطینه ای بهداشتی خود را تشدید و ضوابط بیوسکویتی را به صورت کامل رعایت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی گیلان گفت: مشکل تامین جوجه برای ماههای آتی در گیلان رفع شده است.
اقتصاد آنلاین / فاخته نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۲۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مشاور ارشد اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با توجه به آنکه مرغ های وارداتی در شرایط استاندارد منجمد می شوند، مشکلی در کیفیت آنها وجود ندارد.