جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۹:۴۴Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرغداران»

اقتصاد ایران: دبیر کانون سراسری مرغداران گوشتی ایران گفت: رد پای تحریم ها در مشکل نهاده های دامی و افزایش قیمت مرغ خیلی پررنگ نبوده و بیشتر از همه، سوءمدیریت تأثیرگذار بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
دامداران و مرغداران به دلیل مشکلات تامین ارز و تامین نشدن به موقع نهاده ها و خوراک دام دچار مشکل شده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: بنابر آمار تا پایان فروردین، 115 میلیون قطعه جوجه ریزی صورت گرفته که نسبت به سال قبل رشد داشته است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
حبیب اسدالله نژاد، نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: مرغداران حتی قادر به تهیه و تامین جوجه یکروزه با قیمت 6 هزار و 200 تومان به بالا تر هم نیستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۳:۴۰    
گروه استان ها- رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران خوزستان با بیان اینکه بخشی از جوجه های یک روزه از طریق مرزهای غربی کشور در حال قاچاق است، گفت کاهش تولید مرغ در کشور به سبب عدم تامین جوجه یک روزه توسط مزارع مرغ مادر جهت مرغداران است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۰:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
چندین ماه است که دامداران و مرغداران از کپک های موجود در نهاده ها خبر می دهند و معتقدند دولت آنقدر در ترخیص نهاده ها از بنادر تعلل کرده که متأسفانه دچار کپک زدگی شده و کیفیت نهاده ها به شدت کاهش یافته است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرعامل اتحادیه مرغداران خوزستان گفت: روزانه برای خوزستان 300 تن مزغ نیاز است که اکنون 100 تن کمتر از این مقدار در بازار توزیع می شود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر پرویز فروغی، دبیر کانون سراسری مرغداران گوشتی ایران درمورد موانع پیش روی تولید و عرضه نهاده های دامی با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه کرد. ...
کازرون نما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۲۷    
به گزارش دریافتی کازرون نما، نشست فوق العاده ای در محل شعبه دادستانی کازرون و با حضور رابط پیشگیری از وقوع جرم، مدیرجهادکشاورزی، رئیس اداره صمت، رئیس اداره دامپزشکی،رئیس شرکت تعاونی مرغداران و مدیرعامل شرکت سپیدمرغ احسان جهت بررسی علل کمبود مرغ در بازار شهرستان، برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مرغداران اصفهان با رد خبر کاهش جوجه ریزی در فرودین ماه، گفت: اگر این روند افزایش تقاضا ادامه داشته و تولید مرغ نیز افزایش نداشته باشد، با افزایش مجدد قیمت مرغ رو به خواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۲:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل اتحادیه مرغداران خوزستان گفت: مرغ های موجود در بازار امروز حاصل جوجه ریزی های اسفندماه است؛ در جوجه ریزی های اسفندماه کاهش 20 درصدی به وجود آمد که نتیجه این کاهش، کم شدن میزان تولید در بازار شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۰:۰۶    
حبیب اسدالله نژاد نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی سال گذشته، سال بسیار سختی برای صنعت طیور کشور بود. در این سال تولیدکنندگان و فعالان بازار مرغ و تخم مرغ با چالش ها و دست اندازهای متفاوتی روبه رو شدند ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی از تعادل قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ گرم 24 هزار و 900 تومان است.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اخذ مجوز جوجه ریزی در واحدهای مرغداری گوشتی برای همه مرغداران الزامی است و مرغداران موظف به مراجعه به تعاونی شهرستان و دریافت مجوز برای جوجه ریزی و ثبت اطلاعات هستند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۴    
کارشناس پرورش طیور گفت: به محض واقعی سازی قیمت ، فروش خوب مرغدار و پرورش دهندگان دیگر به فروش فصلی تبدیل شده و در نهایت هیچ فایده ای برای او نخواهد داشت. نباید فروش کلی را فدای چند ماه فروش مقطعی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مرغداران با تولید مرغ کوچک یا همان سایز تاثیر بسیار زیادی در کاهش نوسانات قیمت این محصول خواهند داشت.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران میهن با بیان اینکه درحال حاضر مرغداران تخم مرغ را به زیان می فروشند، از آغاز صادرات تخم مرغ تا پایان زیان مرغداران خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
پس از نامه دیروز دبیر کانون سراسری مرغداران گوشتی به وزارت خانه صمت و وزارت جهاد کشاورزی در خصوص افزایش شدید قیمت جوجه گوشتی، یک نماینده مجلس پشت پرده کمبود جوجه های یک روزه را تشریح می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۰:۲۸    
دنیای اقتصاد : باوجود صدور دو اطلاعیه، یکی از سوی معاونت امور دام و تاکید بر رعایت قیمت 4300 تومانی برای هر قطعه جوجه یک روزه و تمکین انجمن جوجه یک روزه از این اطلاعیه و صدور اطلاعیه دومی از سوی این انجمن به واحدهای مرغ مادر که الزاما باید این قیمت را رعایت کنند، حسن زاده ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بازی گرانی با نهاده های دامی همچنان ادامه دارد؛ مرغداران گلایه می کنند که خوراک مرغ گران و قیمت ها همچنان آزاد است!
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان دبیر انجمن مرغداران استان اصفهان با انتقاد از قاچاق جوجه یک روزه از ایران، گفت: اگر نهادهای تنظیم بازار که همواره برای قیمت مرغ زنده تصمیم گیری می کنند، جلو قاچاق جوجه یک روزه را نگیرند، شاهد افزایش قیمت این محصول در بازار داخل خواهیم بود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۲:۱۰    
مشاور عالی اتحادیه مرغداران گوشتی کشور معتقد است اتخاذ سیاست های غلط، کشورمان را وابسته به واردات کرده است.
خرداد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۰۵   + ۵۷ سایت دیگر  
خرداد: سعیده مشایخی تولیدکننده مرغ، گفت: جوجه در بازار بسیار کم شده و علی رغم اینکه دولت نرخ 4200 تومان مصوب کرده، اما به قیمت 6 هزار تومان هم پیدا نمی شود و این زنگ هشداری است که اگر چنین وضعی ادامه یابد، قیمت مرغ دوباره به شدت گران خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن مرغداران گوشتی گفت: در حال حاضر بازار مرغ آرامش دارد اما برخی واحدها به سبب عدم دسترسی به جوجه یکروزه امکان جوجه ریزی ندارند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی کشور از تشکیل بازار سیاه برای جوجه یکروزه خبر داد و گفت: به دلیل کاهش عرضه و گرانی جوجه یکروزه شاهد عقب ماندگی آمار جوجه ریزی در واحدهای مرغداری نسبت به برنامه تولید هستیم ...
کانون سراسری مرغداران گوشتی با اشاره به شکل گیری بازار سیاه جوجه گوشتی،اعلام کرد:اگر قیمت جوجه یک روزه تا هفته آینده به قیمت مصوب نرسد، این تشکل صنفی مسئولیتی درباره کاهش تولید مرغ ندارد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر محمدعلی کمالی، سرپرست اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران درمورد تورم 41 درصدی و گرانی بالای خوراکی ها در سال 99 با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه تلفنی کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- معاون اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: نهاده های دامی برای مرغداران در چهارمحال و بختیاری تامین شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر اتحادیه مرغداران گیلان گفت: مرغ قطعه بندی گران تر از مرغ کامل است و به همین دلیل مردم تمایل چندانی برای نوع خرید مرغ ندارند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۱۰    
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی گفت: صفهای طویلی که برای مرغ تشکیل می شد از ضعف مدیریتی بود و مرغ توسط عوامل توزیع احتکار می شدند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
با شروع فصل گرما، تقاضا برای خرید تخم مرغ کاهش پیدا می کند. سخنگوی اتحادیه مرغداران میهن از آزاد شدن صادرات تخم مرغ خبر داده اما گفته مرغداران بابت صادرات باید ضمانت نامه بانکی به مبلغ دو میلیارد و 800 میلیون تومان داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: با توجه به کاهش عرضه، جوجه یکروزه 2 هزار تومان بالاتر از نرخ مصوب در بازار به فروش می رسد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی از خطر التهاب مجدد بازار مرغ در سایه قاچاق جوجه یک روزه خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
در ماههای پایانی سال 99 قیمت مرغ به شکل بی سابقه ای در کشور افزایش یافت و منجر به تشکیل صف های خرید طولانی شد. در نهایت قیمت مرغ 24900 تومان اعلام شد تا شاید التهاب این بازار کاهش پیدا کند؛ با این حال هنوز هم صف خرید مرغ برچیده نشده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی به تحولات بازار مرغ اشاره کرد و گفت: صف مرغ از بی مدیریتی است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
محمد علی کمالی سروستانی مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی از آرامش بازار مرغ خبر داد و گفت: هم اکنون نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 17 هزار و 100 تومان و مرغ گرم در خرده فروشی ها 24 هزار و 900 تومان است.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار عصر همدان ؛ همیشه دستگاه قضا به عنوان تکیه گاهی بی بدیل برای مردم بوده و هست و با آمدن آیت الله رئیسی به عنوان رئیس قوه قضائیه قوت قلب مردم نسبت به این مرجع در حمایت از آنان بیشتر شده است. ...
احد آزادی خواه گفت: وارد کنندگان حق ندارند نهاده های وارد شده با ارز 4200 تومانی را در بازار سیاه بفروشند، اما این کار را می کردند.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رییس هیئت مدیره اجمن ملی طیور ایران از رشد نرخ جوجه یک روزه به علت افزایش تقاضا و هزینه های تولید خبر داد. *** افت میزان جوجه ریزی در واحدهای مرغ مادر ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی با بیان اینکه به دلیل ضعف نظارتی مرغداران گوشت مرغ را با نرخ مصوب در بازار توزیع نمی کنند، گفت:وزارتخانه های جهاد کشاورزی و صمت بر توزیع نهاده های وارداتی با ارز دولتی و همچنین توزیع گوشت مرغ نظارت بیشتری داشته باشند.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت مرغ امروز نسبت به روز گذشته بدون تغییر خاصی عرضه شد. در هفته پایانی اسفندماه سال گذشته، همزمان با کاهش عرضه مرغ به بازار و تخلف برخی از مرغ فروشان در فروش مرغ های قطعه بندی شرکتی با قیمت های گران، مرغداران افزایش قیمت مصوب به 24 هزار تومان را خواستار شدند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۵    
در جلسه مسئولان خنداب با تولید کنندگان مرغ مشکلات این صنف بررسی شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی می گوید مرغ به اندازه کافی تولید می شود و از سرانه 32 کیلوگرم مصرف، بالاتر است. به گزارش صدا و سیما، محمد علی کمالی، مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی در ارتباط تصویری برنامه گفت وگوی ویژه خبری گفت: بر اساس برنامه ریزی ها ...
ندای گیلان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان گیلان با بیان اینکه سازمان صنعت معدن استان، اتاق اصناف، تعزیرات و دیگر دستگاه ها در تلاش هستند که مرغ با نرخ مصوب به دست مصرف کننده برسد گفت ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
محمد علی کمالی مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی گفت: نهاده در بازارگاه خوب عرضه شده است و قیمت به موقع اعلام شده و هم شاخص بازار آزاد نشان داد که بعد از تعطیلات عید افت در قیمت بازار آزاد کنجاله سویا و ذرت داشتیم.
اعتبار نوین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران میهن گفت: قیمت تخم مرغ درب مرغداری به 10 هزار تومان کاهش یافته که 4 هزار تومان زیر قیمت مصوب خود است، برای تنظیم بازار مجبور به صادرات مازاد تولید هستیم.
اهر خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: با بهبود روند توزیع مرغ در تمام شهرستان ها در یک تا دو روز آینده آرامش بیشتری را در بازار شاهد خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با توجه به جوجه ریزی مناسب نگرانی در خصوص تامین مرغ در ماه مبارک رمضان نداریم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اراک- معاون اقتصادی استانداری مرکزی با اشاره به اینکه از اواسط اسفندماه تا کنون 120 پرونده تخلف مرغداران استان به مراجع قضائی ارجاع شده است، گفت: هیچ کشتارگاهی حق توقف کشتار مرغ را ندارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نقدعلی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: مرغداران باید در مقابل دریافت نهاده با نرخ دولتی و حمایتی، گوشت تحویل دهند اما متاسفانه در این زمینه کوتاهی هایی رخ داده است.