پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۲۱:۱۵Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرغداران»

صراط نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده 15 هزار و 800 تومان و مرغ گرم 25 هزار و 800 تومان است.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده 15 هزار و 800 تومان و مرغ گرم 25 هزار و 800 تومان است.
نایب رئیس انجمن مرغداران گوشتی گفت: تخصیص و تامین نهاده های مورد نیاز مرغداران باید در کوتاهترین زمان صورت بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
دبیر ستاد آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در استان آذربایجان شرقی گفت: ردپایی از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان دیده نشده است.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرعامل شرکت تعاونی مرغداران گوشتی استان البرز گفت: روزانه 10 تا 12 تن گوشت مرغ گرم از تولیدکنندگان استان تحویل و با قیمت مصوب در اختیار میادین میوه و تره بار استان البرز قرار می گیرد.
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
یک مقام آگاه در صنعت روغن نباتی با بیان اینکه خرید و فروش کنجاله کلزا بدلیل مشکلات سامانه بازارگاه با مشکل مواجه شده است،گفت: وزارت جهاد در این زمینه پاسخگو نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۰:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی از کاهش قیمت مرغ خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ گرم 24 هزار تومان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل دامپزشکی خراسان رضوی گفت: امن بودن استان طی سه سال قبل در زمینه بیماری آنفلوآنزای فوق حاد، یک زنگ خطر است که سبب شده برخی مرغداران در رعایت دستورالعمل های بهداشتی دامپزشکی تعلل کنند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: اگر دولت 100 درصد نهاده های مرغداران را تأمین کند، می توان هرکیلوگرم مرغ را با قیمت 160 تا 180 هزار ریال به دست مصرف کننده در استان اصفهان رساند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۳۶    
گروه استان ها- از صبح امروز به علت عدم توزیع مرغ از سوی برخی از مرغداران استان خراسان شمالی٬ مرغ در بازار استان کمیاب شده و تعدادی از دامداران استان هم امروز در اعتراض به عدم توزیع نهاده دامی دولتی٬ در مقابل استانداری به نشانه اعتراض تجمع کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های طیور، زنبور عسل و آبزیان اداره کل دامپزشکی خراسان جنوبی اظهار کرد: متأسفانه در ماه های اخیر به دلیل گرانی واکسن ها و محدودیت عرضه برخی از آن ها، مرغداران استقبال کمتری از واکسیناسیون می کنند و سرمایه خود را به خطر می اندازند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه مرغداران مازندران گفت:شیوع بیماری کرونا،مصرف مرغ در مازندران را 40 درصد کاهش داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تعاونی مرغداران کاشان با بیان اینکه قرار شده است واحدهای مرغ گوشتی به اندازه ای نهاده دولتی گرفته اند به همان اندازه مرغ دولتی تحویل بدهند، گفت: با این روش قرار است قیمت گوشت مرغ در بازار تنظیم شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: باوجود افزایش هزینه های تولید، فروش هر کیلو مرغ بسته بندی با نرخ 45هزار تومان مورد تایید نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران میهن گفت: با توجه به مازاد تولید و زیان مرغداران، صادرات تنها راهکار استمرار تولید و تعادل قیمت در بازار است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۰۰    
رئیس اتحادیه مرغداران مرغ تخم گذار خراسان رضوی گفت: دولت فقط 50 درصد نهاده مورد نیاز مرغداران را تأمین می کند و مرغدار باقی آن را از منابعی که حضور و فعالیتشان برای ما هم جای سؤال دارد، تأمین می کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
نبی پور، رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخمگذار استان تهران گفت: متاسفانه در حال حاضر حجم قابل توجهی تخم مرغ تولیدی روی دست مرغداران مانده و کسی به فکر آنان نیست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
یکی از دلالیل افزایش قیمت گوشت مرغ نرسیدن نهاده های دامی با قیمت مصوب به دست مرغداران و حضور واسطه های متعدد بوده که نتیجه آن افزایش هزینه تمام شده تولید است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون جهاد کشاورزی لرستان گفت: بر اساس آمارها میزان جوجه ریزی در لرستان در مهرماه کاهش یافته است و علت اصلی این موضوع اطمینان نداشتن مرغداران نسبت به تامین نهاده مورد نظر توسط دولت است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
صادقی معاون بهبود امور دامی جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به مشکل تخصیص نهاده ها گفت: سهمیه نهاده ها با تاخیر یک تا دو ماهه به دست مرغداران می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن مرغداران گوشتی گفت:برخی مغازه داران با بهانه هایی همچون قطعه بندی و عرضه مرغ سبز اقدام به گران فروشی می کنند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ساداتی نژاد، رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از جلسه عصر امروز این کمیسیون به منظور حل مشکلات نهاده های دامی با مسئولان مرتبط از جمله گمرکات خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: دامداران و مرغداران هم چالش جدی دارند و باید حل مشکلات آنان در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۰۶    
به گفته معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان، در حال حاضر سهم تحویل نهاده ها با نرخ ارز آزاد برای مرغداری ها محدودتر شده است و به نظر می رسد در فرایند تولید و پرورش مرغ خدشه ای ایجاد نشده است ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ملایر، گفت: مجموعه برخی از مدیران و مقامات دولت مقصر هستند که یا توان نظارتی ندارند و یا توان اجرایی، چرا که امروز کشاورزان ما شرایط خوبی ندارند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با اشاره به اینکه 75 درصد نیاز نهاده ای مرغداران با ارز دولتی تأمین شده، گفت: تولیدکنندگان موظف به عرضه مرغ زنده با قیمت 14 هزار و 400 تومان هستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری- حسن زاده، رئیس اتحادیه مرغداران مازندران ظرفیت پرورش و تولید مرغ در استان را در هر دوره تولید بین 26 تا 30 میلیون قطعه بیان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس سازمان جهادکشاورزی لرستان گفت: 75 درصد نیاز نهاده ای مرغداران استان با ارز دولتی تامین شده و به صورت عادلانه در اختیار تولیدکنندگان قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با بیان اینکه قیمت مرغ 27 هزار تومان برای مصرف کننده عادلانه نیست، گفت: اگر دولت 100 درصد نهاده های مرغداران را تامین کند، می توان مرغ را زیر کانال 20 هزار تومان و با قیمت، 16، 17 و یا 18 هزار تومان به دست مصرف کننده برسانیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با توجه به افزایش هزینه های تولید، نرخ مصوب مرغ با واقعیت تولید اختلاف دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران گفت: با توزیع سیستمی نهاده ها با توجه به قطع دست واسطه ها شرایط به نفع مرغداران خواهد بود.
نایب رئیس انجمن مرغداران گوشتی گفت: بنابر ویژگی جدید سامانه بازارگاه، مرغداران می توانند خرید نهاده را به طور مستقیم انجام دهند.
اقتصاد آنلاین / کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
ناصر نبی پور گفت: هم اکنون تخم مرغ 2 برابر قیمت درب مرغداری به دست مصرف کننده می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۳    
بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: تلاش دولت بر آن است که تمام نهاده های دامی در اختیار مرغداران قرار گیرد تا گوشت مرغ با پایین ترین قیمت در اختیار مردم قرار گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه مرغداران باید به میزان دانی که دریافت می کنند، مرغ تحویل کشتارگاه ها دهند، گفت: برای 40 روز پرورش جوجه گوشتی نهاده در نظر گرفته شده و نهاده اضافی برای روزهای بعد از 40 روز اختصاص داده نمی شود و مرغ باید در روز چهلم به کشتارگاه فرستاده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه نهاده ها تنها برای چهل روز پرورش جوجه گوشتی در نظر گرفته شده، گفت: نهاده اضافی برای روزهای بعد از 40 روز اختصاص داده نمی شود و مرغ باید در روز چهلم به کشتارگاه فرستاده شود.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: عصر امروز طی جلسه ای با حضور مرغداران قیمت نهایی گوشت مرغ در استان تعیین تکلیف می شود.
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با انتقاد شدید از وضعیت بازار نهاده ها و سردرگمی تولیدکنندگان،از دولت درخواست کرد که تولیدکنندگان را از بلاتکلیفی در آورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان سمنان گفت: نهاده های طیور و غذای مرغ ها مهمترین و اصلی ترین دغدغه و مشکل مرغداران استان سمنان است.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی گیلان گفت: در راستای ارایه خدمات به شهروندان و تامین بخشی از نیاز مرغ مصرفی استان، شبکه تعاونی های مرغداران گیلان نسبت به توزیع گوشت مرغ به قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حداقل نیمی از نهاده های دامی سر از بازار آزاد در می آورد که مرغداران مجبورند نیاز خود را با قیمت های نجومی خریداری کنند و در نتیجه جوجه ریزی برای تولیدکننده صرف نمی کند و قیمت مرغ برای مصرف کننده بالا می رود.
مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: هم اکنون هر کیلو مرغ گرم در برخی مغازه های سطح شهر با نرخ 30هزار تومان عرضه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۴۴    
زنجان-رئیس سازمان صمت زنجان گفت: با همکاری جهاد کشاورزی استان زنجان و اتحادیه مرغداران مشکل تخم مرغ در استان زنجان حل شده و قیمت به ثبات نسبی رسیده است و به اندازه کافی تخم مرغ توزیع می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین معاون بازرگانی سازمان صمت استان قزوین اعلام کرد: ستاد تنظیم بازار قیمت هر کیلوگرم مرغ را 20 هزار و 400 تومان اعلام کرده است که مرغداران نسبت به این قیمت معترض هستند به همین منظور در آینده نزدیک برای بررسی و اعلام قیمت نهایی مرغ در قزوین کارگروه مجزایی با حضور نمایندگان سازمان های مربوطه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغداران ایلام گفت: تعدادی از کارگران این کشتارگاه با ایجاد اخلال در صدد تعطیلی این کارگاه شدند که مسئول مربوطه نیز طبق قانون این افراد را اخراج کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با بیان اینکه نهادهای دامی ارز دولتی دریافت می کنند اما به دست تولیدکنندگان نمی رسد، گفت: پیشنهاد من برای این حوزه این بود که دلار دولتی را از بازار نهادهای دامی حذف کرده و مبالتفاوت آن با دلار بازار را به صورت یارانه کمک معیشتی در اختیار اقشار کم درآمد قرار دهیم ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: وزارت صمت ارز مورد نیاز واردکننده نهاده های دامی را تامین می کند اما نظارت آن بر عهده وزارت جهاد کشاورزی است، این موضوع رانت هایی را به همراه دارد.
اقتصاد آنلاین / فودنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رییس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: امروز کمبودی در زمینه عرضه مرغ در سطح کشور وجود ندارد و برابر مصوبه جدید ستاد تنظیم بازار تامین 100 درصدی نهاده های طیور با نرخ تعیین شده در دستور کار است.