جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۸:۱۰Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقامت مسافران نوروزی»

تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۲۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
شهردار نجف آباد از افزایش 13 درصدی اقامت مسافران نوروزی در این شهر خبر داد و گفت: نوروز امسال رکورد افزایش اسکان مسافر در نجف آباد شکسته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۷    
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان مرکزی از افزایش 200 درصدی در اقامت مسافران نوروزی خبر داد و گفت: 204 هزار نفر در استان اقامت داشتند که 138 هزار نفر در اقامتگاه های غیررسمی و مابقی در اقامتگاه های رسمی داشتند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سوادکوه- فرماندار سوادکوه شمار اقامت مسافران نوروزی را در این شهرستان 60 هزار نفر شب ذکر کرد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۷:۰۴    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی گفت: با دستور استاندار تهیه برنامه راهبردی برای توسعه و نظامند شدن گردشگری در استان برای افق میان و بلند مدت در دستور کار قرار گرفته است که در حال حاضر منتظر دریافت اعتبارات استانی برای تدوین آن هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملایر از اقامت 16 هزار و 438 مسافر نوروزی در این شهرستان خبر داد و گفت: اقامت در شهرستان نسبت به سال گذشته حدود 40 درصد رشد داشته است.
همگردی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا/ براساس آخرین اخبار منتشر گشته، اقامت مسافران نوروزی در استان سمنان 14 درصد افزایش یافت. امیر کرم زاده بیان کرد: 265 هزار و 936 هزار مسافر نوروزی در ایام نوروز در مراکز اقامتی استان شامل هتل، مهمانپذیر، هتل آپارتمان، اقامتگاه بومگردی، خانه مسافر، اقامتگاه های موقت ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان مبارکه از افزایش 20 درصدی میزان اقامت گردشگران نوروزی در این شهرستان در مقایسه با زمان مشابه قبل از کرونا، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۳:۵۶    
ساری- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: از شروع طرح نوروزی تا 14 فروردین بیش از 20 میلیون نفر شب مسافر در استان اقامت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: از شروع طرح نوروزی تا 14 فروردین بیش از 20 میلیون نفر شب مسافر در استان اقامت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران با اعلام اینکه تاکنون 20 میلیون و 331هزار و 990 اقامت شب مسافران نوروزی را در مازندران داشتیم، گفت: تعداد اقامت کننده های چهاردهمین روز فروردین در مازندران 442 هزار و 359 اقامت شب به ثبت رسید.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کامران اکبری شایگان، رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان اسدآباد در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان ؛ با ارائه گزارشی از خدمات سفر نورو ی امسال ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خدمات سفر استان هرمزگان از ثبت اقامت بیش از 7 میلیون و 880 هزار نفر در ایام تعطیلات نوروزی در این استان خبرداد و گفت: میزان اقامت مسافران 45 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اعضای ستاد خدمات سفر و شورای راهبری استان سمنان ، آمارهای مسافرت های نوروزی ، شمار گردشگران و تصادفات جاده ای در ایام تعطیلات نوروز را اعلام کردند .
مازنی نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
صادق برزگر افزود : این تعداد ثبت اقامت مسافران نوروزی مازندران از تاریخ فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر از 16 اسفند پارسال تاکنون است که این رقم در مدت مشابه نوروز 1397 که آن سال تحت تاثیر شرایط کرونایی نبود حدود 17 میلیون نفر شب اقامت بود که افزایش حدود سه میلیونی ورود گردشگر به [...]
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران تعداد اقامت مسافران در این استان از آغاز اجرای طرح نوروزی تاکنون را 19 میلیون و 301 هزار و 49 نفر شب اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل میراث فرهنگی گیلان گفت: در طرح نوروزی امسال میزان اقامت مسافران در استان(اقامت در مراکز اقامتی ثابت و موقت) تعداد 11 میلیون و 445 هزار و 514 نفر/شب اقامت بوده که رشد 112 درصدی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۰۸:۳۷    
اقامت مسافران نوروزی در استان چهارمحال و بختیاری به 63 هزار و 278 رسید.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۰۱:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: اردبیل در میزان افزایش تردد وسایل نقلیه رتبه اول و در میزان افزایش اقامت مسافران نوروزی رتبه سوم کشور را دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران، گفت: از نیمه دوم اسفند سال گذشته تا نهم فروردین سال جاری15 میلیون و 408 هزار و 651 اقامت شب در مازندران به ثبت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: نوروز 1402 امسال اقامت مسافران نوروزی در استان 34 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران شمار اقامت مسافران نوروزی را در استان بیش از 14 میلیون و 400 هزار نفر - شب ذکر کرد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: باتوجه به افزایش 65 درصدی اقامت مسافران در ایام نوروز، استان خراسان شمالی از یک معبر در حال تبدیل شدن به مقصد گردشگری است.
مرآت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: 208 هزار مسافر نوروزی در تعطیلات استان سمنان را برای اقامت انتخاب کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۹    
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: اقامت در استان به بیش از 11 میلیون و 750هزار نفر شب اقامت رسید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۸:۴۲    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنجان گفت: معرفی جاذبه های زیارتی این شهرستان خوشنام که در نزدیکی مرکز استان اصفهان نیز قرار دارد می تواند مدت ماندگاری و اقامت مسافران نوروزی را افزایش دهد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از اقامت بیش از 127 هزار مسافر از ابتدای سفرهای نوروزی تاکنون در استان خبر داد.
مازنی نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
صادق برزگر افزود : این میزان اقامت در دوره زمانی 16 اسفند پارسال تا پایان روز ششم فروردین ماه است. وی ادامه داد: اوج ثبت اقامت مسافران نوروزی مازندران مربوط به پنجم فروردین سال جاری به تعداد یک میلیون و 258 هزار و 198 نفرشب است. مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران اظهار [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۰    
دبیر ستاد هماهنگی سفرهای نوروزی، از ثبت 41 میلیون شب اقامت مسافران نوروزی تا ششم فروردین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با بیان اینکه اقامت مسافران نوروزی در مدارس استان به 40 هزار نفر رسید، گفت: بیشترین آمار در شاهرود ثبت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت: از 16 اسفند سال گذشته تا پنجم فروردین امسال 10 میلیون و 389 هزار و 758 نفر در مازندران اقامت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان با اشاره به رشد 120 درصدی اقامت در استان گفت: این امر منجر به رسیدن سطح اشغال اماکن اقامتی استان به 110 درصد شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: از 15 اسفندماه سال گذشته تا 5 فروردین ماه 36 هزار و 501 مسافر در تاسیسات گردشگری این استان اقامت پیدا کرده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۰:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
ستاد هماهنگی خدمات سفر از 3.5 درصد کاهش سفرهای خارجی ایرانی ها در روزهای ابتدایی نوروز 1402 خبر داد و آمار اقامت مسافران نوروزی در سراسر کشور را 19 میلیون نفر اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۵۸   + ۲۶ سایت دیگر  
ستاد هماهنگی خدمات سفر از 3.5 درصد کاهش سفرهای خارجی ایرانی ها در روزهای ابتدایی نوروز 1402 خبر داد و آمار اقامت مسافران نوروزی در سراسر کشور را 19 میلیون نفر اعلام کرد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان اصفهان گفت: استان اصفهان بعد از مشهد رتبه دوم کشور در اقامت مسافران را به خود اختصاص داده است. مسئول وبسایت اصفهان زیبا در این مطلب 12 انگاره (تصویرسازی ذهنی) را که به بازنمایی آمریکا و... ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان بعد از مشهد رتبه دوم کشور را در مدت اقامت مسافران نوروزی کسب کرده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
شهردار بندرعباس گفت: از زمان آغاز مسافرت های نوروزی (25 اسفند) تا پایان روز سوم فروردین ماه 22 هزار و 992 چادر مسافران نوروزی در بوستان های شهر بندرعباس برپا شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - فرماندار گنبدکاووس گفت: حدود 500 تخت برای اقامت و ماندگاری مسافران و گردشگران نوروزی در شهرستان گنبدکاووس پیش بینی شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۲۹    
سمنان- کرم زاده، دبیر ستاد خدمات سفرهای نوروزی استان سمنان از تشدید نظارت بر تاسیسات گردشگری و اسکان و اقامت مسافران نوروزی در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: میزان اقامت گردشگران در استان تاکنون به 6 میلیون و 171 نفر و 563 نفر شب اقامت رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: بیش از 38 هزار اقامت مسافران نوروزی در استان مرکزی به ثبت رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی کرمان گفت: از 28 اسفندماه 1401 تاکنون، اقامت مسافران نوروزی نسبت به مدت مشابه پارسال، 21 درصد افزایش داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: از 28 اسفندماه 1401 تاکنون اقامت مسافران نوروزی و گردشگران در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 21 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: همه ظرفیت ها برای اقامت مسافران نوروزی در استان بوشهر پای کار است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت : تاکنون چهار میلیون و 900 هزار نفر شب اقامت مسافران نوروزی در اقامتگاه های این استان ثبت شده است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: 17 تفرجگاه جنگلی در ایلام مهیای مسافران نوروزی است.