پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۹:۴۵Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح ترافیکی»

در این بازدید بخشدار مرکزی ضمن تشکر از اقدام و پیگیری اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و شهرستان در اجرای جدول گذاری طرح ترافیکی روستا به اجرای آسفالت و تامین قیر مورد نیاز با توجه به اتمام زیرسازی تاکید نمودند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور فراجادر جریان برگذاری جلسه کمیته طرح ترافیکی زمستانه مطرح کرد: خوشبختانه در این سال ها شاهد برگزاری مناسبهای ترافیکی ویژه ای مانند مانند اربعین حسینی بوده ایم و بیش از 3 میلیون و چ400 هزار نفر زائر از راه های زمینی عبور بوده ایم. سردار [...]
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: طرح ترافیکی که درحال حاضر در شهر اجرا می شود باعث شب مردگی در مناطق مسکونی حاضر در محدوده شده و می خواهیم با طرح جدید ترافیک این معضل را رفع کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر زنجان با تاکید بر تایید طرح ترافیکی مصوب در شورای ترافیک استان و ابلاغ آن برای اجرا به شهرداری زنجان گفت: دو طرفه شدن برخی از مسیرها، یک طرفه شدن برخی دیگر از مسیرها ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: طرح ترافیکی هندسی پل زندان که از مطالبات اصلی مردم در شهر ابریشم است، حداکثر ظرف سه ماه آینده با هماهنگی میان شهرداری شهر ابریشم و اصفهان اصلاح می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: طرح ترافیکی راهپیمائی حمایت از کودکان غزه در خیابان شهید مدرس کرمانشاه اجرا می شود.
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۰:۰۳    
به همت شهرداری لار، اجرای طرح ترافیکی نقطه حادثه خیز کمربندی شهر لار – خور (تقاطع روبروی کشتارگاه) آغاز شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی شهرداری...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فاز دوم طرح ترافیکی بلوار ایرج افشار با حضور اعضای شورای ترافیک استان و رئیس دانشگاه یزد و دستگاه های نظارتی بررسی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۲۰:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت : طرح ترافیکی راهپیمائی یوم الله 13 آبان در خیابان شهید مدرس اجرا خواهد شد.
آوای رودکوف   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۰۰:۱۳    
رییس پلیس راه لیکک -بهبهان از اجرای طرح ترافیکی ویژه برگزاری مراسم سالگرد شهادت شهیدان خوب خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم از تدوین طرح ترافیکی فاز پنج عمار یاسر برای کوتاه مدت و بلندمدت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس پلیس راهور خراسان شمالی گفت: یکی از اقدامات پیشنهادی برای کاهش معضل ترافیک در مرکز استان، اجرای طرح ترافیکی زوج و فرد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۹:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار منطقه 21 تهران از پیشرفت 90 درصدی احداث مرحله نخست زیرگذر فتح-باغستان در این منطقه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
طرح شهید ابراهیم هادی پلیس راه با هدف افزایش ایمنی و فرهنگ ترافیک در بشرویه آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
طرحی که همزمانی اجرای آن با بازگشایی مدارس، چالش مردم و رانندگان شده است. بابایی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیمای مهاباد از روند اصلاح این میدان و تاثیر آن در کاهش بار ترافیکی گزارش می دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه 14 تهران از اجرای طرح ترافیکی با عنوان موتور سوار ایمن به منظور ارتقای آگاهی و ایمنی موتور سیکلت سواران خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 از اجرای ده ها طرح ترافیکی در آستانه بازگشایی مدارس در اطراف مدارس خبر داد.
برترین ها / جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۰۹   + ۱۲۸ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران جزئیات شیوه نوین مدیریت محدوده طرح ترافیک پایتخت را تشریح کرد و گفت: طول و مدت سفر ملاک عمل محاسبه عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک جدید است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۲:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان قم گفت: در طرح ترافیکی ویژه اربعین که از 26 مرداد آغاز شده با رعایت قوانین از سوی رانندگان و مدیریت صورت گرفته تصادفات رانندگی 50 درصد کاهش داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مهندسی و امور اجرایی ترافیک شهرداری قم گفت: شهرداری در مناسبت ها ضمن اجرای طرح ترافیکی ویژه بلوار پیامبر اعظم (ص) و مصوبات شورای ترافیک، نهایت همکاری با مواکب را در دستور کار دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا محدودیت های ترافیکی پیش بینی شده برای جاده های کشور در روزهای پایانی هفته و تعطیلات پیش رو را تشریح کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور گفت: بر اساس آمارها میزان تردد در مرزها 70 درصد ورود به کشور و 30 درصد خروج زائر از کشور است. به گزارش خبرگزاری مهر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
از زمان اجرای طرح ترافیکی اربعین تا روز گذشته 15 میلیون و 700 هزار تردد از راه های ارتباطی استان همدان انجام شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: خدمات رسانی به زائران اربعین با حضور بیش از 400 نفر از کارکنان پلیس راه استان در حال انجام است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
جام جم آنلاین؛ سرهنگ حیدری ادامه داد : بکارگیری نیروهای کمکی از سایر استانهای کشور ،پیش یینی مسیر تردد وتوقف ،جانمایی و ایمن سازی موکب های شهرهای در مسیر زوار ،استقرار شبانه روزی عوامل پلیس راهور جهت روانسازی و تسهیل در امر عبور و مرور در شهرهای در مسیر زوار خصوصا شهرستانهای کنگاور ،صحنه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۲:۱۵    
رییس پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: طرح ترافیکی اربعین 1402 به منظور تسهیل در تردد زوار از 26 مرداد ماه در محورهای جنوبی استان آغاز شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور فراجا گفت: از ابتدای طرح ترافیکی اربعین حسینی تاکنون بیش از 4500 دستگاه اتوبوس و بالغ بر 215هزار دستگاه وسیله نقلیه سواری از مناطق مختلف کشور به مرزهای اربعینی تردد داشتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور فراجا از انضباط قابل قبول ترافیکی در مرزهای اربعینی خبر داد و گفت: از ابتدای طرح ترافیکی اربعین حسینی تا کنون بیش از 4500 اتوبوس و بالغ بر 215 هزار وسیله نقلیه سواری از مناطق مختلف کشور به مرزهای اربعینی تردد داشتند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا محدودیت های ترافیکی ویژه اربعین در جاده های کشور را تشریح کرد. سرهنگ احمد شیرانی گفت : با اشاره به آغاز طرح ترافیکی پلیس برای اربعین 1402 گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: طرح ترافیکی اربعین از امروز، 26 مرداد در محور های مواصلاتی استان آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از آغاز طرح ترافیکی اربعین از 26 مرداد در استان کرمانشاه برای مدیریت ترافیک سفرهای زائران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا بر ضرورت اجرای طرح ترافیکی اربعین در نهایت ایمنی تاکید کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۴:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه دو تهران گفت: با اجرای طرح ترافیکی در بلوار شهید فرحزادی، ترافیک میدان صنعت روان می شود.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۴:۰۵    
شهردار منطقه دو تهران گفت :با اجرای طرح ترافیکی در بلوار شهید فرحزادی ، ترافیک میدان صنعت روان می شود به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه2 ، مهدی صالحی با اعلام این خبر گفت: میدان صنعت یکی از میادین کلیدی و پرتردد شمال غرب پایتخت است که به لحاظ وجود مراکز خدماتی ،تجاری وهمچنین ایستگاه
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۶:۳۷    
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 تهران از اجرای طرح توسعه طرح ترافیکی فضای سبز خبر داد و گفت: این طرح با هدف تسریع در رفت و آمد آسان شهروندان با بهره گیری از فضاهای سبز شهری در دستور کار قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۹    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان شمالی از اعمال طرح ترافیکی در مسیر های عزاداری در روز های تاسوعاو عاشورا و همچنین شب عاشورا خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان فرمانده انتظامی گلستان بر رعایت شئونات اسلامی در عزاداری های سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه السلام تاکید کرد و گفت: پلیس در راستای تامین نظم و امنیت در جامعه پای کار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۸:۱۵    
شهردار زنجان با بیان اینکه طرح ترافیکی شهر زنجان در دست تهیه است، گفت: با توجه به اینکه تعریض خیابان های اصلی غیرممکن است و را ه کار حل مشکلات ترافیکی بازگشایی معابر فرعی است که در این رابطه هفت معبر برای بازگشایی آماده شده که به منجر به روان سازی ترافیک خواهد شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی فرمانداری کاشان با اشاره به برگزاری جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان کاشان، گفت: مسائل و مربوط به محورهای برون شهری، رصد تصادفات و آمار سه ماهه سال جاری با سال گذشته از جمله موارد مورد بررسی در شورای ترافیک بود. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سرهنگ حیدری تصریح کرد: تا حد امکان از آوردن وسایل نقلیه شخصی خودداری و از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده گردد و ازپارک دوبله و هر گونه سد معبردر مبادی ورودی و خروجی معابرو حریم میادین وتقاطع ها خودداری گردد . ...
انقلاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به مطالعات انجام شده در حوزه حمل ونقل شهری در ایام خاص و مناسبت ها گفت: طرح ترافیکی خاص برای شاد پیمایی عید غدیر تصویب شده است.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان؛ صبح امروز جلسه کمیته زیرساخت اربعین حسینی به ریاست فرزاد شاه ولی مدیرکل امور شهری و شورها در محل سالن جلسات قرارگاه خدمات شهری مرز چزابه برگزار گردید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۲۰:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
عملیات احداث 2 پروژه شهری شامل احداث بلوار 24 متری اتصال میدان 12 فروردین به بیمارستان توحید و پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان محمدی سنندج آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه اعلام کرد : در پی برگزاری جشن بزرگ امام مهربانی عصرامروز طرح ترافیکی درمسیرهای منتهی به استادیوم آزادی کرمانشاه اجرا می شود .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز، از آغاز ساخت سه طرح ترافیک شهری با اعتبار 280 میلیارد ریال خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
ابوذر روحی، خواننده سرود سلام فرمانده با حضور در فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه، ضمن دلجویی از مامور پلیس راهور، از وی عذر خواهی کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از انتخاب، در پی برگزاری مراسم جشن تکلیف دختران مدارس ابتدایی ...
ابوذر روحی، خواننده سرود سلام فرمانده با حضور در فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه، ضمن دلجویی از مامور پلیس راهور، از وی عذر خواهی کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: رزمایش طرح ترافیکی و خدمات سفر نوروزی با حضور دستگاه های امداد و نجات جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز از انجام مطالعات اولیه برای امکان سنجی دو طبقه کردن آزادراه تهران- کرج- قزوین به منظور کاهش حجم ترافیک این مسیر خبر داد.
آوای رودکوف   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۲:۳۱    
رئیس پلیس راهور شهرستان بهمئی از اجرای طرح ترافیک طی یک روز اینده در شهر لیکک خبر داد.