یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۱:۴۶Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح ترافیکی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۷:۲۷    
طرح ترافیکی برای ایمنی تردد در محور های برفگیر و گردنه های سخت گذر شهرستان راور ، آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۲    
در نشست شورای ترافیک استان مرکزی اجرای چند طرح ترافیکی در مناطق مختلف استان بررسی و بر رفع مناطق حادثه خیز تاکید شد(
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۰    
رئیس پلیس راهور استان اصفهان از تغییر ساعت اجرای طرح ترافیکی زوج و فرد در اصفهان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس پلیس راهور استان اصفهان از تغییر ساعات اجرای طرح ترافیکی زوج و فرد در اصفهان خبر داد.
طرح ترافیکی انتظامی زمستانی با اجرای رزمایش ویژه ای همزمان با سایر استان های کشور در آذربایجان غربی آغاز شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۳    
رزمایش طرح ترافیکی زمستانه همزمان با سراسر کشور در حضور مسئولان شهرستان درگز برگزار شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۷    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی با اشاره به آغاز طرح راهداری زمستانه گفت : در این طرح 263 نفر از نیروهای راهداری و 236 دستگاه ماشین آلات راهداری تخصصی و تجهیزات زمستانه فعال هستند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح ترافیکی زمستانی جاده های آذربایجان غربی از امروز در تمام جاده های مواصلاتی این استان آغاز شد و تا 15 فروردین 1401 ادامه خواهد داشت.
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای آذربایجان شرقی در رزمایش با اشاره به اینکه راهداری زمستانی نیازمند همکاری ارگان های ذیربط است، از تجهیز400 دستگاه ماشین آلات مختلف سبک وسنگین اداره کل خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی رزمایش طرح ترافیکی زمستانه در گردنه برف گیر گدار خانه سرخ سیرجان با حضور جمعی از مسئولین و یگان های امدادی و خدمات رسان استان آغاز شد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۸:۳۳    
حدود 60 هزار نفر از نیرو های پلیس، راهداری، اورژانس و هلال احمر، از امروز طرح ترافیکی زمستان خود را آغاز کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رزمایش طرح ترافیکی زمستان 1400 پلیس راهور ناجا با حضور سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا و مدیران سازمان های مسئول در حوزه ترافیک صبح دوشنبه 1 آذر1400 در دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رزمایش طرح ترافیکی زمستان 1400 پلیس راهور ناجا صبح امروز با حضور سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی، رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی و سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور در دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد. عکاس - مهدی صالحی
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۱    
رزمایش طرح ترافیکی زمستانه با حضور فرمانده انتظامی استان، معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و فرماندهی پلیس راه و مدیران کل ستادی و اجرایی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۰    
بیرجند - ایرنا - رزمایش طرح ترافیکی زمستان همزمان با سراسر کشور روز دوشنبه با مشارکت پلیس راه و دستگاه های امدادرسان خراسان جنوبی برگزار شد. علاوه بر پلیس راه، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، هلال احمر، اورژانس، امداد خودرو و امداد هوایی نیز در این رزمایش حضور دارند. عکس: حسین محمودی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۷    
طرح ترافیکی زمستانه صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان و دستگاههای خدمت رسان از اول آذرماه به صورت نمادین در ستاد فرماندهی انتظامی استان آغاز شد.
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رزمایش طرح ترافیکی زمستانی پلیس جمهوری اسلامی ایران، با مشارکت دستگاه های عضو از کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و سایر نیرو های امدادی در دانشگاه علوم انتظامی امین ناجا برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار سید کمال هادیانفر روز دوشنبه در رزمایش طرح ترافیکی زمستان 1400 که با حضور سازمان های مسئول در حوزه ترافیک در دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار حسینی، جانشین پلیس راهور: اولین تفاوت طرح ترافیکی زمستانی امسال، آغاز زودهنگام آن نسبت به سال های گذشته است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : خبرنگار سردار حسین اشتری روز دوشنبه در رزمایش طرح ترافیکی زمستان 1400 که با حضور سازمان های مسئول در حوزه ترافیک در دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد، با ابراز امیدواری از اینکه در زمستان 1400 با همت همه مسوولان شاهد کمترین تصادفات و تلفات جاده ای باشیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۳    
گروه استان ها- استاندار سمنان با اشاره به آغاز اجرای طرح ترافیکی زمستانه نیروی انتظامی در این استان این طرح را ضامن تأمین امنیت برای مردم در راه های مواصلاتی دانست.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، رستم قاسمی روز دوشنبه در رزمایش طرح ترافیکی زمستان 1400 که با حضور سازمان های مسئول در حوزه ترافیک در دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد، خاطرنشان کرد: سال گذشته در نقاط حادثه خیز اقدامات مناسبی انجام شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی امروز دوشنبه در رزمایش طرح ترافیکی زمستانی گفت: راهداری کشور امروز با حدود 30 هزار نفر جمعیت در سراسر کشور به استقبال زمستان می رود و در درجاده ها در کنار مردم است. با تلاش همکاران نیروی انتظامی در سال های گذشته، تلفات جاده ای کشور رو به کاهش است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- رزمایش طرح ترافیک زمستان 1400 استان قزوین روز دوشنبه در مراسمی با حضور مسوولان انتظامی و دستگاه های امدادی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
با برپایی رزمایش طرح ترافیکی پلیس راهور در دانشگاه علوم انتظامی امین، طرح زمستانه پلیس در جاده ها رسماً آغاز به کار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
اجرای طرح ترافیکی و انتظامی زمستانه پلیس راه با حضور مسؤولان در استان سمنان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رزمایش و طرح ترافیکی زمستانی پلیس با حضور همه دستگاه ها از جمله اورژانس، هلال احمر، وزارت راه و ترابری و سایر نیرو های امدادی در دانشگاه علوم انتظامی ناجا در حال برگزاری است.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۸:۴۹   + ۶۸ سایت دیگر  
رییس پلیس پایتخت استفاده از همه ظرفیت ترافیکی و عملیاتی پلیس پایتخت برای تسهیل در ترافیک را مهم دانست و گفت: طرح های ویژه ترافیکی از فردا ساعت 15 تا 21 در نقاط مختلف تهران اجرا می شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۲۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
کارگرنیا با بیان اینکه طرح ترافیکی اجرا شده در بلوار آیت الله احسانبخش در گذشته خیانت بزرگی در حق مردم رشت بود، گفت: پیشنهاد می کنم در شرایط فعلی راست گردهای این مسیر را حذف کنیم و حرکت در مسیر بلوار آیت الله احسانبخش را به صورت یک طرفه هدایت کنیم.
سیرجان رویداد   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۵:۰۳    
سرپرست فرماندهی انتظامی سیرجان ازتوقیف 72 دستگاه خودرو بدلیل انجام تخلفات حادثه ساز و اعمال قانون 491 دستگاه خودروی دیگر در اجرای طرح برخورد با تخلفات مخاطره آمیز خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اجرای طرح ترافیکی زمستانی به منظور هم افزایی توان عملیاتی نهاد ها و سازمان های همکار با نیروی انتظامی در راه های برفگیر جنوب کرمان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با توجه به بروز حوادث و سوانح متعدد، طرح ترافیکی مصوب شورای ترافیک این شهرستان در محورهای گردشگری منتهی به روستاهای نوا و علویان به عنوان ضرورتی حیاتی اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۷:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان گفت: طرح ترافیکی زوج و فرد و ممنوعیت تردد شبانه از ساعت 22 تا سه بامداد از شنبه هفته آینده مصادف با هشتم آبان در اصفهان اجرا می شود.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: به مناسبت فرارسیدن سالگرد رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت حضرت امام رضا (ع)، طرح ترافیکی محدودیت تردد و توقف در محدوده حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) از ساعت 13 و 30 دقیقه امروز (دوشنبه) اجرا می شود. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
فضل الله شیری اظهار کرد: برنامه ریزی لازم برای روان سازی ترافیک هنگام بازگشت زائران اربعین حسینی ( ع) در شهرهای مسیر استان کرمانشاه انجام گرفته است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۷:۰۵    
شورای صنفی دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در بیانیه ای ضمن مخالفت با اجرای طرح ترافیکی الیت در این دانشگاه اعلام کرد که این طرح یا به دلیل ناآگاهی مسئولان دانشگاه بسته شده یا در نتیجه زدوبند است.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 3 از اجرای ده ها طرح ترافیکی در اطراف مدارس خبر داد و گفت: همزمان با بازگشایی مدارس معابر سطح منطقه ایمن سازی شده و با علائم ترافیکی تجهیز شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۹    
رییس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: در روز اربعین حسینی دو طرح ویژه اعمال محدودیت ترافیکی در مشهد اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی، طرح ترافیکی محدودیت تردد و توقف در محدوده حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) از ساعت 24 امشب اجرا می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئولان 23 نشریه دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در بیانیه ای خواستار لغو طرح ترافیکی الیت در این دانشگاه شدند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۰    
شفقنا- اداره راهنمایی رو رانندگی عراق امروز(پنج شنبه) از طرح ترافیکی ویژه راههایی که زائران پیاده اربعین به سمت کربلای مقدس می پیمایند، رونمایی کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مهریز: طرح ترافیکی خیابان شهید مدنی مهریز تا 2 ماه دیگر به پایان می رسد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۵:۴۳    
صفحه نخست روزنامه های دوشنبه 25 مرداد استان البرز به برطرف شدن موانع فعالیت 45 واحد صنعتی در استان البرز و سختگیری شدید طرح ترافیکی مقابله با کرونا اختصاص یافت.
ایسنا: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از آمادگی پلیس راهور برای پوشش ترافیکی در شب های ماه محرم خبر داد. سرهنگ "فضل الله شیری" اظهار داشت: با توجه به اینکه امنیت ترافیکی شهروندان برای پلیس راهور مهم است، بصورت ویژه تخلفات رانندگی در شب های ماه محرم در شهرهای استان کنترل می شود. ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۷:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور درباره اجرای طرح ترافیکی ویژه مراسم تحلیف در پایتخت و به خصوص معابر اطراف مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از طرح ترافیکی پلیس راهور برای برگزاری مراسم تحلیف از ساعت 24 شب گذشته آغاز شده و از ساعت 13 امروز نیز برابر اعلام قبلی تمامی مسیرهای منتهی به مجلس شورای اسلامی مسدود ...