جمعه ۰۹ آبانساعت ۱۱:۳۸Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرآورده های خام دامی»

کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس دامپزشکی کهگیلویه گفت:در جهت تامین سلامت و امنیت غذایی شهروندان , بازرسان اداره دامپزشکی کهگیلویه به صورت روزانه و مستمر از اماکن توزیع و عرضه فراورده های فراورده های خام دامی ( قصابی , مرغ و ماهی فروشی , رستوران , کبابی ,, ) بازدید بعمل میاورند .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- نمایندگان دامپزشکی و گمرک کشور چین در بازدید ویدیویی از کارگاه عمل آوری فرآورده های خام دامی و بسته بندی در هرمزگان، وضعیت بهداشتی آبزیان صادراتی از این استان به کشور خود را مورد بررسی قرار دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل اداره دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: 58 هزار مورد بازرسی بهداشتی بر اماکن عرضه فرآورده های خام دامی و پروتئینی در 6 ماهه نخست سالجاری در استان صورت گرفته است.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
حبیب بنی رستم روز دوشنبه در شبکه دامپزشکی آستارا به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: گوشت های فاسد طی 393 مورد بازرسی از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی و غذاخوری های بین راهی در مهر ماه کشف شده بود و امروز معدوم شد و سه عرضه کننده آن به محاکم قضایی معرفی شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی خراسان رضوی گفت: از ابتدای سال تا کنون بیش از 320تُن انواع فرآورده های خام دامی فاسد و تاریخ گذشته در این استان ضبط و معدوم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
جابجایی دام و فرآورده های خام دامی بدون مجوز حمل بهداشتی-قرنطینه ای دامپزشکی ممنوع است
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
حسن حسن پور فرماندار سرعین در دیدار با مدیر کل دامپزشکی اردبیل گفت: به جهت ظرفیت بالای شهرستان سرعین در تولید دام و فرآورده های خام دامی سالم، گردشگری به پشتوانه دامپروری اهمیت پیدا کرده و به نوعی می توان گفت بحث گردشگری به دامپروری منطقه وابسته است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین گفت: رعایت ضوابط بهداشتی در خودرو های حمل فرآورده های خام دامی الزامی است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۰۵    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان شهریار گفت: در شش ماه نخست سال جاری بیش از دو میلیون کیلوگرم انواع فرآورده های خام دامی از شهرستان شهریار به خارج از کشور صادر شده است
خبرگزاری ایلنا: روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور با صدور اطلاعیه ای در ارتباط با حضور گله گوسفندان مشاهده شده در محوطه فرودگاه امام خمینی (ره) توضیحاتی ارائه کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۷:۱۷    
گروه استان ها- فرآورده های خام دامی در مرکز استان کردستان در سایه بی نظارتی متولیان این حوزه، به صورت غیربهداشتی و روباز عرضه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۰    
رییس شبکه دامپزشکی فهرج گفت: با خودرو های دوره گردی که بدون مجوز و با شرایط غیر بهداشتی اقدام به فروش ماهی و فرآورده های خام دامی می کنند، برخورد قاطع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی اعلام کرد: در نیمه نخست امسال 142 تن مواد و فرآورده های خام دامی غیرقابل مصرف از کشتارگاه های دام استان کشف شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی گفت: در نیمه نخست امسال 153 تن مواد و فرآورده های خام دامی غیربهداشتی از مراکز عرضه استان کشف، ضبط و امحا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۹    
گرگان - ایرنا - کشورهای متقاضی واردات فرآورده های خام دامی از گلستان طی نیمه نخست امسال نسبت به کل سال 98 روند رو به رشد داشته و به 13 مورد افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۴۲    
رئیس شبکه دامپزشکی شهربابک گفت: همزمان با ایام اربعین حسینی، شبکه دامپزشکی شهربابک بر فرآورده های خام دامی و دام های نذری نظارت جدی و مستمر دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان اشکذر جایگاه ویژه ای را در زمینه تولید فرآورده های خام دامی استان دارا است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل دامپزشکی استان ایلام، گفت: در 6 ماهه اول سال جاری 3613 کیلوگرم فرآورده خام دامی فاسد در استان ضبط و معدوم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دامپزشکی سالانه 100 هزار بازدید کارشناسی از مراکز عرصه فراورده های خام دامی در استان انجام می دهد
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۲    
دکتر احمد شریعتی همزمان با 14 مهرماه، روز ملی دامپزشکی گفت: عزم ما برای خدمت به تولیدکنندگان جزم است و تمام همت خود را برای حمایت از تولید قرار داده ایم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۴۰    
رئیس اداره دامپزشکی دزفول گفت: سازمان دامپزشکی در 2 مقوله مهم فعالیت می کند که یکی از مقوله ها پیشگیری و مبارزه با بیماری های دامی و دیگری نظارت بر فرآورده های خام دامی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۳۵    
ارزش صادرات فرآورده های خام دامی از استان اصفهان به خارج از کشور بیش از دو ونیم برابر افزایش یافته است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی با صدور پیامی به مناسبت چهاردهم مهرماه روز ملی دامپزشکی، تلاش دامپزشکان کشور در کنترل و پیشگیری از بروز بیماری های دامی و حفظ سلامت فرآورده های خام دامی را در پایداری تولید و اقتصاد روستایی موثر دانست. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اسماعیل محمدیانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طبق قانون، نقل و انتقال تمامی محموله های دام زنده، فرآورده های خام دامی و خوراک دام باید با موافقت سازمان دامپزشکی صورت گرفته و متقاضیان حمل باید برای دریافت گواهی بهداشتی اقدام کنند تا هنگام حمل با مشکل مواجه نشوند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون سلامت اداره کل دامپزشکی هرمزگان گفت: 51 هزار و 771 تن انواع محموله دام و فرآورده های خام دامی با نظارت بهداشتی دامپزشکی استان دریک سال گذشته (از ابتدای مهر 98 تا مهر99 ) به خارج از کشور صادر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - مدیر کل دامپزشکی کردستان گفت: بازرسان ستادی بهداشت عمومی در بازرسی از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی 1700 کیلو گرم تخم مرغ غیر قابل مصرف در کردستان کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اداره دامپزشکی شهرستان رباط کریم اعلام کرد: 2 هزار کیلوگرم از فرآورده های خام دامی در بیش از 200 واحد عرضه فرآورده های خام دامی این شهرستان کشف و معدوم شد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
حبیب بنی رستم روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: گوشت های فاسد طی 337 مورد بازرسی از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی و غذاخوری های بین راهی در شهریورماه کشف و ضبط شد. ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سید علی قائمی روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همچنین در این مدت طی نظارت بهداشتی بر یک هزار و 320 مرکز عرضه فرآورده های خام دامی در منطقه ، تعداد 8 نفر از متخلفان شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۷    
ایسنا/کردستان معاون سلامت دامپزشکی کردستان، از پلمب یک واحد عرضه گوشت قرمز منجمد به علت تکرار در عرضه و فروش گوشت منجمد تاریخ مصرف گذشته و دیفراست شده به دستور مقام قضایی در شهرستان سنندج خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۴    
اراک - ایرنا - رئیس شبکه دامپزشکی اراک گفت: 14 تن فرآورده خام دامی غیر بهداشتی و تاریخ گذشته در بازرسی های انجام شده در مدت 2 هفته گذشته از واحدهای تولید، نگهداری و عرضه فرآورده های خام دامی این شهرستان کشف شد.
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان تهران با اشاره به وجود 200 واحد بسته بندی فرآورده های خام دامی در استان تهران گفت: شهرستان پیشوا رتبه دوم دام سنگین در استان تهران را دارا می ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان همدان از راه اندازی سامانه آنلاین بازرسی بهداشتی مواد خام دامی در همدان برای نخستین بار در کشور خبر داد. محمودرضا رسولی با اشاره به اینکه امروزه دامپزشکی در بهداشت و سلامت فرآورده های خام دامی سهم قابل توجهی از سبد غذایی خانواده ها را به خود اختصاص داده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد از پلمب دو واحد قصابی متخلف در این شهرستان خبر داد و گفت: این واحدها اقدام به کشتار غیرمجاز و عرضه غیربهداشتی فرآورده های خام دامی در شهرستان می کردند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۰۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، دکتر مهدی حسینی مدیرکل دامپزشکی استان در این نشست اظهار داشت: سازمان دامپزشکی کشور تنها متولی امر بهداشت دام و فرآورده های خام دامی بوده و در این راستا ماموریت های متفاوتی را در دستور کار دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۰    
یک هزار و 160 کیلوگرم انواع فرآورده های خام دامی از مراکز عرضه و یکی از کشتارگاه های صنعتی طیور چهارمحال و بختیاری ضبط و از چرخه مصرف انسانی خارج شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۱:۵۰    
نظارت های بهداشتی بر واحد های تولید، توزیع و عرضه محصولات خام دامی در قالب بازرسی های تخصصی روزانه و میدانی، رصد و پایش تمام مراکز مرتبط با فرآورده های دامی از جمله برنامه های در حال اقدام اداره کل دامپزشکی استان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان ایلام، گفت: در پنج ماهه اول سال جاری 1809 کیلوگرم انواع فرآورده های خام دامی فاسد در سطح شهرستان ایلام جمع آوری، ضبط و معدوم شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون سلامت اداره کل دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: نظارت بهداشتی و شرعی بر ذبح دام، تهیه و توزیع فرآورده های خام دامی در ایام محرم به ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) در استان تشدید می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شبکه دامپزشکی ورامین گفت: طرح تشدید نظارت بهداشتی و شرعی بر ذبح دام و تهیه و توزیع فرآورده های خام دامی ویژه تاسوعا و عاشورا با هدف حفظ سلامتی مردم و جلوگیری از شیوع بیماری در مناطق مختلف شهرستان ورامین آغاز و تا روز سه شنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل محمدیانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بنا بر وظایف سازمان دامپزشکی هر محصول و فرآورده خام دامی از مزرعه تا سفره تحت نظارت بهداشتی سازمان دامپزشکی است. وی ادامه داد: در پایش های به عمل آمده از مراکز عرضه و فروش فرآورده های خام دامی این شهرستان 16 تُن انواع گوشت قرمز و [...]
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۷:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر علی صفر ماکنعلی امروز دوشنبه در نشستی خبری به مناسبت گرامیداشت هفته دولت افزود: در حوزه قرنطینه، پروتکل های بهداشتی واردات گوشت قرمز و فرآورده های خام دامی و همچنین پروتکل های واردات، صادرات و ترانزیت به 5 کشور روسیه، قزاقستان، ارمنستان ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۸:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
علی صفر ماکنعلی روز سه شنبه در نشست خبری به مناسبت گرامیداشت هفته دولت افزود: در حوزه قرنطینه، پروتکل های بهداشتی واردات گوشت قرمز و فرآورده های خام دامی به روزرسانی شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۲۲    
ارومیه- ایرنا- سرپرست اداره دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: 23 هزار فقره گواهی الکترونیکی در سامانه یکپارچه قرنطینه جهت حمل و نقل فرآورده های خام دامی خوراکی و غیر خوراکی دام و انواع طیور و دام زنده به مقصد داخل استان، بین استانی و خارج از کشور صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۰:۲۲    
مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: 2 واحد متخلف عرضه فرآورده های خام دامی در سنندج به دلیل تهدید سلامت جامعه پلمب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کرج-ایرنا- مدیر اداره دامپزشکی شهرستان فردیس گفت: : 900 کیلوگرم انواع فرآورده های خام دامی مشکوک و فاسد طی یک ماه گذشته در این شهرستان معدوم شد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
حبیب بنی رستم روز شنبه در شبکه دامپزشکی آستارا اظهار کرد: گوشت های فاسد طی 305 مورد بازرسی از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی و غذاخوری های بین راهی در مرداد ماه کشف و ضبط شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون سلامت اداره کل دامپزشکی خوزستان بر لزوم اخذ مجوز بهداشتی برای حمل و نقل و جابه جایی هر گونه دام، فرآورده های خام دامی و نهاده های خوراک دام تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان گفت: امروز برغم تحریمها ، با تلاش مسوولان جهاد کشاورزی، دامپزشکی و تشکل های این حوزه، هیچ کمبودی در تامین فرآورده های خام دامی در این استان وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی با بیان اینکه با نظارت این اداره کل 395 هزار قطعه انواع ماهیان زینتی در یک سال گذشته به خارج از کشور صادر شده است گفت: ارزآوری صادرات فرآورده های خام دامی از استان 100 درصد افزایش داشته است.