چهارشنبه ۱۵ آذرساعت ۱۰:۲۹Dec 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرویس های بهداشتی»

کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دومین جلسه ساماندهی سرویس های بهداشتی مناطق گردشگری این استان خبرداد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۵    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان طبس گفت: ساماندهی سرویس های بهداشتی از اولویت های ایجاد زیرساخت های گردشگری است و یکی از مهم ترین ویژگی های خدمات رسانی به گردشگران، در حوزه بهداشت گردشگران و مسافران است به همین منظور سامان دهی ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۵۶    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دومین جلسه ساماندهی سرویس های بهداشتی مناطق گردشگری این استان خبرداد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۸:۲۶    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قم گفت: ساماندهی تابلوهای مجتمع های گردشگری و بین راهی استان قم در زمینه اطلاع رسانی درباره وجود سرویس های بهداشتی در این مراکز شروع شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۸:۲۶    
جلسه مشترک مدیران کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و اوقاف و امور خیریه استان قم در رابطه با سامان دهی سرویس های بهداشتی امامزاده سید جمال الدین(ع) روز 11 آذرماه جاری در اداره کل اوقاف و امور خیریه قم برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۵:۴۹    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان هرمزگان گفت: یکی از اولویت های ستاد خدمات سفر ساماندهی سرویس های بهداشتی است و باید این موضوع در جایگاه های خدمات رفاهی در شهرستان های گردشگر پذیر در دستور کار قرار گیرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۹    
مدیر پایگاه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی از بهسازی، تجهیز و استانداردسازی سرویس های بهداشتی این مجموعه خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۶    
رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اردبیل از سامان دهی سرویس های بهداشتی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۷    
معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان شرقی از بررسی وضعیت و احصای موارد مربوط به سرویس های بهداشتی سطح شهرستان جلفا و مسیر کلیسای سنت استپانوس به همراه کارشناس واحد سرمایه گذاری اداره کل استان آذربایجان شرقی، مسئول اداره میراث فرهنگی ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۷    
معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان شرقی، از برگزاری چهارمین جلسه سامان دهی سرویس های بهداشتی آذربایجان شرقی روز شنبه 11 آذرماه 1402 در خانه تاریخی حیدرزاده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۵    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد بر ساماندهی تاسیسات گردشگری و سرویس های بهداشتی محور های مواصلاتی نظارت کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۶    
معاون گردشگری، سرمایه گذاری و تأمین منابع اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان از نصب 21 تابلو اطلاع رسانی سرویس های بهداشتی در استان سمنان خبر داد.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۲    
نصب شیشه حمام یکی از مهم ترین عناصر در دکوراسیون حمام به شمار می رود. این امر زمانی اهمیت پیدا می کند که، فضای سرویس بهداشتی بسیار کوچک باشد. در این صورت، یک دوش می تواند به تنهایی یک حمام را کامل کند. البته نصب شیشه حمام در سرویس های بهداشتی با فضای بزرگ نیز، بسیار رایج شده است ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۲    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان فراهان از تعمیر، تعویض و به روزرسانی سرویس های بهداشتی کمپ گردشگری روستای هدف وفس کمیجان خبر داد.
فوت وفن   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۷:۴۸    
کفپوش اپوکسی در واقع کفپوش های بدون درز می باشند که با توجه به مقاومت بالایی که در برابر سایش، رطوبت، فشار اجسام و برخی مواد شیمیایی دارند در اکثر منازل، محیط های صنعتی، بیمارستان، آشپزخانه و سرویس های بهداشتی استفاده می شوند. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
فرارو- آیا درست است که بر روی سبدها و چرخ های دستی یا ترولی های فروشگاهی مقدار غیر عادی میکروب وجود دارد؟ تحقیقات نشان داده اند که تعداد باکتری های موجود بر روی چرخ های دستی و سبدهای فروشگاهی بیش از باکتری های موجود بر روی سطوحی چون سرویس های بهداشتی عمومی ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۷    
رئیس اداره میراث فرهنگی ایرانشهر از مساعدت و همکاری دستگاه های اجرایی این شهرستان در ایجاد و احیا سرویس های بهداشتی در نقاط مختلف شهر خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۳    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان زرندیه گفت: مرحله سوم گشت مشترک بازدید نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی مجتمع های خدمات رفاهی و واحدهای بین راهی محورهای مواصلاتی شهرستان ساوه آغاز شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۸    
معاون سرمایه گذاری اردبیل از برگزاری جلسه هماهنگی با اداره کل راهداری به منظور اجرای تفاهم نامه ساماندهی سرویس های بهداشتی خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۷    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان همدان گفت: جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان همدان برای دومین بار طی پنج ماه گذشته با موضوع بررسی وضعیت و ساماندهی سرویس های بهداشتی بین راهی و درون شهری شهرستان همدان برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۹    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از برگزاری جلسه سامان دهی سرویس های بهداشتی با نمایندگان دستگاه های اجرایی خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - خیرین مدرسه ساز استان سیستان و بلوچستان آمادگی خود را برای مشارکت در ساخت هزار کلاس درس جدید اعلام کردند. ناصر قفلی در گردهمایی نیک اندیشان مدرسه سازی سیستان و بلوچستان با ابراز خرسندی از برگزاری این مراسم ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۸    
نصر: مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از هزینه 130 میلیارد ریالی طی 8 ماه گذشته برای اصلاح، بازسازی و ایجاد سرویس های بهداشتی در سطح استان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۲۲:۰۱    
مدیرکل امور استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: سامان دهی منظم سرویس های بهداشتی در استان زنجان، نهضت بزرگ خدمت رسانی به مردم است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۲۱:۴۳    
معاون گردشگری البرز از تجهیز و تعمیر سرویس های بهداشتی استان برای ارائه خدمات مناسب به گردشگران خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۱    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری از سامان دهی نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی بین راهی این استان سامان دهی خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۴    
معاون گردشگری استان زنجان از نصب تابلو راهنمای سرویس های بهداشتی در سطح استان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۰:۳۷    
با جدیت به دنبال اصل طهارت اسلامی هستیم و همه دستگاه موظف به اجرای تکالیف خود در این زمینه هستند. احیا، احداث، تجهیز و نگهداری سرویس های بهداشتی یک تکلیف است.دستگاه های متولی مکلف هستند تا آب مورد نیاز سرویس های بهداشتی را تامین کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس متولی فوتبال شیراز که ورزشگاه حافظیه این شهر را نیز در اختیار دارد، می گوید هر یک از سرویس های بهداشتی این ورزشگاه متعلق به یک هیات ورزشی است و دلیل وضع نامطلوب این قسمت ها، همین است که کسی مسئولیتشان را به عهده نمی گیرد!
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۳    
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سرخه از بازدید مشترک از سرویس های بهداشتی تأسیسات گردشگری شهرستان سرخه خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا : معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از ایجاد مجموعه های خدماتی و رفاهی در مناطق پرتردد و گردشگرپذیر استان خبر داد ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۸:۳۰    
نصر: زمانی که در خیابان های تبریز قدم می زنید و احیاناً نیاز به مراجعه به یک سرویس بهداشتی دارید، در بدو ورود به برخی سرویس های بهداشتی با منظره ای نابسامان و غیر بهداشتی مواجه خواهید شد ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۴۶    
نصر: بزرگ پروردگار عالمیان رحمت فرماید عباس میرزا آن دانای سلسله قاجار که توسعه ایران را در سر داشت و در دارلسلطنه تبریز و عالی قاپوی آن اولین دستشویی عمومی را راه انداخته بود.و انشا آن به پای تأسیس اولین توالت های عمومی در لندن و پاریس می رسد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس گردشگری در پاسخ به بحث های پیرامون نقد به وزیر میراث فرهنگی برای بررسی موضوع سرویس های بهداشتی بین راهی یادداشتی نوشت.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۲    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود از تداوم نظارت ها بر نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی بین راهی شهرستان شاهرود خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۹:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
بسیاری از مسافران و گردشگرانی که در راه ها و جاده های بین شهری ایران تردد می کنند، از کمبود سرویس بهداشتی مناسب گلایه دارند و بررسی آماری سرویس های بهداشتی فعال در راه های کشور هم از فاصله زیاد امکانات موجود در این زمینه با استانداردهای جهانی حکایت دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۹:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
شهردار رشت گفت: ساخت و تعمیر سرویس های بهداشتی عمومی در سطح شهر در دستور کار مدیران مناطق قرار دارد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان از تشدید نظارت بر واحدهای خدماتی و سرویس های بهداشتی بین راهی استان سمنان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۴:۴۰    
نخستین جلسه کمیته ساماندهی مجتمع های بین راهی، نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی شهرستان ملایر برگزار شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شی جین پینگ، رئیس جمهوری چین از سال 2015 به صورت جدی تلاش کرده تا انقلابی در زمینه سرویس های بهداشتی در این کشور به راه بیندزد. نشریه اکونومیست در گزارشی به انقلاب توالت در چین پرداخته و از شکست آن گفته است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۲۲:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: باید در جاده های کشور اگر مردم مشکلی برای نماز خواندن و استفاده از سرویس بهداشتی داشتند، این مشکلات را برطرف کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۷:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز اولویت توسعه واحدهای اقامتی استان را بوم گردی عنوان کرد و گفت: در فاز اول، ایجاد 40 واحد بوم گردی در استان تکلیف شده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر وزارت آموزش و پرورش از توافق برای ساخت سرویس های بهداشتی مدارس عشایری خبر داد و گفت این امر در مرحله اول امسال برای 5 استان با اولویت مدارس کانکسی عملیاتی شود. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از اختصاص 30 میلیارد ریال برای ساخت، تجهیز و تکمیل سرویس های بهداشتی سطح استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه نباید اینگونه مطرح شود که پیگیری این موضوع در شأن وزیر نیست، یادآور شد: افتخار یک وزیر خدمت به مردم است و باید مشکلات مربوط به سرویس های بهداشتی و محل اقامه نماز در نقاط مختلف کشور به خصوص در جاده ها برطرف شود که این امر افتخار ما است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در جلسه ای با حضور مسئولان وزارت آموزش و پرورش و سایر مدیران مربوطه درباره ساخت سرویس های بهداشتی مدارس عشایری کشور توافق شد. جلسه بررسی و رفع مشکل سرویس های بهداشتی مدارس عشایری کشور صبح امروز در سالن جلسات معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد. ...
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۸:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دولت قصد دارد در جهت حل معضل سرویس های بهداشتی صندوق سرویس بهداشتی در بورس ایران را تا یکماه آینده راه اندازی کند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
13 باب سرویس بهداشتی در مساحت های 80 و 56 متر مربع براساس نیاز سنجی مناطق توسط اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سال های اخیر احداث شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۴:۳۴    
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قم از بهسازی و تجهیز سرویس های بهداشتی مجتمع های بین راهی استان بازدید کرد.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ماجرای اخیر اظهار نظر آقای ضرغامی در خصوص تمیز بودن سرویس های بهداشتی مسجدی در تاجیکستان و نیز سخنانی در خصوص جولیا پطروس خواننده زن لبنانی، نمونه هایی کوچک برای محک زدن جامعه و همچنین معیار سنجش جامعه منتقد آقای وزیر میراث فرهنگی نسبت به خودش بود چرا که به نظر میرسد وی میخواهد قدمهای بعدی اش را با ...