چهارشنبه ۰۸ بهمنساعت ۰۲:۱۳Jan 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبفای شهری»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
پنج طرح آبفای شهری و روستایی با حضور وزیر نیرو به صورت ویدئو کنفرانس در کاشان و آران و بیدگل به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۳۳    
در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور وزیر نیرو پنج پروژه آبفای شهری و روستایی با اعتباری بالغ بر هزار و 315 میلیارد ریال در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل افتتاح و به بهره برداری می رسد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان امروز در مصاحبه رادیویی با برنامه دریچه با اشاره به یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی این استان در اسفندماه سال 1398 گفت: اجرای این طرح در همین مدت 11 ماهه دستاوردهای خوبی برای گیلان به همراه داشته است
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۸:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرعامل آبفای کاشان از افتتاح پنج پروژه آبفای شهری و روستایی و کلنگ زنی یک پروژه خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل دفتر نظارت بر کیفیت آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت که یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی باعث افزایش توان نظارتی شرکت ها شده است. ...
اقتصاد ایران: مدیرکل دفتر نظارت بر کیفیت آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی باعث افزایش توان نظارتی شرکت ها شده است.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
خدمت رسانی به روستاهای شهرستان های کاشان و آران و بیدگل پس از یکپارچه سازی آبفای شهری و روستایی شتاب بیشتری گرفته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان - حسینی بیدار، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: یکپارچه سازی دو مجموعه آبفای شهری و روستایی مشکل 11 روستای نزدیک به شهر با جمعیتی بالغ بر 20 هزار نفر را از نظر کمی و کیفی برطرف کرد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۶    
رفع مشکل بی آبی روستای چهارچوبه در کمتر از 24 ساعت به گزارش روابط عمومی فرمانداری گرمه،طی پیام های مبنی بر بی آبی روستای مذکور و به جهت رفع این مشکل فرماندار گرمه طی دستوری 24ساعته به آبفای شهری و روستایی خواهان رفع این مشکل شد ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب ایلام با اشاره به آبرسانی به 8 روستای استان پس از اجرای طرح یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی گفت: یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی در ماه های اخیر موجب سرعت بخشیدن طرح های آبرسانی روستایی در استان ایلام شده است.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرآبفا تیران و کرون اعلام کرد: برمبنای طرح 100-300 بیش از 26 کیلومتر از شبکه توزیع آب فرسوده 9 روستای شهرستان، مورد بازسازی و اصلاح قرار می گیرد و از آذر ماه تا کنون حدود 13 کیلومتر از این شبکه اصلاح شده است. به دنبال یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی صورت پذیرفت؛ ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- بجنورد- اسد ابراهیمی: رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: طی پیمایش های انجام شده پس از یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی، عمده انشعابات غیرمجاز در استان شناسایی شده است که با برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان بهمن ...
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای کاشان گفت: خدمات رسانی به 66 روستا که قبلاً تحت عنوان آبفای روستایی فعالیت می کرد به آبفای شهری سپرده شد که 11 روستا در آران و بیدگل و 55 روستا در شهرستان کاشان است
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب شهرستان های کاشان وآران وبیدگل گفت: همزمان با یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی، آبرسانی سیار برای تمامی مناطق دچار تنش آبی حذف شد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای استان البرز گفت: در اولین سال یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی استان البرز 365 میلیارد ریال صرف احداث و اجرای طرح های آبرسانی به روستاها می شود.
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۰:۳۹    
به گزارش خبرنگار خبر روز از شهرستان هندیجان بیش از چندین ماه است که با ادغام سازمان آب فاضلاب روستایی در کشور و همچنین استان خوزستان شاهد این هستیم مدیریت سازمان آب فاضلاب شهرستان هندیجان پس از انتقال به شهرستان بندر ماهشهر بدون مدیریت است. باید اشاره به این داشت که مدیرکل آب و فاضلاب [...]
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “علیرضا قاسمی” با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از یکپارچگی شرکت های آبفای شهری و روستایی، تلاش برای تمرکز بر گذر از رکود و فعال شدن پروژه های متوقف شده بوده که بدین منظور ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۰    
رئیس اداره آبفای شهری جهرم گفت: روستاهای کوهک بخش مرکزی شهرستان مشکل آب شرب ندارد و کاملا استاندارد و بهداشتی تحویل خانوار ها می شود.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
پس از یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی گیلان صورت گرفت: تصویب چندین طرح به منظور تامین و تقویت آب شرب 27 روستای شهرستان رشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاصلاب گیلان از بهبود کیفیت 200 روستای استان از ابتدای امسال و همزمان با یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- بجنورد : رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی درخصوص مشکلات پیش رو برای تامین آب به ویژه در تابستان سال آینده، گفت: پس از یکپارچه سازی وظایف و مسوولیت های شرکت های آبفای شهری و روستایی در بهمن 98 بلافاصله مطالعات گسترده انجام و سند آبرسانی پایدار به روستاها تدوین ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۰۹    
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: با ادغام دو شرکت آبفای شهری و روستایی شاهد کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری روستاها از تاسیسات آبرسانی شهری هستیم.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفای استان اصفهان گفت: با یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی، عدالت اجتماعی در برخورداری روستائیان از خدمات آبفا در استان اصفهان محقق شده و در حال حاضر ساکنان روستاهای استان از خدمات غیرحضوری سامانه 1522 بهره مند هستند.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری آبفای کشور از اجرای 289 پروژه آب و فاضلاب در سطح کشور پس از آغاز طرح یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی با استفاده از پتانسیل های موجود و بدون احداث تاسیسات جدید در فرصت چند ماهه اخیر خبر داد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۵:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر آبفا منطقه بن رود گفت: برای اولین بار در استان اصفهان از سیستم تله متری در تاسیسات آبرسانی 17 روستای منطقه بن رود استفاده می شود. به گزارش پیام فوری، احسان شفیعی با بیان اینکه 17 روستای منطقه بن رود که پس از یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی از ابتدای سال جاری ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان گفت: یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی، گام مهم وزارت نیرو جهت تسریع در آبرسانی به روستاهاست.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
حسن حقیقی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طرح یکپارچه سازی خدمات شرکت های آبفای شهری و روستایی از اسفندماه سال گذشته با هدف همسان سازی خدمات رسانی به مشترکان شهری و روستایی و ارتقای کمیت و کیفیت آب آشامیدنی روستاها در سراسر کشور اجرایی شد و طی ان 72 [...]
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۲۱    
به گزارش خبرنگار خبر روز از هندیجان متاسفانه اداره آبفا شهرستان هندیجان و ماهشهر با یک مدیر درحال انجام خدمت می باشد. با توجه به جمعیت دو شهرستان چگونه این اداره مشکلات مردم راحل نماید باید به این اشاره داشت که این مسئله اداره آبفا روستایی هم با آبفای شهری ادغام شده که اداره آبفا [...]
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۰۰    
کورش خاموشی معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت اهم اقدامات شش ماه اول سال جاری معاونت را پس از یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی سابق تشریح کرد.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۰۶    
مدیر عامل شرکت از شهری، قائم مقام از شهری ، از مجموع 6 معاونت 5 معاون از شهری و تنها معاون از حوزه روستایی نیز در شرف بازنشستگی بوده که قطع به یقین نفر جایگزین نیز از بخش شهری انتخاب میگردد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی در استان اصفهان، 9 روستا در منطقه کوهپایه طی نیمه نخست سال جاری زیرپوشش طرح آبرسانی اصفهان بزرگ قرار گرفته و از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با یکپارچه سازی شرکتهای آبفای شهری و روستایی، تعداد شعب ادارات آب و فاضلابی که بعد از تجمیع، به روستاها خدمات ارایه می کنند، حدود سه برابر شده است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
نکته ای که امیدواری ها به حل مشکلات آب و فاضلاب روستاها را افزایش می دهد این است که براساس مصوبه دولت همه حمایت های مالی و بودجه ای قبلی دولت از شرکت های آبفای روستایی، همچنان در قالب شرکت های آب و فاضلاب استانی ادامه دارد و به علاوه در کنار آن ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای صحیح طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی، تسریع در ارائه خدمات به مناطق محروم و روستاها را به دنبال دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی از هدر رفت سرمایه ها جلوگیری می کند، گفت: یکپارچه سازی مدیریت همراه با اختیارات، باعث رشد و پیشرفت کشور می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: سطح و حجم نقدینگی و گردش مالی که در شرکت های آبفای شهری و روستایی در جریان است به مدیریت اجازه می دهد که مشکلات روستایی را با سرعت برطرف کند.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی طرح یکپارچه سازی شرکت های آبفا شهری و روستایی را اقدامی مثبت از طرف وزارت نیرو دانست و گفت: سرعت پیشبرد امور مربوط به آب و فاضلاب روستایی، قابل مقایسه با گذشته نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای عالی اداری گفت: یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی در ماه های اخیر موجب سرعت گرفتن طرح های آبرسانی روستایی شده است.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۶    
باحضور فرماندار بهاباد و قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان یزد؛ "مجید منصوری فر" به عنوان مدیر آب و فاضلاب شهرستان بهاباد معرفی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یکپارچه سازی ابفای شهری و روستایی را اقدامی ضروری و اسباب خیر برای روستاییان دانست و گفت: این اقدام کار درستی بود که البته خیلی زودتر از اینها می بایست انجام می شد .
اشکذر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تودیع و معارفه مدیرامور آبفای شهری و روستایی شهرستان اشکذر با حضور فرماندار و جمعی دیگر از مسئولین استانی برگزار شد .
خبر استان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
خبراستان: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در آیین کلنگ زنی پروژه آب رسانی به روستاهای فیروزکوه گفت: 15 روستای فیروزکوه در کمتر از هشت ماه آب رسانی خواهد شد ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۰    
به گزارش عصر همدان ، بارندگی کمتر از ده دقیقه شب گذشته در اسدآباد برخی از مردم را غافلگیر و باعث شد تعدادی منازل در اسدآباد دچار آبگرفتگی شوند. گزارش رسید شب گذشته بر اثر بارش باران چند منزل مسکونی در کوچه ای در خیابان 15 خرداد شهر اسدآباد دچار آبگرفتگی شده است. ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، مهندس مهدی زاده مدیرعامل آبفای استان البرز با بیان این مطلب گفت: یکپارچه سازی آبفای شهری و روستایی البرز از اواخر سال 98 آغاز شد ودرحال حاضر کلیه مسئولیت ها و وظایف آبفای روستایی استان به آبفای استان البرز محول شده ودرحقیقت تامین وتوزیع آب روستاهایی که زیرپوشش آبفای روستایی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۹    
مدیر دفتر کنترل کیفیت و بهداشت شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: با ادغام آبفای شهری و روستایی، آزمایشگاه مرکزی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی این استان به لحاظ کیفی و کمی ارتقا پیدا کرد.
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۸:۵۲    
مشکلات آبفای شهرستان مسجدسلیمان تمامی ندارد. تغییرات مدیریتی در آبفای شهری مسجدسلیمان نیز مرهمی بر درد دیرینه مردم مسجدسلیمان نیست.
فرمانداری سمیرم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۸:۴۲    
جلسه بررسی مشکلات آبفای شهری و روستایی و بازدید از تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی و مسکن مهر سمیرم با حضور آقایان خانی و امینی مدیران استانی آبفا و بنیاد مسکن
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۲:۱۳    
تلاش ستودنی کارگران و کارکنان شرکت آب و فاضلاب شهرستان لنده در تعمیر لوله های شکسته در این روزهای گرم تابستان در گرم ترین شهرستان استان کهگیلویه وبویراحمد قابل ستایش است .
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۹:۵۸    
یکی از ساکنان خیابان معلم یاسوج با اشاره به مشکلات چندین ساله قطعی و کمبود آب در این خیابان گفت: یکی از مدیران پیشین آبفای شهری گفته بود اگر مسئولی برای مشکلات آب این خیابان اقدام کند، آن فرد اخراج می شود.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۴:۴۱    
دشت حر : مراسم تودیع و معارفه مدیر آبفای شهری شهرستان ثلاث باباجانی با حضور معاون آبفای استان در دفتر فرمانداری شهرستان برگزار شد.