پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۱۳:۱۰Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ریل باس»

استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۰:۰۴    
به دنبال اقدامات عمرانی مدیریت شهری پرند در راستای رفاه حال مسافرانِ ریل باس، عملیات احداث سالن انتظار ایستگاه ریل باس در دست اجرا قرار گرفت.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت: با رایزنی های انجام شده و تمهیدات در نظر گرفته شده، به زودی 3 ایستگاه ریل باس در فازهای 2، 5 و 6 در شهر پرند جانمایی خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۶:۲۷    
همزمان با پنجمین روز از هفته گردشگری، به همت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان و همکاری اداره کل راه آهن جنوب و انجمن سفیران گردشگری، تور ریلی نیم روزه با ریل باس باحضور دوستداران این عرصه از ایستگاه اهواز به سمت ایستگاه میاندشت برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه و شرکت مادر تخصصی شهر های جدید موافقت کردند به دلیل هزینه ها، فعلاً به جای قطار برقی از ریل باس دارای باتری دیزلی در طرح استفاده تا بهره برداری آغاز شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
قطار مسافری ریل باس خرمشهر-اهواز و بالعکس از امروز راه اندازی شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
پروژه توسعه ایستگاه ریل باس پرند با تعریض سکوی پیشین و احداث سکوی دوم و همچنین توسعه پارکینگ با نظارت معاونت عمران شهرداری پرند آماده بهره برداری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۳:۵۰    
کمبود سالن در قطار محلی ریل باس دورود به تنگ هفت استان لرستان در ایام کرونا مشکلاتی را برای مسافران ایجاد کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها دو خط تولید شامل خط تولید 80 دستگاه ریل باس جدید ارتقا یافته و تولید 200 دستگاه بوژی های باری Y25 در شرکت ایریکو ابهر با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی راه اندازی شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۴۱    
پروژه توسعه ایستگاه ریل باس شهر پرند و احداث سکوی دوم، به همت مدیریت شهری پرند به پایان رسید و به زودی افتتاح می شود.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۳۶    
مدیرعامل شرکت راه آهن گفت: بانک اقتصاد نوین آمادگی خود را برای ساخت 9 دستگاه ریل باس با عاملیت این بانک اعلام کرده است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۰    
بتن ریزی سکوی دوم ایستگاه ریل باس پرند امروز با تلاش معاونت عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری پرند آغاز شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۷    
هدایت الله جمالی پور گفت: ریل باس های قزوین به تهران نیز راه اندازی می شود که با سرعت بالای 150 کیلومتر به طور قطع بخش زیادی از تردد از طریق خودرو کاهش یافته و در نتیجه کاهش مصرف سوخت به اقتصاد ملی کمک می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۱    
استاندار قزوین با بیان اینکه افتتاح راه آهن کرج – قزوین موجب تغییرات اقتصادی بزرگی در منطقه خواهد شد، گفت: ریل باس های قزوین به تهران در آینده راه اندازی خواهند شد و در نتیجه بخش زیادی از ترافیک این مسیر کاهش خواهد یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
با راه اندازی خط دوم راه آهن کرج- قزوین، زمان جابجایی مسافران ریل باس قزوین- تهران کاهش می یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۵:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مهندس خدائی با بیان اینکه قطار ریل باس زنجان- تهران فعال شده و همچنین قطار زنجان- مشهد نیز به صورت یک روز در میان فعالیت خود را آغاز کرده است، اظهار کرد: راه آهن شمالغرب کشور تمام مصوبات و پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و جابجایی مسافران را انجام خواهد داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
غلامحسین ولدی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سازمان قطار قزوین _ تهران شامل یک دستگاه ریل باس است که روز گذشته در مسیر مذکور قرار گرفت. وی افزود: قطار قزوین _ تهران بالغ بر 320 نفر ظرفیت دارد. مدیرکل راه آهن شمال 2 گفت: حرکت این قطار از تهران ساعت 8:15 صبح و [...]
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۵    
علیرضا عرب شهردار پرند به همراه سعید میرزایی رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر پرند و سایر معاونین شهرداری از پروژه توسعه ایستگاه ریل باس بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرایی این پروژه قرار گرفتند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۶    
عملیات جدول گذاری احداث سکوی جدید ایستگاه ریل باس پرند با نظارت معاونت عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری آغاز شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: میزان ورود ناوگان جدید در دو ماهه اول سال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 138 درصد رشد داشته است و امروز باید برای افزایش ظرفیت تولید برنامه ریزی کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی خواستار تخصیص بودجه برای تکمیل ریل باس شهرستانهای اسلام شهر و بهارستان شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۲    
علیرضا عرب شهردار پرند با تشریح آخرین روند اجرایی پروژه توسعه ایستگاه ریل باس، گفت: عملیات احداث دومین سکوی ایستگاه ریل باس در مرحله خاکریزی و تسطیح قرار دارد و از فردا عملیات جدول گذاری این پروژه آغاز می شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۶    
شهردار پرند از آغاز پروژه توسعه ایستگاه ریل باس و افزایش سکو در این ایستگاه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افتتاح چندین دستگاه ناوگان ریلی به ارزش 125 میلیارد تومان در روز آینده گفت: در فروردین 99 تعداد 56 دستگاه لکوموتیو و ریل باس در داخل تولید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
ساری-ایرنا- با گذشت قریب به 50 روز توقف فعالیت قطارهای مسافربری موسوم به ریل باس از شبکه ریلی راه آهن شمال، قطار محلی مازندران فعالیت خود را چراغ خاموش از سر گرفت.
خبرآنلاین: عبور هر روزه ی قطارهای ریل باس از میان محله زیرآب سواد کوه برای اهالی این منطقه جزئی از روال زندگی شان است. آن چنان که امروز عبور مجدد این قطار بعد از توقف یک ماهه آنان را به وجد آورد. به استقبالش آمدند و با دل های پاکشان برای دوری قطار از بلا اسپند دود کردند.
فانوس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش فانوس، سعید رسولی مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران در گفت وگویی با بیان اینکه تا چند روز آینده شاهد بهره برداری از چهار پروژه بزرگ ریلی خواهیم بود ، گفت: بهره برداری از 322 دستگاه انواع واگن های باری، مسافری، لوکوموتیو و ریل باس خواهیم بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۲۲:۵۱    
مدیرکل راه آهن شمال گفت: در پی شیوع ویروس کرونا حرکت همه ریل باس های خطوط راه آهن شمال متوقف شد.
تیتر امروز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تیتر امروز،هر روزه تمام صندلی های 10 واگن ساری- تهران و ریل باس های داخلی سوادکوه- گرگان ضد عفونی شده و این کار در ساری و تهران پس از تخلیه و پیش از سوار شدن مسافران انجام می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هر روزه تمام صندلی های 10 واگن ساری- تهران و ریل باس های داخلی سوادکوه- گرگان ضد عفونی شده و این کار در ساری و تهران پس از تخلیه و پیش از سوار شدن مسافران انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۷:۳۲    
شرکت ایریکوی زنجان در زمینه توسعه حمل و نقل ریلی نقش پررنگی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۴    
قطار ریل باس اهواز _سربندر از ریل خارج شد.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۳:۰۳    
به گزارش رکنا، پیش بینی می شود با این حادثه، مسافران خرمشهر با تأخیر جابه جا شوند. مدیر کل راه آهن جنوب:ریل باس سربندر به کارون در ورودی شهر اهواز از مسیر خارج شد که بلافاصله با تلاش نیروهای راه آهن به مسیر بازگشت، و تردد در این مسیر از سر گرفته شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن جنوب گفت: قطار ریل باس در مسیر ایستگاه کارون به اهواز که خالی از مسافر بود، دچار حادثه جزئی شده و در اسرع وقت مرتفع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ریل باس مسیر بندرماهشهر به اهواز در ورودی ایستگاه راه آهن اهواز از خط خارج شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا: عبدالکریم درویش زاده، مدیرکل راه آهن جنوب در خصوص خروج ریل باس سربندر - ایستگاه کارون اظهار کرد: در ساعت 18:30 دقیقه امروز، 30 بهمن ماه یک بوژی از ریل باس ماهشهر - اهواز که به سمت ایستگاه کارون در حال حرکت بود، در ورودی شهر اهواز به دلیل نقص فنی از خط خارج شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۳:۱۳    
قطار ریل باس مسافربری در مسیر اهواز- خرمشهر از خط آهن خارج شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرکل راه آهن جنوب گفت: ریل باس مسیر اهواز به خرمشهر در ساعت 18:30 دقیقه از خط آهن ایستگاه اهواز خارج شد که دلیل بروز این اتفاق نیز در دست بررسی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل راه آهن جنوب گفت: ریل باس سربندر به کارون در ورودی شهر اهواز از مسیر خارج شد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۱:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
امشب ریل باس مسیر بندر ماهشهر به اهواز در ورودی ایستگاه راه آهن اهواز از خط خارج شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۰۸:۰۲    
شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) که این روز ها لقب خانه ریل باس ایران را گرفته تنها شرکت دانش بنیان ریلی در کشور به شمار می آید که با افتخار کالای ایرانی تولید می کند.
نجف آباد نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو: بر اساس تفاهم نامه ای که دیروز چهارشنبه 25 دی 98 به امضای محمد مغزی شهردار نجف آباد و طهرانچی رییس دانشگاه آزاد کشور رسید، شهرداری اجازه خواهد داشت در 37 هکتار از اراضی دانشگاه آزاد، کار احداث دپوی اولیه و دو ایستگاه را شروع کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رباط کریم- شهردار پرند از احداث سالن سر پوشیده، توسعه سکو و پارکینگ ایستگاه ریل باس پرند خبر داد.
نجف آباد نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد گفت: به دنبال تفاهم صورت گرفته که متن آن برای تایید نهایی و اخذ مجوزات قانونی به تهران ارسال شده، نزدیک به سی و شش هکتار از زمین های این مجموعه با ایجاد دپوی اصلی و دو ایستگاه از پروژه ریل باس نجف آباد به اصفهان اختصاص پیدا خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
خدمات قطار های ریل باس مسیر رفت و برگشت قزوین و تاکستان به تهران برای حضور مردم در مراسم تشییع پیکر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، فردا رایگان است.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۵    
یوسف گران پاشا مدیر کل خدمات ایستگاهی و ساختمانی راه آهن ایران ظهر امروز با حضور در دفتر شهردار پرند در خصوص توسعه ریل باس با وی دیدار و گفتگو کرد.
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به اینکه مترو در سلامت آحاد جامعه نقش ویژه دارد افزود: در استان تهران مترو اسلامشهر ضروری است همچنین خطوط ریل باس در شهرستان های غرب استان پیگیری می شود و چهار خطه کردن خطوط قرچک و ورامین نیز در دستورکار قرار دارد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی امروز یکشنبه 8 دی 98 در مراسم افتتاح 243 ناوگان ریلی گفت: امروز مرحله دوم بهره برداری از محصولات ریلی ساخت داخل را برگزاری می کنیم و این به معنای اهتمام ویژه برای توسعه رونق تولید است و ما در این زمینه قابلیت های ویژه ای در کشور داریم. ...
ربیع   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس، محمد اسلامی امروز در مراسم الحاق 243 دستگاه انواع ناوگان به شبکه ریلی کشور، اظهار داشت: ما ظرفیت ارزشمندی در ساخت ناوگان ریلی داریم پس شرکت سازنده انواع ناوگان ریلی و 13 شرکت بهره بردار ظرفیت بزرگی هستند. ...
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۳:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - وزیر راه و شهرسازی ضمن اعلام خبر افتتاح مترو هشتگرد در روز سه شنبه گفت: با هدف کاهش آلودگی هوا و ترافیک کلانشهرها افزایش تولید ریل باس برای توسعه قطارهای حومه ای در دستور کار است. ...
وزیر راه و شهرسازی از افتتاح مترو هشتگرد در هفته جاری خبر داد و گفت : این رویداد بیانگر اقدام و عمل وزارت راه و شهرسازی است.