جمعه ۰۴ تیرساعت ۰۶:۱۰Jun 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روانسر»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت و درمان روانسر گفت: طی دو روز، 380 دُز دوم واکسن کرونا در شهرستان به جامعه هدف تزریق شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۸    
در شب میلاد هشتمین اخترتابناک امامت و ولایت 500 پرس غذای گرم بین نیازمندان و فقرا به همت سپاه روانسر و مسجد امام حسین (ع) توزیع شد .
از مدرسین مدارس علوم دینی در روانسر دشمنان دنبال مهندسی فرهنگی برای خارج کردن قطار نورانی اسلام از ریل هستند از مدرسین مدارس علوم دینی در روانسر دشمنان شب و روز مشغول مهندسی فرهنگی علیه ما هستند، گفت: دشمن شب و روز در تلاش هستند که قطار نورانی اسلام را از ریل خارج کنند
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کرمانشاه مهندس سهراب مصطفی مدیرشرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اعلام کردمقدار15000کیلوگرم کوداوره جهت بهره برداران شهرستان روانسرتامین وتوزیع شد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه ایرنا فرماندار شهرستان روانسر گفت: با پایان شمارش آرای انتخابات 28 خرداد ، نتایج انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در این شهرستان مشخص شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۹    
کرمانشاه - ایرنا- فرماندار شهرستان روانسر گفت: 53 درصد مردم این شهرستان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
تحلیل اولین داده ها از مطالعه کوهورت روانسر نشان داد که سیگار کشیدن علاوه بر اینکه یک عامل خطر فردی مستقل برای بیماری های قلبی-عروقی است، همراه شدن آن با بسیاری از عوامل خطر دیگر مانند دیابت، پرفشاری خون ، اختلال چربی های خون، چاقی ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۰:۳۸    
مرحله دوم نشست نهضت روشنگری با موضوع انتخابات با حضور بازنشستگان و پیشکسوتان سپاه ناحیه روانسر برگزار گردید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- گزارش تصویری جلوه هایی از حضور روانسری ها در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در 28 خرداد را نشان می دهد. (عکاس: یوسف فتاحی)
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۲:۴۷    
برخورد دو دستگاه سواری پراید در محور روانسر به پاوه دو کشته و 6 مجروح بر جای گذاشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیر فوریت های پزشکی شهرستان روانسر گفت: تصادف در کیلومتر چهار محور روانسر به پاوه 2 کشته و 6 زخمی بر جای گذاشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۲:۴۰    
ایسنا/کرمانشاه فرماندار روانسر گفت: مردم روانسر با حضور پرشور در پای صندوق های رای بدنبال خلق یک حماسه سیاسی دیگر هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۱:۵۳    
کرمانشاه - ایرنا - فرماندار روانسر ضمن دعوت از مردم این شهرستان برای حضوری فعال و پرشور در شعب اخذ رای گفت: از واجدین شرایط درخواست داریم مشارکت در انتخابات و رای گیری را به ساعات پایانی موکول نکنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرماندار شهرستان روانسر گفت: یک هزار و 400 نفر در این شهرستان انتخابات 1400 را برگزار می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۸:۴۳    
کرمانشاه - ایرنا- بازرس ویژه وزارت کشور در انتخابات 28 خرداد در شهرستان روانسر گفت: بازرسان بر همه مراحل برگزاری انتخابات و از جمله فرایندهای رأی گیری، شمارش آرا و گزارش آن نظارت دارند تا سلامت انتخابات تضمین شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۸:۲۵    
ایرنا- کرمانشاه - گزارش تصویری حال و هوای فرمانداری روانسر یک روز قبل از انتخابات 28 خرداد 1400 را نشان می دهد.(عکاس: یوسف فتاحی)
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- فرماندار شهرستان روانسر گفت: انتخابات مظهر اقتدار و قدرت نظام جمهوری اسلامی و نماد دموکراسی در کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۳۳    
کرمانشاه - ایرنا - فرماندار روانسر گفت: یک هزار و 400 نفر در قالب عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی، انتظامی کار اجرا و برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را در این شهرستان بر عهده دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۴۴    
کرمانشاه - ایرنا- مسوول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان روانسر با اعلام اینکه انتخابات شورای شهر روانسر به صورت نیمه مکانیزه برگزار می شود، گفت: تمهیدات لازم فنی و امنیتی برای انتخاباتی امن فراهم شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۴۲    
کرمانشاه – ایرنا- فرماندار شهرستان روانسر توجه کامل به قانون و رهنمودهای مقام معظم رهبری را، ضامن سلامت انتخابات دانست و اظهار کرد: وظیفه ما در انتخابات پایبندی به قانون و صیانت از آرای مردم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه – ایرنا- رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان روانسر گفت: کمک به سلامت انتخابات، امانتداری و نظارت بر حُسن اجرای قانون از وظایف اصلی اعضای هیات بازرسی انتخابات است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس پلیس راه استان کرمانشاه از وقوع سانحه ای مرگبار در محور روانسر خبر داد و گفت: در این حادثه چهار نفر جان خود را از دست داده و 2 نفر هم مصدوم شدند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۸    
نشست بصیرتی با موضوع انتخابات برای خانواده های کارکنان در سپاه ناحیه روانسر برگزار گردید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
شورای روحانیت و افتاء و معتمدین شهرستان روانسر در خصوص حضور حداکثری در انتخابات 1400 بیانیه ای صادر نمود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۶:۱۴    
کرمانشاه - ایرنا- سرپرست شهرداری روانسر گفت: 22 نقطه شهری به مساحت 850 متر مربع در مناطق مختلف برای تبلیغ نامزدهای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی در این شهر مشخص شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: با تلاش یگان حفاظت محیط زیست روانسر 19 قطعه کبک وحشی از 4 اکیپ شکارچی متخلف در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه – ایرنا- فرماندار شهرستان روانسر گفت: رعایت قانون، حقوق مردم و اخلاق مداری در زمان تبلیغات نامزدها، مهمترین لازمه برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور است که نامزدها باید تا پایان فرآیند انتخابات به آن توجه جدی داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
با تلاش یگان حفاظت محیط زیست روانسر 19 قطعه کبک وحشی از 4 اکیپ شکارچی متخلف در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - فرماندار روانسر در راستای اجرای ماده 54 قانون انتخابات و ماده 56 آیین نامه اجرایی، امروز سه شنبه اسامی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای روانسر و شاهو را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- فرماندار روانسر گفت: با همکاری و همدلی دیگر متولیان برگزاری انتخابات، هیچ مشکل خاصی در حوزه اجرایی، سیاسی و امنیتی وجود ندارد و همه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند و پرشور در این شهرستان فراهم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۵    
فرماندار روانسر گفت: هدف ما در برگزاری انتخابات حضور حداکثری بوده و از همه بسترها از جمله روحانیت، رسانه ها، سمن ها و احزاب برای تحقق این هدف استفاده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- امام جمعه روانسر گفت: برای پیشرفت نظام، عزت و اقتدار کشور و اعتلای وحدت در انتخابات 28 خرداد 1400 مشارکت کنیم.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۳۷    
مراسم گرامیداشت سالروز قیام پانزده خرداد و رحلت جانسوز امام خمینی(ره) شهرستان روانسر برگزار گردید.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۳۷    
نشست روشنگری با هدف جلب مشارکت حداکثری در انتخابات درسپاه ناحیه روانسر برگزار گردید.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۳۷    
مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه سپاه روانسر به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی بیانیه ای صادر کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۳۷    
مراسم یادواره شهدا و نهضت خاطره گویی دوران دفاع مقدس در مسجدامام حسین روانسر برگزار گردید.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۳۷    
نشست روشنگری به منظور مشارکت حداکثری در انتخابات در شهرستان روانسر برگزار گردید.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
میز خدمت در قالب کمک های مشاوره ای ، حقوقی و سلامت در سپاه ناحیه روانسر جهت خدمت به همشهریان دایر گردید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان روانسر با تأکید بر رعایت اصول اخلاق انتخاباتی از سوی داوطلبان شوراهای اسلامی به آن ها توصیه کرد ضمن حفظ احترام یکدیگر از تبلیغات غیرمجاز و خارج از چارچوب های قانونی خودداری کرده و برای مردم الگوی تمکین به قانون باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۸:۵۲    
کرمانشاه - ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست روانسر، از رها سازی 11 قطعه کبک در ارتفاعات سراب جاوریین این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۱:۱۳    
کرمانشاه - ایرنا - مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مقاومت روانسر با بیان اینکه عزت و صلابت امروز ایران اسلامی مرهون اندیشه ها و مکتب بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است، گفت: امام خمینی (ره) احیاگر تعالیم دینی و ارزش های ناب اسلامی بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رنگ بندی شهرستان های استان کرمانشاه را اعلام کرد که براساس این گزارش شهرستان پاوه در وضعیت قرمز قرار گرفته است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- امام جمعه روانسر گفت: مقابله با سلطه و استکبار جهانی هدف اساسی و اصلی امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۹:۲۶    
کرمانشاه - ایرنا- سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان روانسر گفت: از ابتدای اجرای طرح واکسیناسیون، تاکنون 2 هزار و 700 دوز واکسن در روانسر تزریق شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۰۱    
کرمانشاه – ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان روانسر گفت: استکبار ستیزی یکی از ویژگی های برجسته معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام (ره) و تضمین کننده حرکت با ثبات کشور به سوی استقلال بود.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ کرمعلی زارعی در جلسه شواری پدافند غیرعامل شهرستان روانسر که امروز ( دهم خردادماه) با حضور فرماندار و سایر مسوولین شهرستان برگزار شد؛ اظهار داشت: سال گذشته به لحاظ شیوع بیماری کرونا بسیار سخت بود و متأسفانه تعدادی زیادی از هموطنان را از دست دادیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۳    
کرمانشاه- فرماندار شهرستان روانسر گفت: کشت دوم محصولات کشاورزی طی سال 1400 در این شهرستان ممنوع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بانک کشاورزی شعبه شهرستان روانسر با بیان اینکه در سال زراعی جاری 11 هزار و 726 هکتار از مزارع کشاورزی این شهرستان بیمه شده است، گفت : 2 هزار و 85 بیمه گذار در این شهرستان هفت محصول زراعی خود را بیمه کرده اند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۲    
کرمانشاه (پانا) - معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان روانسر از درخشش دانش آموزان شهرستان روانسر در جشنواره فرهنگی هنری فردا خبر داد. آیت بروفرد گفت: در سی و نهمین جشنواره فرهنگی هنری فردا که هر ساله در چهار مرحله آموزشگاهی، منطقه ای، استانی و کشوری برگزار می شود ...