شنبه ۰۵ مهرساعت ۱۶:۱۰Sep 2020 26

جدیدترین‌های «اقامتگاه بوم گردی»

 
سرپرست میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: همزمان با اولین روز گرامیداشت هفته گردشگری اقامتگاه بوم گردی هزار آبه در روستای هزاوه شهرستان اراک افتتاح شد.
استانداری گلستان   ۸ ساعت پیش    
با حضور نماینده مردم حوزه شرق استان،سرپرست فرماندار کلاله و مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان،اقامتگاه بوم گردی کلبه شیبک در روستای شهید بهشتی کلاله افتتاح و به بهره برداری رسید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۳:۳۰    
یک اقامتگاه بوم گردی در سروستان با سرمایه گذاری 5 میلیارد ریالی به بهره برداری رسید.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: افتتاح پایانه صادراتی و ترمینال نفتی با دستور رییس جمهور
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مراسم افتتاح طرح های ملی و جهش تولید در دو حوزه گردشگری و ورزشی دقایقی پیش با حضور رئیس جمهوری و به صورت ویدئو کنفرانس در ساختمان حافظیه تهران آغاز شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۲:۲۱    
اقامتگاه بوم گردی سابات در شهر تاریخی روانسر با قدمت پنج هزار ساله در استان کرمانشاه و در روستای زیبای کانی کُچکینه قرار گرفته است .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۱    
ایسنا/همدان معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: اداره کل میراث فرهنگی استان همدان از تأسیس اقامتگاه بوم گردی در روستاها حمایت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۲    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تفت گفت: در آینده نزدیک اولین اقامتگاه بوم گردی روستای هدف گردشگری بنادکوک دیزه تفت به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شنبه زاده از صدور مجوز برای ایجاد چهاراقامتگاه بوم گردی در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۲۶    
یک اقامتگاه بوم گردی در مرودشت به بهره برداری رسید
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان دهیار روستای کهنوش شهرستان تویسرکان نبود اقامتگاه بوم گردی را بزرگترین مشکل این روستای هدف گردشگری دانست و گفت: به علت نداشتن خانه بوم گردی جذب توریست نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی گفت: در حال حاضر قریب به 40 اقامتگاه بوم گردی در روستاهای خراسان شمالی ایجادشده است که درمجموع با ظرفیت 144 اتاق، در کنار سایر ظرفیت های اقامتی استان در حال فعالیت هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری استان فارس گفت: اقامتگاه بوم گرد ی پاپون کهن در شهرستان کوه چنار به بهره برداری رسید.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۱    
خدماتی که در اقامتگاه های بوم گردی ارائه می شود باید مطابق با منطقه ای باشد که بوم گاه در آن واقع شده است؛ از سرو غذا، لوازم و تزیینات اقامتگاه گرفته تا برگزاری مراسم سنتی، آواها و البته موسیقی های محلی. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۷:۳۱    
ارومیه - ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از افزایش اقامتگاه های بوم گردی به 49 واحد خبر داد و گفت: در حال حاضر تنها پنج مورد اقامتگاه بوم گردی در شهرستان های جنوب استان وجود دارد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگ، گردشگری و صنایع دستی پردیس بیان کرد: تبدیل خانه های قدیمی به اقامتگاه بوم گردی بدون تغییر ساختار ملک برای توسعه گردشگری در شهرستان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- 2 اقامتگاه بوم گردی و یک مجتمع گردشگری که در زمره طرح های اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس در هفته دولت به شمار می رود، در شهرستان های فارس افتتاح و کلنگ زنی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یک اقامتگاه بوم گردی در پارک ملی بختگان با ظرفیت اقامتی 25 نفر به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۶:۴۵    
اولین اقامتگاه بوم گردی در شهر گلشهر به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
یک واحد اقامتگاه بوم گردی در روستای سربست شهرستان سپیدان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس اداره میراث فرهنگی نطنز ضمن اشاره به افتتاح دو اقامتگاه بوم گردی این شهرستان گفت: ظرفیت پذیرش در اقامتگاه بوم گردی نطنز به 300 تخت افزایش یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از راه اندازی 2500 صندوق خرد محلی در روستاها خبر داد و گفت:بیش از 1700 اقامتگاه بوم گردی در سالهای گذشته مورد حمایت صندوق قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۴:۰۵    
دو اقامتگاه بوم گردی با بیش از 7 میلیارد ریال هزینه در بردسکن بهره برداری شد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۷:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
علی اکبری اوسط مقدم روز پنجشنبه در آئین افتتاح اقامتگاه بوم گردی در دهستان آهندان شهرستان لاهیجان گفت: اجرای پروژه های بوم گردی علاوه بر کمک به ایجاد اشتغال در حفظ محیط زیست نیز تاثیر گذارست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
در پنجمین روز از هفته دولت اقامتگاه بوم گردی بینا در شهر خوسف به بهره برداری رسید.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مبارکه از افتتاح اولین اقامتگاه بوم گردی شهر طالخونچه از توابع این شهرستان همزمان با هفته دولت خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، اقامتگاه بوم گردی عمارت بینا در شهرستان خوسف افتتاح شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۸    
معاون مدیرکل و رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کاشان از افتتاح سی و دومین اقامتگاه بوم گردی این شهرستان همزمان با پاسداشت هفته دولت خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مهدی شهر گفت: با راه اندازی اقامتگاه بوم گردی "حسن خان" در روستای سرآور مهدیشهر تعداد اقامتگاه های بوم گردی این شهرستان به 24 واحد افزایش یافت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تربت حیدریه از افتتاح اقامتگاه بوم گردی "خانه خاطره ها" در این شهرستان و در روستای سرخ آباد هم زمان با هفته دولت خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۲:۰۴    
مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بندر گز از افتتاح هشتمین اقامتگاه بوم گردی در این شهرستان همزمان با هفته دولت خبر داد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
محمد علی عابدی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به افتتاح اقامتگاه بوم گردی روستای لسکوکلایه بخش بندرکیاشهر این شهرستان اظهار داشت: این واحد بوم گردی توسط بخش خصوصی و با زیر بنای 750 متر مربع در زمینی به مساحت 3 هزار مترمربع احداث شده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۰:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- تبریز : مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از صدور پنج مجوز اقامتگاه بوم گردی در شهرستان های بستان آباد، کلیبر و خداآفرین خبر داد ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۹:۳۵    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان از افتتاح یک اقامتگاه بوم گردی در روستای آق بلاغ به مناسبت هفته دولت خبر داد .
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۴۱    
اقامتگاه بوم گردی کاروانسرای احمدخان بستک از طریق ارتباط ویدئوکنفرانس با استاندار هرمزگان و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در شهرستان بستک به بهره برداری رسید .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بیرجند از افتتاح اقامتگاه بوم گردی سرای نیاکان واقع در روستای نصرآباد شهرستان بیرجند خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سردشت گفت: 2 واحد اقامتگاه بوم گردی به مناسبت هفته دولت در این شهرستان مرزی در جنوب آذربایجان غربی افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان از افتتاح یک اقامتگاه بوم گردی بام شیت در روستای شیت طارم هم زمان با گرامیداشت هفته دولت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی میراث فرهنگی و گردشگری چناران و اقامتگاه بوم گردی عمارت ایوان نوغاب گناباد همزمان با هفته دولت افتتاح شدند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری مازندران گفت: به مناسبت هفته دولت، اقامتگاه بوم گردی تاتینا در تنکابن افتتاح شد .
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: یکصد و سومین اقامتگاه بوم گردی استان با نام عمارت ایوان در نوغاب گناباد هم زمان با هفته دولت افتتاح شد.
فرمانداری نایین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
با حضور دکتر قاضی عسگر معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان ،مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین و تعدادی از مسئولین استانی و شهرستانی اقامتگاه بوم گردی خان نشین ،اقامتگاه بوم گردی خان بقایی نایینی و ساختمان راهدار خانه انارک در شهرستان نایین ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اقامتگاه بوم گردی خورزن در روستای خورهه شهرستان محلات همزمان با گرامیداشت هفته دولت افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۲:۱۶    
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات علمی پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی خراسان رضوی گفت: باید به این نکته توجه کرد که همواره آموزشی بودن فضای یک اقامت گاه بوم گردی برای گردشگر بسیار ارزشمند است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با آغاز هفته دولت اقامتگاه بوم گردی بام املش در بخش رانکوه افتتاح شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هم زمان با آغاز هفته دولت پروژه بوم گردی آلاسوسو در بخش مرکزی رودسر با حضور معاون سیاسی استاندار، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان، فرماندار و مسئولان شهرستانی افتتاح شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۲۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، پنج اقامتگاه بوم گردی و سفره خانه سنتی در استان به بهره برداری می رسد.