چهارشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۳:۱۲Sep 2020 30

جدیدترین‌های «اداره کل بهزیستی»

خلیج فارس   ۴۰ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر؛ عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا بیان کرد: با توجه به گزارش اداره کل بهزیستی در مورد فعالیت مهد های کودک، مهد های کودک در استان با رعایت دستورالعمل و نظارت مستمر می توانند فعالیت خود را از سرگیرند.
سازمان بهزیستی کشور   ۵۵ دقیقه پیش    
به گزارش روابط عمومی ادارهکل بهزیستی استان سیستان و بلوچستان دکتر علی افشاری معاون هماهنگی موسسات غیردولتی ، مشارکتهای مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی استان در ادامه بازدید از شهرستانهای جنوب بلوچستان از بهزیستی شهرستان دلگان و مراکز تحت نظارت بازدید کرد . ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱ ساعت پیش    
نظر به اینکه معاونت توسعه پیشگیری بهزیستی استان گیلان جهت اجرای بهینه برنامه کشوری پیشگیری از تنبلی چشم ویژه کودکان 6-3 ساله در نظر دارد پشتیبانی و آگاهسازی این برنامه را اجرایی نماید ...
سازمان بهزیستی کشور   ۲ ساعت پیش    
رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی سازمان بهزیستی کشور با ارسال مکاتبه ای از تلاش های سرپرست اداره کل بهزیستی و کارشناس مسئول دبیرخانه مناسب سازی در استان چهارمحال و بختیاری تقدیر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
مسئول فنی مرکز ترک اعتیاد اداره کل بهزیستی استان اصفهان گفت: تقریباً 70 درصد افراد مراجعه کننده به مرکز ترک اعتیاد با روش اجتماعِ درمان مدار بهبود می یابند.
سازمان بهزیستی کشور   ۳ ساعت پیش    
یک هزار و 846 نفر ناشنوا و کم شنوا در قالب 787 زن و یک هزار و 59 نفر مرد تحت حمایت و از خدمات اداره کل بهزیستی استان سمنان بهره مند می شوند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۳ ساعت پیش    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان ، این روزها استرس یا فشار روانی جزیی از زندگی همه شده است در واقع فشاری که فرد در موقعیت های استرس زا احساس می کند که باید راهکارهای مناسبی برای برطرف کردن این مشکل انتخاب شود. ...
روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان سمنان رتبه چهارمین را در بحث شاخص های ارزیابی عملکرد سال 98 به خود اختصاص داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۳ ساعت پیش    
اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی در شاخص های عمومی و اختصاصی مقام برتر را کسب کرد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان اصفهان با اشاره به اینکه بیشتر افراد با زبان اشاره آشنا نیستند، گفت: باید بپذیریم که زبان اشاره یک راه ارتباطی است و وظیفه خود بدانیم این زبان را یادگرفته و با استمرار و تمرین آن را در خود نهادینه کنیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۶    
زنجان | اداره کل بهزیستی استان زنجان در نظر دارد جهت بسط وتوسعه مراکز ارائه خدمات بهزیستی همسو با سیاستهای ابلاغ شده در خصوص اجرای اصل 44 قانون اساسی نسبت به صدور مجوز فعالیت به اشخاص حقیقی وحقوقی اقدام نماید .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان مرکزی گفت: 18 درصد معادل 6 هزار و 195 نفر از معلولان زیر پوشش این نهاد حمایتی ناشنوا هستند که از خدمات مختلف برخودار شده اند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان سیستان و بلوچستان با حضور فرماندار ، مسئولین بانک ملی و معاون پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل بهزیستی استان توزیع 122 تخته فرش اهدایی پرسنل بانک ملی کشور به مددجویان تحت پوشش بهزیستی شهرستان راسک انجام پذیرفت . ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۶    
در مراسمی مهدی علیپور از مدیران باتجربه بهزیستی به عنوان معاون توسعه، پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل بهزیستی استان تهران معارفه شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایزدپور گفت : یک هزار و 846 نفر ناشنوا و کم شنوا در قالب 787 زن و یک هزار و 59 نفر مرد تحت حمایت و از خدمات اداره کل بهزیستی استان سمنان بهره مند می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۲    
ایسنا/خراسان شمالی معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی خراسان شمالی گفت: متاسفانه مراکز غیردولتی این استان برای بکارگیری ناشنوایان خودداری می کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۱:۴۶    
به گزارش روابط عمومی شهرستان قصرقند تعداد 76 تخته فرش جهت 38 خانوار از مددجویان بهزیستی شهرستان قصرقند بامشارکت کارکنان بانک ملی ایران باحضور معاونت فرماندار ، معاونت پشتیبانی اداره کل بهزیستی استان ، مسئولین بانک ملی و رئیس اداره بهزیستی شهرستان قصرقند توزیع شد .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی سیستان و بلوچستان طی دور روز گذشته دکتر علی افشاری مقدم با حضور در شهرستانهای ایرانشهر و بمپور از ادارت بهزیستی و مراکز تابعه تحت نظارت این شهرستانها بازدید کرد . ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۱:۰۶    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان سیستان و بلوچستان صبح امروز همزمان با روز جهانی سالمندان ، آیین گرامیداشت مقام سالمندی در مرکز آموزشی توانبخشی تندیس آفتاب وابسته به اداره کل بهزیستی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معا ون امور توسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه دوران طلایی تشخیص اختلالات شنوایی روزهای نخست تولد است، گفت: در نیمه اول امسال شنوایی بیش از 6 هزار نوزاد در طرح غربالگری سنجیده شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ظهر روز هفتم مهر ماه با حضور مدیرکل بهزیستی گیلان دکتر حسین نحوی نژاد ، مسئول امور فرهنگی رحیم تکاملی ، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید ارشاد بهزیستی محمد حبیب دوست ، مسئول روابط عمومی حجت الاسلام حمید نادم از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس اداره کل بهزیستی استان تقدیر گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۰۱    
سرپرست معاونت توانبخشی اداره کل بهزیستی استان ایلام گفت: همزمان با گرامیداشت هفته سالمندان مسابقه دلنوشته ویژه سالمندان و کارکنان مراکز روزانه و شبانه روزی سالمندان برگزار می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه توانمندسازی جامعه هدف بهزیستی یکی از اولویت های این سازمان است، گفت: اشتغال و مسکن مهمترین مشکل جامعه هدف بهزیستی است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۲۶    
زنجان | ایرنا - معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان زنجان گفت: هم اکنون بیش از چهار هزار زن سرپرست خانوار و زنان در معرض آسیب تحت پوشش بهزیستی این استان زنجان هستند که با در نظر گرفتن اهداف مشترک بین بهزیستی و سپاه می توان خدمات لازم را به آنها افزایش داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی اصفهان از ایجاد خانه های اقامتی سالمندان بعنوان یکی از برنامه های مهم این نهاد برای ارائه خدمات بهتر به این قشر در آینده نزدیک خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۲۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان ،جلسه شورای معاونین با ریاست دکتر حاجیونی در محل سالن اجتماعات اداره کل با حضور معاونین و دیگر مدعوین برگزار گردید
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس مسئول برنامه غربالگری شنوایی نوزادان و شیرخوران اداره کل بهزیستی استان تهران از شناسایی 128 نوزاد کم شنوا و ناشنوا در سال 98 در استان تهران خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۰۶    
ظهر روز ششم مهر ماه نشست هم اندیشی اداره کل بهزیستی استان با مسئولین شهرداری رشت در راستای همکاریهای فی مابین دو دستگاه با حضور مدیر کل بهزیستی دکتر نحوی نژاد و معاونت پشتیبانی سید مهدی خدمت بین دانا و مسئول روابط عمومی حجت السلام حمید نادم و جمعی از همکاران ستادی با حضور مسئولین شهرداری رشت برگزار ...
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۲    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان بوشهر در این جلسه خشنود مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن ارائه گزارشی کوتاه از فعالیت های انجام شده در ستاد اقامه نماز استان پیرامون برنامه های نماز در سال جاری اظهار نمودند که در برخی از ادارات بخصوص اداره بهزیستی یا توحه به مخاطبین خاصی که وجود دارد میتوان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا-مدیر کل بهزیستی استان قزوین گفت: این اداره کل هفت هزار و 735 نفر افراد دارای معلولیت در روستاها را شناسایی کرده است که این افراد به صورت کامل تحت پوشش قرار می گیرند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۶    
پیرو درخشش گروه نمایش معلولین قم و کسب 12 جایزه از جشنواره ملی آفتاب و زاگرس طی مراسمی در اداره کل بهزیستی قم از کارگردان و هنرمندان این گروه نمایشی تقدیر شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان قزوین مدیرکل بهزیستی قزوین گفت: غربالگری بینایی در پیشگیری از نابینایی و کم بینایی در بزرگ سالی نقش بسزایی دارد و خانواده ها به منظور حفظ بینایی کودکان حتماً باید به غربالگری مراجعه کنند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان سیستان و بلوچستان در حاشیه بازید دکتر افشاری مقدم معاون هماهنگی موسسات غیردولتی ، مشکارت های مردمی و اشتغال سیستان و بلوچستان از منطقه سیستان جلسه شورای مشارکت های مردمی شهرستان زهک با حضور خیرین و معاونت سیاسی و امنیتی فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۶    
جلسه تخصصی کاهش و پیشگیری از طلاق با هدف بررسی راهکارها، تبیین و تدوین برنامه های آموزشی تحکیم خانواده و تاب آوری، در سالن کنفرانس کاسیت برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۱    
تقدیر استاندار لرستان از مدیر کل بهزیستی لرستان به پاس شناخته شدن این اداره کل بعنوان دستگاه برتر در شاخص های عمومی و اختصاصی در جشنواره شهید رجایی سال نود و نه
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۶    
اداره کل بهزیستی استان قم در نظر دارد مرکزشبانه روزی کودکان بی سر پرست بخش شیر خوارگاه مراقبت و پرورش شیرخواران و کودکان نوپا از بدو تولد تا سه سالگی ) را از طریق برگزاری فراخوان عمومی به اشخاص حقوقی واجدشرایط واگذار نماید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۰:۳۶    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان سیستان و بلوچستان ، در حاشیه نشست شورای معاونین اداره کل بهزیستی استان سیستان و بلوچستان بر ضرورت ساماندهی معتادین متجاهر حوزه سیستان با همکاری سایر نهادهای ذیربط تاکید شد . ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۰:۲۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی سیستان و بلوچستان ، صبح امروز مدیرکل ، معاونین و روسای ستادی اداره کل بهزیستی استان سیستان و بلوچستان با عزیمت به حوزه سیستان و برگزاری نشست شورای معاونین ، مسائل و مشکلات شهرستانهای حوزه سیستان را بررسی نمودند . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی مازندران از حیات رو به مخاطره مهدهای کودک استان خبر داد و گفت: در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا این مراکز تنها با یک پنجم ظرفیت خود فعالیت می کنند.
جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به ریاست عباس علیزاده، مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی مدیران و با حضور کریم یاوری مشاور وزیر تعاون ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: مرگ ومیر ناشی از کرونا در مراکز نگهداری بهزیستی نسبت به آمار جامعه 20 تا 30 درصد کمتر است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۶    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان خراسان شمالی ششمین شورای معاونین به منظور پایش مددجویان فاقد پوشش بیمه ای در استان برگزار گردید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون امور توانبخشی اداره کل بهزیستی استان زنجان گفت: زبان اشاره به صورت استاندارد برای همه افراد ناشنوا آموزش داده می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۴۶    
معاون توسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی استان قزوین گفت: 18 هزار و 732 کودک قزوینی امسال در طرح غربالگری بینایی کودکان 3 تا 6 سال معاینه و مورد سنجش قرار گرفتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مدیر کل بهزیستی استان خراسان شمالی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس پیامی به شرح ذیل منتشر کرد./.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی استان قزوین گفت: 18 هزار و 732 کودک قزوینی امسال در طرح غربالگری بینایی کودکان 3 تا 6 سال معاینه و مورد سنجش قرار گرفتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۶    
در مراسم چهلمین سالگرد دفاع مقدس از 33 ایثارگر اداره کل بهزیستی خراسان رضوی تجلیل شد
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان زنجان با اشاره به فعال بودن مراکز ترک اعتیاد در مناطق زرد و سفید در سطح استان گفت: کمپ های ترک اعتیاد در شهرستان هایی که به لحاظ بیماری کرونا در وضعیت سفید یا زرد باشند با رعایت پروتکل های بهداشتی و تاکید بر حفظ سلامتی افراد ...