دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۱۲:۳۵Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرواز فوق العاده»

یافته   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: مطالب مهم برنامه پرواز های فرودگاه خرم آباد - تهران تا هفتم مهرماه اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری یافته ، برنامه جدید پرواز ها از تهران به مقصد خرم آباد و بالعکس اعلام که بر اساس این گزارش، پرواز ها در شش روز هفته دایر است. ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
شرکت هواپیمایی یزد ایر با هدف تامین رفاه شهروندان 4پرواز فوق العاده در مسیر تهران- یزد - مشهد و بالعکس برقرار کرد.
مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی از برقراری پرواز فوق العاده از فرودگاه سهند به مشهد مقدس با هواپیمای فوکر100 آسمان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی از برقراری 3 پرواز فوق العاده ویژه زائران در لیست انتظار مسیر مشهد به تهران خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۴    
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل فرودگاه بین المللی کرمانشاه از برگزاری 152 پرواز فوق العاده در ایام اربعین خبر داد و گفت: این تعداد پرواز از 27 مرداد تا 19 شهریور انجام شده و 28 مورد آن در مسیر نجف اشرف بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
با گذشت حدود یک ماه از آغاز عملیات اربعین، این عملیات در هفته ای که گذشت پایان یافت و البته برای روزهای پایانی ماه صفر، قطار و پرواز فوق العاده به مقصد مشهد مقدس در نظر گرفته شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۴    
مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی گفت: امروز 12 هزار مسافر از طریق مرز های هوایی وارد مشهد شدند، همچنین با دستور معاون رییس جمهور 10 پرواز فوق العاده دیگر به مشهد اضافه شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۲۹    
پایان عملیات پروازهای اربعین حسینی، میزبانی از 236 هزار زائر اربعین در ترمینال سلام، برقراری 152 پرواز فوق العاده در فرودگاه کرمانشاه طی ایام اربعین امسال،فرودگاه های اصفهان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۲:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مشهد- معاون اجرایی رئیس جمهور با اشاره به اقدامات انجام شده برای پذیرایی از زائران امام رضا (ع) گفت: برای تسهیل تردد زائران 6 رام قطار و 10 پرواز فوق العاده در مسیر مشهد اضافه شده است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور در مشهد اعلام کرد: با دستور وزیرراه وشهرسازی10 پرواز فوق العاده به امر حمل و نقل زائران اختصاص یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: با دستور وزیر راه و شهرسازی، 10 فروند پرواز فوق العاده به حوزه حمل ونقل زائران امام رضا(ع) اختصاص یافته است.
یافته   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۱:۲۱    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار برابر اعلام روابط عمومی فرودگاه شهدای خرم آباد، پرواز فوق العاده شرکت هواپیمایی پارس ایر روز شنبه 25 و دوشنبه 27 شهریورماه جاری در این فرودگاه دایر شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه بین المللی کرمانشاه گفت: از تعداد 152 پرواز فوق العاده در ایام اربعین حسینی، 28 پرواز به مقصد فرودگاه نجف الاشرف بوده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل فردگاه های استان خراسان رضوی از برقراری 150 پرواز فوق العاده ویژه جابه جایی زائران ایام پایانی ماه صفر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
بیاتی مدیر کل فرودگاه کرمانشاه از انجام 152 پرواز فوق العاده در اربعین امسال در فرودگاه کرمانشاه خبر داد .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل فرودگاه های فارس گفت: در ایام اربعین 39 پرواز فوق العاده ورود و خروج از هشتم تا بیستم شهریورماه در مسیر شیراز به نجف و بالعکس انجام شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما ، پرواز های فوق العاده از مبداء تهران به مشهد برنامه ریزی شده است که البته کفاف نیاز کنونی را نمی دهد.
میهن صنعت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی میهن صنعت ، سعید چلندری با اشاره به پایان عملیات پروازی ویژه اربعین در ترمینال سلام، گفت: این عملیات از 27 مرداد ماه آغاز شده بود و در ساعت 23 و 15 دقیقه بیستم شهریور ماه با انجام آخرین پرواز فوق العاده از مبدا نجف به پایان رسید. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی ایران ایر گفت: از امروز تا 25 شهریورماه، 9 پرواز فوق العاده برای مسیر تهران - مشهد در نظر گرفته که در وب سایت هما به فروش می رسد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی هواپیمایی ایران ایر از 9پرواز فوق العاده از تاریخ 21 تا 25 شهریور در مسیر تهران - مشهد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: از فردا تا 25 شهریورماه، 9 پرواز فوق العاده برای مسیر تهران _ مشهد در نظر گرفته شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاههای استان یزد گفت: همزمان با ایام پایانی ماه صفر، 2 پرواز رفت و برگشت در مسیر مشهد از فرودگاه بین المللی یزد انجام می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی از انجام 40 پرواز رفت و برگشت فوق العاده در مسیر مشهد از فرودگاه بین المللی تبریز به مناسبت ایام پایان صفر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی گفت: 100 پرواز رفت و برگشت به طور فوق العاده و برنامه ای در مسیر تبریز - مشهد برقرار شد.
مقصود اسعدی سامانی در گفت وگو با ایلنا از اختصاص 51 پرواز یکسر خالی از ایران به مقصد فرودگاه نجف برای بازگرداندن زائران اربعینی خبر داد و گفت: با هماهنگی های انجام شده امروز 51 پرواز یکسر خالی از ایران عازم فرودگاه نجف می شوند تا زائران را به کشور بازگردانند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر فرودگاه شهدای ایلام از انتقال 340 زائر مرز مهران حاضر در فرودگاه شهدای ایلام را طی 2 پرواز فوق العاده از سوی هواپیمای ایلوشین ارتش جمهوری اسلامی طی دیشب و امروز به مقصد تهران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی فرودگاه شهدای ایلام گفت: 170 زائر در پرواز فوق العاده ایلوشین از مرز مهران به فرودگاه شهدای ایلام و سپس به تهران انتقال داده شدند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۵:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
در مجموع 2 هزار و 738 مجوز پرواز از فرودگاه امام به نجف و بغداد و بالعکس صادر شد که از این تعداد 1651 پرواز فوق العاده و 1087 پرواز برنامه ای بودند و 14 شرکت هواپیمایی ایرانی و 2 شرکت هواپیمایی عراقی در عملیات پروازهای اربعین امسال شرکت دارند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
حسام قربانعلی امروز (چهارشنبه) در گفت وگو با ایران اکونومیست افزود: به دنبال دریافت مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری برای برقراری پرواز فوق العاده به مقصد فرودگاه نجف، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در روز جمعه (17 شهریور) یک پرواز فوق العاده از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه نجف اشرف انجام می دهد ...
با توجه به تخفیف ویژه هواپیمایی کیش ایر به زائران کربلای معلی از مبدأ گرگان، فرودگاه گرگان ضمن برقراری پرواز فوق العاده توسط شرکت هواپیمایی کیش ایر در تاریخ های 15 و 17 شهریور ماه، قیمت بلیت پرواز رفت در مسیر گرگان به نجف اشرف در تاریخ های و 15 و 17 شهریورماه را 2 میلیون و 500 هزار تومان تعیین کرد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۵    
فرودگاه شهدای سبزوار با برقراری 2 پرواز سبزوار-نجف-سبزوار به جمع میزبانان زائران اربعین حسینی پیوست. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان خراسان رضوی ...
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رشت – ایرنا –250 زائر در پروازی فوق العاده فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت را به مقصد نجف اشرف و کربلا برای شرکت در مراسم عزاداری اربعین حسینی (ع) ترک کردند . این پست 54 بار بازدید شده
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
سید مهدی جعفری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به استقبال زایران حسینی از پروازهای این فرودگاه، چهار پرواز فوق العاده شرکت هواپیمایی چابهار به همین منظور در نظر گرفته شده است. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران(پانا)- مدیرکل فرودگاه بین المللی شهید اشرفی کرمانشاه از برنامه ریزی 5 پرواز فوق العاده اربعین حسینی در مسیر کرمانشاه -نجف خبر داد. به گزارش وزارت راه و شهرسازی مجتبی بیاتی، گفت: مطابق برنامه ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) -مدیرکل روابط عمومی ایران ایر درباره آخرین اخبار اربعین 1402 اعلام کرد هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تاکنون بیش از 65 هزار صندلی را به فروش رسانده است. حسام قربانعلی از افزایش فرکانس پروازهای هما در عملیات اربعین 1402 به عدد 277 پرواز خبر داد. ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۵۶    
سپهرغرب-گروه خبر:مدیر فرودگاه اراک از پرواز فوق العاده مستقیم اراک به نجف در ایام اربعین حسینی خبر داد.
فرودگاه پیام البرز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه بین المللی پیام از برقراری 4 پرواز فوق العاده با هدف ارایه خدمات به زایران حسینی از طریق این فرودگاه به مقصد نجف اشرف و بالعکس خبر داد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۵۱    
تعداد 10 پرواز فوق العاده رفت و برگشت در مسیر تهران توسط شرکت هواپیمایی کیش ایر از فرودگاه تبریز انجام میشود
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-مدیرکل فرودگاه های فارس با بیان اینکه امروز 115 زائر اربعین از شیراز به نجف اعزام شدند،گفت:نخستین پرواز فوق العاده در مسیر شیراز به نجف توسط شرکت هواپیمایی کیش انجام شد و این پروازها از هشتم شهریورماه آغاز شد و تا 20شهریورماه ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۸:۴۱    
دومین پرواز فوق العاده زائران پاکستانی از زاهدان روز گذشته به مقصد اهواز برقرار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
کرج- روابط عمومی فرودگاه بین المللی پیام از برقراری دو پرواز فوق العاده برای تسهیل تردد زوار اربعین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: پرواز هواپیما فوق العاده در مسیر چابهار - اهواز به منظور تسهیل در سفر زائران اباعبدالله در ایام اربعین برقرار شد تا خدمتی برای مردم عاشق حسینی انجام شود.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر فرودگاه شاهرود از 4 پرواز فوق العاده به مناسبت اربعین حسینی در مسیر شاهرود به نجف و بالعکس از 11 شهریور در فرودگاه بین المللی شهدای شاهرود خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با آغاز حرکت زائران اربعین حسینی، اولین پرواز فوق العاده ویژه اربعین در فرودگاه بین المللی زاهدان برقرار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست فرودگاه شهدای ایلام از تداوم پروازهای فوق العاده شرکت آسمان در ایلام تا 23 شهریور و پایان موج بازگشت زائران اربعین خبر داد. به گزارش وزارت راه و شهرسازی، وحید فروغی زاد سرپرست فرودگاه شهدای ایلام گفت: پروازهای فوق العاده شرکت هواپیمایی آسمان تا 23 شهریورماه ادامه دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد از افزایش پروازهای فوق العاده یزد - نجف خبر داد و گفت: با پیگیری های انجام شده، پرواز فوق العاده رفت و برگشت یزد - نجف برای جابجایی زائران اربعین حسینی از شش پرواز به 12 پرواز افزایش یافته است.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۱:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های خوزستان از برقراری 20 پرواز فوق العاده ویژه اربعین در فرودگاه بین المللی اهواز خبر داد و گفت: در صورت نیاز تعداد این پروازهای فوق العاده افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۵:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های خوزستان از برقراری 20 پرواز فوق العاده ویژه اربعین در فرودگاه بین المللی اهواز خبر داد و گفت: در صورت نیاز تعداد این پروازهای فوق العاده افزایش خواهد یافت.