جمعه ۱۴ آذرساعت ۲۳:۴۷Dec 2020 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرواز فوق العاده»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران سه پرواز فوق العاده به مقصد رم انجام خواهد داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۶:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
شرکت هواپیمایی قشم از برقراری یک پرواز فوق العاده در مسیر تهران- تفلیس و هم چنین از سرگیری مجدد پروازهای تهران- استانبول خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۲۲    
سفارت روسیه در ترکمنستان برای بازگشت اتباع خود، پرواز فوق العاده دیگری از ترکمن آباد به مسکو ترتیب داده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
تمامی مأموریت های سازمان بنادر بدون وقفه در جریان است، ارسال 8 میلیون تُن کالای اساسی از بندر امام به سراسر کشور، پرواز فوق العاده ایران ایر به رم، شورای سیاست گذاری خودرو تشکیل جلسه داد برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در پی شیوع کرونا و تقاضای هموطنان برای مراجعت به کشور و با توجه به صدور مجوز پرواز از سوی سازمان هواپیمایی کشوری ایتالیا، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در روز 5 آبان ماه (26 اکتبر) یک پرواز فوق العاده به مقصد فرودگاه رم انجام می دهد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران(هما) یک پرواز فوق العاده به مقصد رم انجام می دهد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24 - پرواز فوق العاده تهران-رم دو هفته دیگر از مبداء فرودگاه امام خمینی (ره) انجام می شود و مردم برای سفر به ایتالیا و بازگشت به کشور می توانند بلیت آن را از سایت یا دفتر فروش تلفنی ایران ایر تهیه کنند
خبرگزاری ایسنا: پرواز فوق العاده تهران-رم دو هفته دیگر از مبداء فرودگاه امام خمینی (ره) انجام می شود و مردم برای سفر به ایتالیا و بازگشت به کشور می توانند بلیت آن را از سایت یا دفتر فروش تلفنی ایران ایر تهیه کنند. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: سه پرواز فوق العاده از مشهد به مقصد عراق توسط شرکت العراقیه برقرار شد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۴    
وزیر حمل و نقل عراق از اختصاص دو پرواز فوق العاده در روز برای بازگشت شهروندان عراقی مانده در ایران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی از برقراری پرواز فوق العاده در مسیر تبریز - استانبول و برعکس خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۲:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی از برقراری پرواز فوق العاده در مسیر تبریز- استانبول و بالعکس از فرودگاه تبریز خبر داد.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز/ سعدالله وطن خواه درباره اخرین وضعیت پروازهای فرودگاه های مازندران اظهار کرد: پروازهای فرودگاه های ساری، نوشهر و رامسر درحال انجام است که باتوجه به روزهای پایانی تابستان پرواز فوق العاده برای مشهد درخواست شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
سومین پرواز فوق العاده جهت بازگشت ایرانیان مقیم بلغارستان و سایر کشورهای منطقه بالکان انجام شد.
چهارمین گروه از ایرانیان از تاجیکستان به کشور بازگشتند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۶:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد تقی صابری، سفیر ایران در تاجیکستان در توییتر نوشت: با تمهیدات و پیگیری های بعمل آمده، سومین گروه(80تن) از شهروندان ایرانی که درخواست بازگشت از تاجیکستان به کشورمان را داشتند، عصرپنجشنبه 1399/6/13با پرواز فوق العاده شرکت هواپیمایی کیش ایر از شهر دوشنبه به ایران بازگشتند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
محسنیان با اشاره به اینکه در روز پنجشنبه پرواز فوق العاده فرودگاه یاسوج، برقرار خواهد بود، گفت: این پرواز در هفته جاری توسط شرکت هواپیمای جمهوری اسلامی ایران هما و با ایرباس 319 انجام می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیر فرودگاه یاسوج گفت: شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما اقدام به برقراری یک پرواز فوق العاده برای روز پنجشنبه در مسیر تهران به یاسوج و یاسوج به تهران کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیر فرودگاه یاسوج از یک پرواز فوق العاده شرکت هواپیمایی ماهان روز پنجشنبه در این فرودگاه خبر داد.
بویر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۰:۱۱    
شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران روز پنج شنبه یک پرواز فوق العاده به یاسوج دارد. مدیر فرودگاه یاسوج به بویرنیوز گفت: شرکت هما روز پنج شنبه 13 شهریور یک پرواز فوق العاده در مسیر تهران-یاسوج-تهران دارد. علی محسنیان افزود: هما این پرواز را با هواپیمای ایرباس 319 خود انجام می دهد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فرودگاه یاسوج از برقراری پرواز فوق العاده یاسوج تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیر فرودگاه یاسوج گفت: شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما اقدام به برقراری یک پرواز فوق العاده برای روز پنجشنبه در مسیر تهران به یاسوج و یاسوج به تهران کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۹:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تعدادی از ایرانیان مقیم بلغارستان و همچنین اتباع بلغاری طی دومین پرواز فوق العاده برنامه ریزی شده از سوی سفارت کشورمان به کشورهای خود بازگشتند.
برترین ها / شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۷:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
برترین ها: سفیر ایران در تاجیکستان از بازگشت 70 شهروند ایرانی از این کشور خبر داد. محمد تقی صابری در توییتر نوشت: با تمهیدات و پیگیری های به عمل آمده، سومین گروه(70تن) از شهروندان ایرانی که درخواست بازگشت از تاجیکستان به کشورمان را داشتند ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری ایران و لبنان با انجام پرواز فوق العاده به بیروت موافقت کردند.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری ایران و لبنان با انجام پرواز فوق العاده به بیروت موافقت کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
با صدور مجوز پرواز فوق العاده از سوی سازمان هواپیمایی کشوری لبنان برای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما ، دومین پرواز فوق العاده برای مراجعت هموطنان از این کشور در روز 22 مردادماه امسال انجام می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) از صدور مجوز پرواز فوق العاده از سوی سازمان هواپیمایی لبنان برای مراجعت هم وطنان از این کشور در روز 22 مرداد ماه امسال خبر داد.
برترین ها / تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سازمان هواپیمایی کشوری ایران و لبنان با انجام پرواز فوق العاده به بیروت موافقت کردند. با صدور مجوز پرواز فوق العاده از سوی سازمان هواپیمایی کشوری لبنان برای هواپیمایی دولتی کشورمان، دومین پرواز فوق العاده برای مراجعت هموطنان از این کشور در روز 22 مردادماه سال جاری انجام می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
پرواز فوق العاده ایران ایر به رم پایتخت ایتالیا روز چهارشنبه 29 جولای آینده (8 مرداد ماه) انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
چنانچه قصد خرید و رزرو پروازهای فوق العاده استانبول به تهران را دارید، می توانید همین حالا از طریق اپلیکیشن آپ اقدام کنید.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۴:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما اعلام کرد، برای مراجعت اتباع ایرانی مقیم اتریش به کشور، در روز 28 تیرماه سال جاری پرواز فوق العاده ای به مقصد فرودگاه وین انجام می دهد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رامین آذری، روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این پرواز با هواپیمای A320 در مسیر تبریز – استانبول به شماره پرواز 6601 روز چهارشنبه 25 تیر ساعت 15 و از استانبول به تبریز به شماره پرواز 6602 همان روز ساعت 17 انجام می شود. وی اظهار داشت: پیش از این نیز پروازهای این فرودگاه در [...]
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۳:۴۵    
رامین آذری، روز شنبه در گفت و گو با راهبردنیوز افزود: این پرواز با هواپیمای A320 در مسیر تبریز – استانبول به شماره پرواز 6601 روز چهارشنبه 25 تیر ساعت 15 و از استانبول به تبریز به شماره پرواز 6602 همان روز ساعت 17 انجام می شود. وی اظهار داشت: پیش از این نیز پروازهای این فرودگاه در [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی گفت: پرواز فوق العاده در مسیر تبریز – استانبول و بالعکس از سوی شرکت هواپیمایی آتا برقرار می شود.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش جهان نیوز ، با عنایت خداوند متعال و با پیگیری های سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلاروس، جمعه 20 تیر، دومین گروه از دانشجویان و هم وطنان عزیز مقیم بلاروس با پرواز فوق العاده هواپیمایی جمهوری اسلامی به کشور برگشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران برای انتقال ایرانیان و دانشجویان شاغل به تحصیل در کشور بلاروس، پرواز فوق العاده را در روز 20 تیر ماه انجام خواهد داد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۴۱   + ۳۰ سایت دیگر  
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما برای انتقال ایرانیان و دانشجویان شاغل به تحصیل در کشور بلاروس، پرواز فوق العاده بدین منظور برنامه ریزی کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - شرکت هواپیمایی قشم از برقراری دو پرواز فوق العاده در مسیر دبی- لار و دبی- قشم در روزهای 12 و 26 تیرماه خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۲۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
محمدتقی صابری سفیر ایران در تاجیکستان در توییتر خود نوشت: با تمهیدات و پیگیری های سفارت ⁧‫جمهوری اسلامی ایران‬⁩ در دوشنبه و همراهی مقام های محترم حکومت ⁧تاجیکستان‬⁩، دومین گروه از هموطنان ایرانی (110 تن) که درخواست مراجعت به کشور را داشتند ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۹:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، محمدتقی صابری، سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان در توییتر خود نوشت: با تمهیدات و پیگیری های سفارت ⁧‫جمهوری اسلامی ایران‬⁩ در دوشنبه و همراهی مقامات محترم حکومت ⁧تاجیکستان‬⁩، دومین گروه از هموطنان ایرانی (110 تن) که درخواست مراجعت به کشورمان را داشتند ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۶:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما اعلام کرد با توجه به تقاصای هموطنان مقیم دو کشور پاکستان و لبنان برای بازگشت به کشور با هماهنگی وزارت امور خارجه و سازمان هواپیمایی کشوری، مجوز انجام دو پرواز فوق العاده برای مراجعت هموطنان مقیم دو کشور یاد شده برای این شرکت صادر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۷:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از برقراری پرواز فوق العاده در مسیر تهران- مادرید- تهران در تاریخ هفتم تیرماه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بیش از 70 ایرانی مقیم بلغارستان، رومانی، صربستان و کرواسی با یک پرواز فوق العاده به ایران بازگشتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۱۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلغارستان در خصوص پرواز فوق العاده تهران - صوفیا و برخی از نکاتی که شهروندان متقاضی سفر باید در نظر بگیرند، اطلاعیه ای صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۲۰:۱۴    
مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی گفت: یازدهمین پرواز فوق العاده از استانبول به تبریز برای بازگرداندن مسافران ایرانی، دقایقی قبل در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز به زمین نشست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی از انجام پرواز فوق العاده استانبول به تبریز برای بازگرداندن مسافرین ایرانی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - هواپیمایی قشم ایر از برقراری پرواز جدید فوق العاده از صوفیه پایتخت بلغارستان به تهران برای بازگشت هم وطنان خبر داد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی گفت: پرواز فوق العاده از استانبول به تبریز برای بازگرداندن مسافران ایرانی دقایقی قبل در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز به زمین نشست. ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی گفت: پرواز فوق العاده از استانبول به تبریز برای بازگرداندن مسافران ایرانی شب گذشته در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز به زمین نشست.