سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۹:۱۰May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راهنمایی و رانندگی»

سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تولید خودروهای داخلی در طول این چندسال ساخته شده، لج خودروسازان خارجی و واردکنندگان را در آورده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از تجدیدنظر در صلاحیت رانندگی راننده خودروی سواری پژوپارس که روز گذشته در مسیر مخالف در بزرگراه خرازی حرکت کرده بود و کشف سه دستگاه تویوتا لندکروز فاقد اصالت و قاچاق، خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۳۳ سایت دیگر  
مصطفی آقامیرسلیم در واکنش به ادعای بازنشدن ایربگ خودرو های داخلی در تصادفات جاده ای اظهارکرد: این ادعا به هیچ وجه صحت ندارد و کسانی مدعی بازنشدن ایربگ خودرو ها هستند، خودشان در این تصادفات مقصرند ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تعویض هر یک از قطعات اساسی خودرو مانند اتاق، شاسی، موتور و رنگ در مرحله نخست به اخذ مجوز از پلیس راهنمایی و رانندگی نیاز دارد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ روز یکشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه، با حضور جمعی از مسئولان آموزش و پرورش پلیس راهنمایی و رانندگی ، مراسم نمادین استانی طرح " کودکان را نجات دهیم " در مدرسه رشادت ناحیه یک قزوین برگزار شد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۳    
خیابان ها، گذرگاه ها و جاده ها پر از علائم و خط کشی هایی هستند که با استفاده از رنگ ترافیکی کشیده شده اند. این خطوط و نشانه گذاری ها حامل پیام هایی برای عابرین و راننده ها هستند و در پیدا کردن مسیرها و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی به آن ها کمک می کنند ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
توقیف خودرو متعلق به “مسعود عباس نژاد” رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر رشت توسط عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی به دلیل داشتن حدود 60 میلیون ریال خلافی با 46 فقره تخلف صورت گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
براساس مقررات راهنمایی و رانندگی پارک خودرو در پیاده رو تخلف است.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت:استفاده از همیاران پلیس تاثیرات مناسبی در کاهش تصادفات داشته و نقش آفرینی آنان در فرهنگ ترافیک و راهنمایی و رانندگی، نقشی بی بدیل و اثرگذار است.
عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
روز گذشته یک دستگاه خودرو ال 90 با حدود 60 میلیون ریال خلافی که از قضا متعلق به “مسعود عباس نژاد” رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر رشت است توسط پلیس توقیف شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان از افزایش احتمال تصادفات به دلیل کاهش دید رانندگان در شرایط غبار آلود محورهای مواصلاتی استان خبر داد و بر لزوم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در این شرایط آب و هوایی تأکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: این شهرستان نیازمند راه اندازی یک پست موتورسواری جدید و یا توسعه و به روز رسانی مجموعه موجود(پیست فعلی) با هدف استفاده جوانان و نوجوانان علاقه مند در راستای تخلیه انرژی و هیجان موتورسواری و انجام حرکات نمایشی به صوت ایمن و کنترل شده، است.
لنگه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۰:۱۳    
در پی انجام حرکات مخاطره آمیز نوجوان موتور سیکلت سوار پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بندرلنگه قوانین راهنمایی رانندگی را به وی یادآور شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: وضع نا مطلوب عبور و مرور عابران پیاده، بی توجهی برخی از رانندگان به مقررات آمد و شد و وجود تعداد زیادی از خودروهای فرسوده و دارای نقص فنی که عمر مفید آنها سپری شده همگی حاکی از نوعی بی نظمی و اوضاع آشفته عبور و مرور است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۸   + ۵۵ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: از سازمان ملی استاندارد انتظار داریم در مورد موضوع خودرو وظیفه، تکلیف و مسئولیت قانونی خود را مورد توجه بیشتری قرار دهد. به گزارش ایسنا به نقل از قوه قضاییه ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ علی محمدی در مصاحبه با برنامه "صبح وگفتگو" ضمن پرهیز از ورود به موضوعات حاشیه ای گفت: برخی خودروسازی ها تاکید دارند محصولات شان دقیقا در سالی که تولید شده شماره گذاری شود. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از انسداد یکی از محورهای شمالی ایران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد که محور هراز از فردا تا روز چهارشنبه مسدود می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس راهنمایی و رانندگی بندرعباس علت کندی تردد و ترافیک سنگین در بلوار راه آهن بندرعباس را نبود گازوئیل در جایگاه سوخت دانست.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
تجاوز به چپ پژو پارس به علت خستگی و خواب آلودگی باعث برخورد به پژو روا شده و سرنشینان پژو پارس و پژو روآ در دم جان خود را از دست دادند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۹    
گچساران- ایرنا- رئیس پلیس راه گچساران- شیراز از رانندگان در مسیرهای مواصلاتی گچساران -شیراز خواست با توجه به شلوغی این جاده با سرعت مطمئنه حرکت و قوانین راهنمایی و رانندگی را کامل رعایت کنند تا با سلامت به شهرهای خود برسند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۹    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره برنامه های پلیس برای ارتقای انضباط بخشی کاربران ترافیکی توضیحاتی ارائه کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان با بیان اینکه بیشتر تصادفات و ضایعات ناشی از آن، به علت خطای انسانی به وقوع می پیوندند، ضرورت آموزش های ترافیکی به مردم به منظور کاهش تصادفات رانندگی را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خانواده نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در کنار یار مهربان به عنوان عضو ارشد این خانواده اقوام همیشگی و ثابتی نیز چون اورژانس، آتش نشانی، نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی دارد. اما امسال این خانواده پذیرای عضو جدیدی نیز هست؛ واکسیناسیون سیار.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدت زیادی است که سرقت تجهیزات شهری به یکی از خبرهای روز تبدیل شده است. از سرقت پایه های پل عابر گرفته تا علائم راهنمایی و رانندگی و...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: با استفاده از صندلی کودک می توان جان باختن کودکان در حوادث رانندگی را تا 51 درصد کاهش داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان با بیان اینکه رانندگی کودکان در همدان باب شده است، گفت: با هماهنگی دادستان همدان با والدین این کودکان به شدت برخورد خواهد شد و باید پاسخگو باشند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت که تعطیلات عید فطر و حجم بالای تردد خودرویی در معابر درون شهری، سبب افزایش 22 درصدی تصادفات جرحی طی اردیبهشت ماه امسال شد.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۸:۴۸    
پویش موتور سواران قانومند در همدان به همت سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل همدان و با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان و با هدف فرهنگ سازی در موتور سواری قانونمند جهت کاهش تصادفات و سوانح رانندگی در همدان برگزار شد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش دوشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری پیشوا، ابراهیم تاجیک نوری روز دوشنبه در جریان بازدید از روند احداث ساختمان پلیس راهور شهرستان گفت: شهرستان پیشوا با برخورداری از 80 هزار نفر جمعیت، از ساختمان مناسبی برای استقرار پلیس راهور برخوردار نبود از این رو ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان در حاشیه این آیین در در جمع خبرنگاران گفت: جوانان سرمایه اصلی کشور محسوب می شوند بنابراین برای حفظ آنها با برگزاری دوره های آموزشی و ترغیب آنان به اجرای قانون تلاش کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: مغازه های که اقدام به نصب برچسب دودی برروی شیشه ها می کنند مجاز به نصب برچسب دودی غلیظ نیستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۰    
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان ضمن تبریک هفته سلامت به مراقبین سلامت، کارشناسان سلامت و همکاران دانشگاه علوم پزشکی به اجرای برنامه های این هفته(17لغایت 23 اردیبهشت) اشاره نمود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل راهداری استان البرز از تشکیل 43 پرونده تخلفاتی برای شرکت های حمل و نقل بخش کالا و مسافر در این استان خبرداد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۸:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور ناجا گفت: از محل جریمه های تخلفات راهنمایی و رانندگی سالانه 70هزار میلیارد ریال حاصل می شود که حدود 80 درصد این مبلغ به ارگانهای دولتی چون وزارت راه و شهرسازی و یا شهرداری ها اختصاص می یابد.
رانکوه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان از صحت عمل و بازگرداندن کیف حاوی مدارک و کارت های بانکی به صاحبش توسط مامور وظیفه شناس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان املش خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از 2 کشته و 2 مجروح در تصادفات رانندگی روز جاری در این کلانشهر بر اثر تخطی از سرعت مطمئنه و بی توجهی راننده به جلو خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
از محل اعمال قوانین راهنمایی و رانندگی، سالانه 7 هزار میلیارد تومان حاصل می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: با خودروهایی که در بلوارهای اصلی همدان حرکات مارپیچ و نمایشی انجام می دهند برخورد می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان از راه اندازی ایستگاه شبانه روزی خدمات ترافیکی پلیس راهور در میدان خواجوی شهر کرمان به منظور پیشگیری از تخلفات حادثه ساز درون شهری و ارائه خدمات ترافیکی شبانه روزی به شهروندان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مأمور پلیس راهنمایی و رانندگی با اقدام انسان دوستانه خود به بانوی در راه مانده کمک کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۸:۵۱    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مهاباد گفت: امسال تصادف های خسارتی درون شهری این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود 44 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی مهاباد گفت: امسال تصادف های خسارتی درون شهری این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود 44 درصد افزایش یافته است.
هاژه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۸    
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس راهنمایی و رانندگی شهر مهاباد از کاهش تصادفات فوتی و جرحی در مهاباد خبر داد. سرهنگ حاتم ابراهیمی در حاشیه جلسه شورای ترافیک شهرستان مهاباد اظهار کرد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۲۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
رانندگی پسر 13 ساله در یکی از محلات شهر همدان منجر به مرگ دختر نوجوان شد. به گزارش ایران، سرهنگ فرخ جمالی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان در این باره گفت ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان بر لزوم پرداخت عوارض سالیانه شهرداری قبل از مراجعه به مراکز تعویض پلاک خودرو تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر قزوین گفت: دوره آموزشی رانندگان اتوبوس های شهری با شرکت 300 راننده، در محورهای اخلاق حرفه ای، اطفای حریق عمومی و قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی برگزار شد و امروز برای نخستین بار این تعداد راننده در کنار هم آموزش دیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های عربستان سعودی از سقوط تیرهای برق و چراغ های راهنمایی و رانندگی بر اثر وزش باد شدید در برخی مناطق این کشور خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان از اجرای طرح امنیت اجتماعی و،برخورد با آلودگی صوتی و رانندگان مزاحم در سطح شهر کرمان خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۳    
شفقنا- اداره کل راهنمایی و رانندگی عراق اعلام کرد: در 24 ساعت گذشته 25 نفر در اثر حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از العربی الجدید، این اداره تاکید کرد که آمار قربانیان حوادث رانندگی کمتر از قربانیان تروریسم نیست. ...