جمعه ۰۱ مردادساعت ۲۰:۴۹Jul 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راهنمایی و رانندگی»

دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ امیر طالبی اظهار داشت: در اقدامی خدا پسندانه و انسانی آرزوی امیررضا کودک ضایعه نخایی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان برآورده شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۹    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بویراحمد به تشریح آخرین وضعیت محدودیت های تردد در شهرستان همچنین جریمه خودروهای متخلف پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام گفت: تمامی برگه های مجوز تردد خارج استان از امروز پنجشنبه 31 تیرماه 1400 باطل است و هیچگونه اعتباری ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان گفت: از زمان اجرای محدودیت های ترافیکی هر 24 ساعت 700 خودرو در استان گیلان اعمال قانون می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۱۱    
با هدف ترویج فرهنگ استفاده از کلاه ایمنی توسط موتورسواران، طرح هفتگی اهدای کلاه ایمنی پلیس راهنمایی ورانندگی استان مازندران در قائم شهر اجرا شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: اعمال قانون برای محدودیت تردد کرونا در تمام شهرهای این استان بر اساس رنگ بندی ها با جدیت رصد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور هرمزگان با اعلام خبر اجرای طرح ممنوعیت تردد خودرویی در سطح استان گفت: تردد خودروهای شخصی به صورت هوشمند توسط دوربین ها و در نقاط فاقد دوربین توسط پلیس راهنمایی و رانندگی کنترل و اعمال قانون می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۳:۱۱    
سرهنگ صادق سلیمی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فارس گفت: با توجه به موج پنجم کرونا تا ساعت 7 صبح روز دوشنبه 4 مرداد ماه طرح محدودیت تردد در فارس اجرایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان فارس گفت: با توجه به ورود موج پنجم کرونا و وضعیت قرمز و نارنجی بسیاری از شهرها و همچنین بنابر تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت تردد در استان اجرایی و آغاز شد.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان گفت: ایجاد تصادفات ساختگی رانندگی و صحنه سازی برای کلاهبرداری از بیمه ها جرم است و پلیس با عاملان این جرم با جدیت برخورد می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه استانها- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت: هم استانی های عزیز هم که بخواهند از استان خارج بشوند مشمول جریمه یک میلیون تومانی و برگشت خواهند داده شد.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: طرح محدودیت های تردد از ساعت 18 روز دوشنبه 28تیر ماه شروع شده و تا 7 صبح روز دوشنبه 4 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی رشت گفت: مامور پلیس راهنمایی و رانندگی این شهرستان با حضور و اقدام به موقع، مانع از خودکشی شهروند 18 ساله رشتی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۴    
گنبدکاووس - ایرنا - جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی گنبدکاووس از افزایش 2 برابری ترافیک این شهر به دلیل حضور جمعیت زیادی از مردم مناطق روستایی و شهرهای همجوار برای خرید عید سعید قربان و نیز دام قربانی بویژه در "میدان گدم آباد، خیابان امام خمینی شمالی، طالقانی غربی و شهید بهشتی" خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی چهارمحال و بختیاری گفت: برابر با مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا اعمال محدودیت تردد از امروز تا ساعت 18 روز دوشنبه 4 مردادماه در استان اجرایی می شود.
یافته   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۳    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از برخورد پلیس با خودروهای پلاک غیربومی در تعطیلات پیش رو خبر داد. ...
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: طرح محدودیت های تردد از ساعت 18 روز دوشنبه 28تیر ماه شروع شده و تا 7 صبح روز دوشنبه 4 مرداد ماه ادامه خواهد داشت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان گفت: در طول یک ماه گذشته بیش از 2 هزار خودروی غیربومی در همدان اعمال قانون شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
از صبح امروز ترافیک سنگینی در محور هراز جریان دارد و عوامل راهنمایی و رانندگی نیز با رانندگانی که قصد خروج از این محور داشته و توجهی به پروتکل های کرونایی ندارند اعمال قانون می کنند ...
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از کاهش سفرهای بین شهری در سراسر کشور و به خصوص تهران و البرز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس کمیسیون فنی وعمرانی شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه بخش هایی از پل شهید همدانی به دلیل تأمین نشدن منابع مالی حذف شده است، گفت: مشکل گیر کردن خودروها در پل شهید همدانی باید با نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی حل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اتخاذ ممنوعیت های تردد در سطح استان در ایام تعطیلات عید سعید قربان خبر داد و گفت: تمامی ترددهای خودروهای شخصی با پلاک غیربومی توسط کارکنان پلیس راهور و دوربین های ثبت تخلفات در مبادی ورودی به استان، کنترل و رصد می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که با توجه به تعطیلی مراکز معاینه فنی در تعطیلات شش روزه تهران، هیچ خودرویی به دلیل نداشتن معاینه فنی جریمه نخواهد شد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص انتقاد ها از ناکافی بودن تابلو های راهنمایی و رانندگی و جانمایی نامناسب آن ها به میزان گفت: سعی شده تابلو های راهنمایی و رانندگی با نظر مهندسان ترافیک در جا هایی نصب شود که بنا به تشخیص آن ها نقاط مناسبی بوده است ...
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان قم از تشدید اعمال محدودیت های تردد در استان قم خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان تهران از اجرای محدودیت های تردد ترافیکی غرب استان تهران در تعطیلات عید قربان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شرق استان تهران گفت: محدودیت ها از ساعت18 روز دوشنبه مورخ 28تیرماه شروع و تا ساعت هفت صبح روز دوشنبه 4مردادماه ادامه خواهد داشت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۳:۱۴    
شهردار اصفهان گفت: در نود و دومین برنامه هر یکشنبه، یک افتتاح ، 16 دستگاه خودروی 207، تعداد 22 دستگاه موتورسیکلت و 40 دستگاه دوچرخه پلیس به همت شهرداری_اصفهان بر اساس اجرای ماده 108 در اختیار پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان قرار گرفت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: هرگونه تردد بین شهری خودروهای شخصی در تعطیلات آخر هفته ممنوع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان و بلوچستان از تدوام محدودیتهای تردد شبانه خودروها دراجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان اعلام کرد: محدودیت های تردد از ساعت 18 امروز (دوشنبه_28تیرماه) تا ساعت 7 روز دوشنبه 4 مرداد ماه اجرا می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از کنترل پلیس راهور بر ورودی و خروجی ها در محدوده استان تهران و البرز از ساعت 18 امروز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از اعمال محدودیت تردد در 335 شهر قرمز و نارنجی کشور و همچنین تشدید نظارت بر منع تردد در دو استان تهران و البرز خبر داد و جزییات آن را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور گفت: براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا محدودیت های تردد از ساعت 18 بعدازظهر امروز در 14 محور ورودی و خروجی استان تهران اجرا خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان گفت: فعالیت مراکز تعویض پلاک در سمنان و گرمسار با توجه به شرایط قرمز کرونایی تا اطلاع بعدی تعطیل است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی طی 48 ساعت گذشته 800 مورد اعمال قانون و جریمه از طریق دوربین و کارکنان راهنمایی و رانندگی در سطح این شهرستان انجام شد.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
احتساب – کیاست - در نود و دومین برنامه هر یکشنبه، یک افتتاح با شعار اصفهان در مسیر امید ، 16 دستگاه خودروی 207، تعداد 22 دستگاه موتورسیکلت و 40 دستگاه دوچرخه پلیس با صرف هزینه ای بالغ بر 38 میلیارد ریال رونمایی شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۱:۵۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه: برخورد با ترددهای غیرمجاز در شهرهای قرمز و نارنجی تشدید می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از برخورد قاطعانه با دور دور کردن و آلودگی صوتی خودروها در خیابان های شهر خبر داد و گفت: این دسته از خودروها 12 روز توقیف و به پارکینگ منتقل می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۸    
اصفهان- ایرنا- مراسم رونمایی از تجهیز ناوگان خودرویی و موتوری پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان روز یکشنبه برگزار شد. شهرداری این کلانشهر، پلیس راهنمایی و رانندگی را به 16 دستگاه خودروی 207، 22 دستگاه موتورسیکلت و 40 دستگاه دوچرخه، مجهز کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
آیین رونمایی از تجهیز ناوگان خودرویی و موتوری پلیس راهنمایی و رانندگی به همت شهرداری اصفهان پیش از ظهر امروز _یکشنبه 27 تیرماه 1400_ در نود و دومین برنامه هر یکشنبه، یک افتتاح با شعار اصفهان در مسیر امید برگزار شد. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت از ارسال پیامک تخلف رانندگی برای 2700 راننده در سه ماهه اول سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- شهرداری اصفهان ناوگان موتوری و خودرویی پلیس راهنمایی و رانندگی این خطه را با در اختیار قرار دادن 83 دستگاه خودروی سواری ، ون ، موتور سیکلت و دوچرخه ارتقا داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۵۹    
رئیس کمیسیون پایش، نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: توقف مقابل پل ها و پارکینگ ها، پیاده روها و ورودی خیابان های اصلی و فرعی و موارد متعدد تخلفات اینچنین وجود دارد در حالی که شاهد اعمال قانون در این خصوص نبوده ایم.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رضاپور از اعمال جریمه های 10 میلیون ریالی برای ناقضان محدودیت های کرونایی در شهرستان خبر داد و گفت: همچنین با هماهنگی نیروی راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی منع تردد شبانه از ساعت 10 شب تا 3صبح در شهرستان پارسیان اجرا خواهد شد.
نافع   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهنمایی و رانندگی نهاوند از جریمه 425 خودروی متخلف کرونایی در شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- فرماندار فارسان از توزیع 340 میلیارد ریال اعتبارات 1400 در این شهرستان خبر داد و گفت:این میزان اعتبارات از محل تملک دارایی های سرمایه ای، توازن و جرایم راهنمایی و رانندگی به شهرستان اختصاص یافت.
با مردم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ امیر طالبی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از اعمال جریمه 200 هزار تومانی توسط پلیس، برای ناقضان قرنطینه کرونایی که وسایل نقلیه دارند خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۹:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: در سه ماهه نخست سال جاری که آمار اتوبوس ها بررسی شد به نسبت سی و شش میلیون وسیله نقلیه ای که در جاده های کشور تردد می کنند سهم تصادف آنها کمتر از یک در صد بوده که نشان دهنده رعایت مقررات و تسلط رانندگان است.