دوشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۰:۲۹Dec 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راهنمایی و رانندگی»

نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۸:۵۹    
از آنجایی که نمونه سوالات آیین نامه رانندگی به طور دقیق به بررسی مباحث و مفاهیم موجود در آیین نامه رانندگی پرداخته است و سوالاتی درباره قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را دارا می باشد، تسلط بر نمونه سوالات آیین نامه رانندگی به معنای تسلط و مفاهیم کلی خود آیین نامه رانندگی است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: بیش از 50 درصد جان باختگان تصادفات در حوزه راهور این استان مربوط به عابران پیاده بوده که آمار تکان دهنده ای است.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۱    
به گزارش خبرخودرو، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از اجرای طرح تشدید برخورد قانونی با وسایل نقلیه آلاینده با توجه به کاهش کیفیت هوا در مناطق مختلف این استان خبرداد
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: در اجرای طرح تشدید برخورد قانونی با وسایل نقلیه آلاینده و دودزا، خودروهای با درصد آلایندگی بالا در این استان راهی تعمیرگاه می شوند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
اداره پلیس راهنمایی و رانندگی شهر تهران اعلام کرده است که بر اساس تصمیم گیری های صورت گرفته توسط کمیته ویژه بررسی مسائل آلودگی هوا، در روز یکشنبه هیچ خودرویی با پلاک هایی که شماره های پایانی آن ها زوج باشد نمی توانند در خیابان های تهران تردد نمایند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور استان زنجان با بیان اینکه رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی نه تنها برای خودرو ها بلکه برای موتورسیکلت ها نیز لازم و ضروری است گفت: کنترل بیمه شخص ثالت موتورسیکلت ها و خودروها در استان زنجان انجام می شود.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، هادی کریمی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: روزانه در سطح شهر اصفهان شاهد نقص قوانین راهنمایی و رانندگی و تخلفاتی توسط تعداد محدودی از رانندگان هستیم که بعضی از این تخلفات شامل عبور از چراغ قرمز و سرعت مجاز برای رانندگان و کاربران شبکه حمل ونقل حادثه خیز ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: امسال 205 نفر در سوانح جاده ای استان فوت کرده اندکه نشان می دهد جرائم تخلفات رانندگی در کشور بازدارنده نیست و در صورت افزایش آن می توانیم شاهد کاهش سوانح در جاده ها باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از اجرای طرح تشدید برخورد قانونی با وسایل نقلیه آلاینده با توجه به کاهش کیفیت هوا در مناطق مختلف این استان خبرداد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۶:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا اعلام کرد که عمده وسایل نقلیه ای که در حال حاضر در پارکینگ ها رسوب کرده اند به دلایلی غیر از تخلفات راهنمایی و رانندگی و به دلیل دستور قضایی و ... توقیف شده اند.
سراج24   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور با تاکید بر اینکه حوزه ترافیک با روش سنتی قابل مدیریت نیست، گفت: ترافیک حوزه ای بسیار ویژه است از این بابت که چند موضوع منحصر به فرد را با خود دارد. مخاطب ترافیک همه کسانی هستند که در یک جغرافیای خاص زندگی می کنند و همه کاربر این سیستم هستند.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۱:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
محور کندوان با هدف تخلیه بار ترافیک خودروها دقایقی پیش از منطقه طویر مرزن آباد چالوس به سمت کرج و تهران یکطرفه شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کلانشهر اهواز گفت: بلوار شهید چمران(خیابان اصلی کیانپارس) اهواز تا ساعت 21 امروز جمعه به دلیل تکمیل خط لوله گذاری پروژه فاضلاب مسدود است.
اندیشه کیش   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۸:۳۷    
نوزدهمین جلسه آموزش و بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ویژه رانندگان موتورهای شارژی در جزیره کیش برگزار شد.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از تصادف یک دستگاه خودرو سواری پراید با تیر چراغ برق در شهرستان بندرانزلی و جان باختن یک تن در این حادثه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۷:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از تصادف یک دستگاه خودرو سواری پراید با تیر چراغ برق در شهرستان بندرانزلی و جان باختن یک تن در این حادثه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: 67 خودروی حادثه ساز روز گذشته در مشهد توقیف و به پارکینگ منتقل شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۸    
اراک - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: بسترهای اجرای طرح صدور گواهینامه موتورسیکلت آسان در این استان مهیا است و متقضایان می توانند امور مربوط به ثبت نام، معاینات پزشکی، آیین نامه و امتحان عملی را در یک روز انجام دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه ترافیک تهران هوشمند مدیریت نمی شود، گفت: تلاش داریم تا دسترسی پلیس به دوربین های خصوصی شهری امکان پذیر شود.
اقتصاد آنلاین / 8 صبح   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۹:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
عکسبرداری از متخلفین حجاب مثل عکسبردای از متخلفین راهنمایی و رانندگی امری عادی و قانونی است، جهت کنترل و شناسایی مجرمین. دوربین هایی که مغازه ها می گذارند به شناسایی متخلفین کمک می کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
احمد وحیدی، وزیر کشور تمام قد از حضور حجاب بان ها در مترو دفاع کرد و گفت: کسی برای امر به معروف و نهی از منکر نیاز به مجوز ندارد و در عین حال درباره اینکه آیا برای فیلمبرداری هم آنها نیاز به مجوز ندارند، این فیلمبرداری را با فیلمبرداری پلیس از متخلفین راهنمایی و رانندگی مقایسه کرد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: سوانح رانندگی 24 ساعت گذشته در مشهد منجر به مرگ یک عابر پیاده و مصدوم شدن 46 نفر شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا به منظور جلوگیری از سواستفاده از پلاک های رُند، تمام 4.5 میلیون پلاک رُند را قفل کرده است. سردار سید کمال هادیانفر، رییس پلیس راهور فراجا، با اشاره به وجود 4.5 میلیون پلاک رُند، از پیشنهاد داده شده به دولت مبنی بر ممانعت فروش پلاک های رُند خبر داد. ...
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، مهدی سلطان آقایی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به اینکه نوسازی تابلوها و تجهیزات ترافیکی سطح منطقه با اعتباری بالغ بر شش میلیارد ریال انجام شد، اظهار کرد: تابلوها و علائم هشدار و خطر، تابلوهای ایستگاه های اتوبوس و تاکسی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اینکه حضور خودروهای شوتی در جاده ها به شدت نگران کننده است، گفت: رانندگان این خودروها سبب تصادفات و تخلفات راهنمایی و رانندگی مانند سرعت و سبقت های غیرمجاز می شوند و همچنین اقدام به قاچاق می کنند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با اشاره به اینکه از نظر پلیس، پلاک رُند پلاکی است که همه اعداد آن و یا 4 یا 5 رقم آن تکراری باشد، اظهار کرد: هم اکنون 4 ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
گروه فیلم:ورود ناگهانی خودرو به داخل به چهارراه باعث تصادف زنجیره ای و سقوط تیر برق بر روی خودرو شد. ....
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: سوانح رانندگی روز گذشته در مشهد منجر به مرگ یک عابر پیاده و مصدوم شدن 46 نفر شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۷    
ورود ناگهانی خودرو به داخل به چهارراه باعث تصادف زنجیره ای و سقوط تیر برق بر روی خودرو شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ورود ناگهانی خودرو به داخل به چهارراه باعث تصادف زنجیره ای و سقوط تیر برق بر روی خودرو شد. منبع: car crashes
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۲    
روز گذشته شهروندان گرگانی برای ساعاتی درگیر ترافیک سنگینی شدند، به نحوی که طی کردن یک مسیر کوتاه حدود دو ساعت زمان می برد؛ شهروندان می گویند جای پلیس راهنمایی برای هدایت خودروها در زمان بارش باران خالی بود، اما رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی گرگان نظر دیگری دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: باید به منظور افزایش اثربخشی اجرای طرح زوج و فرد، هوشمندسازی آن و نظارت به وسیله دوربین ها انجام شود.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
یک پلیس راهنمایی و رانندگی در پایتخت فیلیپین با پوشیدن لباس بابانوئل جریان ترافیک را هدایت می کند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی ایران آنلاین، سرهنگ احمد شیرانی به تشریح محدودیت های ترافیکی جاده های کشور در روزهای پایانی هفته پرداخت و گفت: برابر تمهیدات اتخاذ شده از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز چهارشنبه تا ساعت شش صبح روز شنبه 11 آذرماه از محورهای کرج- چالوس، هراز ...
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به آغاز مرحله اول طرح رفع اثر مخدوشی پلاک موتورسیکلت ها، گفت: این طرح با تشکیل گروهایی متشکل از تیم های پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، عوامل انتظامی شامل یگان امداد و پلیس پیشگیری و پلیس آگاهی و شهرداری تهران انجام می گردد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
طرح رفع اثر پلاک مخدوش هزار دستگاه موتورسیکلت توسط پلیس راهنمایی و رانندگی آغاز شده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با اشاره به اینکه از نظر پلیس، پلاک رُند پلاکی است که همه اعداد آن و یا 4 یا 5 رقم آن تکراری باشد، اظهار کرد: هم اکنون 4 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تبریز از افزایش 41 درصدی جان باختگان سوانح رانندگی در این شهر در 8 ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اهتمام پلیس راهنمایی و رانندگی برای برخورد با وسایل نقلیه متخلف، گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 939 دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف به علت تخلفات توقیف شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت : 61 دستگاه خودرو حادثه ساز روز گذشته در مشهد توقیف و به پارکینگ منتقل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا، اعلام کرد: طرح صدور یک روزه گواهینامه موتورسیکلت از امروز در خراسان جنوبی اجرایی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اهتمام پلیس راهنمایی و رانندگی برای برخورد با وسایل نقلیه متخلف گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، 939 دستگاه خودرو و موتورسیکلت به علت تخلفات مختلف توقیف شده اند.
اقتصاد آنلاین / بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور استان اردبیل از تشدید برخورد پلیس با خودروهای شوتی و هنجارشکن خبر داد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۲۷   + ۲۷ سایت دیگر  
نقدینه -، صندوق تأمین خسارت های بدنی با همکاری بیمه مرکزی، وزارت آموزش و پرورش، پلیس راهنمایی و رانندگی کشور، به مناسبت بزرگداشت هفته بیمه 6000 کلاه ایمنی به موتور سواران اهدا خواهد کرد. ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۷:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
در یک اتفاقی عجیب در کره ماه چراغ راهنمایی و رانندگی کشف شد.
برترین ها / خودرو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۵   + ۹۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه هم اکنون 4.5 میلیون پلاک رُند داریم، گفت: به دولت پیشنهاد داده ایم که "پلاک های رُند" را فروشی کند تا افرادی که می خواهند هزینه آن را پرداخت و پلاک رُند دریافت کنند!
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
از کار افتادن چراغ راهنمایی و رانندگی در یکی از روستاهای داغستان روسیه، منجر به برخورد دو خودرو شد. مردم برای کمک به سرنشینان خودروها به سمت آنها شتافتند اما یکی از خودروها شروع به حرکت کرد و اتفاق غیرمنتظره ای را رقم زد.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مسئولان انتظامی و دولت همواره موضوع پلاک های رُند و قرارگیری آن روی خودروهای لوکس را تکذیب می کنند؛ اما اکنون گویا قرار است این پلاک ها به منبع جدید درآمدی دولت تبدیل شوند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۰:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: مالکان وسایل نقلیه توقیفی در پارکینگ ها باید در مدت یک ماه نسبت به تعیین تکلیف و ترخیص وسایل نقلیه خود اقدام کنند.