چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۷:۰۱Jul 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راهنمایی و رانندگی»

ایرنا   ۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از ممنوعیت حمل علامت توسط دسته های عزاداری در مراسم روز سوم شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفایش در شهرستان کرج خبرداد.
صدای میناب   ۱ ساعت پیش    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی شهرستان میناب اعلام کرد: با توجه به بی نظمی های ترافیکی در معابر مرکزی شهر ، طرح تشدید برخورد با تخلفات ساکن در شهر میناب اجرا می شود.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: همزمان با سومین روز شهادت امام حسین (ع) و یاران باوفایش محدودیت های ترافیکی در مسیرهای منتهی به برگزاری مراسم سینه زنی و زنجیر زنی هیات های عزاداری اعمال می شود.
ایکنا   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی همدان گفت: در مراسم سومین روز از شهادت امام حسین(ع) محدودیت های مقطعی، دائم و پوشش ترافیکی آمدوشدهای عزاداران حسینی اعمال می شود.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
زنجان-رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان از اعمال محدودیت های ترافیکی در دسته عزاداری زینبیه اعظم زنجان (یوم الزینب) خبر داد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان از اعمال محدودیت های ترافیکی روز 27 تیر ماه مصادف با یازدهم محرم همزمان با برپایی دسته زینبیه اعظم در شهر زنجان خبر داد.
رکنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: 30 درصد از آمار جان باختگان تصادفات کلانشهر اصفهان را عابران پیاده تشکیل می دهند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۲۰:۱۸    
پلیس راهنمایی و رانندگی در اقدامی زیبا برای شادی کودکان خودرو ها را متوقف کرد تا از آنها پذیرایی شود. منبع: بیسیمچی مدیا
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۲۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز از اعمال محدودیت ترافیکی روز عاشورای حسینی از بامداد فردا سه شنبه خبر داد و گفت: در راستای برگزاری باشکوه مراسم روز عاشورای حسینی، محدودیت های ترافیکی در 2 نقطه هسته مرکزی شهر و بلوار چمران از ساعت یک بامداد روز سه شنبه اجرا خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اعمال محدودیت های ترافیکی در روز عاشورای حسینی (ع) در شهر کرمانشاه خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۸:۲۱    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: از حضور و تجمع افراد در سطح معابر به جهت خطراتی که برای عزاداران دارد بخصوص در معابر روستایی و مناطق مسکونی قراردارند، خودداری شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۶:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
یزد- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد از اعمال محدودیت ترافیکی در تاسوعا و عاشورای حسینی در معابر مرکز شهر یزد خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سرهنگ کشیر درباره موکب ها و ایستگاه های صلواتی به عزاداران حسینی گفت: متولیان این موکب ها باید دقت کنند که باعث ایجاد ترافیک نشوند. همچنین نباید با نصب تابلو یا پارچه، علائم راهنمایی و رانندگی را بپوشانند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام گفت: به منظور پیشگیری از وقوع حوادث رانندگی، عبور وسایل نقلیه از بین دستجات عزاداری ممنوع است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس_رییس پلیس راهنمایی و رانندگی میناب گفت: با توجه به برگزاری آیین شیر و کتل از ساعت 7 صبح روز سه شنبه 26 تیرماه( عاشورا)، در برخی معابر شهر میناب محدودیت تردد اعمال خواهد شد.
هزار ماسوله   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ پرنو با تاکید مجدد به شهروندان خواست در رعایت قانون راهنمایی و رانندگی و پرهیز از هرگونه تخلفی در این زمینه ضمن کمک به کاهش بار ترافیکی شهرستان پلیس را در اعمال درست قانون یاری دهند و مانع جریمه شدن خود شوند.
توسعه   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۲۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: در روزهای دوشنبه و سه شنبه این هفته (25 و 26 تیر) که مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی است محدودیت های ترافیکی اعمال می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در مسیر های منتهی به محل تردد هیئت های عزاداری و نماز ظهر عاشورا در شهر رشت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی چهارمحال و بختیاری از اعمال محدودیت های ترافیکی در تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) در شهرستان های 10 گانه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۲۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - رییس پلیس راهور تهران بزرگ درباره تمهیدات و محدودیت های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در پایتخت گفت: ماموران راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در روزها و شب های تاسوعا و عاشورای حسینی با آمادگی کامل در همه معابر سطح شهر حضور فعال دارند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
کرج- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از اعمال محدودیت تردد و اجرای تمهیدات ترافیکی در اجتماع عزاداران این استان در روز تاسوعای حسینی خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: قم- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم محدودیت و ممنوعیت های ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در استان قم را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان شمالی گفت: پلیس همزمان با روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی برخی محدودیت های ترافیکی را در بجنورد و دیگر شهرهای این استان اعمال می کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح و محدودیت های ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورا حسینی و شام غریبان خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گرگان- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی گلستان از اجرای طرح های ترافیکی شب های محرم در گلستان خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی استان هرمزگان محدودیت و ممنوعیت های ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در شهرستان بندرعباس را اعلام کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زنجان-سرهنگ موسوی رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان از اجرای تهمیدات ویژه ترافیکی برای یوم العباس و یوم الزینب خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گرگان از اعمال محدودیتهای ترافیکی از امشب در گرگان مرکز استان در مسیر عزاداری متمرکز شب و روز تاسوعا و عاشورا خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان قم محدودیت های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی را اعلام کرد و گفت: محدودیت تردد از صبح روز تاسوعا آغاز و تا پایان برگزاری مراسم شام غریبان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و عادی شدن وضعیت تردد معابر ادامه خواهد داشت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان محدودیت های ترافیکی روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در شهر اصفهان را اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان با تاکید بر لزوم رعایت توصیه های ترافیکی پلیس از سوی هم استانی هایمان و هیات های عزاداری گفت: متولیان هیات های عزاداری برای کاهش ریسک حوادث رانندگی از برپایی موکب های عزاداری در معابر اصلی خودداری کنند .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از تمهیدات و محدودیت های ترافیکی در برگزاری نماز ظهر عاشورای حسینی در شهر رشت خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
جریمه رانندگی یکی از مجازات هایی است که در بسیاری از کشورها، از جمله ایران، تحت عنوان جریمه عدم احترام به حقوق رانندگان و عابران پیاده قرار می گیرد. اعمال این جریمه به معنای عدم رعایت قوانین رانندگی، عدم احترام به علائم راهنمایی و تجاوز از سرعت مجاز است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رشت- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان گفت: متولیان هیات های عزاداری برای کاهش ریسک حوادث رانندگی از برپایی موکب های عزاداری در معابر اصلی خودداری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران از ممنوعیت حرکت خودرو ها و موتورسیکلت ها در بین دسته های عزاداری خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی فرماندهی انتظامی استان در راستای پیشگیری از حوادث رانندگی در ایام محرم توصیه هایی به کاربران ترافیک و مسئولان هیئت های مذهبی ارائه کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۸:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از اجرای طرح و محدودیت ترافیکی در برگزاری مراسم عزاداری خبر داد و گفت: در تاسوعا و عاشورا پلیس آمادگی لازم برای ایجاد محدودیت های مقطعی، دائم و پوشش ترافیکی آمد و شدهای عزاداران حسینی را دارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از تمهیدات و محدودیت های ترافیکی در برگزاری نماز ظهر عاشورای حسینی در شهر رشت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور مازندران: جرایم جدید راهنمایی و رانندگی، با اعمال نرخ جدید از این به بعد اجرا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: تلاش کرده ایم تا ترافیک روان در مسیر حرکت دسته جات عزاداری در دهه اول محرم ایجاد کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: به مناسبت فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و جهت هر چه بهتر و باشکوه تر برگزار شدن مراسم ها، محدودیت های ترافیکی اعمال خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
شهریار- ایرنا - فرمانده انتظامی غرب استان تهران با تسلیت ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا در ماه محرم گفت: مأموران انتظامی و راهنمایی و رانندگی با تلاش مضاعف سعی خواهند کرد با برقراری نظم و امنیت و سهولت در تردد خودروها، بر شکوه و عظمت مراسم عزاداری این ماه بیافزایند.
روزانه نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از اجرای طرح و محدودیت ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورا حسینی خبر داد. به گزارش روزانه نیوز، سرهنگ غلامعلی همایی گفت: در ایام باقی مانده از دهۀ اول ماه محرم و مشخصاً در تاسوعا و عاشورا پلیس آمادگی لازم را برای ایجاد محدودیت های مقطعی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: در روز های دوشنبه و سه شنبه (25 و 26 تیر) مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی محدودیت های ترافیکی اعمال می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی محدودیت های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) در ارومیه را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: با توجه به برگزاری مراسم تاسوعا و عاشورا، تمهیدات ترافیکی مربوط به مراسم در شهرستان بیرجند اعمال می شود.
اقتصاد ایران: ارومیه - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی محدودیت های ترافیکی روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی را در شهر ارومیه اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز با بیان اینکه پلیس بارها نسبت به رفع نقاط حادثه خیز اهواز هشدار داده است، گفت: متاسفانه از ابتدای امسال تاکنون سوانح رانندگی منجر به خسارت در اهواز افزایش یافته، لذا دستگاه قضایی خوزستان به این موضوع ورود کرده است.