دوشنبه ۰۷ مهرساعت ۰۳:۴۰Sep 2020 28

جدیدترین‌های «راهنمایی و رانندگی»

 
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی کردستان با اشاره به مراجعات مکرر شهروندان به مراکز تعویض پلاک در استان گفت: بیشترین علت مراجعه افراد انجام امورات مربوط به انتقال سند خودرو می باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: خدمات رسانی در مراکز تعویض پلاک اردبیل از هشتم مهرماه جاری تنها با نوبت دهی اینترنتی امکان پذیر است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اجرای طرح برخورد با توقف خودروها در حاشیه بزرگراه ها و معابر اصلی پایتخت خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: 6 هزار و 600 مورد تخلف آلوده ساز محیط زیست شهری به ویزه در ارتباط با کیفیت هوا ظرف نیمه نخست امسال تاکنون توسط گشتهای سیار شهرداری این کلانشهر با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی مرود برخورد قرار گرفته و اعمال قانون شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی قم گفت: به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و تکریم ارباب رجوع کلیه خدمات خودرویی پلیس در زمینه ترخیص خودرو در مراکز پلیس+10 در مرکز استان ارائه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایلام-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از اجرای طرح برخورد با موتورسیکلت های پلاک مخدوش در شهر ایلام خبر داد.
تلنگر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۱    
اگر شما با چنین سوالی روبرو شدید و قبلا اصلا هیچ نمونه ای از آن را ندیده بودید نباید استرس داشته باشید و با خیالی آسوده متن سوال را بخوانید به راحتی جواب درست قابل تشخیص است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اجرای طرح برخورد با توقف خودروها در حاشیه بزرگراه ها و معابر اصلی پایتخت خبر داد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سمیعی گفت:سامانه نیما یک جاده ممنوعه محسوب می شود که تنها صرافان اجازه ورود به آن را دارند. به گزارش پیام فوری،سمیعی رئیس اسبق کانون صرافان ایران در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۱    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از اجرای نوبت دهی اینترنتی در مرکز شماره گذاری خودرو و تعویض پلاک همدان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: خدمات رسانی در مراکز تعویض پلاک استان از هشتم مهرماه جاری تنها با نوبت دهی اینترنتی امکانپذیر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: رانندگانی که خود یا یکی از سرنشینان خودروی آنان نسبت به دستورالعمل های بهداشتی به خصوص استفاده از ماسک بی تفاوت باشند، با یک کد مشخص از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی جریمه می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ جزئیات مهم ترین تصادفات رخ داده در پایتخت طی شبانه روز گذشته را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان گفت: نوبت دهی مرکز تعویض پلاک کرمان در راستای تحقق شعار پلیس هوشمند و تسهیل روند ارائه خدمات در این مرکز از روز سه شنبه هشتم مهرماه سال جاری بصورت اینترنتی انجام می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت:ترخیص وسایل نقلیه توقیفی ازتوقفگاه منوط به پرداخت کلیه جریمه های رانندگی و تسویه مفاصاحساب است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان لرستان از آغاز نوبت دهی اینترنتی در مرکز تعویض پلاک خرم آباد خبر داد و گفت: خدمات تعویض پلاک و نقل و انتقالات در مراکز تعویض پلاک با نوبت اینترنتی قبلی انجام می شود.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو،شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که از مقررات راهنمایی و رانندگی سرپیچی کرده و از سوی افسر راهنمایی رانندگی جریمه شده اید. در صورت بی توجهی به این موضوع، برخی از جرایم در بازه زمانی 60 روزه دوبرابر خواهند شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان زنجان، گفت: خدمات مربوط به ترخیص خودروهای توقیف شده و انتقال یافته به پارکینگ در شهر زنجان به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و تکریم ارباب رجوع از طریق دفاتر پلیس 10+ شهر زنجان ارایه می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از برخورد با توقف وانت بارهای دوره گرد و دستفروشی در حاشیه بزرگراه ها و معابر خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از برخورد با توقف وانت بارهای دوره گرد و دستفروشی در حاشیه بزرگراه ها و معابر خبر داد. سردار محمدحسین حمیدی درباره برخورد پلیس با وانت بارها و دستفروشانی که با توقف در محل های ممنوعه حاشیه بزرگراه ها و معابر اقدام به فروش محصولات خود می ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۸:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
قم- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی قم گفت: 33 معبر حادثه خیز به ترتیب اولویت در قم شناسایی شده که اگر تنها 10 درصد نواقص این نقاط امسال برطرف شود، درصد قابل توجهی از تصادفات فوتی کم می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - فرمانده انتظامی تالش از کشف 120 سرقت و دستگیری 80 سارق طی شهریور ماه در این شهرستان خبر داد و رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان نیز علت جان باختن موتورسوار در تصادف رانندگی در تالش را رعایت نشدن حق تقدم عبور اعلام کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرمانشاه از فوت راکب موتورسیکلت در شهرستان روانسر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گفته می شود که رهبر فرقه وسیاریونی که خود را زبان خدا معرفی کرده و مدعی تناسخ عیسی مسیح است در روسیه دستگیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان : برخورد یک موتورسیکلت با نیسان وانت در حویق تالش یک کشته برجای گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان زنجان، گفت: متاسفانه برخی رانندگان اقدام به فروش میوه و محصولات غذایی در کنار خیابان ها و یا پیاده روها کرده و با پارک عمودی یا مورب خودروهایشان، موجب سد معبر و تضییع حقوق شهروندان می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا- رییس اداره راهنمایی و رانندگی پلدختر گفت: رهاسازی آب های سطحی در خیابان اصلی (خیابان امام (ره)) شهر حادثه ساز شده و باعث وقوع تصادف می شود.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مسیح تقلبی روز گذشته در روسیه بازداشت شد. نیروی ویژه پلیس روسیه روز گذشته طی یک عملیات ویژه یک افسر سابق راهنمایی و رانندگی در این کشور که رهبری یک فرقه مذهبی در سیبری را بر عهده داشت و ادعا می کرد که حضرت مسیح است دستگیر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۷:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
کرمانشاه- رییس پلیس راهنمایی ورانندگی استان کرمانشاه، از آغاز نوبت دهی اینترنتی در مرکز تعویض پلاک کرمانشاه از امروز (پنجشنبه) سوم مهر خبر داد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام پلیس راهنمایی و رانندگی از این پس برای ترخیص خودرو با مدارک لازم باید به دفاتر پلیس 10+ مراجعه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۲    
سرانجام پس از ماهها وزارت راه با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی تصمیم به جریمه خودروهای دارای عوارض به جامانده از تردد در آزاد راههای کشور را گرفتند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از جان باختن موتورسوار در اثر برخورد با یک دستگاه وانت نیسان در شهرستان تالش خبر داد.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ "حسن عنایتی گنجی " در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در بلوار اصلی شهر، بلافاصله ماموران پلیس راهنمایی ورانندگی به محل حادثه اعزام شدند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۱    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان تهران در گفتگو با برنا گفت : پلیس با حرکات خطر آفرین موتور سیکلت سواران برخورد می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۶    
اهواز - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شوشتر گفت: حوادث رانندگی در حوزه شهری شوشتر در سه ماه دوم امسال نسبت به مدت زمان مشابه پارسال 33 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: نوبت دهی مرکز تعویض پلاک شهر کرمانشاه از سوم مهرماه اینترنتی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۶   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از جریمه و جمع آوری تابلوهای غیرمجاز آژانس، تاکسی تلفنی و ... از روی سقف خودروهای شخصی خبرداد.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران از تاثیر تغییر ساعت و حجم ترافیک در تهران خبر داد و گفت: با تغییر ساعت، ترافیک شهر تهران نیم ساعت زودتر آغاز شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس پلیس راهور استان اصفهان گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی این استان در صدد راه اندازی پلیس دوچرخه سوار بصورت کیفی و برنامه ریزی شده در مناطقی از کلانشهر اصفهان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا- یاسوج - همایش دوچرخه سواری به مناسبت روزجهانی بدون خودرو و گرامیداشت هفته دفاع مقدس از دانشگاه پیام نور تا دادگستری شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه با همکاری هیات ورزشهای همگانی، هیات دوچرخه سواری ، اداره ورزش و جوانان محیط زیست و راهنمایی و رانندگی برگزار شد.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب ایلام-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: سرویس دهی به مشتریان توسط اغذیه فروشی ها و فست فودی ها درداخل پیاده رو موجب تضییع حقوق عابران پیاده می شود. ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها – تهران بزرگ- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران از تاثیر تغییر ساعت و حجم ترافیک در تهران خبر داد و گفت: با تغییر ساعت، ترافیک شهر تهران نیم ساعت زودتر آغاز شده است.
برترین ها / روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۰   + ۵۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از فراهم شدن امکان ترخیص خودروهای توقیفی از طریق دفاتر پلیس+10 خبر داد. سردار محمدحسین حمیدی با اشاره به تهمیدات پلیس برای کاهش مراجعات حضوری مردم و ارتقای خدمات الکترونیک گفت ...
برترین ها / کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور نسبت به پیامک منتشر شده با عنوان "نصف شدن جرائم رانندگی در شورای حل اختلاف به مناسبت هفته نیروی انتظامی" واکنش نشان داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۳    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: به طور متوسط روزانه شش نفر در تصادفات درون شهری استان مصدوم می شوند.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار،مهندس محمود مسلم زاده فرماندار شهرستان به همراه معاونت سیاسی ،امنیتی واجتماعی فرمانداری در این بازدید ضمن دیدار با سرگرد عابدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان از نزدیک در جریان مسائل و روند فعالیت های آنان قرار گرفت.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: تغییر ساعت رسمی کشور همواره یکی از عواملی است که گفته می شود در تغییر الگوی ترافیک در شهرهای بزرگ و به ویژه تهران موثر است. در همین راستا رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک این پلیس به تشریح آماری تاثیر تغییر ساعت بر حجم ترافیک در معابر ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.
فدراسیون دوچرخه سواری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری به نقل از هیات دوچرخه سواری یزد ؛ الهه جورابی با بیان این مطلب اظهار کرد: در ادامه اقدامات پویش حمل و نقل پاک و به منظور ترویج فرهنگ استفاده از حمل ونقل همگانی، دوچرخه سواری ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از فراهم شدن امکان ترخیص خودروهای توقیفی از طریق دفاتر پلیس+10 خبر داد. به گزارش ایسنا، سردار محمدحسین حمیدی با اشاره به تهمیدات پلیس برای کاهش مراجعات حضوری مردم و ارتقای خدمات الکترونیک گفت ...