دوشنبه ۲۵ تیرساعت ۰۵:۱۷Jul 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیته ایمنی»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۳:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا : رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ایمن سازی بیمارستان ها و درمانگاه ها در پایتخت گفتچند بیمارستان برای نوسازی در حال تخلیه هستند.
افق تهران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران تلاش برای کاهش حادثه در شهر را افتخار دانست و تأکید کرد: سیاست گذاری و حکمرانی نادرست موجب شده در تهران به جای اینکه به سمت کاهش حوادث حرکت کنیم، به سمت توسعه ایستگاه ها حرکت کردیم؛ در حالیکه کاهش حوادث باید برای سیاست گذاران افتخار باشد.
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۱:۱۳    
شهردار منطقه8 در اولین جلسه کمیته ایمنی منطقه در سال جاری، بر شناسایی نقاط بی دفاع در سطح بوستان ها و میادین محلی منطقه با اصلاح روشنایی این نقاط و پیگیری ویژه کمیته ایمنی منطقه تأکید کرد.
انجمن شرکتهای هواپیمایی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۰:۲۱    
-برقراری پروازهای فرودگاه رفسنجان توسط هواپیمایی ساها -وبینار آشنایی با بازرسی های هوایی اتحادیه اروپا توسط دبیر کمیته ایمنی انجمن شرکتهای هواپیمایی برگزار شد. -مرکز طب هوایی هواپیمایی هما آغاز به کار کرد. -هواپیمایی ژاپن منوهای ویژه مطابق با بازی های المپیک پاریس 2024 ارائه می دهد. ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۰:۱۲    
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه تاسیس سازمان نوآوری و فناوری های نوین در سیر مراحل مجوز به نتیجه رسید، تاکید کرد: در حال حاضر حوزه ایمنی سهم ناچیزی از پروژه های پارک های علمی و فناوری را به خود اختصاص داده است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۹:۵۶    
بنا بر گزارش کمیته ایمنی روزنامه نگاران سوماترا، قتل این روزنامه نگار و خانواده اش در آتش سوزی عمدی احتمالا به دلیل افشاگری های او بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران و عضو شورای اسلامی شهر تهران،اولویت سیاست گذاری شورای ششم در موضوع ایمنی را الزام شهرداری به کاهش حوادث از مسیر اقدامات پیشگیرانه عنوان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیته ایمنی شورای شهر تهران گفت: بررسی ها نشان داده تنها تخصیص بودجه بیشتر به تجهیزات و امکانات، باعث کاهش حوادث نمی شود و باید با اجرای برنامه های درست پیشگیری، حوادث را کاهش دهیم.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۰:۵۷    
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران، گفت: ایمن سازی بازار تهران به دلیل بنا های فرسوده و نبود انشعاب گاز و بنا های میراثی یکی از پرچالش ترین نقاط تهران است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون آمادگی و عملیات سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرتهران با اشاره به برگزاری جشن عید سعید غدیر در تهران از تدوین و ابلاغ "دستورالعمل ایمنی مراسم برای دستگاه های تخصصی امدادی و خدمات رسان و معاونت ها و ادارات مستقل سازمان" و برگزاری جلسه فوق العاده هماهنگی اقدامات کمیته ایمنی مراسم مهمانی ده ...
همت خبر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدعلی فیاض مدیر و جانشین شهردار در ستاد گفت: جلسه کمیته ایمنی منطقه با حضور اعضای تخصصی منجمله ستاد مدیریت بحران، نماینده معاونت امور شهری، اداره HSE و نمایندگان آتش نشانی منطقه سه عملیات و شهرداران نواحی نه گانه و بمنظور ساماندهی گودهای پرخطر منطقه و ساختمانهای ناایمن جهت حفظ ایمنی شهروندان و ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۷    
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: بسیاری از افراد در مسیر تأمین وسایل حمل و نقل عمومی سنگ اندازی کردند؛ برخی اعضا در صحن شورا مواردی را مطرح می کردند که در تاریخ ثبت شود، اما آنان که سنگ اندازی کردند و آنان که حمایت های لازم را انجام دادند، در تاریخ ثبت شدند.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اوپن ای آی اعلام کرد که پل ناکاسون، رئیس سابق آژانس امنیت ملی (NSA) و ژنرال بازنشسته، را به هیات مدیره و همچنین کمیته ایمنی و امنیتی تازه تشکیل شده خود اضافه می کند. ...
یاسر رهبردین معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با ارسال لوح تقدیر از اقدامات رئیس محترم HSE شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه در رابطه با پیشبرد اهداف عالی سلامت در قالب کمیته ایمنی فاضلاب شهرستان ارومیه تجلیل نمود.
روند بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شهرداری تهران از شناسایی ساختمان های ناایمن تهران خبر داد. به گزارش روند بازار ، رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شهرداری تهران از شناسایی ساختمان های بحرانی در مناطق 22 گانه خبر داد و گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران از شناسایی ساختمان های بحرانی در مناطق 22 گانه خبر داد و گفت: در جلسه اضطراری با شهرداران مناطق ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۸:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران از حذف یک هزار و 200 ساختمان حیاتی از لیست ناایمن در پایتخت خبر داد و گفت: روند ایمن سازی این ساختمان ها همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۰:۱۵    
رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران گفت: از لحاظ ایمنی، ساختمان های بلند مرتبه که اغلب بیمارستان ها و وزارتخانه ها را شامل می شود، ملزم به تخریب و نوسازی هستند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۴۳    
رکنا اجتماعی: رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران گفت: در مصوبات استانداری تهران به این موضوع اشاره شده بود که اداره برق، موظف است به این موضوع رسیدگی کند ...
اقتصاد کلان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصاد کلان : سند کاهش خطرپذیری محلات 12 گانه شهرداری منطقه 3 با حضور شهردار منطقه 3،نماینده سازمان پیشگیری و مدیریت بحران ، جمعی از معاونین و مدیران شهری ، نماینده سازمان های خدمات رسان همچون آتش نشانی، آب و فاضلاب ، مخابرات، گاز، برق ، هلال احمر ، بیمارستان های سطح منطقه ، اورژانس ، فراجا و .. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۴:۲۲    
تهران بزرگ - ایرنا - رییس کمیته ایمنی شورای شهر تهران معتقد است که بیشتر علل بروز حوادث آتش سوزی در اماکن تجاری و مسکونی بدلیل نا ایمن بودن و عدم توجه به هشدارهای کارشناسان آتش نشانی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران نسبت به اجرا نشدن 980 آرای ماده صد مربوط به دکل ها و آنتن ها در شهر تهران تذکر داد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: بر اساس گزارشات 980 رأی کمیسیون ماده 100 برای قلع و قمع دکل های مخابراتی وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران گفت: بر اساس آمار موجود تعداد ایستگاه های آتش نشانی پایتخت بیش از حد نیاز است و الزامی به افزایش آن نیست.
اکوایران : مهدی بابایی رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران درباره نمای ساختمان های قدیمی شهرداری تهران که نمای شیشه و کامپوزیت دارند به اکوایران گفت : در بودجه سنواتی شهرداری ردیفی برای ایمن سازی ساختمان های شهرداری در نظر گرفته شده که از همین ردیف می توان نمای این ساختمان ها را اصلاح کرد .
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
بنا بر اعلام رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران نمای شیشه ای یا کامپوزیت برای ساختمان ها در سطح شهر در حال اجرا،تخلف محسوب می شود و از ادامه آن جلوگیری شود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران از برداشت نزدیک به 60 هزارعدم انطباق با دستورالعمل های HSE در دو پهنه پایتخت خبر داد و گفت: برداشت در سه پهنه بعدی نیز امسال انجام خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای بوشهر گفت: در نخستین جلسه کمیته ایمنی و پایداری سد های استان بوشهر، سد رئیسعلی دلواری به عنوان مهم ترین سازه آبی استان از جنبه های مختلف فنی بررسی شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
براساس گزارشی از فایننشال تایمز، اوپن ای آی توسعه نسل بعدی مدل های هوش مصنوعی خود را آغاز کرده و با اینکه شرکت از ادعای پیشین مبنی بر تمرکز روز هوش برتر عقب کشیده است اما همچنان به توسعه AGI یا هوش مصنوعی عمومی متعهد است ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سازنده چت جی پی تی اعلام کرده، با آغاز آموزش مدل جدید هوش مصنوعی این شرکت، کمیته ایمنی ایجاد کرده که امنیت افراد و حریم شخصی آنها حفظ شود.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۱    
شفقنارسانه- رویترز خبر داد که استارتاپ هوش مصنوعی OpenAI علاوه بر آغاز آموزش مدل بعدی خود، کمیته ایمنی و امنیت تشکیل داده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا رویترز خبر داد که استارتاپ هوش مصنوعی OpenAI روز سه شنبه اعلام کرد، علاوه بر آغاز آموزش مدل هوش مصنوعی بعدی خود ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیته ایمنی وکالبدی شهرداری منطقه18 پایتخت در آخرین نشست فوق العاده خویش برای رفع خطر و ایمن سازی تعداد5 ساختمان شاخص دولتی، ضرب الاجل یک ماهه ای تعیین کردند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، علی نصیری با اشاره به بازدیدی که به همراه معاون پیشگیری از وقوع جرم و حقوق عامه دادسرای عمومی تهران، رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران و .. ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران از آنجا که بیمارستان ها از مهمترین مراکز مورد مراجعه شهروندان هستند و ایمن سازی آنها ضروری است در حال حاضر برای بیمارستان های فیاض بخش و شهدای یافت آباد پرونده قضایی تشکیل شده تا هرچه زودتر ایمن سازی را آغاز کنند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران از آنجا که بیمارستان ها از مهمترین مراکز مورد مراجعه شهروندان هستند و ایمن سازی آنها ضروری است در حال حاضر برای بیمارستان های فیاض بخش و شهدای یافت آباد پرونده قضایی تشکیل شده تا هرچه زودتر ایمن سازی را آغاز کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، اعضای شورای شهر تهران صبح امروز لایحه اصلاح مصوبه طراحی پایش و اجرای نماهای شهر تهران را روی میز بررسی قرار دادند و جعفر شربیانی عضو کمیسیون شهرسازی گفت: بعد از اتفاق حادثه بیمارستان گاندی که منشأ آن نمای ساختمان تعیین شد ...
یک صد و هشتمین اجلاس کمیته ایمنی دریانوردی در سازمان بین المللی دریانوردی (IMO) در مقر اصلی این در لندن برگزار شد که نمایندگان سازمان بنادر و دریانوردی به صورت آنلاین در جلسه حضور داشتند.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کمیته ایمنی و کالبدی شهرداری منطقه 18 پایتخت با رویکرد اتخاذ تدابیر پیشگیرانه برای ایمن سازی و حفظ سلامت شهروندان، با یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران درباره دستورالعمل HSE و ایمنی کارگران در حین کار توضیحاتی را ارائه کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۴    
به گزارش خبرخودرو، رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران گفت:ایستگاه های شارژ تاکسی برقی در چند نقطه از پایتخت به تدریج افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران از ایجاد و راه اندازی ایستگاه های شارژ تاکسی برقی در چند نقطه از پایتخت با افزایش تدریجی این ایستگاه ها خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران گفت: در مشکل پیش آمده برای یک عضو شورا که در جلسه علنی قبلی به صورت عمومی عنوان شد ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیته ایمنی و بحران شورای اسلامی شهر تهران از کاهش ساختمان های بحرانی ناایمن به 71 ساختمان خبر داد و گفت: یکی از مشکلاتی که در بازار تهران داریم که اغلب موجب حریق هم می شود استفاده از کپسول گاز است، چراکه محدوده بازار تهران گازکشی نیست و اغلب این آتش سوزی ها هم در غذاخوری ها اتفاق می افتد ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۸:۱۱    
رییس کمیته ایمنی شورای شهر تهران گفت: امیدوارم با مشارکت و همدلی، در راستای منافع شهر و شهروندان می توانیم بیشتر و بهتر به مدیریت شهری در اجرا و پیشبرد برنامه ها و اهداف تعیین شده کمک کنیم.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سرویس اجتماعی و فرهنگی جهان صنعت نیوز، اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز خود بررسی لایحه اصلاحیه مصوبه بهای خدمات کارشناسی و فنی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران را روی میز بررسی قرار دادند ...
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران، گفت: ایمن سازی بازار تهران به دلیل بنا های فرسوده و نبود انشعاب گاز و بنا های میراثی یکی از پرچالش ترین نقاط تهران است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۴    
مهندس نمکی بازرس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی آستارا به همراه کمیته ایمنی و بهداشت کار از کارگاه های شهرستان به مناسبت روز جهانی ایمنی و بهداشت کار بازدید کرد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۹:۴۵   + ۴۲ سایت دیگر  
کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران در راستای بررسی وضعیت ساختمان های ناایمن شهر تهران از ساختمان های بستنی پاک، انبارخانه کارگر و بیمارستان بوعلی، به عنوان ساختمان هایی با پتانسیل ایجاد حادثه پلاسکویی دیگر در شهر خبر داد.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 - رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: ساختمان های بستنی پاک، انبار خانه کارگر و بیمارستان بوعلی؛ به عنوان ساختمانهایی با پتانسیل ایجاد حادثه پلاسکویی دیگر در شهر خبر داد.