سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۰:۰۸Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیته ایمنی»

ایمنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: جای خالی نیروهای اورژانس در کنار آتش نشانی در باغ فدک احساس می شود و با توجه به اینکه دو شب گذشته هوا بسیار سرد بود، حدود هفت نفر از مسافران را از مرگ نجات دادیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: اتوبوس فرماندهی مجهز به بی سیم های امداد و دیجیتال، سیستم حضور و غیاب کارکنان، دوربین های مداربسته و میز کنفرانس برای زمان بحران (که امسال اضافه شده) و یک دستگاه اطفائیه سبک از جمله تجهیزات مستقر شده در باغ فدک است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۸:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
بازدید و نشست صمیمانه شهردار، معاون امور شهری و فضای سبز، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی، رییس ستاد بحران و شهردار ناحیه 1 شهرداری منطقه 5 از انبار نفت شمال غرب تهران (شهران) برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان، گفت: تعداد 220 مورد راهنمایی و جلوگیری از حادثه در کوه صفه در قالب دو اکیپ ثابت و سه اکیپ گشتی در نقاط مختلفی همچون قله، ایستگاه دو، تخت سیاوش، مرعشی و گل زرد انجام شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان، گفت: 150 نفر در دو شیفت کاری به همراه دو دستگاه خودروی اطفائیه سبک و دو دستگاه موتورسیکلت مجهزبه خاموش کننده در مجموعه باغ فدک فعال هستند. برای دانلود اینفوگرافیک در اندازه اصلی اینجا کلیک کنید
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: شب گذشته نیروهای آتش نشان مستقر در باغ فدک، 30 کپسول گاز پیک نیک را از چادر مسافران خارج کردند تا آن ها شب بدون حادثه ای را سپری کنند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: 150 نفر در دو شیفت کاری به همراه دو دستگاه خودروی اطفائیه سبک و دو دستگاه موتورسیکلت مجهز به خاموش کننده در مجموعه باغ فدک فعال هستند که از ساعت 19:00 تا 7:00 وظیفه خود را انجام می دهند و در طول 24 ساعت نیز در این مجموعه مستقر هستند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران درباره ایمن سازی انبار نفت شهران توضیحاتی ارائه کرد و گفت: امیدواریم تا پایان سال 1401 تعداد ساختمان های پرخطر به کمتر از 100 برسد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۷    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک گفت: این سازمان مسئولیت کمیته ایمنی ستاد استقبال از بهار شهرداری را بر عهده دارد؛ در این راستا جاده های مواصلاتی شهر، پارک ها، مسیرهای عبوری مسافران نوروزی و توقفگاه ها مورد بررسی و بازدید ایمنی قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار منطقه 13 تهران از تکلیف تعدادی ساختمان که در شرایط خوبی قرار نداشتند برای اخذ مجوز از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با پیگیری های انجام شده در جلسه کمیته ایمنی خبر داد.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی ستاد تسهیلات زائرین شهرداری قم ضمن تاکید به رعایت نکات ایمنی توسط زائرین، گفت: امسال شاهد یک نیمه شعبان پرجمعیت اما بدون حادثه در قم بودیم.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۵۰    
رئیس کمیته ایمنی و امداد ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر شهرداری قم گفت: 10 تیم آقا و خانم آتش نشان داوطلب در داخل مسجد مقدس جمکران به همراه خاموش کننده و دستگاه AFT استقرار پیدا کرده است.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۱:۳۴    
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران بابیان این که ساختمان 153 خیابان بهار در فهرست 11 هزار ساختمان پرخطر پایتخت قرار نداشت، گفت: شورای ششم در برنامه چهارساله چهارم شهرداری تهران آورده است که سالانه باید حداقل یک هزار ساختمان از 11 هزار ساختمان پرخطر تعیین شده در گزارش سازمان آتش نشانی ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان با اشاره به فراخوان نیروهای آتش نشان برای حفظ و ارتقای ایمنی محل اسکان مسافران نوروزی این کلان شهر گفت: ثبت نام، شیفت بندی و برنامه ریزی نیروهای آتش نشان در حال انجام است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران با بیان این که ساختمان 153 خیابان بهار در فهرست 11 هزار ساختمان پرخطر پایتخت قرار نداشت، گفت: شورای ششم در برنامه چهارساله چهارم شهرداری تهران آورده است که سالانه باید حداقل یک هزار ساختمان از 11 هزار ساختمان پرخطر تعیین شده در گزارش سازمان آتش نشانی ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای شهر می گوید که (ساختمان 153 خیابان بهار) آذر ماه یک بار پلمب شده ولی مالک به صورت غیرقانونی اقدام به فک پلمب کرده است.
شهر سخت افزار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس گزارش های اخیر، جدیدترین مسئله ای که سرعت اینترنت کشور را تهدید می کند جمع آوری انبوه دکل های مخابراتی غیر مجاز که توسط اپراتورهای اینترنت و تلفن همراه نصب شده اند، است ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تعیین مهلت قانونی برای ایمن سازی ساختمان های ناایمن تا پایان سال جاری، گفت 129 ساختمان بحرانی پایتخت تا پایان سال آینده تعیین تکلیف می شوند. ...
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار در جلسه کمیته ایمنی و حمل و نقل استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: شهدای بزرگوار برای عزت اسلام مردانه ایستادند تا انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و در این راه از جان خود گذشتند. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ریئس کمیته ایمنی شورای شهر تهران گفت: ساختمان های ناایمن تهران در چهار گروه بسیار پرخطر و بحرانی، پرخطر ، میان خطر و کم خطر دسته بندی شده اند. جز 129 موردی که در دسته بندی بسیار پرخطر قرار داشتند، حدود 11 هزار مورد نیز در دسته بندی پرخطر ها قرار گرفته اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۱:۰۳    
دنیای اقتصاد : جامعه دیگر کشش تکرار حوادثی نظیر متروپل، پلاسکو، کلینیک اطهر و... را ندارد. رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر مطلب فوق به بیان جزئیات ایمن سازی ساختمان های ناایمن پرداخت.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۹:۵۱    
تهران (پانا) - رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه باید برای داشتن شهرِ ایمن تلاش کرد، از دستگاههای خدماتی خواست ارایه انشعابات گاز و برق به ساختمان ها، منوط به داشتن مجوز تخریب و نوسازی و تاییدیه ایمنی از سازمان آتش نشانی باشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران با ارایه گزارشی از وضعیت بررسی ساختمان های ناایمن در شهر تهران، گفت: مالکان ساختمان های ناایمن تا پایان سال جاری مهلت دارند که اقدامات عملی ایمن سازی را آغاز کنند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: جلسه ای با حضور دادستان تهران و 17 نفر از شهرداران برگزار شد و به 62 ساختمان ناایمن از 129 ساختمان اخطاریه ابلاغ شد و تا پایان سال فرصت دارند نسبت به انعقاد قرارداد ایمن سازی ساختمان ها اقدام کنند.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران از برگزاری جلسه با مالکان 62 ساختمان ناایمن و بحرانی شهر تهران خبر داد و گفت: در این جلسه با حضور نماینده دادستان تهران و مسئولان سازمان آتش نشانی شهر تهران ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
جلسه توجیهی ایمن سازی ساختمان های نا ایمن تهران با حضور مالکین ساختمان های نا ایمن، رئیس کمیته ایمنی شورا، معاون دادستان تهران و تعدادی از شهرداران مناطق 22گانه شهرداری تهران در سالن همایش سازمان آتش نشانی برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۱    
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر با بیان اینکه 129 ساختمان پرخطر باید تا سال 1402 ایمن سازی شوند، گفت: شورای ششم شهرداری و سازمان آتش نشانی را ملزم کرده است سالانه یک درصد با اقدامات پیشگیرانه کاهش حوادث را در تهران رقم بزند.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و هوشمندسازی شورای اسلامی شهر تهران ضمن بیان نقاط ضعف و قوت برنامه 5 ساله گذشته شهرداری، نسبت به نبود گزارش رسمی و دقیق درباره میزان پیشرفت و تحقق برنامه چهارم توسعه انتقاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مفاد اقدامات تعریف شده در دستورالعمل قرارگاه ایمنی کالبدی شهر تهران در چارچوب موضوعات تخریب و گود برداری در دومین جلسه کمیته ایمنی شهرسازی و معماری مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بیست و چهارمین جلسه کمیته ایمنی ساختمان های پرخطر شهرداری منطقه 9 با حضور بیش از 20 شرکت صنعتی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
جلسه کمیته ایمنی ساختمان های پرخطر منطقه 9 باحضور بیش از 20 شرکت صنعتی برگزارشد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۵    
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران از الزام شهرداری تهران به کاهش یک درصدی حوادث در برنامه چهارم خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۲:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
درحالی که شهردار تهران از عدم وجود لیست ساختمان های ناایمن سخن گفته بود، رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران گفت: این لیست که در گذشته منتشر شده مورد تایید است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه11 به منظور بررسی میدانی اجرای مصوبات کمیته ایمنی و اقدامات اجرایی در فرآیند ایمن سازی دو مجتمع تجاری مهستان و آلومینیوم، از این پاساژ ها بازدید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که براساس مصوبه شورا انشعابات چند ساختمان ناایمن قطع می شود؟ گفت: اولویت ما 129 ساختمان ناایمن بود که الان براساس آمار آتش نشانی این رقم به 119 ساختمان تغییر پیدا کرده است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران گفت دغدغه آبیاری 2 بوستان جنگلی سرخه حصار و چیتگر برطرف شده است. مهدی بابایی در گفت وگو با پانا درخصوص تصاویری از قطع درختان پارک جنگلی چیتگر که در فضای مجازی منتشر شده بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار کرمان گفت: اعضای کمیته ایمنی در کرمان، روزانه به طور مرتب از روند ایمن بودن گلزار شهدا بازدید می کنند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۱:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در صورت عدم اقدام صاحبان ساختمان های ناایمن به ایمن سازی، انشعاب این ساختمان ها قطع می شود. خبرگزاری میزان – به گزارش پایگاه شهر، خبری مهدی بابایی با اشاره به برگزاری جلسات هفتگی ایمن سازی در مناطق 22 گانه ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایران اکونومیست از شورای شهر تهران، مهدی بابایی در سی و هفتمین جلسه کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران که به منظور بررسی وضعیت ساختمان های ناایمن شهر ایمن در منطقه 19 شهرداری تهران برگزار شد ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۴:۴۸    
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران باید لایحه برنامه عملیاتی واکنش اضطراری زلزله را به شورای ششم ارائه کند.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۲۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه11 از برگزاری کمیته ایمنی ویژه بررسی موضوعات مرتبط به پاساژ آلومینیوم و آغاز اجرای دستور العمل های ایمنی سازمان آتش نشانی در این ساختمان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرماندار کرمان با اشاره به در پیش بودن ایام هفته مقاومت و قرار داشتن در آستانه سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید سردار قاسم سلیمانی بیان کرد: در این راستا در استان، 17 کمیته مختلف در زمینه امنیت، ایمنی، اسکان، مواکب و ... تشکیل شده که کمیته ایمنی نیز با محوریت فرمانداری کرمان شکل گرفته است.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۲۱:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه 15 گفت: 28 ملک ناایمن و رها شده که به نقاط بی دفاع شهری تبدیل شده بود، توسط کمیته ایمنی منطقه شناسایی و مراحل اخذ مجوز قضایی تخریب آن آغاز شد.
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه پل ها یکی از سرمایه های شهر به شمار می روند، خاطرنشان کرد: با توجه به گزارشات اعلام شده، این دارایی صدها هزار میلیارد تومان ارزش دارد و باید توجه جدی به نگهداری این پل ها داشته باشیم. ...
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران از وجود بیش از 2300 مرکز امن تخلیه اضطراری در مناطق 22 گانه تهران خبر داد و گفت: اطلاع رسانی درباره فضاهای امن تخلیه اضطراری تهران علاوه بر اپلیکیشن تهران من ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران گفت: با پیگیری هایی که در کمیته ایمنی و مدیریت بحران و همراهی مناطق انجام شد، این تعداد کاهش یافته است.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۰:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
پیرو پیگیری های شهرداری منطقه 11 و تذکرات و اخطاریه های ابلاغی، کسبه و مالکین پاساژ مهستان با حضور در کمیته ایمنی این منطقه ، آمادگی خود را نسبت به انجام دستور العمل های ایمنی پاساژ و آغاز فرآیند ایمن سازی اعلام کردند.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۰۴    
جلسه کمیته ایمنی منطقه 6با حضور رضا محمدی شهردار منطقه و حضور نمایندگان آتش نشانی و مدیران شهرداری این منطقه برگزار شد.