شنبه ۰۳ آبانساعت ۱۸:۰۶Oct 2020 24

جدیدترین‌های «مرکز مدیریت راه های کشور»

شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۲۴    
مدیر مرکز مدیریت راه های کشور گفت: پیش بینی دو میلیون تردد در محورهای مواصلاتی را برای روزهای پیش رو داریم و مقاصد اصلی مازندران و گیلان و بیشترین خروجی از تهران و البرز خواهد بود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه جامعه:مدیر مرکز مدیریت راه های کشور گفت: پیش بینی دو میلیون تردد در محورهای مواصلاتی را برای روزهای پیش رو داریم و مقاصد اصلی مازندران و گیلان و بیشترین خروجی از تهران و البرز خواهد بود ...
اقتصاد آنلاین / 55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه های کشور گفت: پیش بینی دو میلیون تردد در محورهای مواصلاتی را برای روزهای پیش رو داریم و مقاصد اصلی مازندران و گیلان و بیشترین خروجی از تهران و البرز خواهد بود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۱۹   + ۵۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیر مرکز مدیریت راه های کشور گفت: پیش بینی دو میلیون تردد در محورهای مواصلاتی را برای روزهای پیش رو داریم و مقاصد اصلی مازندران و گیلان و بیشترین خروجی از تهران و البرز خواهد بود. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس گزارش های مرکز مدیریت راه های کشور محورهای خرم آباد - پلدختر، شمشک - دیزین و رامیان - اولنگ - شاهرود به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه های کشور با بیان اینکه از اعمال محدودیت ها یعنی از ساعت 24 روز پنجشنبه 24 مهر ماه تردد در این پنج محور نسبت به تعطیلات هفته گذشته (17 مرداد) به مناسبت اربعین افزایش داشته است، گفت: تهران در ورود خودرو 23 درصد و در خروج 27 درصد میزان تردد بالاتر بود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۵:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : مرکز مدیریت راه های کشور از بازگشایی محورهای هراز و فیروزکوه که به دلیل ریزش کوه و واژگونی کامیون مسدود شده بودند، خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از بازگشایی محورهای هراز و فیروزکوه که به دلیل ریزش کوه و واژگونی کامیون مسدود شده بودند، خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد محور هراز از امروز پنجشنبه 17 مهرماه به علت ریزش سنگ در محدوده بایجان تا اطلاع بعدی مسدود است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز های چهارشنبه و پنجشنبه پیشِ رو از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران - شمال ممنوع است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات به دست آمده از مرکز مدیریت راه های کشور در شبانه روز گذشته، 2 هزار و 251 تردد در محورهای برون شهری کشور به ثبت رسیده که نسبت به روز قبل 0,8 درصد افزایش داشته است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک در محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده های پارک جنگلی آمل و نارنجستان و مسیر (شمال به جنوب) محدوده بایجان سنگین است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک در محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده های پارک جنگلی آمل و نارنجستان و مسیر (شمال به جنوب) محدوده بایجان سنگین است.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۹   + ۴۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد که میزان ترددها در ششم شهریور ماه به بیش از دو میلیون و 500 هزار رسیده است که یک رکورد تلخ در نیمه اول امسال ثبت شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۲:۲۹   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه های کشور از افزایش 25درصدی سفرهای بین استانی در شهریور ماه نسبت به متوسط پنج ماهه امسال خبر داد و گفت: در ششم شهریور ماه بیش از دو میلیون 100هزار تردد در محورهای اصلی مواصلاتی استان ها به ثبت رسیده است که رکورد بیشترین تردد را در نیمه امسال شکسته است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۳:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
در پی اعلام خبر انسداد مقطعی جاده چالوس از سوی سازمان راهداری در روز و هفته های پیش رو به دلیل عملیات کارگاهی، مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد که از ساعت هفت صبح امروز هفتم مهر ماه تا ساعت 24هشتم مهر ماه بخشی از محور کرج – چالوس مسدود شده و مردم باید از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: محور کرج-چالوس حد فاصل بیلقان تا شهرستانک در استان البرز از ساعت 7 روز دوشنبه 7 مهر تا ساعت 24 روز سه شنبه 8 مهر 99 از بیلقان تا کیلومتر 55 در شهرستانک، در محدوده اجرای عملیات مسدود است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان در تمامی محورهای مواصلاتی کشور خبر داد. به گزارش مرکز مدیریت راه های کشور، وضعیت تردد در محورهای شمالی از جمله محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزاد راه تهران - رشت به صورت رفت و برگشت خبر داد و اعلام کرد: محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزاد راه تهران - رشت به صورت رفت و برگشت خبر داد و اعلام کرد: محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک در محدوده جنوب به شمال محور چالوس حدفاصل گرماب تا نساء سنگین است.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک در محدوده جنوب به شمال محور چالوس حدفاصل گرماب تا نساء سنگین است. به گزارش روز پنجشنبه مرکز یاد شده، تردد در محورهای هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت (رفت و برگشت) روان گزارش شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: براساس آخرین اطلاعات دریافتی از دو هزار و 234 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، تردد جاده ای در شبانه روز گذشته نسبت به روز قبل 5.1 درصد افزایش داشته است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - مرکز مدیریت راه های کشور آخرین وضعیت جاده های کشور را اعلام کرد که براساس آن افزایش 3.4 درصد تردد برون شهری در 24 ساعت گذشته ثبت شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مرکز مدیریت راه های کشور آخرین وضعیت جاده های کشور را اعلام کرد که براساس آن افزایش 3.4 درصد تردد برون شهری در 24 ساعت گذشته ثبت شد.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۷:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: محدودیت یک طرفه محور کندوان و قطعه یک آزادراه تهران شمال امروز جمعه 14 شهریورماه اعمال، اما یک طرفه شدن محور هراز که قرار بود ساعت 15 امروز جمعه 14 شهریورماه اعمال شود به علت روان بودن ترافیک تا اطلاع بعدی لغو شد. ...
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه های کشور از افزایش 25 درصدی تردد انواع وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی کشور در تعطیلات گذشته نسبت به متوسط تردد پنج ماهه گذشته خبر داد و گفت: بیشترین انباشت خودرو در استان های گیلان، مازندران، همدان و آذربایجان شرقی بوده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۵:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون مرکز مدیریت راه های کشور از افزایش 25 درصدی تردد انواع وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی کشور در تعطیلات گذشته نسبت به متوسط تردد پنج ماهه گذشته خبر داد و گفت: بیشترین انباشت خودرو در استان های گیلان، مازندران، همدان و آذربایجان شرقی بوده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۵:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مسئول مرکز عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: بیش از 11 میلیون خودرو در بازه زمانی 4 تا 9 شهریور ماه در جاده های بین استانی کشور تردد داشتند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۳:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
ایمان محرابی نیا مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات کسب شده از سامانه های ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد. ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حد فاصل پل فردیس تا پل کلاک خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۵۸   + ۲۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حد فاصل پل فردیس تا پل کلاک خبر داد.
برترین ها / رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۶:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: معاون مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به آخرین وضعیت تردد و ترافیک در محورهای شمالی گفت: جاده چالوس، آزادراه تهران - شمال و محور هراز یک طرفه شده است و هرقدر به ساعات پایانی امروز نزیک می شویم ترافیک بیشتر می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۲:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ممنوعیت تردد در مسیر جنوب به شمال محورهای کرج-چالوس و آزادراه تهران-شمال از 12 ظهر امروز خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۷:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا: براساس آخرین اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور هم اکنون تردد روان در محورهای شمالی وجود دارد و محدودیت تردد در آزادراه تهران- شمال و محور چالوس لغو شده است. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۴:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت15تا 24روز جمعه 24مرداد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد و در محور هراز تردد از ساعت15تا 22روز جمعه از رودهن به آمل ممنوع است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۶:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا: علی اکبر آشوری، مدیر مرکز مدیریت راه های کشور اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته دو میلیون و 111 هزار و 771 تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی کشور به ثبت رسیده است که نسبت به روز گذشته 9.5 درصد و نسبت به شرایط عادی 16.3 درصد افزایش تردد داشته ایم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: از صبح امروز شاهد ترافیک سنگین در محور کرج_چالوس و همچنین آزادراه قزوین_ رشت هستیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۳:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه های کشور با بیان اینکه بر اساس توصیه های مسئولان بهداشتی از مردم می خواهیم از سفرهای غیر ضرور جلوگیری کنند، گفت: در حال حاضر تردد در همه محورهای مواصلاتی برقرار است و در برخی از محورهای شمالی شاهد ترافیک نیمه سنگین و تردد پرحجم هستیم.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۳۴ سایت دیگر  
در آخرین اطلاعیه سازمان راهداری که دقایقی پیش منتشر شد محدودیت تردد از امروز (پنجم شهریور) ساعت 12 در استان مازندران محور چالوس (شمال به جنوب) اعمال شد. بر این اساس محدودیت تردد کلیه وسایل نقلیه در مسیر شمال به جنوب محور فوق (از مرزن آباد) در ساعت 12 تا اطلاع بعدی اجرا شد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۳۶    
بر اساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور از فردا تا پایان ایام تعطیل، تردد در محور های کندوان، آزادراه تهران - شمال، هراز با محدودیت زمانی مواجه و در ساعاتی مشخص یکطرفه خواهد شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور از فردا تا پایان ایام تعطیل، تردد در محورهای کندوان، آزادراه تهران - شمال، هراز با محدودیت زمانی مواجه و در ساعاتی مشخص یکطرفه خواهد شد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۶:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور از فردا تا پایان ایام تعطیل، تردد در محورهای کندوان، آزادراه تهران - شمال، هراز با محدودیت زمانی مواجه و در ساعاتی مشخص یکطرفه خواهد شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۶:۴۲   + ۸۹ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور از فردا تا پایان ایام تعطیل، تردد در محورهای کندوان، آزادراه تهران - شمال، هراز با محدودیت زمانی مواجه و در ساعاتی مشخص یکطرفه خواهد شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۴:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
ایمان محرابی نیا مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات کسب شده از سامانه های ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ایمان محرابی نیا مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور ، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات کسب شده از دوربین های نظارت تصویری و سامانه های ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۹:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس گزارش های مرکز مدیریت راه های کشور محورهای خرم آباد - پلدختر، شمشک - دیزین و رامیان - اولنگ - شاهرود به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران(پانا)-بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور در محور چالوس مسیر جنوب به شمال و همچنین آزاد راه تهران-کرج-قزوین ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است به گزارش مرکز مدیریت راه های کشور، تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران–شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) در جریان است. ...
صبا ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۷:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور آخرین وضعیت راه ها را اعلام کرد.