چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۱۹:۰۰Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آژانس انرژی اتمی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه های امروز عمدتا به رونمایی از فتاح، موشک هایپرسونیک ایرانی و پاسخ مدیرکل آژانس انرژی اتمی به سخنان ضد ایرانی نتانیاهو پرداخته اند.
سلام نو / نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۳:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
تروئیکای اروپایی در بیانیه ای مشترک در جلسه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی از فعالیت های هسته ای ایران انتقاد کردند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۶:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی IAEA در آغاز نشست فصلی شورای حکام در وین از تداوم ناکافی بودن همکاری ها از سوی تهران با این نهاد خبر داد. او گفت پیشرفت هایی هم وجود داشته اند، اما "نه به اندازه ای که انتظار داشتم ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۴۸ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در نشست شورای حکام تصریح کرد که روند اجرای بیانیه مشترک با ایران در زمینه حل وفصل مسائل پادمانی آغاز شده و در این زمینه پیشرفت هایی حاصل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۴:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس انرژی اتمی با اشاره به این که ایران 100 کیلوگرم اورانیوم غنی سازی شده 60 درصد دارد در عین حال تاکید کرد که پیشرفت های خوبی در زمینه تاسیسات هسته ای ایران حاصل شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۴:۰۵    
نخست وزیر اسرائیل، بازرسان سازمان ملل را به تسلیم در مقابله با تهران متهم کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل آژانس اتمی را به تسلیم شدن در برابر ایران متهم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۹:۵۱    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی تسلیم شدن آژانس بین المللی انرژی اتمی در مقابل ایران شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۶:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تکرار ادعاهایش درباره اهداف برنامه هسته ای ایران، تازه ترین گزارش فصلی آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره موضوعات پادمانی و اجرای برجام در ایران را سابقه ای بد در عملکرد آژانس تلقی کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلنا : تحلیل گر مسائل بین الملل گفت: تداوم تعامل و همکاری ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی از یکسو نیازمند تلاش جهت تنش زدایی در حوزه سیاسی است و از سوی دیگر مستلزم همراهی و همکاری همه جناح ها و نهادهای داخلی است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
لیور هایات، سخنگوی وزارت خارجه اسرائیل اعلام کرد که مختومه شدن تحقیقات آژانس درخصوص یک سایت ایرانی مایه نگرانی بزرگی است. به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز اسرائیل، وی گفت: توضیحات ارائه شده توسط ایران برای وجود این مواد هسته ای در سایت قابل اتکا نبوده و از لحاظ فنی امکان پذیر نیست. ...
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی به دنبال بسته شدن تحقیقات آژانس بین المللی انرژی اتمی در مورد سایت مریوان که تل آویو 4 سال پیش ادعاهایی را در خصوص آن مطرح کرده بود، ابراز عصبانیت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی امروز به حل وفصل یکی از پرونده های پادمانی ایران از سوی آژانس انرژی اتمی واکنش غضبناکی نشان داد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با اظهارات مدیرکل آژانس انرژی اتمی مبنی بر حل و فصل برخی مسائل با ایران، شواهدی دال بر عقب نشینی کاخ سفید از مواضع ضدایرانی سابق خود دیده می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گزارش سه ماهه آژانس انرژی اتمی نشان می دهد این آژانس دو پرونده مربوط به تاسیسات فردو و مریوان را بسته است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۴۴    
گروسی، مدیر کل آژانس انرژی اتمی قرار است در روزهای آینده به ایران سفر کند. وی امروز در مصاحبه ای اعلام کرد که در برخی از موارد همکاری با ایران پیشرفت داشته ایم.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دیدار دوجانبه روسای جمهور ایران و سلطان عمان درتاریخ 7 خرداد ماه برگزار شد، دیداری که به باور یک کارشناس اقتصادی سیگنال هایی از مذاکرات برجام به بازارها ارسال کرده است. حمید میرمعینی ،تحلیلگر اقتصادی: ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل سازمان انرژی اتمی قبل از تشکیل جلسه شورای حکام برای حل و فصل برخی از موضوعات بین ایران و آژانس اتمی به ایران سفر خواهد کرد.
در جریان مذاکرات فنی اخیر میان سازمان انرژی اتمی کشورمان و آژانس بین المللی انرژی اتمی، پرونده یکی از مکان های ادعایی مطروحه آژانس (موسوم به آباده) حل وفصل شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
آلکسی لیخاچف رئیس شرکت هسته ای روس اتم و ژانگ کجیان رئیس آژانس انرژی اتمی چین درباره پروژه های مشترک هسته ای و چشم انداز همکاری های دوجانبه در این زمینه رایزنی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
رهبران اپن ای آی خواستار تنظیم مقررات برای جلوگیری از نابودی بشریت توسط هوش مصنوعی و ایجاد نهادی مانند آژانس انرژی اتمی شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اسلامی گفت: ایران براساس موازین آژانس انرژی اتمی و پادمان کار می کند و وقتی بخواهیم فعالیتی انجام دهیم، تنظیمات آن اقدام را با آژانس برقرار خواهیم کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیران ارشد OpenAI در بیانیه ای مشترک خواستار تشکیل سازمانی بین المللی شبیه به آژانس بین المللی انرژی اتمی شده اند تا وضعیت فعالان حوزه هوش مصنوعی زیر نظر گرفته شود.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از اسپوتنیک، رافائل گروسی، مدیرکل آژانس انرژی اتمی با اشاره به اینکه شرایط ایمنی نیروگاه اتمی زاپروژیا در شرق اوکراین به شدت شکننده است، از طرفین درگیر خواست تا بر سر محافظت از این نیروگاه توافق کنند. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با بیان اینکه روابط ایران و آژانس طبق بیانیه تهران برقرار است، گفت: آژانس انرژی اتمی طرف مذاکره ما در برجام نیست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۲   + ۴۸ سایت دیگر  
اسلامی گفت: آژانس مسئول مذاکرات نیست، این مسئولیت به عهده گروه 5+1 است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۱   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: گروسی از همکاری با ایران ابراز رضایت کرده اما نکته مهم این است که آژانس انرژی اتمی طرف مذاکره ما در برجام نیست.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۳    
گروه بین الملل: وزیر خارجه بریتانیا تاکید کرد: جلوگیری ایران از توسعه برنامه سلاح اتمی اولویت قاطع سیاست خارجی بریتانیا است . جیمز کلورلی همچنین گفت: ما بسیار بسیار از نزدیک با شرکای خود، فرانسه، آلمان و ایالات متحده کار کرده ایم تا تحریم هایی را علیه ایران وضع کنیم ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: شاهد هیچ مشکل خاصی در عرصه بازدیدها از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی نیستیم و به طور مستمر بازرسی های فراپادمانی این مهم صورت می گیرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۳   + ۴۶ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان در گفت و گو با رسانه دولت گفت: انتظار ما این است که آژانس هم رویکرد سیاسی خود را کنار بگذارد. هر اندازه که آژانس از رویکرد سیاسی فاصله می گیرد و به سمت همکاری فنی می آید مسیر برای توافقات ما بیشتر باز می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۰:۳۲    
دنیای اقتصاد : بلومبرگ با استناد به گزارشی از مدیرکل آژانس انرژی اتمی مدعی شده است که نظارت بر برنامه هسته ای ایران در سال گذشته کاهش 10 درصدی داشته است ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شبکه بلومبرگ با استناد به گزارشی از مدیرکل آژانس انرژی اتمی مدعی شده است که نظارت بر برنامه هسته ای ایران در سال گذشته کاهش 10 درصدی داشته است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : شبکه بلومبرگ با استناد به گزارشی از مدیرکل آژانس انرژی اتمی مدعی شده است که نظارت بر برنامه هسته ای ایران در سال گذشته کاهش 10 درصدی داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۸:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
شبکه بلومبرگ با استناد به گزارشی از مدیرکل آژانس انرژی اتمی مدعی شده است که نظارت بر برنامه هسته ای ایران در سال گذشته کاهش 10 درصدی داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۵:۵۸   + ۳۲ سایت دیگر  
بلومبرگ در آخرین گزارش خود مدعی شد نظارت آژانس بین المللی اتمی در سال گذشته در ایران 10 درصد کاهش داشته است.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
بررسی ریزش بی سابقه بورس بخشی از تیتر روزنامه های امروز است. آماده سازی سند همکاری با روسیه ، آگهی های جعلی در نرم افزار دیوار ، هزینه بالای اجاره بهای مسکن ، اصلاح قانون سربازی ، افزایش تولید نفت در کشور ، کاهش تعرفه آب برای مشترکان کم مصرف ، افزایش همکاری ایران با آژانس انرژی اتمی ...
مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از گفت وگوی تلفنی با حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : شاخص ارز غیر رسمی در دومین روز کاری هفته مجددا دچار کاهش قیمت شد. در حالی که با افزایش فشار متقاضیان در بازار روز های میانی دهه نخست اردیبهشت ماه نرخ دلار آزاد در معاملات بازار ارز تهران روند افزایشی جدید را آغاز کرده بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اتمی در هشداری اعلام کرد که باید از فاجعه احتمالی در نیروگاه زاپوریژیا جلوگیری کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دیده بان انرژی اتمی سازمان ملل درباره شرایط خطرناک پیرامون نیروگاه اتمی زاپوریژیا هشدار داد چون تخلیه غیرنظامیان روس از نزدیکی این نیروگاه باعث نگرانی از افزایش درگیری در این منطقه شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با انتشار خبر مثبت جدید روند نرخ دلار در معاملات بازار ارز تهران تغییر کرد. روز سه شنبه خبرنگار وال استریت ژورنال در پیام توییتری خود از آغاز همکاری های ایران و آژانس انرژی اتمی خبر داد. با انتشار این خبر روند نرخ دلار تغییر فاز داد و کاهشی شد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
در تهران، اسکناس آمریکایی که روز گذشته تحت تاثیر یک پیام توییتری مبنی بر نصب مجدد دوربین های آژانس انرژی اتمی در تاسیسات هسته ای ایران کاهشی شده بود در بازار امروز هم کاهشی شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۲۵    
به عقیده بسیاری از فعالان بازار ارز انتشار خبر جدید در زمینه روابط ایران و آژانس انرژی، عامل اصلی توقف روند افزایشی نرخ ارز است. روز گذشته لارنس نورمن، خبرنگار وال استریت ژورنال، در پیامی توییتری از نصب مجدد دوربین های آژانس انرژی اتمی در تاسیسات هسته ای ایران خبر داد ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
طی دو روز گذشته که بازار آزاد با روند کاهشی قیمت دلار همراه است، مرکز مبادله در روند صعودی نرخ دهی می کند. به نظر می رسد قصد سیاست گذار همجواری قیمت، میان بازار آزاد و مرکز مبادله ارز و طلاست.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
دلار امروز به کانال 53 هزار تومانی برگشت و دو پله کاهش قیمت داشت. معامله گران توییت رئیس کل بانک مرکزی را در حکم دست انداز برای بازار ارز و عامل کاهش قیمت دلار می دانند. اما برخی دیگر می گویند علت کاهش قیمت دلار احتمال فعال شدن دوربین های آژانس انرژی اتمی در ایران است.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۶:۰۵   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرنگار روزنامه وال استریت ژورنال در پیامی مدعی شد که روند نصب دوباره تجهیزات نظارتی آژانس بین المللی انرژی اتمی در ایران آغاز شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مایک پمپو می نویسد: سال 2019 ظریف می خواست برای کاری که ایرانی ها می گفتند مربوط به سازمان ملل است، به آمریکا بیاید؛ اما در واقع وزیر خارجه ایران عاشق نیویورک، رستوران های خوب و هتل های پنج ستاره بود.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۳:۳۲    
ایران سرعت نصب و دسترسی دوربین های نظارتی آژانس را کند کرده است. این خبری است که لورنس نورمن ، خبرنگار روزنامه وال استریت ژورنال به نقل از منابعی در آژانس انرژی اتمی در توییترش منتشر کرد. او در این رشته توییت تلاش کرده پرونده هسته ای ایران را که در میان تحولات دیگر گم شده است، مجددا فعال کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۲:۲۵    
رئیس جمهور قزاقستان با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مورد ساخت نیروگاه هسته ای در این کشور گفت وگو کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۲:۳۴   + ۹۶ سایت دیگر  
اسلامی گفت: روند مذاکرات میان ایران و آژانس در حال پیشرفت است و هر روز هیات های فنی و کارشناسی در رفت و آمد و ارتباط هستند.