سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۱۲:۰۰Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جاده کرج»

رئیس پلیس راه استان البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در محدوده جغرافیایی این استان خبرداد و گفت: این ترافیک سنگین در آزاد راه تهران - شمال از تونل 17 تا شهرستانک و در ادامه جاده چالوس از شهرستانک تا نسا است.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا : سرهنگ کرمی گفت: برای جاده چالوس توسط استان مازندران اعمال محدودیت یک طرفه شدن حدود 40 دقیقه ای پیش بینی شده و این جاده در حال یکطرفه شدن است .
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز: تردد وسایل نقلیه از آزادراه تهران – شمال به سمت چالوس به دلیل ترافیک سنگین یک طرفه شده بود که دقایقی پیش 2 طرفه شد. ترافیک در جاده کرج – چالوس در محدوده این استان نیز به صورت 2 طرفه انجام می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز گفت: تردد وسیله نقلیه از آزادراه تهران - شمال به سمت چالوس به دلیل ترافیک سنگین یک طرفه شده بود دقایقی پیش 2 طرفه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان البرز گفت: به منظور تخلیه بار ترافیکی جاده کرج چالوس تردد در این محور از سمت شمال به جنوب تا اطلاع بعدی مسدود است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
سرهنگ پیمان کرمی رییس پلیس راه البرز گفت: تردد وسیله نقلیه از آزادراه تهران - شمال به سمت چالوس به دلیل ترافیک فوق سنگین، یک طرفه شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس و آزادراه های تهران - کرج - قزوین در محدوده این استان طی شامگاه یکشنبه خبرداد و از مسافران خواست با احتیاط رانندگی کنند.
با حضور نماینده مردم شهرستان چالوس و نوشهر و کلاردشت و همچنین فرماندار چالوس، مدیر و همکاران ذیربط منطقه چالوس، جایگاه هشت بهشت ایرانیان در کیلومتر 60 جاده کرج_چالوس افتتاح گردید.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ پیمان کرمی رئیس پلیس راه البرز، از احتمال ریزش سنگ در جاده چالوس خبر داد و گفت: در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال ترافیک سنگین است.
سلام نو / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ پیمان کرمی رییس پلیس راه البرز، وضعیت ترافیکی جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال را اعلام کرد و گفت: مسافران سرعت مطمئنه را رعایت کنند.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در محدوده جغرافیایی استان البرز خبرداد و از مسافران خواست با احتیاط رانندگی کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
کرمی گفت: باتوجه به ناپایداری هوا و بارش برف و باران به ویژه در جاده کرج - چالوس ریزش سنگ و کوه متصوراست و مسافران درحاشیه جاده توقف نکنند.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سرهنگ پیمان کرمی روز پنجشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: همچنین چند مورد ریزش سنگ و کوه در جاده کرج – چالوس درحوزه البرز و منطقه سیاه بیشه مازندران رخ داد که خوشبختانه آسیبی درپی نداشت. وی اضافه کرد: باتوجه به شرایط ناپایداری جوی احتمال سقوط سنگ و کوه بسیار متصور است . ...
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ پیمان کرمی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف منجر به فوت در منطقه سرخ دره جاده کرج چالوس، بلافاصله عوامل پلیس راه برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند. ...
سرهنگ پیمان کرمی رییس پلیس راه استان البرز، درباره آخریین وضیت جوی و ترافیکی راه های استان توضیحاتی داد و گفت: با آمادگی کامل در تمام راه های استان آماده خدمت رسانی هستیم.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۰:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سرهنگ پیمان کرمی رییس پلیس راه استان البرز اعلام کرد: سقوط سنگ در جاده کرج - چالوس با توجه به بارش برف و باران و نوسانات دما دور از انتظار نیست و توصیه می کنیم مسافران در این شرایط از سفر غیر ضروری پرهیز کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز گفت: ریزش کوه در جاده کرج - چالوس در محدوده این استان خسارتی در پی نداشت.
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۱:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ریزش سنگ در محدوده تونل 4 جاده کرج چالوس باعث انسداد مسیر شده بود که با تلاش راهداران، مسیر پاکسازی و بازگشایی شد. این حادثه هیج خسارتی نداشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: محور کرج - چالوس شاهد بارش برف و باران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز از بارش برف در جاده کرج - چالوس خبرداد و از مسافران خواست قبل از سفراز وضعیت راه ها مطلع شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز با اشاره به بارش برف و باران در جاده کرج - چالوس گفت: ترافیک در مسیر جنوب به شمال حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده سیاه بیشه سنگین است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: با توجه به موج سفر ها، جاده کرج – چالوس امروز و فردا از ساعت 12 تا 24 از تهران به سمت مرزن آباد یک طرفه و تردد از استان های شمالی به تهران و یا استان البرز از مسیر های هراز و فیروزکوه میسر است.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از بارش باران در جاده کرج چالوس خواهید بود که به زیبایی این جاده افزوده است.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، سرهنگ پیمان کرمی اظهار کرد: اکنون در جاده کرج - چالوس در محدوده کندوان شاهد بارش برف و در سایر محور و آزادراه ها بارش به صورت باران است. وی اضافه کرد: مسافران با توجه به بارش و لغزندگی سطح محور، قبل از سفر ازوضعیت راه ها مطلع شوند. ...
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
صبح امروز یک قلاده پلنگ در روستای واریان واقع در 25 کیلومتری جاده کرج- چالوس از سوی اهالی روستا پیدا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
می توانید مهمترین اخبار امروز البرز را در این خبر از نظر بگذرانید و از وقایع آن اطلاع پیدا کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۱:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
کرج- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از اجرای محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در محدوده این استان خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از سمنان، محمد یعقوبی مسئول بسیج فرهنگیان استان سمنان در خصوص برگزاری این رویداد می گوید: اردوی راهیان پیشرفت بسیج فرهنگیان استان سمنان با حضور 180 نفر از فرهنگیان در پارک ملی هوا فضای سپاه در جاده کرج برگزار شد. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۸:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از بارش پراکنده برف در جاده کرج- چالوس خبرداد و گفت: اکنون سطح این محور کوهستانی لغزنده و خطر ساز است.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۳    
رییس پلیس راه البرز از اجرای محدودیت تردد در جاده کرج – چالوس و آزادراه تهران – شمال در روز جمعه پنجم اسفند ماه جاری خبر داد
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
سرهنگ پیمان کرمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: براین اساس تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روزجمعه پنجم اسفند ماه از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل ...
سلام نو / شهروند البرز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۴:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز اعلام کرد: محدودیت تردد روز های 14 و 15 بهمن ماه جاری در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال اعمال می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
کرج- رئیس پلیس راه البرز از اجرای محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در محدوده این استان خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش تسنیم سرهنگ کارآگاه هدایت بهرامی؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی، مامورین این پلیس موفق به کشف محل دپوی مواد اولیه تولید دارو در محدوده جاده کرج شدند. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف مواد اولیه تولید دارو خبر داد و گفت کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را بیش از 300 میلیارد ریال برآورد کرده اند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مهر : رئیس پلیس راه استان البرز گفت: سقوط بهمن در جاده کرج - چالوس با توجه به افزایش دما دور از انتظار نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
کرج- رئیس پلیس راه استان البرز گفت: سقوط بهمن در جاده کرج - چالوس با توجه به افزایش دما دور از انتظار نیست و مسافران در این شرایط از سفر غیر ضروری پرهیز کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز گفت: سقوط بهمن در جاده کرج - چالوس با توجه به افزایش دما دور از انتظار نیست و مسافران در این شرایط از سفر غیر ضروری پرهیز کنند.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از اعمال ممنوعیت تردد از کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت چالوس خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۸:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز یادآورشد: واحد کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از اجرای محدودیت تردد در جاده کرج – چالوس و آزادراه تهران – شمال در روز شنبه 29 بهمن ماه جاری خبر داد
کمال مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۱   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز گفت: جاده کرج – چالوس که از صبح امروز به علت ریزش بهمن بسته شده بود با تلاش راهداران دقایقی پیش بازگشایی شد
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی ایران اکونومیست ، مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای البرز اعلام کرد: جاده کرج چالوس و آزادراه تهران شمال که به دلیل ریزش بهمن مسدود شده بودند با تلاش راهداران بازگشایی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
کرج- رئیس پلیس راه البرز از اجرای محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در محدوده این استان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۸:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز گفت: جاده کرج - چالوس که از صبح امروز به علت ریزش بهمن بسته شده بود با تلاش راهداران ساعاتی پیش بازگشایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
جاده کرج چالوس و آزاد راه تهران شمال که صبح امروز به دلیل ریزش بهمن مسدود شده بود بازگشایی شد.