یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۸:۰۳Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جاده کرج»

ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای البرز از اجرای محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در محدوده این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر دفتر نگهداری علایم ، تجهیزات و توسعه ایمنی راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از آغاز طرح نصب تورهای فلزی ایمنی در پنج نقطه مستعد ریزش سنگ وحادثه خیز جاده گردشگری کرج - چالوس خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۴:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز، گفت: مینی بوس گرفتار در رودخانه آزادبر در جاده کرج _چالوس توسط راهداران استان آزادسازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۸:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز از اجرای عملیات عمرانی و ممنوعیت تردد در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال خبرداد .
رییس پلیس راه البرز از اجرای محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در روز جمعه 15 تیر ماه در محدوده این استان خبرداد. رییس پلیس راه البرز از اجرای محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در روز جمعه 15 تیر ماه در محدوده این استان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۵:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از اجرای 11 پروژه راهداری با اعتباری بالغ بر سه هزار میلیارد ریال در محور کرج - چالوس خبرداد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۷:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری البرز از انسداد جاده کرج - چالوس به دلیل عملیات عمرانی خبرداد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۴:۲۲   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از بسته شدن محور کرج چالوس به منظور اجرای عملیات ایمنی در این جاده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری البرز از لغو محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در محدوده این استان خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری البرز از لغو محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در محدوده این استان خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری البرز از لغو محدودیت ترافیکی در جاده کرج چالوس و آزادراه تهران شمال در محدوده این استان خبرداد.
دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری البرز از لغو محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در محدوده این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۰۹:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
کرج- ایرنا- مدیرکل راهداری البرز از لغو محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در محدوده این استان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۹   + ۴۸ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از ممنوعیت تردد در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال به سمت استان مازندران به دلیل تعمیر تونل های سه قلو در حوزه استان مازندران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - سخنگوی مرکز مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت : براثر سقوط سنگ از ارتفاع بر روی خودروی پژو سواری در جاده کرج - چالوس محدوده کندوان سه نفر از سرنشینان این خودرو مصدوم شدند.
کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۴:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
کورش جعفری در گفت و گو با ایرنا افزود: این حادثه شب گذشته در محدوده تونل شماره چهار جاده کرج – چالوس رخ داد. وی بیان کرد: جسد این نوجوان امروز توسط غواصان محلی، کشف شد. جعفری یاد آورشد: برای کشف جسد این نوجوان تیم های انتظامی ، هلال احمر ، اورژانس و بخشداری آسارا به جستجو پرداختند. ...
فرادید   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۲۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
در آخرین روز های خرداد سال 1343 در 60 کیلومتری جاده کرج - -چالوس یک خودروی جیپ با 5 سرنشین به داخل رودخانه سقوط کرد. رسانه ها از زنده ماندن سرنشینان خودرو خبر دادند. روزنامه اطلاعات 30 خرداد 1343 خبر مصور این سقوط را منتشر کرد. خبر را بخوانید و عکسی از جیپ سقوط کرده تماشا کنید. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۷:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان گفت : محور کرج - چالوس به علت اصلاح و بازسازی شبکه های روشنایی و تهویه مطبوع در تونل ها به ویژه در محدوده کندوان بسته شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۷:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز از بارش باران و لغزندگی جاده کرج - چالوس در محدوده جغرافیایی این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس راه البرز گفت: جاده کرج - چالوس با توجه به اجرای عملیات عمرانی در حوزه استان مازندران بسته شده و تردد فقط برای افراد بومی میسر است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۸:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز گفت : تردد در جاده کرج - چالوس با توجه به اجرای عملیات عمرانی در حوزه استان مازندران بسته است و فقط برای افراد بومی میسر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای البرز اعلام کرد: تردد وسایل نقلیه از کرج و آزاد راه تهران - شمال به سمت استان مازندران دقایقی پیش ممنوع شد.
به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ محمد باقر خلفی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان البرز بیان داشت: از گردشگران انتظار می رود در این مدت از اتراق در حاشیه رودخانه های البرز پرهیز نمایند. ...
کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، علی زندی فر گفت: محور چالوس و آزادراه تهران-شمال در مسیر رفت و برگشت در محدوده استان های تهران، البرز و مازندران که بدلیل سیلاب و آب گرفتگی مسدود شده بود بازگشایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۹:۴۱    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از بازگشایی محور کرج چالوس و آزادراه تهران-شمال خبر داد.
سلام نو / خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۷:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سرهنگ "پیمان کرمی" رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران در محدوده استان البرز خبرداد و از رانندگان خواست با سرعت مناسب حرکت کنند.
مدیرکل راهداری البرز از صدور هشدار وضعیت نارنجی هواشناسی در ارتفاعات البرز خبر داد و گفت: محور کرج کندوان همچنان مسدود است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
کرج- رییس پلیس راه البرز گفت: جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال به علت وقوع سیلاب در محدوده دربند استان مازندران مسدود شده بود، همچنان بسته است.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز: جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال به علت وقوع سیلاب در محدوده دربند استان مازندران از پنجشنبه شب هفته گذشته تاکنون همچنان بسته است.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۳:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
این مسئول عنوان کرد: در حال حاضر به دلیل حضور نیروهای راهداری و امدادی، جاده کرج چالوس و آزادراه تهران شمال نیز تا اطلاع ثانوی مسدود است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا- شاهدان عینی امروز- جمعه - یک روز پس از واقعه سیل با قرار گرفتن دربرابر دوربین ایرنا صحنه های غم انگیز و ویرانگر سیل در جاده کرج - چالوس محدوده کندوان را توضیح می دهند.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۳:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز: اکنون بارش برف در جاده کرج – چالوس و آزادراه های این استان سبب لغزندگی سطح این محورها شده است. رانندگان باید از توقف در محدوده هایی که احتمال ریزش سنگ و بهمن وجود دارد، پرهیز کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان البرز با بیان اینکه هشدار سطح نارنجی همچنان به قوت خود باقی است، اعلام کرد: بارش های تندری و تگرگ همراه با آذرخش و تندباد برای عصر امروز(جمعه) در این استان به ویژه در محدوده جاده چالوس پیش بینی می شود.
سرهنگ ” پیمان کرمی ” پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این محورها به دلیل سیلاب در محدوده دربند در استان مازندران تا اطلاع بعدی مسدود خواهد بود. وی اضافه کرد: مسافرانی که قصد سفر به استان های شمالی دارند از محورهای جایگزین استفاده کنند. ...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش سرویس مسکن جهان صنعت نیوز، پلیس راه کشور اعلام کرد: در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه کرج – تهران وجود دارد و از رانندگان خواستاریم با احتیاط حرکت کنند. این ترافیک در خط جنوبی آزادراه کرج – تهران از پل فردیس تا کلاک و در ادامه در محدوده جهان نما کرج سنگین است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز از اجرای محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در روز جمعه 25 خرداد ماه درمحدوده این استان خبرداد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سرویس اجتماعی و فرهنگی جهان صنعت نیوز، سرهنگ پیمان کرمی، رییس پلیس راه البرز، با اشاره به پیش بینی هوا، گفت: با توجه به پیش بینی بارش های تندری ، وزش باد شدید و رعد وبرق از امروز تا روز پنجشنبه در البرز مسافران ضمن خودداری از سفرهای غیر ضروری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
جاده کرج – چالوس تا ساعت 19 امروز دوشنبه بسته است.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت تردد و نیز آب و هوا را در جاده های کشور، به ویژه محورهای شمالی، تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز گفت: جاده کرج- چالوس و آزادراه تهران -شمال تا ساعت 19 روز دوشنبه 21 خردادماه بسته است و تردد به صورت دسترسی محلی است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کرج گفت: قاتل 30 ساله حین سوزاندن جسد مقتول در حاشیه جاده کرج - چالوس توسط ماموران انتظامی کرج دستگیر شد.
خبرهای فوری   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۲۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
خبرمهم: فرمانده انتظامی کرج گفت: قاتل 30 ساله حین سوزاندن جسد مقتول در حاشیه جاده کرج - چالوس توسط ماموران انتظامی کرج دستگیر شد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۸:۴۵    
اعتمادآنلاین نوشت: فردی که به دلیل اختلافات شخصی مرتکب قتل شده بود و قصد سوزاندن جسد مقتول را داشت، دستگیر شد. سرهنگ پیمان گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر فعالیت مشکوک راننده جوان یک خودروی ساینا در جنگل های جاده کرج به چالوس محدوده پل چوبی ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۶:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
جوانی که قصد سوزاندن یک جسد ناشناس را داشته دستگیر شد. با اقدام سریع و به موقع ماموران کلانتری 28 آدران شهرستان کرج، فردی که در یکی از استان های همجوار اقدام به قتل یک شهروند به دلیل اختلافات شخصی کرده و قصد سوزاندن جسد او را در حاشیه جاده کرج چالوس داشت، دستگیر شد. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز گفت: تصادف بین دو دستگاه خودرو سواری در جاده کرج_چالوس، چهار مصدوم برجا گذاشت.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
با اقدام سریع و به موقع ماموران کلانتری 28 آدران شهرستان کرج، فردی که در یکی از استان های همجوار اقدام به قتل یک شهروند به دلیل اختلافات شخصی کرده و قصد سوزاندن جسد او را در حاشیه جاده کرج چالوس داشت، دستگیر شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۱:۰۷   + ۴۰ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس کرج گفت: قاتل 30 ساله حین سوزاندن جسد مقتول در حاشیه جاده کرج - چالوس توسط ماموران انتظامی کرج دستگیر شد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۰:۳۷    
معاون امدادو نجات هلال احمر البرز از برخورد خودروی پژو 206 با درخت در جاده کرج چالوس و رهاسازی و اعزام مصدومان توسط اورژانس هوایی خبر داد. امیر عباسپور در خصوص این حادثه گفت: ساعت 6:40 جمعه 18 خردادماه 1403 ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۲۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز گفت: با توجه به ترافیک سنگین و اجرای محدودیت تردد در جاده کرج - چالوس از صبح امروز، اکنون شرایط تردد در این مسیر به حالت عادی بازگشته است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۲۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز گفت: با توجه به ترافیک سنگین و اجرای محدودیت تردد در جاده کرج - چالوس از صبح امروز، اکنون شرایط تردد در این مسیر به حالت عادی بازگشته است.