شنبه ۰۵ فروردینساعت ۱۴:۳۴Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خودروهای پرطرفدار»

سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۳۸ سایت دیگر  
مشاهدات بازار خودرو حاکی از جهش قیمت ها است به نحوی که خودروهای پرطرفدار داخلی از 10 تا 50 میلیون تومان گران شدند.
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۹   + ۳۶ سایت دیگر  
مشاهدات بازار خودرو حاکی از افزایش 4 تا 15 میلیون تومانی قیمت برخی خودروها است. در جدول زیر جدیدترین قیمت خودروهای داخلی و خارجی آمده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
روند نزولی قیمت خودرو همچنان ادامه دارد. به طوری که خودروی لاماری ایما طی یک روز 80 میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرد و به دو میلیارد و 70 میلیون تومان رسید.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مشاهدات بازار خودرو حاکی از آن است با کاهش قیمت دلار، روند کاهش قیمت خودرو هم آغاز شده است. در جدول زیر جدیدترین قیمت خودروهای داخلی و خارجی آمده است.
کاماپرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۸:۰۱    
با افزایش قیمت خودروهای صفرکیلومتر بیش از پیش تقاضا برای خودرو های دست دوم افزایشی شده است. یکی از خودروهای پرطرفدار که متقاضیان بسیاری برای خرید آن در بازار جستجو می کنند، پژو 207 دست دوم است. کاماپرس در ادامه قیمت 7 پژو 207 دست دوم در بازار را بررسی می کند؛ ...
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز نوساناتی را تجربه کرد. ریزش نرخ خودرو در بازار ادامه دار است، اما برخی از خودروها همچنان به روند افزایش قیمتی خود ادامه می دهند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز نیز نوساناتی را تجربه کرد. اما روند بازار امروز مانند روزهای گذشته نبود و برخی از خودروها با افزایش قیمت و برخی دیگر با کاهش قیمت همراه شدند.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۲    
قیمت خودرو امروز نیز نوساناتی را تجربه کرد. اما روند بازار امروز مانند روزهای گذشته نبود و برخی از خودروها با افزایش قیمت و برخی دیگر با کاهش قیمت همراه شدند.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
با کاهش قیمت دلار برخی از خودروهای پرطرفدار ایرانی از جمله دناپلاس افت قیمت داشت.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تجارت نیوز نوشت: قیمت خودرو روز یکشنبه، 14 اسفند 1401 با تغییراتی همراه شد. بررسی ها نشان می دهد در روزهای گذشته قیمت خودرو همچنان با نوساناتی همراه بوده، اما بازار شب عید خودرو در کشور رونق گرفته و خرید و فروش ها افزایش یافته است. ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
قیمت خودرو در روزهای گذشته با کاهش جزئی همراه شد. کارشناسان معتقدند اگر نرخ دلار در روزهای آینده با کاهش همراه شود، ریزش نرخ خودرو نیز ادامه دار خواهد بود.
برترین ها / فرصت امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۲:۱۹   + ۳۱ سایت دیگر  
بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از ریزش گسترده قیمت ها در این بازار است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز نیز نوساناتی را تجربه کرد. گرچه فعالان بازار خبر از کاهش جزئی قیمت ها می دهند. اما امروز نرخ برخی از خودروها در سایت های خرید و فروش خودرو افزایشی ثبت و وارد کانال جدیدی شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۸:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاهدات بازار خودرو حاکی از آن است قیمت برخی خودروهای پرطرفدار داخلی یک شبه 40 میلیون تومان گران شد و قیمت خودروی سمند به 530 میلیون تومان رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رصد بازار خودروهای پرطرفدار ایران خودرو از نوسان قیمتی در این بازار حکایت دارد، بطوریکه برخی خودروها رشدی 3 میلیونی داشتند و این رشد در برخی دیگر به 30 میلیون تومان رسید.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مشاهدات بازار خودرو حاکی از آن است که با نزدیک شدن به ایام پایانی سال معاملات خودرو رونق گرفته است. در مطلب زیر لیست قیمت خودروهای پرطرفدار داخلی و خارجی آمده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۷    
استثنایی ترین حراج ایران خودرو و سایپا چهارشنبه 10 اسفند | پیش فروش همه محصولات ایران خودرو و سایپا نصف قیمت بدون قرعه کشی به همه ورزش کردن امروزه یکی از بهترین روش های سالم نگه داشتن ستون فقرات شما باشد و شما هر روز با ورزش کردن عضلات خود را محکم تر کنید و محکم تر شدن عضلات شما باعث میشود به ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۳    
استثنایی ترین حراج ایران خودرو و سایپا چهارشنبه 10 اسفند | پیش فروش همه محصولات ایران خودرو و سایپا نصف قیمت بدون قرعه کشی به همه یکی از ساختارهای مهمی که از آن ها برای سازماندهی دنیای فیزیکی ما استفاده می شوند، پارتیشن ها هستند ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۹    
استثنایی ترین حراج ایران خودرو و سایپا چهارشنبه 10 اسفند | پیش فروش همه محصولات ایران خودرو و سایپا نصف قیمت بدون قرعه کشی به همه برای آن دسته از مسافران و گردشگرانی که بین تهران و مشهد در رفت وآمد هستند، تهیه بلیط هواپیما مشهد تهران و بالعکس، یکی از موارد مهم سفرشان به شمار می رود ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۲    
استثنایی ترین حراج ایران خودرو و سایپا چهارشنبه 10 اسفند | پیش فروش همه محصولات ایران خودرو و سایپا نصف قیمت بدون قرعه کشی به همه فروش اتریوم و معامله آن از طریق روش های مختلفی امکان پذیر است. اتریوم یک شبکه بلاک چین غیر متمرکز است که اولین بار در سال 2015 راه اندازی شد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۱    
استثنایی ترین حراج ایران خودرو و سایپا چهارشنبه 10 اسفند | پیش فروش همه محصولات ایران خودرو و سایپا نصف قیمت بدون قرعه کشی به همه فروشگاه اینترنتی ورونیکا با سابقه طولانی در زمینه فروش محصولات در زمینه کالای خواب و حمام شما را به مطالعه این مطلب دعوت می نماید . ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۱    
استثنایی ترین حراج ایران خودرو و سایپا چهارشنبه 10 اسفند | پیش فروش همه محصولات ایران خودرو و سایپا نصف قیمت بدون قرعه کشی به همه همان طور که می دانید زلزله هم مانند بسیاری از بلاهای طبیعی دیگر قابل پیش بینی نبوده و نمی توان جلوی رخداد آن را گرفت ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت خودرو درحال حاضر نوساناتی را طی می کند. کارشناسان معتقدند اگر روند صعودی نرخ دلار تداوم یاید، قیمت خودرو نیز با افزایش همراه می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۴    
مدل خودرو های تحویلی 1402 خواهد بود و هر کد ملی حقیقی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کد های عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۴   + ۲۶ سایت دیگر  
بررسی بازار خودرو حاکی آن است که نوسانات قیمتی همچنان ادامه دارد. در جدول زیر جدیدترین قیمت خودروهای پرطرفدار داخلی آمده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
برنامه عرضه ایران خودرو در بورس کالا از هفته چهارم بهمن تا پایان سال، در کدال منتشر شد
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۵۰ سایت دیگر  
بررسی بازار خودرو حاکی از افزایش 6 تا 40 میلیون تومانی قیمت ها است. در جدول زیر جدیدترین قیمت پژو، پراید، ساینا، کوییک و دیگنیتی آمده است.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از آخرین خبر، قیمت اکثر خودروهای پرطرفدار در بازار روز گذشته افزایشی بود؛ پژو 207 پانوراما 18 میلیون تومان صعود کرد و سایر محصولات ایران خودرو حداقل 10 میلیون گران شدند. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۴:۳۱    
تهران (پانا) - بررسی تغییرات قیمتی دو خودروی کوییک و تیبا نشان می دهد که کوییک در عرض سه ماه با افزایش قیمت 115 میلیون تومانی همراه بوده و خودروی تیبا که البته در مهرماه تولیدش متوقف شد، افزایش قیمت 21 میلیون تومانی را تجربه کرده است. ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
ایران خودرو قرار است سه شنبه 2 اسفند هزار دستگاه پژو 207 دستی را با قیمت پایه 185 میلیون و 500 هزار تومان در بورس کالا عرضه کند. درصد پیش پرداخت این خودرو 100 درصد و تاریخ تحویل آن 31 خرداد 1402 خواهد بود.
سلام نو / صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مشاهدات بازار خودرو حاکی از آن است که افزایش قیمت ها همچنان ادامه دارد. در جدول زیر جدیدترین قیمت پراید، کوییک، دنا، تارا و شاهین در جدول زیر آمده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۵    
قیمت خودرو روزهاست که نوسانات زیادی را تجربه می کند. کارشناسان معتقدند با توجه به روند افزایش نرخ دلار در کشور، قیمت خودرو نیز روند صعودی خود را حفظ کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت خودرو روزهاست که نوسانات زیادی را تجربه می کند. کارشناسان معتقدند با توجه به روند افزایش نرخ دلار در کشور، قیمت خودرو نیز روند صعودی خود را حفظ کند.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
بازار خودرو در آخرین روزهای هفته جاری به روند افزایش قیمتی خود ادامه داد با این تفاوت که اینبار افزایش به مرز 40 میلیون تومان رسید. به گزارش اقتصادنیوز ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز نیز نوساناتی را پشت سر گذاشت . اما با توجه به نزدیک شدن به پایان سال بازار رونق گرفته و سطح معاملات بالا رفته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز نیز نوساناتی را پشت سر گذاشت . اما با توجه به نزدیک شدن به پایان سال بازار رونق گرفته و سطح معاملات بالا رفته است.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۷    
قیمت خودرو در بازار کماکان با نوسانات زیادی همراه شده است . گرچه سرعت رشد افزایش قیمت ها در بازار کاهش یافته است، اما بازار همچنان در رکود است.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از تجارت نیوز، قیمت خودرو در هفته ای که گذشت نوسانات زیادی را تجربه کرد. در این میان، برخی از خودروهای پرطرفدار رکوردهای جدید قیمتی را در کارنامه خود ثبت کردند و برخی از خودروها با کاهش جزئی همراه شدند ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت خودرو در هفته ای که گذشت نوسانات زیادی را تجربه کرد. در این میان، برخی از خودروهای پرطرفدار رکوردهای جدید قیمتی را در کارنامه خود ثبت کردند و برخی از خودروها با کاهش جزئی همراه شدند. در میان این هیاهوی بازار خودرو، این مساله مطرح می شود که قیمت ها تا پایان سال چه روندی را طی می کنند؟
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۳۶ سایت دیگر  
آن گونه که فعالان بازار می گویند، خودروها در روزهای اخیر تنها پنج درصد کاهش قیمت را تجربه کردند. این در حالی است که پیش از این خودرو 30 درصد گران شده بود.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
بررسی ها از بازار خودرو حاکی از آن است که در روزهای گذشته قیمت خودرو همچنان با نوساناتی همراه است و ثبات نسبی دلار در این روزها کمکی به ثبات قیمتی بازار خودرو نکرده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۹    
بررسی بازار خودرو حاکی از آن است افزایش قیمت برخی خودروهای پرطرفدار همچنان ادامه دارد. در جدول زیر جدیدترین قیمت پراید، تیبا، دنا، تارا، شاهین و انواع پژو آمده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۹:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مشاهدات بازار خودرو حاکی از آن است که نوسان قیمت ها همچنان ادامه دارد و یکی از خودروهای پرطرفدار داخلی 4 میلیون تومان ارزان شد.
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۵۹   + ۴۵ سایت دیگر  
مشاهدات بازار خودرو حاکی از آن است که افزایش قیمت ها همچنان ادامه دارد. در جدول زیر جدیدترین قیمت خودروهای داخلی را می توانید، ببینید.
برترین ها / جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۱:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت خودرو در بازار همچنان با نوسان همراه است. اما در میان این نوسانات قیمتی، سایه رکود همچنان بر سر بازار دیده می شود و سطح معاملات پایین است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۰:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، چهار خودروی پژو 207 دستی، پژو 207 اتوماتیک، تارا دستی و شاهین از جمله خودروهایی هستند که طی چند ماه اخیر بیشترین حجم عرضه و معامله را در بورس کالا داشتند اما روند معاملات این خودروها به وضوح نشان می دهد، مردم برنده اصلی عرضه پرحجم خودروها در بورس بودند. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۱:۴۳   + ۲۸ سایت دیگر  
بررسی بازار خودرو در هفته گذشته حاکی از آن است که افزایش قیمت خودرو همچنان ادامه دارد و خودروهای پرطرفدار داخلی باز هم گران شده اند.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از اقتصادآنلاین؛ پس از سقف شکنی نرخ ارز و جهش قیمت خودرو انتظار می رفت که شوک جدیدی به بازار وارد شود. اما به نظر می رسد که خریداران همچنان در بلاتکلیفی به سر می برند و سطح معاملات پایین است. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
امروز پیش فروش ساینا اس آغاز شد. ساینا اس یکی از خودروهای پرطرفدار سایپا است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت خودرو در هفته های اخیر با نوسانات زیادی همراه شده است. اما بازار در رکود به سر می برد و خرید و فروشی در آن صورت نمی گیرد. کارشناسان معتقدند این رکود از اواسط بهمن از بین می رود.