چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۱:۴۷Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاونت زنان»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۲    
خزعلی گفت: توانمندسازی زنان سرپرست خانوار از طریق استانداری ها و معاونت های زنان مهم ترین عملکرد معاونت زنان و خانواده در دولت سیزدهم است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاونت زنان ریاست جمهوری اعلام کرد: برخلاف ادعای برخی رسانه ها همسر خانم دکتر انسیه خزعلی هیچ مسئولیت اجرایی ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی بانوان اصلاح طلب و اصولگرا در معاونت زنان ریاست جمهوری برگزار شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
همین فراموش کاری ها در سطوح مختلف دیگر نیز خود را جلوه گر می سازند تا جایی که مثلا معاونت زنان و خانواده رییس جمهور هم در نطق ویدیویی خود برای مخاطبان خارجی، تصویر امام را فراموش می کند. اتفاقی که در جلسات مختلف دیگر بعضا رخ داده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
شکوهی، مدیر روابط عمومی معاونت زنان ریاست جمهوری درباره حواشی ایجاد شده درخصوص ویدئوی سخنرانی انسیه خزعلی توضیحاتی ارائه داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده در اطلاعیه ای، توضیحاتی در مورد نطق ویدئویی انسیه خزعلی معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده ارائه کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۰:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
برخی کاربران در شبکه های اجتماعی نوشته اند که "انسیه خزعلی در یکی از فیلم های که معاونت زنان دولت رییسی برای یک اجلاس بین المللی ارسال کرده، روی صدا و دوبله ی مترجم انگلیسی، لب می زند!"
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۱:۱۲   + ۴۱ سایت دیگر  
روابط عمومی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری طی اطلاعیه ای درباره حواشی ایجاد شده درخصوص ویدئوی سخنرانی انسیه خزعلی در شصت و هفتمین نشست کمیسیون مقام زن، توضیحاتی ارائه کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
فیلمی از انسیه خزعلی معاونت زنان ریاست جمهوری منتشر شده که فرد دیگری به جای او در حال انگلیسی صحبت کردن است و او ادای حرف زدن را در می آورد. این اقدام خزعلی بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشته است.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
کاربران توییتر فاش کرده اند که انسیه خزعلی در یکی از فیلم های که معاونت زنان دولت رییسی برای یک اجلاس بین المللی ارسال کرده، روی صدا و دوبله ی مترجم انگلیسی، لب می زند !
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاونت امور زنان رئیس جمهور در پاسخ به مطلبی درباره بافت تاریخی شیراز جوابیه ای به رویداد24 منتشر کرده است. ذکر این نکته لازم است که این مطلب، گزارش اختصاصی روزنامه سازندگی بوده و رویداد 24 آن را بازنشر کرده است ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش بانون وزارت ورزش و جوانان درباره بازی های نوروز صحبت کرد. له گزارش طرفداری، مریم کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در نشست خبری رویداد بازی های بین المللی نوروز اظهار داشت: ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم مشهد در مجلس با اشاره تکلیف دستگاه های اجرایی برای تخصیص یک درصد از اعتبارات خود در حوزه زنان، گفت: مجلس معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری را مأمور نظارت بر حسن اجرای این مصوبه دانسته است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاونت زنان دولت دوازدهم در واکنش به مسمومیت دختران دانش آموز در توییتر نوشت: یک بار برای همیشه حجت را بر متحجران ضد زن تمام کنید.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۶    
معاونت زنان زنان ریاست جمهوری به یک گزارش که در سایت رویداد24 منتشر شده، واکنش نشان داده که پاسخ این معاونت را ادامه می خوانید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده از پیگیری برای اشتغال زنان زندانی پس از پایان دوره محکومیت خبر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۹:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
خزعلی گفت: معمولا معاونت زنان بیشتر جنبه تشریفاتی داشته و سیاست زدگی بر آن غالب شده بود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۴   + ۳۹ سایت دیگر  
البته توجه داشته باشید که معاونت زنان یک نهاد ستادی است و یک نهاد اجرایی نیست و وارد عملیات نمی شود، اما باید در چند بخش کار کند. یکی سیاست گذاری برای زنان، دیگری هماهنگی و برنامه ریزی و دیگری نظارت و ارزیابی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با تعدادی از بانوان زندانی سیاسی دوران مبارزات انقلاب اسلامی و مسئولان باغ موزه قصر دیدار کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با تاکید بر اینکه اعتبارات پیش بینی شده برای حوزه زنان و خانواده در لایحه بودجه 1402 بی سابقه بوده است بر ضرورت همکاری و تعامل مجلس با معاونت زنان برای اجرای طرح و برنامه های موثر در حوزه زنان تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه موفقیت ما با اعمال ارزشهای مورد نظردر بیانیه آیورا یکی از بهترین دستاوردهای معاونت زنان در دولت سیزدهم بود، گفت: ما با قاطعیت با هر نوع اِعمال و اجرای سند 2030 مخالف هستیم.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده از رشد 50 درصدی بودجه این معاونت خبر داد. انسیه خزعلی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بودجه معاونت زنان امسال رشد 50 درصدی داشته و با عنایتی که رییس جمهور برای گسترش فعالیت زنان دارند ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
خزعلی با بیان اینکه بودجه معاونت زنان امسال رشد 50 درصدی داشته است، گفت: با عنایتی که رییس جمهور برای گسترش فعالیت زنان دارند، یک درصد از بودجه همه دستگاهها و انشالله به طرحهای معاونت زنان و خانواده اختصاص می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده اعلام کرد که یک درصد از بودجه همه دستگاه ها قرار است به برنامه های معاونت زنان و خانواده اختصاص یابد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده تاکید کرد: بودجه معاونت امور زنان و خانوده رشد 50 درصدی داشته است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاونت زنان ریاست جمهوری در جوابیه ای به گزارش انتخاب درمورد اجرای سند 2030 تصریح کرد: مدیریت کارگروه آیورا هیچ ارتباطی با اجرای سند 2030 در ایران ندارد و در همکاری های بین المللی، ایران نه تنها تحفظ خود را بر اصول حفظ کرده که دیگران را هم با تاثیرگذاری بر رأیشان با خود همسو کرده است.
نسیم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۲    
در قانون جوانی جمعیت از معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری، تنها به عنوان عضوی از ستاد جمعیت نام برده شده است. به نظر می رسد این موضوع، باب بی توجهی معاونت زنان را نسبت به موضوع افزایش جمعیت باز کرده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل صندوق توسعه سرمایه گذاری توسعه تعاون ایران گفت: با همکاری معاونت زنان توانستیم صد در صد ضمانت نامه های صد میلیونی را فقط با پشت نویسی چک برای زنان سرپرست خانوار پوشش دهیم .
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، از افزایش 50 درصدی بودجه مربوط به زنان خبر داد و گفت: برنامه های مربوط به حجاب در حوزه معاونت ما نیست.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۱:۳۲   + ۳۸ سایت دیگر  
انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور به طرح جنجالی همه زنان برای خروج از کشور باید از سرپرست خود کسب اجازه کنند، واکنش نشان داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: موضوعاتی از جمله حضانت و اهدای جنین به شورای فقهی و حقوقی حوزه علمیه ارسال شد و دیدگاه ها دریافت و لوایح آن در حال طی کردن مراحل نهایی است. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نوشته اید که این کنگره می تواند گره گشا و حلال برخی از مشکلات اقتصادی در شرایط فعلی بوده و با بی اثر کردن تحریم، قدرتها را از فشار بیشتر خائف سازد. واقعاً ؟ پس منتظر می مانیم تا شاهد گره کشایی و مشکل گشایی و بی اثر کردن تحریم ها باشیم و البته گوش به زنگ خوف قدرت ها از فشار بیشتر ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه مناظره شب گذشته معاونین حسن روحانی و ابراهیم رییسی، خانم ابتکار برخی آموزش های معاونت زنان ریاست جنهوری را اجرای سند 2030 دانستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۳:۰۶    
مناظره خانم ها معصومه ابتکار و انسیه خزعلی، مسئولان سابق و فعلی معاونت زنان ریاست جمهوری با موضوع سیاستگذاری حوزه زنان با واکنش های بسیاری در شبکه های اجتماعی همراه بود. کاربران به گفته های مختلف آنان واکنش نشان دادند و از زوایای مختلف به تحلیل این مناظره پرداختند ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۸   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در صفحه شخصی توییتر خود درباره کارگروه بانوان آیورا توضیحاتی ارائه کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۶    
متولی برگزاری همایش موسوم به زنان تاثیرگذار سایت خبری رویداد24 را به دروغگویی درباره یکی از منتخبان این همایش متهم کرده است. رویداد24 برای روشن شدن ماجرا با منتخب مذکور گفتگو کرده است. در این این گفتگو چندین ادعای معاونت زنان ریاست جمهوری رد شده است.
برترین ها / جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون زنان و خانواده دولت سیزدهم با معاون پیشین زنان و خانواده دولت دوازدهم با محور سیاستگذاری حوزه زنان در برنامه شیوه تلویزیون با هم مناظره کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده دولت سیزدهم در برنامه شیوه گفت: ما در خصوص زنان معتقد به عدالت هستیم نه تساوی غربی و تبعیض مثبت.تعبیر رهبر انقلاب این است که زن باید از مردسالاری غربی و آن چیزهایی که به اون تحمیل می شود آزاد شود.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۳۷    
انتشار گزارش گاف های بزرگ کنگره بین المللی زنان تاثیرگذار در سایت خبری رویداد24 به مزاج معاونت زنان ریاست جمهوری به عنوان برگزارکننده آن خوش نیامده و جوابیه بلندی به این گزارش داده اند. رویداد24 ضمن انتشار جوابیه، پاسخ خود را نیز در همین خبر منتشر می کند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
نوشته اید که این کنگره می تواند گره گشا و حلال برخی از مشکلات اقتصادی در شرایط فعلی بوده و با بی اثر کردن تحریم، قدرتها را از فشار بیشتر خائف سازد. واقعاً ؟ پس منتظر می مانیم تا شاهد گره کشایی و مشکل گشایی و بی اثر کردن تحریم ها باشیم و البته گوش به زنگ خوف قدرت ها از فشار بیشتر ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه شرق نوشت: روز جمعه کنگره ای تحت عنوان زنان تأثیرگذار به دعوت جمیله علم الهدی، همسر رئیس جمهور و انسیه خزعلی، معاونت زنان و خانواده رئیس جمهوری برگزار شد. کنگره ای حاشیه ساز که با واکنش منفی بخشی از افکار عمومی در فضای مجازی و واقعی مواجه شد و سؤالات و شبهه های فراوانی ایجاد کرد ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
"شکر خداوند را که کنگره بانوان تاثیرگذار از چنان کیفیتی برخوردار بود که هیچکس مثل تجربه همسر آقای علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی مجبور نشد به نشانه اعتراض سالن را ترک کند".
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در رابطه با جایزه این کنگره گفت: جایزه ای که تعیین شده است توسط هیئت علمی و دبیرخانه علمی تعیین شده است. معاونت زنان در مقدار و پرداخت جایزه هیچ نقشی نداشته است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
بعد از برگزاری کنگره بین المللی بانوان تأثیرگذار معاونت زنان ریاست جمهوری، برخی از حمایت همراه اول از این رویداد خبر داده بودند که پیگیری های عصرخبر نشان داد این اپراتور مشارکتی نداشته و درخواستی هم از سوی برگزارکنندگان مطرح نشده است. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۱:۲۱    
معاونت زنان ریاست جمهوری گفت: برخی میهمانان نشست زنان تاثیرگذار، تصریح می کردند که این سفر در تغییر نگاه شان به ایران بسیار اثرگذار بوده است. اعضای یکی از گروه های حاضر در ایران می گفتند که در آغاز حضورشان در هتل محل اقامت، برای خروج از اتاق دچار ترس و خوف بوده اند و می ترسیده اند که کشته شوند!. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
معاونت زنان ریاست جمهوری گفت: برخی میهمانان نشست زنان تاثیرگذار، تصریح می کردند که این سفر در تغییر نگاه شان به ایران بسیار اثرگذار بوده است. اعضای یکی از گروه های حاضر در ایران می گفتند که در آغاز حضورشان در هتل محل اقامت، برای خروج از اتاق دچار ترس و خوف بوده اند و می ترسیده اند که کشته شوند!.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۰۱   + ۳۳ سایت دیگر  
فکرشهر: عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: نشست زنان تاثیرگذار در تهران که با حضور همسر آقای رییس جمهور و نیز معاونت زنان ریاست جمهوری برگزار شد، بازتاب های گوناگونی داشت ...
برترین ها / ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاونت زنان ریاست جمهوری گفت: برخی میهمانان نشست زنان تاثیرگذار، تصریح می کردند که این سفر در تغییر نگاه شان به ایران بسیار اثرگذار بوده است. اعضای یکی از گروه های حاضر در ایران می گفتند که در آغاز حضورشان در هتل محل اقامت، برای خروج از اتاق دچار ترس و خوف بوده اند و می ترسیده اند که کشته شوند!.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نصر: معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، با بیان اینکه باید همه دستگاه ها برای رشد و مهارت آموزی بانوان تلاش کنند، گفت: معاونت زنان به بانوان به عنوان محور خانواده و جامعه می نگرد و در سطح کلان به ارتقا و پیشرفت آنان کمک می کند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
درخواست رسانه ها که نمایندگان مردم هستند از معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری برای دریافت لیست مهمانان کنگره بین المللی بانوان تاثیرگذار و رزومه این مهمانان به شکل تامل برانگیزی بی نتیجه مانده است. این بی پاسخی دستاویزی برای حاشیه سازی های برون مرزی از این کنگره شده است.