چهارشنبه ۱۵ آذرساعت ۰۱:۵۳Dec 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاونت زنان»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده و سازمان ملی استاندارد ایران در راستای اجرای سند تحول دولت مردمی و سیاست های کلان حوزه زنان و خانواده و به منظورگسترش همکاری ...
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری: همه ی ما در ابتدای ورود به هر رشته ی تخصصی و حرفه ای، یا شِکَر بودیم، یا شیر یا... و با گذراندن فرآیندهای لازم و کسب مهارت های ضروری در کارخانه ی سخت کوشی و تلاش تبدیل به بستنی شدیم.
حیات   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۳:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون زنان و امور خانواده رییس جمهور گفت: در آخرین روز بررسی برنامه هفتم مصوبه های خوبی در حوزه زنان در نظر گرفته شد. به گزارش گروه سیاسی حیات ، انسیه خزعلی ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۲۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
معاونت امور زنان ریاست جمهوری در واکنش به یادداشت جوان با عنوان چند نکته درباره بازیگر شدن طلبه ها ، جوابیه ای با تیتر افراط و تفریط هر دو به زیان نسل جوان به دفتر روزنامه ارسال کرده است که به همراه پاسخ جوان منتشر می شود. جوابیه معاونت زنان ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۷:۳۱    
حوزه/ نشست ارائه ظرفیت های حوزه علمیه خواهران در همکاری با معاونت زن وخانواده با حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و جمعی از اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه خواهران قم برگزار شد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی عصر قانون انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با حضور در شبکه خبر و برنامه صف اول درباره آخرین اتفاقاتی که در معاونت زنان رخ داده گفت: ما در چند بخش در معاونت زنان با دولت همکاری داریم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۸:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
غرفه معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده در نمایشگاه روایت پیشرفت با هدف ارائه دستاورد های دولت سیزدهم در حوزه زنان و خانواده در استان قم تشکیل شد.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در سال های قبل، معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری از طرح تسهیلاتی برای ازدواج دو دهه شصتی خبر داد و گفت که قرار است این طرح ابتدا در روستاها و مناطق محروم هم به دلیل کمبود بودجه و هم به دلیل اولویت بیشتر اجرا شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۲۱:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: کمیته دفاع از حقوق زنان و کودکان غزه در معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری تشکیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- دستیار اجرایی معاونت زنان ریاست جمهوری از تحقق بیش از 50 درصد مصوبات ویژه زنانِ دور اول سفرهای استانی به کردستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
دستیار اجرایی معاونت زنان ریاست جمهوری از تحقق بیش از 50 درصد مصوبات ویژه زنان دور اول سفرهای استانی به کردستان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری گفت: یکی از حمایت های اصلی بعد از ازدواج است. در این راستا دانشجویانی که ازدواج می کنند 5 سال مشاوره رایگان تا پایان دوره دانشجویی توسط نهاد رهبری دریافت خواهند کرد و 5 سال در دو استان سمنان و قم با همراهی معاونت زنان ریاست جمهوری پس از پایان دوران دانشجویی زوجین ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۵    
معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در پاسخ به یادداشت منتشر شده در برترین ها جوابیه ای فرستاده بود که در ساعات قبل در این پایگاه خبری منتشر شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۲۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
خزعلی با تاکید بر اینکه همه مراحل تهیه نان باید به گونه ای مورد توجه دولت قرار بگیرد؛ برای آن فرهنگسازی شود و پشتیبانی های لازم برای سلامت و ترویج فرهنگ تغذیه سالم داشته باشیم؛ از حمایت ویژه معاونت متبوع از زنان نانوا خبر داد.
بقاع نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اولین جشنواره بین المللی رسانه به همت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلام ی، معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری و شهرداری مشهد برگزار می شود. اولین جشنواره بین المللی رسانه خورشید به همت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به برخی موارد و شبهات درباره ترویج حجاب و عفاف، سبک زندگی ایرانی اسلامی خانواده محور، ماجرای تحفظ در سند 2030، ماجرای حذف برخی اطلاعات از سایت معاونت، حلالیت طلبیدن عده ای به دلیل شایعه ساخت فیلترشکن پاسخ داد.
اولین جشنواره بین المللی رسانه خورشید به همت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری و شهرداری مشهد برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور زنان رئیس جمهور گفت:برنامه های مفصلی را در رابطه با ایرانیان خارج از کشور به خصوص خانواده ها و زنان داریم که بتوانیم فرهنگ و آثار تمدنی را از طریق آن ها به دیگر کشورها منتقل کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هدف ما در دولت سیزدهم این است که تعداد تعاونی های بانوان را 7 درصد افزایش دهیم؛ درحال حاضر 6400 تعاونی ثبت شده فعال داریم که بانوان در آن حضور پیدا کردند و بازار سازی درنمایشگاه بین المللی و کمکی های بلاعوض در راستای مهارت های کمکی آنها از ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۰:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
پس از تجربه چند دهه راهپیمایی اربعین و گردهمایی جمعیت عظیم مسلمانان حول محور پرچم امام حسین (ع)، وقت آن است که آنچه در این مسیر آموخته ایم به زندگی روزمره مان آوریم. در همین راستا، پویش گسترده سبک زندگی اربعینی را در ایام اربعین 1444 قمری شروع آغاز به کار کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۲۲    
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد الزهرا(س)، جلسه هم اندیشی طرح "توسعه مهارت های اشتغال پذیری دانشجویان ساکن خوابگاه های دخترانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور" روز یکشنبه 12 شهریور ماه 1402 در محل معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۶:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
دو سال قبل معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در دولت سیزدهم با کلیدواژه عدالت فراگیر آغاز به کار کرد و اکنون در دو سالانه مروری می کنیم بر کارنامه دولت مردمی در حوزه زنان و فراز و فرودهایی که معاونت زنان و خانواده پشت سر گذاشت.
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در گفت وگویی کوتاه به نحوه هزینه کرد بودجه فرهنگی در بخش فرهنگ و هنر در معاونت زنان پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۸:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
انسیه خزعلی با حضور در گفتگوی ویژه خبری، اقدامات، برنامه ها و دستاوردهای دولت سیزدهم در حوزه زنان و خانواده را تشریح کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۴:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشار به اینکه حجاب برند ویژه کشور و حافظ خانواده است، گفت: باید به قانون احترام گذاشت و هر کشوری قانون خاص خودش را دارد. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری گفتگویی مادرانه درباره هیئت های کودکان در باغ کتاب با حضور معاونت زنان و خانواده ریاست محترم جمهور سرکار خانم خزعلی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نخستین نشست تخصصی جمعی از فعالان حوزه زنان و مسئولان مجمع مشورتی نظام مسائل کشور با حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده برگزار شد.
تفاهم نامه همکاری در دیدار بیت اله برقراری مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور، امضا شد. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
همکاری با صدا و سیما و و زارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص ترویج سبک زندگی اسلامی خانواده محور پیشنهادات این معاونت بوده است که در جلسات کمیسیون حقوقی و قضایی به بند 2 ماده 29 لایحه حمایت از خانواده از طریق ترویج فرهنگ عفاف و حجاب افزوده شده است.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
کمیسیون زنان بنیاد باران خواستار حمایت معاونت زنان ریاست جمهوری از زنان روزنامه نگار زندانی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۳:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت در مباحث مربوط به امور اداری و استخدامی و توسعه تشکیلات اداری معتقد است هر جا لازم باشد دولت لایحه ای با پشتوانه کار پژوهشی و کارشناسی تقدیم مجلس می کند اما با توجه به وجود معاونت زنان در دولت، نیازی به تشکیل وزارت زنان نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۰۹:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: قرار است با همکاری دستگاه های اجرایی، پشتیبانی لازم را از بانوانی که در زمینه صنایع خلاق به ویژه صنعت گیم فعال هستند، حمایت کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
برخلاف تصور ایشان مسئله حجاب و عفاف دراجرا ربطی به معاونت ندارد، بلکه معاونت زنان در بخش های سیاست گذاری دخیل می باشد. آنچه اکنون مورد اختلاف است مسئله اجراست وگرنه در حیطه سیاست ها و قوانین مشکلی نداریم و دستگاه های سیاست گذار به وظایف خود عمل کرده و می کنند.
عصر امروز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۴:۳۸    
سرویس سیاسی عصر امروز؛ با توجه به هجمه های شدیدی که از پس جنبش دروغین زن، زندگی، آزادی به موضوع حجاب وارد شده، آیا این معاونت تدبیری برای اختصاص یک واحد ویژه جهت بررسی و اقدامات مقتضی در نظر نگرفته است که حالا سرکار خانم خزعلی شخصا بخواهند پاسخی درباره عملکرد معاونت متبوع تنظیم نمایند و کثرت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۴:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری در پاسخ به مصاحبه خبرگزاری فارس با حسین شریعتمداری در رابطه با اظهارات انسیه خزعلی مسئول این معاونت، پیرامون موضوع گشت ارشاد، جوابیه ای ارسال کرد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاونت زنان و امور خانواده ریاست جمهوری گفت: از رسانه های محترم کشور درخواست می شود که رعایت اصل صحت و اصالت خبر و حفظ امانت داری را در نقل اخبار سرلوحه کار خود قرار دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون زنان ریاست جمهوری درباره صدور دستور بازگشت گشت ارشاد گفت: این دستور را من نشنیده ام، معاونت زنان دستگاه اجرایی نیست و این موضوع را باید از وزارت کشور که نیروی اجرایی هستند بپرسید.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
معاونت زنان و امور خانواده ریاست جمهوری: از رسانه های محترم کشور درخواست می شود که رعایت اصل صحت و اصالت خبر و حفظ امانت داری را در نقل اخبار سرلوحه کار خود قرار دهند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۰۱:۰۵   + ۴۶ سایت دیگر  
روابط عمومی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که سخنان منتشر شده از انسیه خزعلی در حاشیه جلسه هیئت دولت پیرامون بازگشت گشت خودرویی حجاب، "تحریف شده" است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شورای فرهنگ عمومی کشور به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی رویداد ملی خانواده و فرهنگ عامه؛ فرناز هوشیار پارسیان مشاور و دستیار اجرایی معاون رییس جمهور و دبیر رویداد ملی خانواده و فرهنگ عامه گفت: این کلان رویداد محصول تلاش جمعی دستگاه های فرهنگی ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۳:۵۴   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون، علی بهادری جهرمی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با تشریح مصوبات این هفته دولت اظهار کرد: با پیشنهاد وزیر صمت، سازمان زمین شناسی به عنوان متولی شناسایی و تعیین حدود ژئوپارک ها (زمین بوستان ها) کشور تعیین شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۷    
سخنگوی دولت: بنا به پیشنهاد معاونت زنان ریاست جمهوری، آئین نامه اجرایی هزینه کرد یک درصد از اعتبارات دستگاه های اجرایی در ارتباط با حوزه زنان مورد تصویب هیات وزیران قرار گرفت.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
دولت رییسی در حال اجرای سند 2030 است در حالی که پیشتر همین جناح که اکنون حاکم شده 2030 را سند خود فروختگی دولتمردان می دانست. به گزارش دیده بان، به عنوان مثال معاونت زنان نهاد ریاست جمهوری جلسه ایورا را برگذار کرد ایورا نهاد حمایتی سند 2030 است ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
️احتراماً بدینوسیله به اطلاع می رساند مطالب منتشر شده از قول خانم دکتر زینب غدیری در رادیو گفتگو و رسانه ها هیچ ارتباطی با معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده ندارد و ایشان ارتباط سازمانی با این معاونت ندارند. روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۲۳:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیر کارگروه آسیبهای اجتماعی معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: براساس نتایج یک پژوهش بیش از 44درصد بانوان بی حجاب تذکر مودبانه را می پذیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۳:۴۵    
معاون بررسی های راهبردی معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت:: ما پیگیری های لازم را در حوزه اجرای قانون جوانی جمعیت انجام می دهیم، اما بیشتر باید از نظر فرهنگی روی خانواده ها کار کرد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۲۲:۰۳   + ۵۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از معاونت زنان ریاست جمهوری، در جلسه عصر سه شنبه شورای عالی انقلاب فرهنگی که به ریاست حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، بحث ارتقای جایگاه سازمانی شورای فرهنگی-اجتماعی زنان به تصویب اعضا رسید. ...