پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۰۹:۵۵Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنگاه خبرپراکنی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۱:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
دی ماه سال گذشته بود که آتش نشانان تهرانی در خصوص مشکلات خود در زمینه حقوق، مزایا و مسکن مقابل ساختمان شورا جمع شدند. شهرداری هم قول داد مشکل را برطرف کند و البته اقداماتی هم صورت گرفت. تازه بی بی سی آمده فیلم رامنتشر و خبر از اعتراض آتش نشانان داده است!
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
در این مدت چالش رسانه مستقل بیشتر از قبل مطرح شد. رسانه هایی که تا قبل از آن، استقلال رسانه ای ایران را زیر سؤال برده بودند، حالا خود به تناقضی در آزادی بیان و فعالیت حرفه ای تبدیل شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معترضان انگلیسی با تجمع مقابل ساختمان بنگاه خبرپراکنی بی بی سی این شبکه را دروغگو خواندند.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
هزاران نفر از مردم انگلیس در مقابل امپراتوری رسانه ای این کشور، بنگاه خبرپراکنی بی بی سی و در اعتراض به این شبکه دست به تظاهرات زدند. خبر مهمی که در بی بی سی انعکاس نیافت!
598   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بنگاه خبرپراکنی بی بی سی واژه "عادلانه" را از کنار واژه "جدی" حذف کرده و علاوه بر این سانسور واژگانی، با غفلت عامدانه از بخش ابتدایی و صریح بیانات، بنوعی پاره حقیقت گویی هم کرده است.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۰۰:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مهدی عبداللهی، دبیر گروه اقتصاد: رسانه BBC به عنوان بنگاه خبرپراکنی انگلیس نقش زیادی در پیشبرد سیاست های استعماری انگلستان داشته است. این گروه رسانه ای که از بخش های مختلف رادیویی و تلویزیونی تشکیل می شود، برخلاف ادعای بی طرفی و رعایت انصاف و عدالت در انعکاس اخبار ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
اگر به جای BBC که درباره فروش لباس زیر ملکه انگلیس رپرتاژ رفته است، رسانه ای در ایران درباره چنین موضوعی خبری کار می کرد، واکنش مجریان و مسؤولان بی بی سی چه بود؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو مرکز استراتژیک ریاست جمهوری با بیان اینکه مردم ارزش صداقت را می دانند از رسانه ها خواست فقط تبدیل به بنگاه خبرپراکنی نشوند و گفت: رسانه های انقلابی باید صدای مردم و انقلاب باشند و همواره موضع انصاف را رعایت کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اتمی حداقل در مورد ایران بارها ثابت کرده است بیش از اینکه نقش فنی داشته باشد به عنوان یک بنگاه خبرپراکنی مشغول مخابره اطلاعات محرمانه هسته ای کشورمان به دستگاه های جاسوسی غربی بوده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- تغییرات گسترده در صدای آمریکا، بنگاه خبرپراکنی این کشور، در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 2020 سبب نگرانی هایی گسترده در مورد سوءاستفاده دونالد ترامپ از این رسانه شده است. تاریخ انتشار: 11:42 - 31 خرداد 1399 - کد خبر: 630320
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۷:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران گفت: برخی کشورهای اروپایی نه تنها برای دستگیری و استرداد مجرمان امنیتی و اقتصادی با ایران همکاری نمی کنند، بلکه به آنها پناهندگی و تابعیت می دهند و با همه ابزارها از آنها حمایت می کنند و با گستاخی مدعی حمایت از ملت ایران نیز هستند.
رسا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
پیگیری خبر همکاری بی بی سی فارسی و عربستان سعودی در گفتگو با کارشناسان رسانه و سیاست را از نظر می گذرانید.
سلام نو / بسیج   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۱:۳۷   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، در پی ادعای کذب بنگاه دولتی خبرپراکنی بریتانیا مبنی بر بازداشت تعدادی از بسیجیان در استان تهران، خبرنگار فارس از چهار مرجع قوه قضائیه، وزارت اطلاعات، نیروی انتظامی و سازمان اطلاعات سپاه پیگیری لازم را به عمل آورد که هر چهار مرجع این خبر را تکذیب کردند. ...
سینما پرس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سینماپرس: ایرانیان شبکه بی بی سی فارسی، از ایرانیان مزدوری که در زمان جنگ ایران و روم به رومی ها و ایرانیانی که به مغولان خدمات دادند و حتی ایرانیان مزدور انگلیس و امریکا در زمان پهلوی، خائن تر و بی هویت ترند.
598   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۴:۳۳    
از جمله تکنیک های به کار گرفته شده توسط وبسایت بی بی سی فارسی که تاکنون کمتر مورد توجه قرار گرفته است انتخاب عکس های معنادار در اخبار در جهت تحت تاثیر قرار دادن و القای پیام دلخواه در ضمیر ناخودآگاه مخاطبان می باشد که در گزارش زیر به تعدادی از تکنیک های مورد استفاده توسط این رسانه در انتخاب عکس ...
جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
از جمله تکنیک های به کار گرفته شده توسط وبسایت بی بی سی فارسی که تاکنون کمتر مورد توجه قرار گرفته است انتخاب عکس های معنادار در اخبار در جهت تحت تاثیر قرار دادن و القای پیام دلخواه در ضمیر ناخودآگاه مخاطبان می باشد که در گزارش زیر به تعدادی از تکنیک های مورد استفاده توسط این رسانه در انتخاب عکس ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۰۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
از ابتدایی ترین لوازم استناد به اسناد آرشیوها، ارائه شماره گلاسه سند برای مراجعه محققان و ارزیابی میزان صحتِ برداشت استنادکننده است. در غیر این صورت آنچه به عنوان سند منتشر می شود ارزش استناد ندارد و فاقد اعتبار تلقی می شود ...
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که بخش فارسی بی بی سی در خبر های خود از نام خلیج فارس استفاده می کند اما بخش عربی این بنگاه خبر پراکنی نام جعلی خلیج عربی و یا لفظ خلیج را برای خلیج فارس در اخبار خود به کار می برد!
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رسانه سلطنتی انگلیس درحالی تصویر بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه کتاب را منتشر کرده که ایشان امسال هنوز بازدیدی از این نمایشگاه انجام ندادند.
ایرنا   ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
دمشق - ایرنا - 'ریان مشعل' موسس بنگاه خبرپراکنی 'اعماق' وابسته به گروه تروریستی داعش در حمله جنگنده های ائتلاف به شهر المیادین استان دیرالزور سوریه کشته شد.
راه دانا   ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ادعاهای بی بی سی در حالی مطرح می شود که اطلاع رسانی درباره مراحل رسیدگی به وضعیت مرحوم هاشمی رفسنجانی از دقائق اولیه انتشار خبر بستری شدن ایشان به صورت منظم توسط نزدیکانشان انجام شد.
افکار نیوز   ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۱۱:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش افکارنیوز ، دیلی تلگراف در گزارش خود می نویسد: ون های شبکه بی بی سی در سراسر کشور حضور خواهند داشت و اقدام به جمع آوری اطلاعات از شبکه های وای فای خصوصی در منازل می کنند تا افرادی که بدون دریافت مجوز برنامه های این شبکه را تماشا می کنند شناسایی کنند ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۵/۰۵/۱۶ - ۰۰:۰۸    
صادق صبا که اخیرا مدعی شده بود با اختیار و انتخاب خودش از بی بی سی فارسی استعفا داده و بازنشسته شده با حضور در برنامه ای در رادیو فردا وابسته به دولت امریکا (وزارت امور خارجه و نهادهای امنیتی آن) از جزئیات برنامه جدیدش در این رسانه خبر داد.
هم اندیشی   ۱۳۹۵/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بی بی سی در درخواست جدیدی که از طریق وزارت خارجه تحویل مسوولین وزارت ارشاد کرده ، خواستار تاسیس دفتر در ایران شده است.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه "گاردین" با انتشار گزارشی اشاره کرده که آن چه بی بی سی فارسی علیه حضرت امام (ره) مطرح کرده ناشی از باور به تئوری توطئه و تکرار ادعاهای سلطنت طلبان درباره انقلاب اسلامی است.
افکار نیوز   ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ - ۲۱:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش افکارنیوز ، در حالی که حسن روحانی رییس جمهور ایران در روزهای گذشته خبر از شکایت از آمریکا بابت رسیدگی به ماجرای اختصاص دو میلیارد دلار دارایی های مسدود شده ایران به قربانیان حوداث تروریستی داده بود، وبگاه فارسی بنگاه خبرپراکنی انگلیس بی . بی ...
اتاق خبر 24   ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مولد بارز سرویس های جاسوسی غربی برای اثرگذاری بر روند یک انتخابات، ظهور بی بی سی فارسی با هدف هدایت و خط دهی اغتشاشات فتنه 88 بود.
خبر نو   ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
"فرماندهان سپاه می گویند ممکن است روزی تروریست ها به خیابان های تهران برسند! حمایت ایران از بشار اسد خونین و پرهزینه بوده است!"