شنبه ۰۸ آذرساعت ۱۰:۵۳Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه پرداخت»

تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست مخابرات منطقه اصفهان با اعلام این خبر گفت : از ابتدای آذرماه سال جاری قابلیت ارسال پیامک رمز دوم پویا در سا مانه تلفنی 2000 جهت پرداخت قبوض تلفن ثابت ایجاد شده و آماده استفاده عموم مشترکین می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری کرج گفت: سامانه پرداخت الکترونیک به صورت پایلوت در خطوط پرتردد و پرمسافر شهرکرج تا پایان ماه جاری اجرایی می شود.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۷    
پذیرندگانی که از سوی پرداخت یاران خود به سامانه پرداخت یاری منتقل نشده بودند غیر فعال شدند. به گزارش روابط عمومی شاپرک، این اقدام گام دومی است که به منظور ساماندهی شرکت های فعال پرداخت یاری برداشته شده است ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
گام دوم ساماندهی فعالیت شرکت های پرداخت یار با غیرفعال کردن پذیرندگانی که هنوز از طرف شرکت پرداخت یار خود به سامانه پرداخت یاری منتقل نشده اند، برداشته شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کمپین آجر به آجر با مشارکت جامعه خیرین مدرسه ساز و با هماهنگی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان به منظور ساخت یا تجهیز مدارس تشکیل شده است. سایت آجر به آجر و سامانه #24* امکان دریافت کمک های مردمی به صورت آنلاین را فراهم آورده است تا مشارکت همه مردم در این پویش آسان تر شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به شیوع ویروس کرونا مطمئن ترین و کم خطرترین راه برای پرداخت نذورات و هدایا به اماکن متبرک استفاده از سامانه پرداخت آنلاین است که این امکان در حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) نیز فراهم شده است.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۲:۲۶    
معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات البرز در خصوص راه اندازی سامانه مهر توسط ستاد بازسازی عتبات و عالیات، اظهار کرد: ستاد بازسازی عتبات عالیات در راستای تسهیل جمع آوری نذورات و مشارکت های مردمی به خصوص در ایام اربعین حسینی، اقدام به ایجاد سامانه پرداخت مالی به عنوان سامانه "مهر" کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۲    
صفحه نخست روزنامه های سه شنبه 15 مهر به تجهیز تاکسی های کرج به سامانه پرداخت الکترونیک و عدم ضرورت واکس کرونا برای تمامی مردم اختصاص یافت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
صندوق رافه دانشجویان در بخشنامه ای مهلت اتصال دانشگاه ها به سامانه رفاهی را تا 20 مهرماه تمدید کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- برخی از خانواده های شهدا در روزهای اخیر از عدم دریافت حقوق خود در ماه های اخیر، خبر دادند؛ برای بررسی صحت و سقم این موضوع به سراغ مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران رفتیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: طرح سامانه پرداخت الکترونیک در 1500 تاکسی کرج به صورت پایلوت اجرا می شود.
فوت وفن   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۲۶    
پرداخت عوارض خروج از کشور در فرودگاه: پرداخت عوارض خروج از کشور از طریق شعب بانک ملی ایران: پرداخت عوارض خروج از کشور از طریق ATM: پرداخت عوارض خروج از کشور به صورت آنلاین: سامانه پرداخت الکترونیکی سداد پرداخت عوارض خروج از کشور با کارتخوان پرداخت الکترونیک سداد: ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، دو سال پیش بود که در راستای کاهش ایستایی خودروها در درگاه های عوارضی آزادراه ها و کاهش داد و ستد پول نقد در گیت های عوارضی، سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی در چند آزادراه کشور اجراش شد تا به این ترتیب خودروهایی که قصد عبور از آزادراه ها را دارند ...
عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک عامل بخش مسکن از اتصال 5 آزادراه دیگر به سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی و افزایش تعداد آزادراه های مشمول این سیستم به 7 آزادراه خبر داد. ...
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۹:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
بیش از 33 هزار نفر از متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن تا پایان روز 8 مهرماه موفق به دریافت این وام شدند.
بانک مسکن   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۲   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات از اتصال 5 آزادراه کشور به سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی بانک مسکن خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
حدود 90 درصد متقاضیان حج، هزینه حج 1400 را به صورت کامل پرداختند که سازمان حج و زیارت برای 10 درصد باقیمانده، سامانه پرداخت الکترونیکی را امروز فعال کرد تا متقاضیان با پرداخت هزینه حج با ارز 9 هزار تومانی، مشمول افزایش هزینه نشوند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۰:۳۳    
در این بسته خبری از بهره برداری مرکز کنترل ترافیک و پایش تصویری فردیس تا بهره برداری از سامانه پرداخت عوارض شهرداری ساری و لزوم اجرای پروژه های اساسی برای رشت را بخوانید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۵۳ سایت دیگر  
مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی از اتصال 13 بانک به سامانه طراحی شده برای پرداخت وام ودیعه مسکن تا به امروز خبر داد و گفت: پرداخت وام ودیعه مسکن سرعت می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال حمله هکر ها به سامانه پرداخت هزینه های درمانی کهنه سربازان آمریکایی، اطلاعات شخصی حدود 46000 نفر از آن ها به خطر افتاده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۰:۱۳    
دنیای اقتصاد : بانک ملت بهای حمل محموله های به مقصد رسیده شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران را به صورت الکترونیکی پرداخت می کند. به گزارش دنیای اقتصاد به همین منظور بانک ملت با هدف طراحی، تولید ...
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۳۶   + ۴۹ سایت دیگر  
بانک ملت و شرکت مادرتخصصی بازرگانی دولتی ایران با هدف طراحی، تولید، توسعه و پیاده سازی سامانه پرداخت الکترونیک کرایه حمل رانندگان برای بارنامه های محموله های به مقصد رسیده این شرکت، تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۲۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
جرجانی گفت: سامانه پرداخت تسهیلات بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی سال 98 به منظور بهره مندی بنگاه های صادراتی راه اندازی شد.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
روز یکشنبه شانزدهم شهریورماه جاری، مراسم امضای تفاهم نامه فی مابینِ بانک ملت با شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران و کنسرسیوم مشترک شرکت مهندسی نرم افزار شقایق و شرکت نوآوران آفاق نگار بصیر به عنوان مجری در خصوص اجرای سامانه پرداخت الکترونیک بهای حمل کالا با حضور یزدان سیف (معاون وزارت صمت و ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۵:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملت اعلام کرد: ارایه خدمات نوین به مشتریان یکی از رسالت های مهم و ارزشمند بانک ملت است. به گزارش پیام فوری، محمد بیگدلی در آیین امضای تفاهم نامه بین بانک ملت و شرکت بازرگانی دولتی ایران در خصوص اجرای سامانه پرداخت الکترونیک بهای حمل کالا اظهار داشت ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۸:۲۷    
مدیرعامل بیمه آسیا بیان کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور، صدور بیمه نامه و پرداخت خسارت در این شرکت از طریق سامانه پرداخت خسارت سیار بیمه آسیا، آنلاین صورت می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: سامانه پرداخت تسهیلات بسته صادرات غیرنفتی 98 به منظور بهره مندی بنگاه های صادراتی راه اندازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۴۱    
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: سامانه پرداخت تسهیلات بسته صادرات غیرنفتی 98 به منظور بهره مندی بنگاه های صادراتی راه اندازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۲:۴۳    
صادرکنندگان فعال غیرنفتی برای دریافت تسهیلات به سامانه بهین یاب مراجعه کنند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۹:۲۶    
خبرها حاکیست سامانه پرداخت دانشجویان شهریه پرداز با نمایی جدید به روزرسانی شده وامتیازاتی برای پرداخت و ضریب اعتبار ایشان اضافه شده است. چندی پیش مسئولین پردیس اعلام کرده بودند که میخواهند در سامانه پرداخت تغییراتی اعمال کنند که به کسانی که زودتر و در بازه مقرر به پرداخت شهریه اقدام کنند اعتبار و ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۷:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: همه صادرکنندگان و بنگاه های صادراتی غیر نفتی در سال 98 می توانند از بسته حمایتی بهره مند شوند.
اقتصاد آنلاین / بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۱۹   + ۳۱ سایت دیگر  
با حضورمدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونان مدیرعامل و مدیران بیمه آسیا، سامانه پرداخت خسارت سیار این شرکت راه اندازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۰۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه - وزیر راه و شهرسازی در پایان سفر دو روزه به آذربایجان غربی گفت: سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض طبق پیمایش در آزاد راه ارومیه_ تبریز به زودی راه اندازی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
محققان یکی از شرکت های دانش بنیان علاوه بر تامین سامانه مالتی پلکس باندپهن و رمزگشای صدای دیجیتال برای سازمان صدا و سیما موفق به عرضه سامانه پرداخت تلفنی نیز شده اند و کشور را از واردات این محصولات بی نیاز کرده اند.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
چند ماهی می شود که سامانه پرداخت غیرحضوری تسهیلات فرا بانک ملت راه اندازی شده و مشتریان می توانند با استفاده از این سامانه، تسهیلات موردنیاز خود را بدون نیاز به مراجعه مکرر به شعب دریافت کنند ...
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۵۶    
شاپرک اعلام کرده است که فقط در 18 درصد روزهای کاری در طول یک سال گذشته عملیات تسویه پرداخت یارها با مشکل مواجه بوده است و از این میزان علت تاخیر فقط در 9 مورد سامانه پرداخت یاری شاپرک بوده است. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
یزدان پناه با اشاره به طرح مطالعاتی شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه شهر هوشمند قم ، ادامه داد: احداث پارکینگ های هوشمند و راه اندازی سامانه پرداخت الکترونیکی کلیه عوارض شهرداری از جمله فرصت های سرمایه گذاری شناخته شده در قم در قالب این طرح است که هم اکنون این طرح مطالعاتی ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
نقدینه - محمد رضوانی فر مدیرعامل شستا با اشاره به مشارکت گسترده اشخاص حقیقی در بازار سرمایه و افزایش قابل توجه تعداد سهام داران، طی نامه ای به هلدینگ های تابعه ابلاغ کرد که پرداخت سود تقسیمی مجامع شرکت های تابعه از طریق سامانه سجام انجام شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم آباد گفت: شهرداری خرم آباد طرح هوشمندسازی تاکسی ها را آغاز کرده که در مرحله اول این طرح 400 تاکسی به سامانه پرداخت الکترونیک متصل شدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
لرستان- ارمغان،رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری خرم آباد گفت: حمل ونقل عمومی شهر خرم آباد به کیو آر کد و پرداخت کرایه به صورت الکترونیکی تجهیز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: اصکیف یا روش پرداخت آنلاین کرایه تاکسی در ناوگان تاکسیرانی اصفهان راه اندازی شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۰    
شهردار اصفهان گفت: سامانه پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی در اصفهان، طراحی و در مرحله اول، امکان پرداخت آنلاین کرایه در هزار تاکسی فراهم شد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تجارت گردان به نقل از بانک مسکن-هیبنا، بر اساس دستورالعمل جدید بانک مرکزی، به منظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا و کاهش مراجعات حضوری به شعب بانک ها، از تاریخ 22 تیرماه سال جاری در سامانه پرداخت بانک مسکن برخی تغییرات اعمال می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم آباد گفت: مرحله نخست هوشمندسازی ناوگان حمل و نقل شهری با تجهیز تاکسی ها به سامانه پرداخت الکترونیک آغاز شده است.
اقتصاد ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۶    
یکی از شرکت ها و مراکز پخش عمده و آنلاین قیر عمده فروشی اینترنتی ای اس جی ترید است. این شرکت توزیع کننده، تمامی انواع قیرهای تولید شده در کارخانه های ایران را به شکل عمده و آنلاین در اختیار خریداران قرار داده و دارای امن ترین سامانه پرداخت اینترنتی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
پیام های رسیده در تاریخ بیست و هفتم تیر در (صدای مردم) سایت باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته قابل مشاهده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی چین احتمالا ارز دیجیتال یوآن را به صورت آزمایشی در سامانه پرداخت بزرگترین اپلیکیشن سفارش غذای این کشور استفاده کند.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون خدمات شهری شهرداری قم،گفت: سامانه پرداخت الکترونیکی بااستفاده از کدکیو آر در600 تاکسی درون شهری قم نصب شده است و این سامانه به زودی فعال می شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
بانک مسکن بر اساس دستورالعمل بانک مرکزی و در راستای سیاست های ابلاغی مبنی بر جلوگیری گسترش بیماری کرونا، سقف خدمات مبتنی بر کارت را افزایش داد. بر اساس دستورالعمل جدید بانک مرکزی، به منظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا و کاهش مراجعات حضوری به شعب بانک ها ...