سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۶:۰۰Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بوته نقد»

تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۱    
انصاف حکم می کند، در کنار اینکه بی پروا عملکردها به بوته نقد کشانیده می شوند ،چشمانی هم برای دیدن تلاش های استاندار وجود داشته باشد
آناج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۰    
این مهمترین وظیفه و تکلیف رسانه ها و دلدادگان مکتب امام است که انقلاب را بدست مردم و توده ها به بوته نقد بکشانند، تا تخریب رسانه ها و پیاده نظام وابسته به بیگانگانِ عنود و کینه توز که جز ایجاد یأس و ناامیدی ماموریتی ندارند بی اثر باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
قطعاً اگر صاحب نظران و دلسوزان عرصه های مختلف بنشینند و مجلس یازدهم را به بوته نقد بگذارند، می توانند فهرست بلندی را از نکرده های مجلس و حتی ضعف های آن ردیف کنند و این هیچ منافاتی با انقلابی بودن مجلس یازدهم ندارد.
عطنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۳۷    
عطنا - نشست نقد و بررسی واژه نامه استنادی علوم سیاسی و روابط بین الملل که توسط آقای دکتر سید محمد علی تقوی (عضو هیات علمی پژوهشکدۀ فرهنگ و ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی) تدوین و گردآوری شده است در تاریخ 1 خرداد 1402 با حضور مؤلف و ناقدان ...
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۰:۰۱    
چرا همیشه باید حنای کارگران پاکبان شهرداری در اولویت دریافت حقوق و مزایا رنگی نداشته باشد؟!
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نشست نقد و بررسی رمان الیزابت فینچ نوشته جولین بارنز با ترجمه محمدرضا ترک تتاری برگزار می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : عدم تقارن اطلاعات همواره یکی از مباحث مهم در حوزه های مختلف اقتصادی و حقوقی بوده است.عدم تقارن اطلاعات به وضعیتی اشاره دارد که یک طرف معامله اطلاعات بهتری در اختیار دارد و این موقعیت موجب عدم کارآیی می شود ...
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۵    
کرونا در قالب یک بحران ظهور کرد و بدلیل سرعت ، سطح فراگیری و عمق اثر، تقریبا کل دنیا را غافلگیر کرد. بحرانی که سبک مدیریتی ما را به چالش طلبید و توان مدیریت بحران را ورای حرف و شعار به بوته نقد عملی گذاشت. کرونا به تدریج به امری عادی تبدیل شد و مردم با آن کنار آمدند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
نشست نقد و بررسی کتاب اراده آزاد و چالش های علمی و فلسفی معاصر برگزار می شود.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۱    
کتاب در بوته نقد، مشتمل بر 170 مقاله منتشر شده در حوزه نقد و معرّفی کتاب است که طیّ 35 سال فعالیّت پژوهشی و مطبوعاتی حسین مسرت بر صفحۀ جراید نقش بسته است ...
حوزه هنری   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۱    
کامران پارسی نژاد (از استادان پروژه باغ رمان ایرانی ) – بر اهالی قلم و صاحبان اندیشه پوشیده نیست که داستان نویسان صاحب نام، با تجربه و توانمند، بی آنکه مخاطب به راحتی متوجه زیر ساخت ها و درونمایه های نهفته در آثارشان بشود قادر هستند ساحت هستی را با تمام ابعاد و زیر و بم هایش به تصویر بکشند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
نشست نقد و بررسی کتاب درس گرفتن از آلمانی ها نوشته سوزان نیمن با ترجمه محمدمصطفی بیات برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ ثریا تازه ترین محصول سازمان هنری رسانه ای اوج است که از زاویه ای متفاوت به حضور سازمان مجاهدین خلق (منافقین) در پادگان اشرف می پردازد. .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مجموعه مقاله زیرزمین کوستوریتسا؛ در بوته نقد سیاسی با گردآوری و ترجمه روبرت صافاریان توسط نشر مرکز منتشر و راهی بازار نشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رهاسازی حقآبه تالاب و دریاچه بختگان که در فاصله 218 کیلومتری جنوب شرق شیراز قرار دارد یکی از پر تکرارترین تیترهای خبری رسانه ها در روزهای اخیر بوده است که همچنان در بوته نقد و تحلیل کارشناسان قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۵    
رییس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه از برگزاری پاتوق فیلم کوتاه خبر داد و گفت: 4 فیلم کوتاه منتخب سینمای ایران در بوته نقد و بررسی قرار میگیرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
عسگری با اعلام نقد کلیات بودجه 1402 مجلس گفت: رد پایی از اصلاح ساختار بودجه در مباحثی همچون انقطاع بودجه از نفت، مشاهده نمی شود، همچنین تفکیک بودجه ارزی و ریالی و اصلاح ساختار بودجه شرکت های دولتی همچنان با ضعف مواجه است.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی مشروح این نشست را در آدرس زیر ببینید: https://aparat.com/v/H7qEb
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست نقد و بررسی بانکداری بدون بهره و فرایند استحاله آن نوشته حسن سحابی برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۶    
رئیس جامعةالمصطفی العالمیه گفت: تحقق آرمان های تمدنی، نیازمند گذر زمان و تکامل نظریه ها در بوته نقد و آزمون هاست.
بانک مردم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: شرکت های دولتی در سال های اخیر و در جریان بررسی لوایح بودجه از بحث برانگیزترین محورهای بودجه ای بوده اند و اغلب بودجه این بخش به دلیل کمبود وقت در صحن مجلس مورد رسیدگی قرار نمی گرفت اما امسال دولت بودجه این بخش را به صورت مجزا به مجلس تحویل داده شده است تا در بوته نقد ...
جام جم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۱    
از آنجا که این رشته تخصصی در جشنواره موسیقی فجر جایگاهی ندارد، آهنگسازانی که در این عرصه فعالیت دارند و اتفاقا از بزرگان موسیقی کشور هم هستند، چشم انتظار جشنواره فیلم فجر بوده تا دستاورد آنها در دل فیلم های سینمایی شنیده شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- اعضای شورای شهر شیراز و شهردار شیراز پس از تصویب طرح شیراز 1404 در جمع رسانه ها پاسخگوی سوالات آنان شدند.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: دبیر شورای نظارت بر اسباب، گفت: در صنعت اسباب بازی صاحبان صنایع وقتی قرار است مجوز بگیرند می گویند وضع خراب است و اگر حمایت صورت نگیرد، زمین می خورند اما به محض اینکه رویکرد از حمایت گری به سمت سرمایه گذاری تغییر کند، می گویند شرایط عالی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- در آئینی رمان ایمان مریم در جمع خانواده و همکاران شهید مریم رحیمی بانوی مدافع سلامت شیراز نقد و بررسی شد.
حوزه هنری   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه نقد و بررسی آثار فرشته آرام بن به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در محل حوزه هنری استان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی حوزه هنری ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خبرهای ما از ایران و جهان را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید... اینستاگرام تلگرام توییتر علم الهدی: اگر مدارس را از دست بدهیم نظام و اسلام از دست می رود 29 آذر 1401 17:27 ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
برخی علت ایجاد یکهویی اش را سوختن مازوت می دانند. ناوگان حمل و نقل عمومی و عدم تلاش برای توسعه و حذف فرسوده های آلودگی زا، مورد دیگری است که خصوصا اگر مسئولین فعلی شورا بخواهند شهردار و سیاست های آلودگی زایی او را در بوته نقد بگذارند، سراغش می روند.
حیات   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۷:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
کتاب همت پنج به گوشم به قلم سمیرا خطیب زاده روز دوشنبه هفته جاری 21 آذر در محل سرای کتاب خانه کتاب و ادبیات ایران مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۳    
ایده راه اندازی حسینیه کودک در نخستین نشست باهم اندیشی صاحبنظران پیرامون رونق کسب و کارها با رویکرد اسلامی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی قربانی؛ کارشناس مسائل سیاسی اگر جنبه های امنیتی و طراحی های توطئه آمیز در آشوب های اخیر را موضوعی جداگانه بدانیم، درباره مبانی و آبشخورهای فکری زن، زندگی، آزادی می توان گفت که این شعار برخاسته از موج سوم تجددی است که مدت هاست (از دهه1980به بعد) دنیای غرب را فراگرفته است ...
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدی رستم نژاد، طرح تغییر متون درسی حوزه را آزمایشی دانست و گفت: از تعدادی اساتید به صورت مستقیم یا با نامه دعوت شد ولی برخی پاسخ ندادند، عده ای گفتند ما را معاف کنید، برخی هم حاضر به کمک شدند ولی گفتند نام ما در هیچ سندی نیاید و برخی هم بین راه رها کردند ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مرحوم علامه طباطبایی در مقدمه کتاب والای تفسیر المیزان، توضیحاتی را درباره روش های تفسیری بیان فرموده و سپس به نقد آنها می پردازند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فیلم سینمایی پسران دریا به عنوان بهترین فیلم چهارمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در سلسله نشست های فیلم و گفت وگو فرهنگسرای رسانه به نمایش درآمده و نقد و بررسی می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۶:۲۱    
نهمین نشست از سلسله جلسات دوشنبه های اندیشه ورزی با موضوع تعاونی های اعتبار، راهکار حکمرانی مردمی تأمین مالی برگزار و ضمن بررسی مشکلات این تعاونی ها بر حل آنها به ویژه از طریق همکاری نظام بانکی تاکید شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
سند نظام ملی نوآوری که در وزارت علوم، تحقیقات و نوآوری در مرحله تدوین پیش نویس قرار دارد محور نقد و بررسی کارشناسان اندیشکده چرخه نوآوری مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت قرار گرفت و رییس این اندیشکده از حمایت جدی این اندیشکده از کارشناسان وزارت علوم برای تدوین سندی جامع خبر داد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۵    
حجت الاسلام والمسلمین شاکرین سکولاریزم را روح حاکم بر اندیشه سروش دانست و گفت: در اندیشه های سروش دین پیامبر خاصیت استفاده در اعصار آینده پس از خود را ندارد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۴    
نشست علمی اندیشه عبدالکریم سروش در بوته نقد و نظر از سوی معاونت تحقیقات کاربردی خبرگزاری رسا برگزار می شود.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
آیا سید میعاد صالحی، به عنوان جوانی انقلابی توانست انتظارات عموم جامعه راه آهنی را در مبارزه با فساد برآورده کند؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: در جشنواره نقد برتر قوه قضاییه به دنبال نقدهای کیفی برای تحقق قوه قضاییه در تراز انقلاب هستیم.
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناسان داوری درباره صحنه خطای مشکوک به پنالتی روی پیمان بابایی، نظرات متفاوتی داشتند.
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناسان داوری درباره صحنه خطای مشکوک به پنالتی روی پیمان بابایی، نظرات متفاوتی داشتند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب کرج با بیان اینکه نباید فرصت خدمتگزاری را به مردم از دست بدهیم ، گفت : عملکرد مسوولان در بوته نقد و قضاوت مردم قرار می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
جلسه نقد و بررسی نمایش کتابخورها به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل رحیمی سروش با حضور رضا آشفته و هومن نجفیان در تالار هنر برگزار می شود.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۶:۰۷    
روز سه شنبه هفته جاری کتاب امدادگر کجایی از مجموعه آثار انتشارات مرز و بوم طی مراسمی با حضور کارشناسان مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۶:۴۳    
حوزه/ مدیر مسئول خبرگزاری حوزه گفت: راه اندازی پویش انتظار از مسئولین حوزه، در هیچ کجای کشور سابقه نداشته که رسانه ای بیاید و عملکرد مدیران خود را به نقد بکشد. این کار تنها در حوزه سابقه داشته است.
صمت   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
علی محمد زمانی- فعال صنعت فولاد
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
نشست نقد و بررسی فرزندان دیوتیما (عقل باوری زیباشناختی آلمانی از لایب نیتس تا لسینگ) برگزار می شود.