یکشنبه ۲۳ خردادساعت ۱۹:۲۳Jun 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنبش عدالتخواه دانشجویی»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
حمید محمدپور، دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در دیدار دانشجویان با آیت الله رئیسی گفت: یکی از اصلی ترین نگرانی های عموم جوانان انقلابی نسبت به سرنوشت دولت احتمالی تحت ریاست حضرتعالی توزیع مناصب به صورت سهمیه ای و تشکیل دولت انقلابی سهامی خاص است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
جنبش عدالتخواه دانشجویی طی نامه ای از رهبر معظم انقلاب درخواست کرد تا تدبیری بیندیشند و در فرآیندی مشابه با انتخابات دوره نهم ریاست جمهوری به تکثر نامزد های ملتزم به قانون اساسی در انتخابات بیفزایند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی و دبیر واحد سیاسی اتحادیه دفتر تحکیم وحدت، پیرامون مسئله مشارکت در انتخابات و فضای سیاسی اجتماعی حال حاضر کشور به گفتگوی تفضیلی با دانشجو پرداختند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: نگاه منحط به جمهوریت در فضای حکمرانی مان به گونه ای است که نقش مردم تنها در روز انتخابات، راهپیمایی و مواسات یادآوری می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: مسائل سیاسی یا موضوعات دیگر که هر سال توسط نماینده دانشجویان مطرح می شود، نتوانسته است به فضای سیاسی کشور و پیشبرد آن کمک کند و باید از گفتن این مسائل بعضاً زرد و تکراری دوری کنیم.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنرانان و نمایندگان تشکل های دانشجویی در دیدار رمضانی رهبر انقلاب با دانشجویان مشخص شد. بر این اساس، در این دیدار محسن خزایی، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان، محمد گودرزی، دبیر دفتر تحکیم وحدت، توحید تقی زاده، دبیر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، ایمان احمدی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۸:۰۶    
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی دانشگاه زابل گفت: سیستان، بهشت طرح های نیمه تمام ایران است؛ چرا که عده ای به اسم محرومیت زدایی در این منطقه اقدام به اجرا و افتتاح طرح هایی ناقص می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای نظارت جنبش عدالتخواه دانشجویی با بیان اینکه رئیس جمهور آینده باید توان عبور دادن کشور از مشکلات موجود را داشته باشد، گفت: کسی که معتقد است رئیس جمهور کاره ای نیست، حضورش در انتخابات نیز خلاف عقلانیت است.
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: هنوز مسئله مسکن حل نشده است و هرروز اجاره نشین ها به دره فقر سقوط می کنند و شکاف میان دارندگان و محرومان از مسکن بیشتر می شود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
جنبش عدالتخواه دانشجویی طی گفتگویی که در فضای کلاب هاوس برگزار شد، به بررسی چالش های حضور مردم در ساختار حکمرانی کشور با حضور میلاد گودرزی، میثم مهدیار، میثم ظهوریان و روح الله رشیدی پرداختند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر سیاسی جنبش عدالتخواه دانشجویی در نشست انتخاباتی که با حضور نمایندگان اتحادیه های دانشجویی برگزار شد درباره حواشی جنبش عدالتخواهی و گفتمان مورد نظر آنها در انتخابات گفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: ما به جای اینکه از تجربه برجام استفاده کنیم و خاطیان محاکمه شوند، می بینیم که دو ماه مانده به انتخابات همان جریان مجدد فضای سیاسی کشور را به مذاکرات گره زده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۱    
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی دانشگاه زابل گفت: دوم اردیبهشت ماه شاهد افتتاح ناقص طرح آبرسانی به دشت سیستان بودیم و از رئیس قوه قضائیه درخواست داریم به این قبیل طرح های کلان که با عنوان رفع محرومیت در سیستان افتتاح و سپس رها می شوند، رسیدگی کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۷    
شماره صد و چهارم نشریه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی خیزش نو به همت مجمع دانشجویان حزب الله دانشگاه علم و صنعت منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۲    
خبرگزاری دانشجو در پی زمزمه های مجدد احیای برجام و برگزاری جلسات کمیسیون مشترک، به صورت تصویری به گفتگو با محمدحسین صبوری، دبیر اسبق جنبش عدالتخواه دانشجویی پرداخت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی دانشگاه زابل گفت: با وجود اینکه تحرکات خوبی طی روز های اخیر توسط نمایندگان سیستان و بلوچستان در خصوص حقابه هیرمند شروع شده؛ اما حل معضل آب استان نیازمند عزم جدی نمایندگان است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بررسی تبعات کاهش مشارکت مردم در انتخابات با حضور دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی، عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی و قائم مقام اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در خبرگزاری دانشجو مورد بررسی قرار گرفت.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۶:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
در چهل و چهارمین نشست جنبش عدالتخواه دانشجویی؛ به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، خوش چشم کارشناس مسائل بین الملل و سیاست خارجه در چهل و چهارمین نشست سراسری جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
در چهل و چهارمین نشست سراسری اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی از کتاب در میان سرخپوست ها (تاریخ شفاهی سفر چند تن از اعضای جنبش عدالت خواه به بولیوی) رونمایی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۷    
به همت جنبش عدالتخواه دانشجویی دانشگاه تهران، پنجمین شماره نشریه دانشجویی قیام منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: چهل و چهارمین نشست سراسری اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی با عنوان بازگشت به مردم، بازخوانی جمهوریت از 12 تا 15 اسفند برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۱    
به همت جنبش عدالتخواه دانشجویی نشریه ای با عنوان قبیله با نقدی بر قبیله گرایی، سفله پروری و وحدتبازی در کنش سیاسی انتخاباتی اصولگرایان، منتشر شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۱    
علی جعفری، دبیر اسبق جنبش عدالتخواه دانشجویی در توئیتی بیان داشته است که عدم برخورد با عنابستانی و استانداردسازی شریعتی پیام واحدی را به جامعه می دهد. پیام این است که در جمهوری اسلامی مسئولیت مصونیت می آورد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۸:۳۱    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: شفافیت با مطالبه گری دانشجویان بسیجی و جنبش عدالتخواه دانشجویی به صدر مسائل اجتماعی آمد، اما مشکلی که در مجلس با آن مواجه ایم در ارتباط با چند و، چون و نقشه راه اعمال شفافیت است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۴۵    
مسئول واحد خواهران جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: دوره تخصصی حل مسئله در حوزه زنان و خانواده با عنوان بر مدار زندگی ویژه دختران دانشجو برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۹:۱۲    
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی استان سیستان و بلوچستان گفت: در سال 1395 کلنگ کارخانه کاشی و سرامیک و کاغذ سازی در رامشار استان سیستان و بلوچستان بر زمین خورد، اما هنوز به بهره برداری نرسیده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۶    
به همت دانشجویان جنبش عدالتخواه دانشجویی دانشگاه شیراز، شماره بیست و هشت نشریه دانشجویی آرمانشهر منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۷    
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی استان سیستان و بلوچستان گفت: بروز خشونت و جنایت برای یک فرد بی شناسنامه به مراتب راحت تر از کسی است که تمام اطلاعاتش در ثبت احوال وجود دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی استان سیستان و بلوچستان گفت: جهانگیری در سفر خود به استان سیستان و بلوچستان با هدف رسیدگی به طرح آبیاری دشت سیستان، اعداد و ارقامی ارائه داد که نمونه عملی آن را در استان نمی بینیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۰    
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی استان سیستان و بلوچستان گفت: کارگران یکی دیگر از شرکت های پیمانکار طرح آبرسانی به دشت سیستان به دلیل عدم دریافت چندین ماهه حقوق خود تجمع کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۲    
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی استان سیستان و بلوچستان، گفت: تنگه احد ایران باز هم شاهد سفر استانی، یکی دیگر از مسئولین بود که با وجود بسیاری طرح های نیمه تمام به آن ها توجه نشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
جنبش عدالتخواه دانشجویی طی نامه ای از رئیس سازمان بازرسی خواست تا با اقدام به جادر راستای خلع ید مدیر عامل شرکت کشت و صنعت هفت تپه به دست اندازانِ بیت المال اجازه ندهد حیثیت نهاد های نظارتی را لگدمال کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی استان سیستان و بلوچستان گفت: حکم ابلاغی از سمت مجری طرح پروژه آبرسانی به دشت سیستان به شرکت جهادنصر همدان مبنی بر جذب دوباره کارگران صادر شد.
اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی طی پیامی آیت الله علامه محمدتقی مصباح یزدی را تسلیت گفت.
کمپین سراسری مطالبه انتقام از آمران و عاملان ترور شهید سلیمانی با همکاری اتحادیه های انجمن اسلامی دانشجویان مستقل، بسیج دانشجویی، دفتر تحکیم وحدت، جامعه اسلامی و جنبش عدالتخواه دانشجویی راه اندازی شد. اطلاعات تکمیلی را در پوستر کمپین ملاحظه فرمایید.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۲۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش حوزه دانشگاهی خبرگزاری فارس، اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی طی پیامی آیت الله علامه محمدتقی مصباح یزدی را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است: دقایقی پیش روح بلند و ملکوتی فقیه انقلابی فیلسوف، مجاهد، عمار رهبر، حضرت آیت الله علامه محمدتقی مصباح یزدی به ملکوت اعلی پیوست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۲۱:۵۱   + ۳۹ سایت دیگر  
اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی طی پیامی رحلت آیت الله علامه محمدتقی مصباح یزدی را تسلیت گفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۷:۳۶    
به همت دانشجویان جنبش عدالتخواه دانشجویی دانشگاه شیراز، شماره بیست و هفت نشریه دانشجویی آرمانشهر منتشر شد.
خبرگزاری فارس: جنبش عدالت خواه دانشجویی طی نامه ای با اشاره به اظهارات عوام فریبانه برخی درباره ارتباط پرونده FATF با بحث خرید واکسن کرونا از حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور به عنوان مدعی العموم خواست که علیه این قبیل خلاف واقع گویی ها اعلام جرم کرده و برخورد قانونی لازم را با مسببان دروغ پراکنی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۷:۰۶    
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی دانشگاه زابل گفت: در شمال استان دو نماینده سیستان در پشت پرده وحدت نمادین خود غرق در بگومگو هایی هستند که تنها مردم از آن متضرر می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۷:۰۵    
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی دانشگاه زابل گفت: احتمال وجود تمساح در دریاچه ی مصنوعی چیتگر، موجب رعب و وحشت مردم شده، درحالی که کودکان بلوچ بسیاری تاکنون مورد هجوم تمساح ها قرار گرفتند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
عصر روز گذشته همزمان با روز دانشجو، جمعی از فعالین دانشجویی کشور در نشستی با حجت الاسلام والمسلمین رئیسی، رئیس قوه قضائیه، نکاتی را مطرح کردند. محمدپور، دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی روایتی از این جلسه را بازگو می کند ...
اقتصاد ایران: دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی روایتی از جلسه روز گذشته دانشجویان با رئیس قوه قضائیه را منتشر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فارابی گفت: رئیس قوه قضاییه به سئوالات دانشجویان پاسخ داد و روند برگزاری نشست را قابل قبول برشمرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۲۰:۰۷    
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی سیستان و بلوچستان به تشریح اثرگذاری دانشجویان این منطقه در حل مشکلات سیستان و بلوچستان پرداخت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
جنبش عدالتخواه دانشجویی در نامه ای به رئیس دستگاه قضا، خواستار رسیدگی به اتهامات معاون مستعفی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای در پاسخ به انتقاد جنبش عدالتخواه دانشجویی از عدم وصول طرح سوال از رئیس جمهور توسط هیئت رئیسه مجلس نوشت: من هم مانند شما منتقد اداره سلیقه ای مجلس در دوره های قبل و این دوره بوده و هستم.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۹    
عضو جنبش عدالتخواه دانشجویی درخصوص وضعیت بیماران نابارور در کشورهای توسعه یافته گفت: هزینه دوره های درمانی در این کشور ها معمولاً از طریق نظام بیمه سلامت اجتماعی تأمین می شود. غالباً در این کشورها، روش های درمان ناباروری جزو بسته خدمات پایه و تحت پوشش بیمه های عمومی است ...
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی استان سیستان و بلوجستان گفت: 2 سال قبل، شهردار سابق زابل به همراه 6 کارمند شهرداری زابل به جرم فساد مالی دستگیر شدند؛ اما حال پس از گذشت 2 سال کماکان خبری از سرانجام این پرونده نیست.