شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۴:۳۲Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جامعه روحانیت»

فرتاک نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: حضور شایستگان در کابینه دولت پزشکیان موجب زدوده شدن اختلافات، تنش ها، رقابت ها و کینه ها و ایجاد الفت، برادری و اتحاد بین آنان می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۰۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: دکتر پزشکیان افرادی را برای کابینه انتخاب کند که مقبول باشند و کارنامه و عملکرد خوبی داشته باشند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: طرفداران جلیلی با سخنان نادرست دل خود را خالی می کنند، اما مهم موضع گیری خودِ رقیب است؛ آقای پزشکیان رییس جمهور این آقایان هم هست.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۱:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: طرفداران با سخنان نادرست دل خود را خالی می کنند اما مهم موضع گیری خودِ رقیب است. آقای پزشکیان رییس جمهور این آقایان هم هست.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: مقام معظم رهبری مغز نظام سیاسی و روح انقلاب اسلامی است و مردم باید آثار توصیه های رهبری به خصوص در حوزه های اقتصادی را هرچه سریعتر به چشم ببینند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۶:۵۶   + ۴۱ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز و کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور منتخب از حضور جدی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز در رقابت های انتخاباتی و کمک به رقابتی شدن فضای انتخاباتی و تلاش برای افزایش مشارکت مردم قدردانی کرد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۸:۰۱    
انتخابات پنجمین دوره مجلس، در 18 اسفند 1374 برگزار گردید. در این دوره از انتخابات مجلس، علاوه بر جامعه روحانیت مبارز تهران و گروه های پیرو خط امام، حزب سیاسی تازه تأسیس جمعی از کارگزاران سازندگی ایران به رقابت پرداختند. در تاریخ 12 خرداد 1375 نخستین جلسه مجلس پنجم برگزار شد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، حجت الاسلامم مصطفی پورمحمدی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز صبح امروز دوشنبه با حضور در دفتررئیس جمهورر منتخب با وی دیدار و ضمن تبریک انتخاب وی از سوی مردم برای او آرزوی موفقیت کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۶:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز و نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز دوشنبه با حضور در دفتر رئیس جمهور منتخب با وی دیدار و ضمن تبریک انتخاب وی از سوی مردم برای او آرزوی موفقیت کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس فرهنگستان علوم پزشکی با پزشکیان رئیس جمهور منتخب به صورت جداگانه دیدار کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه رقابت انتخابات ریاست جمهوری بین جناح های سیاسی، جدی بود، گفت: این رقابت جدی به صحنه سیاسی شور و نشاط بیشتری بخشید. جریان های سیاسی نیز این بار جدی تر از گذشته ظاهر شدند و هر یک از آنها نمایندگانی در صحنه انتخابات معرفی کردند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۹:۵۵    
رکنا سیاسی : مصطفی پورمحمدی یکی از روحانیون سیاستمدار ایرانی می باشند که سابقه وزارت در ایران را دارند و هم اکنون مشاور رئیس قوه قضاییه و دبیر کل جامعه روحانیت مبارز می باشند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- امام جمعه گناباد گفت: جامعه روحانیت این شهرستان ضمن اعلام حمایت از دولت چهاردهم در به ثمر نشستن خدمات و انجام وظایف محوله با این دولت همراه است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: راه برون رفت از مشکلات کشور ارتباط مستقیم رئیس جمهور با مردم است تا این نظام الهی خدشه دار نشود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۹:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
جامعه روحانیت مبارز در پیامی ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در انتخابات، پیروزی مسعود پزشکیان در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم را به وی تبریک گفت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۸    
ایسنا/اصفهان یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: رئیس جمهور در چینش کابینه خود از همه طیف های سیاسی بهره ببرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۱:۲۸    
ایسنا/اصفهان یک عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به ضرورت شرکت در انتخابات گفت: مشارکت در انتخابات از چند جهت اهمیت دارد که اولین و مهم ترین آن تعیین سرنوشت توسط خود مردم است، کشور در هر صورت به مدیر و رئیس جمهور نیاز دارد و انتخاب مردم در ابعاد مختلف سیاسی و اقتصادی بر زندگی آنها تأثیر خواهد گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۶:۰۱   + ۴۱ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز، نوشت: قرار ما، گام های استوار، با نیت خیر، امید به آینده ی بهتر و با توکل به خداوند رحمن و رحیم و با شادابی در روز جمعه 15 تیرماه به سوی حوزه های اخذ رای.
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۳:۳۲    
رئیس جامعه روحانیت شیراز طی پیامی از مردم فارس جهت شرکت حداکثری در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری دعوت نمود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۴:۲۴    
ایسنا/اصفهان یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: در این دوره باید مشارکت حداکثری باشد چراکه بیگانگان و جریان های ضدانقلاب داخلی پای کار ایستاده اند تا دولتی ضعیف سر کار بیاید پس مشارکت مردم باید حداکثری باشد تا دولتی قوی سر کار بیاید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۶:۵۲    
همایش طلایه داران تبلیغ جامعه روحانیت شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت امروز با حضور آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران در مجتمع آموزشی رفاهی امامت چالوس برگزار شد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۲۱:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی دوشنبه شب در جمع طلایه داران تبلیغ جامعه روحانیت شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت، ضمن گرامیداشت جریان مباهله ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
بیانیه جامعه روحانیت شیراز در بیانیه ای به مناسبت مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری وحدت و اتحاد عامل اقتدار و سرافرازی و تفرقه آفت عزت و پیشرفت دانست.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۰:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
جامعه روحانیت مبارز، کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند، مجمع اسلامی دانش آموختگان ایرانی خارج از کشور در بیانیه هایی از سعید جلیلی برای دور دوم انتخابات ریاست جمهوری حمایت کردند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۰۷:۵۵    
عضو جامعه روحانیت مبارز با تأکید بر اینکه مشارکت مردم در انتخابات، صرفاً یک حق نیست بلکه یک تکلیف و وظیفه عمومی است، گفت: مردم با جدی گرفتن دور دوم انتخابات، هم رئیس جمهور جدید را با رأی بالاتری انتخاب کنند و هم کار نیمه تمام دور اول را با قدرت بیشتری تکمیل کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۶:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جامعه روحانیت مبارز، جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی و حزب مؤتلفه اسلامی در دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، از کاندیداتوری سعید جلیلی حمایت کردند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۰۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
احمد سالک؛ عضو جامعه روحانیت مبارز 1-مردم ایران طی 46سال که از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته، بصیرت خودشان را در برهه های مختلف نشان داده اند. در صدر تصمیمات سرنوشت ساز کشور موضوع انتخابات بوده است. مشارکت مردم در 8تیرماه خوب و قابل تحسین بود ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بجنورد _ جامعه روحانیت از مردم بجنورد برای شرکت در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دعوت کرد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله دستغیب رئیس جامعه روحانیت شیراز در اولین دقایق آغاز رأی گیری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور در مدرسه تفضلی، رأی خود را به صندوق انداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد _ جامعه روحانیت از مردم بجنورد برای شرکت در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دعوت کرد.
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۰۷:۵۶    
در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری جامعه روحانیت شهرستان پاوه و اورامانات مردم را به مشارکت حداکثری در انتخابات دعوت کردند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۰۸:۱۴    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: خداوند در قرآن کریم می گوید که قوه دیگر مومنان به جز مسائل نظامی، اتحاد و اجتماع است، بنابراین وقتی اکثریت در انتخابات شرکت کنند، علاوه بر قوای موشکی و نیروی مسلح، قوه مردم را نیز شکل می گیرد که می توان در جهان از آن استفاده کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۹:۴۲    
حوزه/ تولیت حوزه علمیه ولایت با بیان این که قدسیت لباس روحانیت به خدمتش است، گفت: شهید رئیسی تبلور این معنا شد، برای ما افتخار است که گفته شود این روحانی خادم ملت است، این بزرگترین مدال افتخار برای جامعه روحانیت است.
سراج24   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۵:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: نامزدهای جبهه انقلاب حتما باید اجماع کنند و یک نفر در میدان بماند تا اتفاقات سال های قبل تکرار نشود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
جامعه روحانیت مبارز درباره انتخابات ریاست جمهوری بیانیه ای منتشر کرده که در آن از پورمحمدی، دبیرکل این جامعه صحبتی به میان نیاورده است.
ایران اکونا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
- اخبار استانها - حجت الاسلام والمسلمین احمد سالک در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان ، با اشاره به اهمیت مشارکت مردم در انتخابات پیش رو، اظهار داشت: مسئله ای که در 46 سال ما تجربه کردیم بنیه های اقتدار ملت مردم هستند و این اقتدار را مردم با بصیرت، آگاه، مومن و متدین و انقلابی رقم می زنند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
کیهان در شنبه 29 دی سال 58 گفتگویی با حسن روحانی انجام داده است، گفتگویی در آستانه نخستین دور رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۱    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین طاهری شیرازی گفت:آثار خدمات شهید جمهور را در یک الی دو سال آینده خواهیم دید، اما باید مسیر شهید جمهور را در انتخابات تبیین کنیم.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۳:۴۷    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه جامعه روحانیت حق ورود مصداقی به انتخابات به نفع شخص خاصی را ندارند؛ گفت: وظیفه روحانیت بیان شاخصه های انتخاب اصلح از نگاه امامین انقلاب است.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
هاشمی رفسنجانی روز سی ام خرداد در مورد دیدار با اعضای جامعه روحانیت مبارز و جمعی از مدیران صنایع ویژه نوشته و به برخی از اخبار بین المللی اشاره کرده است.متن کامل خاطرات هاشمی رفسنجانی را می خوانید.
به گزارش کیان آنلاین ، مصطفی پورمحمدی متولد یکم دی ماه 1338 در قم که هم اکنون به عنوان دبیرکل جامعه روحانیت مبارز نیز شناخته می شود، از جمله روحانیونی است که با عهده دار شدن مسئولیت دادستان انقلاب اسلامی در استانهای خوزستان، هرمزگان، کرمانشاه و خراسان طی سالهای 58 تا 65 ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد تقی رهبر، عضو جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با اطلاعات آنلاین با اشاره به مناظرات تلویزیونی نامزدهای انتخاباتی اظهار داشت: این نامزدهای انتخابات با نیت خدمت به نظام و مردم رقابت می کنند. توصیه ام به آن ها این است که به هیچ وجه در مناظره ها به همدیگر طعنه و کنایه نزنند ...
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی و سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به عملکرد شهید آیت الله رئیسی، تأکید کرد: نظر جامعه روحانیت این است که میان نامزدهای جبهۀ انقلاب روی باقی ماندن یک نامزد اجماع و وفاق صورت گیرد.
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۲۳:۰۰    
مصطفی پورمحمدی که در دولت محمود احمدی نژاد وزیر کشور بود، در مناظره امشب با جمله های کنایه آمیزی محمدباقر قالیباف را هدف قرار داد. به گزارش کاماپرس، این عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز گفت: حکم شهرداری آقای قالیباف را من در حالی صادر کردم که خیلی ها مخالف بودند ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : مصطفی پورمحمدی که هم اکنون به عنوان دبیرکل جامعه روحانیت مبارز نیز شناخته می شود سوابق زیادی در بخش های امنیتی و سیاسی در کارنامه خود دارد.