سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۰۸:۵۶May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جامعه روحانیت»

فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۹    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: قطعا و حتما ما با عقل، نظم و تدبیر به همه خواسته هایمان می رسیم.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با تأکید بر اینکه جمهوری به معنای رشد دادن و به کمال رساندن مردم، تعالی بخشیدن به عقلانیت اجتماعی و اتکاء کردن به مردم است، گفت: به مردم اعتماد ببخشیم، امیدوارشان کنیم و به آنها قول بدهیم که رأی شان تأثیر دارد و در سرنوشت شان تعیین کننده است ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ انتخابات شورای مرکزی جامعه روحانیت شهرستان خور و بیابانک با رأی طلاب و فضلا برگزار شد و اعضای آن انتخاب شدند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کل جامعه روحانیت مبارز، گفت: امام خمینی یک عنصر با حرکت تشکیلاتی و سازمانی بود و ما کار تشکیلاتی را خوب بها ندادیم، و باید این نگاه را از ایشان بیاموزیم و با وحدت ملی و امید بخشی بتوانیم جلوی نقشه های دشمن را بگیریم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز گفت: باید افسوس بخوریم که نتوانستیم حرکت امام خمینی را جهانی کنیم. در این زمینه کم کاری داریم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۵۳    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: دولت و مجلس نمی توانند از همکاری و هم افزایی با یکدیگر برای رسیدگی به وضع مردم فاصله بگیرند و ضرورت دارد که در کنار هم باشند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر جامعه روحانیت شیراز با اشاره به نقش محوری معلمان در جامعه گفت: اگر مشکل معیشت معلمان رفع نشود تمرکز کافی را برای تربیت دانش آموزان نخواهند داشت لذا توجه به نیازهای مادی و معنوی معلمان امری اجتناب ناپذیر است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۹    
دکتر سهراب مقدمی شهیدانی ادامه نامه تاریخی آیت الله مصباح به امام خمینی(ره) ... به نظر قاصر بنده بزرگ ترین فایده عمومی این نهضت بیدار شدن مسلمان ها از خواب خمودی و غفلت و متوجه شدن ایشان به وضع دنیا و موقعیت مسلمین در برابر کفار بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
دبیر جامعه روحانیت شیراز گفت: یکی از اصلی ترین وظایف روحانیت تبیین و دنبال کردن منویات مقام معظم رهبری در مسائل مهم و حساس کشور است.
عابدی عضو گروه بازبینی جشنواره تئاتر رضوی معتقد است که تئاتر دینی کشور به هم اندیشی جامعه تئاتر کشور با جامعه روحانیت نیاز دارد تا شاهد اتفاق های سازنده و موثری باشد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۳۳    
حجت الاسلام محمدی با اشاره به هتک حرمت عده انگشت شماری به جامعه روحانیت با عمامه پرانی و چاقو زدن و شهادت آنان مانند آیت الله سلیمانی، گفت: روحانیت صحنه را برای جولان دشمن ترک نخواهند کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله محمدی لائینی بر ضرورت رفاقت جامعه روحانیت با سربازان تأکید کرد.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۲    
احمد سالک، عضو جامعه روحانیت مبارز و نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در ابتدای گفت وگوی خود با فرهیختگان ، به تشریح شرایط انتخابات اسفندماه مجلس دوازدهم و نسبت جریانات سیاسی با آن پرداخت و گفت: مهم ترین مساله در انتخابات آینده این است که بسترهای موج سواری بیگانگان از بین برود ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۰    
عضو جامعه روحانیت مبارز و نماینده ادوار اصفهان در مجلس گفت: تقویت بنیه های مقاومت فلسطین، حزب الله لبنان و دیگر گروه ها همچنین محکوم کردن جنایاتی که در منطقه توسط آمریکا، اسرائیل و مزدوران آنان در منطقه شاهد هستیم، از دیگر پیام های سفر آیت الله رئیسی به سوریه است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۴    
حوزه/ رئیس جامعه روحانیت شیراز به برگزاری جلسات و نشست ها اشاره کرد و گفت: برگزاری جلسات باید دارای نتایج مطلوب باشد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ در جلسه جامعه روحانیت شیراز با بررسی مسائل روز جامعه اعم از بدحجابی، مشکلات معیشتی و اقتصادی از کابوس مشکل مسکن و گرانی های بی رویه اجناس انتقاد شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر جامعه روحانیت شیراز گفت: در کشورهای خلیج فارس برای خدام مساجد از سوی اوقاف حقوق تعیین می شود، در اینجا حتی بیمه خادم با مشکل رو برو است، چندتن از خدام مساجد بیمه هستند؟.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۴    
امام جمعه سنندج با اشاره به اینکه علما چراغ بشریت در جهان خاکی هستند، گفت: سال هاست در جهت جذب روحانیون اهل سنت در دستگاه قضا اقدامی صورت نگرفته است در حالیکه استفاده از جامعه روحانیت اهل سنت با توجه به آشنایی با موازین شرعی در دستگاه قضا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز به عملکردضعیف دولتِ روحانی اشاره کرد و گفت: آن ها با عملکردی که از خود به جا گذاشته اند باید نسبت به رکود اقتصاد و بدهکاری های بوجود آمده پاسخگو باشند.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا روز پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه 1402 در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین فاضل رئیس مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران کشور ضمن گرامیداشت مقام معلم و یاد و خاطره معلم شهید و فیلسوف قرن استاد شهید مرتضی مطهری گفت ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۹    
امام خامنه ای: مبارزات سیاسی مرحوم مطهری در دو فصل انجام گرفت: یک فصل مربوط می شود به سال های 42، آن وقتی که هیئت مؤتلفه تهران ریشه دارترین و داغ ترین مبارزه را علیه دستگاه داشتند. بنابراین مرحوم مطهری هم جزء کسانی بود که با مؤتلفه ارتباط داشت و مبارزه پنهانی ایشان یک فصلش مربوط به آن زمان است ...
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
وقتی اغلب مسئولین از روحانیت تشکیل شده است، بنابراین برخی از مردم مشکلات را از چشم روحانیون میبینند و آنان را به عنوان مقصران وضع موجود میشناسند؛ بنابراین به خود اجازه اهانت یا برخوردهای خشن با آنان را میدهند.
رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۵:۵۰    
حجت الاسلام والمسلمین محمدی لائینی با اشاره به چهل سال رفاقت خود با آیت الله سلیمانی، پیگیری وحدت و الفت در جامعه روحانیت و بین شیعه و اهل سنت را از مهمترین ویژگی هایی این شخصیت برشمرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس جهاد دانشگاهی مازندران در پیامی شهادت آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده مجلس خبرگان رهبری را به محضر مردم ولایتمدار مازندران، کاشان، سیستان و بلوچستان، جامعه روحانیت و بیت مکرم ایشان تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۰:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران فرماندهی و نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا به مناسبت شهادت آیت الله سلیمانی در پیام مشترک این شهادت را محضر مردم ولایتمدار مازندران، بیت مکرم ایشان و جامعه روحانیت تسلیت عرض کردند.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: کار امام جمعه پلمب نیست بلکه تنها می تواند تذکر دهد. اقدام قانونی باید توسط قوه قضائیه، قوه مجریه و امثالهم انجام شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بخشی از آن عظمت و گستردگی را قطعا باید در نسبتش با تب انقلاب و اقتدایی که مردم به جامعه روحانیت کرده بودند، تعریف کرد. آن شور و اشتیاق و انبوه مردمی که هر جمعه سجاده به دست به سوی نماز جماعت می شتافتند تا سال ها بعد در دهه جنگ و سازندگی نیز ادامه یافت.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: برای تامین مشارکت مطلوب مردم در انتخابات باید بسترهایی که سبب کاهش اعتماد جامعه شده است، به سمت برچیده شدن حرکت کند تا از سوی دشمنان به عنوان زمینه هایی جهت موج سواری مورد سوءاستفاده قرار نگیرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو جامعه روحانیت مبارز اظهار کرد: امروز شاهد هستیم وزیر صمت و وزیر اقتصاد در موضوع خودرو چه بلایی سر مردم می آورند. یکسری آدم های گردن کلفت چند شورا درست کردند و همین طور برای مردم مصیبت درست می کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: سپاه باید الگوی سبک زندگی اسلامی و ایرانی در جامعه باشد و دور از هرگونه تشریفات و دنیاپرستی عمل کند؛ این رمز پیروزی و موفقیت سپاه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
کامیاران - امام جمعه کامیاران گفت: جامعه روحانیت استان کردستان همچنان مستحکم در برابر تهدیدات ایستاده اند و در حوزه جهاد تبیین نیازمند حمایت ویژه مسئولان هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه سنندج گفت: جامعه روحانیت کردستان دوستدار نظان و قدردان خدمات آن هستند لذا ضرورت دارد مشکلات معیشتی و اقتصادی علمای دینی در این استان رفع شود.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۶    
سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَی بِعَبْدِهِ لَیْلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَی الْمَسْجِدِ الأَقْصَی الَّذِی بَارَکْنَا حَوْلَهُ (اسراء - آیه یک)
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: ما ارتباط اسرائیل با کشور های منطقه را یک نوع دست و پا زدن در بن بست می بینیم و راهی به جایی نخواهد برد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۱    
حوزه/ مدیریت حوزه علمیه و جامعه روحانیت استان ایلام در بیانیه ای، از همه اقشار مردم برای حضور در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۹:۵۳    
حوزه / جامعه روحانیت مبارز استان کهگیلویه و بویراحمد از عموم مردم استان کهگیلویه و بویراحمد، ایلات، طوایف، شخصیت ها و گروه های مختلف سیاسی و اجتماعی برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
جامعه روحانیت و ائمه جماعات، مدیریت حوزه علمیه، تشکل های دانشجویان انقلابی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و شورای هماهنگی تشکل های فرهنگیان انقلابی استان اصفهان با صدور بیانیه هایی به مناسبت روز قدس از مردم برای حضور در این راهپیمایی عظیم دعوت کردند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه علمیه و جامعه روحانیت مبارز استان لرستان در پیامی از مردم استان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۶    
مدیریت حوزه علمیه و جامعه روحانیت مبارز لرستان به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه مشترکی منتشر کردند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۲    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حدائق عضو جامعه روحانیت شیراز، ماه رمضان را ماه رسیدن به تقوا دانست و گفت: مهمترین نعمت برای هر فردی در این ماه رسیدن به مقام تقوا است، خداوند نیز در قرآن کریم می فرماید ما شما را به این ضیافت دعوت کردیم تا به تقوا برسید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۰۷:۴۶    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: مولا علی(ع) الگو و اسوه بود و فرهنگ اسلام را در گفتار و عمل متجلی کرد و اسلام واقعی را به نمایش گذاشت. حضرت با همه مظلومیت اسطوره صبر بودند و به فرموده امام خمینی (ره) اسلام ناب محمدی را در منش و روش حضرت امیر باید ملاحظه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۰۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: اعلام حضور جدی ملت در انتخابات است که به تغییر معادلات منجر می شود و مشتی هم به دهان دشمن خواهد زد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۰۱:۳۶    
عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه نامگذاری روز جهانی قدس از سوی حضرت امام خمینی(ره) بستر مقابله با ریشه های باطل در سطح جهانی است، گفت: از جمله این ریشه های باطل، صهیونیسم بین المللی است که بیش از 75 سال است به مثابه یک غده سرطانی به جان اسلام، امت اسلامی و شیعیان افتاده است و آنقدر جنایت ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/به همت جامعه روحانیت بلتستان پاکستان، در آستانه روز جهانی قدس کنفرانس باشکوهی با عنوان قدس در آستانه آزادی با حضور شخصیت های علمی فرهنگی از کشورهای مختلف در سالن اجتماعات حسینیه بلتستانیه قم برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۴:۵۶    
در آستانه فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس نشست قدس در آستانه آزادی از سوی جامعه روحانیت بلتستان پاکستان با سخنرانی شیخ عبدالله دقاق نماینده آیت الله شیخ عیسی قاسم در ایران برگزار شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
احمد سالک، عضو جامعه روحانیت مبارز معتقد است که رقابت انتخابات این دوره، هم دو جناحی، و هم درون جناحی است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: اخیرا رهبر معظم انقلاب در دیدار رمضانی کارگزاران و مسئولان نظام با اشاره به انتخابات مجلس و خبرگان در پایان سال جاری، گفتند: مسئولان مرتبط، راهبرد مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت انتخابات را از هم اکنون مشخص کنند تا انتخاباتی خوب، سالم و با مشارکت بالا داشته باشیم. ...