یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۷:۴۹Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جامعه روحانیت»

ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
در پی درگذشت آیت الله حسن زاده آملی، جامعه روحانیت با صدور پیامی ارتحال این عالم برجسته را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۲    
حوزه/ مدیریت حوزه علمیه و جامعه روحانیت استان ایلام، درگذشت حجت الاسلام روح الله ولدبیگی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور و امام جمعه سابق شهر مهران را تسلیت گفتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: واقعاً اگر استانداری از دولت گذشته، فرد خدمتگزاری است و کارنامه خوبی دارد، لزومی ندارد که او را تغییر بدهند، بلکه می توان از خدمات چنین افرادی در دولت فعلی همچنان استفاده کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۵    
حوزه/ اعضای جامعه روحانیت و ائمه جماعات اصفهان ضمن تاکید بر استفاده از ظرفیت ائمه جماعات در ابعاد مختلف و گسترده اجتماعی، گفت: نیروهای جدید، با بصیرت،جوان و مسئولیت پذیر باید جذب ائمه جماعات شوند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۸    
حوزه/ عضو جامعه روحانیت شیراز دفاع مقدس را یادآور غربت ملت ایران و شجاعت برخاسته از ایمان جوانان دانست و گفت: دفاع مقدس به ما ثابت کرد آنچه کشور را نجات می دهد، روحیه جهادی و تفکر انقلابی با محوریت امامت و ولایت است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه از جامعه روحانیت و طلاب انتظار می رود در این جایگاهی که برای تبلیغ دین قرار دارند عامل هم باشند، گفت: تربیت و آموزش طلاب در حوزه بر اساس تذهیب نفس و آموزش علمی و عملی بسیار مهم است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رضا شاکری گفت: درگذشت حجت الاسلام ابن علی واعظ، ضایعه ای برای جامعه روحانیت و حوزه های علمیه و شیعیان هندوستان به ویژه ارادتمندان و شاگردان آن مرحوم است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین اکرمی تاکید کرد: دنیای امروز پیچیدگی های زیادی دارد، امروزه با دنیای عجیب و غریبی روبرو هستیم و برای ایمن ماندن از شرهای زمان حاضر، باید زمان شناس باشیم و درست انتخاب کنیم ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۲    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: اگر واقعا تشخیص داده شود که این فرد در گذشته نجومی بگیر بوده، باید به رئیس جمهور اطلاع داده شود؛ شاید واقعا رئیس جمهور به این موضوع واقف نباشد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۰    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: افرادی که خودشان خالق همه این مشکلات و مولد این چالش ها هستند، دیگر جای طلبکاری ندارند که بخواهند مسائل را پیگیری کرده و درباره آن سؤال کنند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا- جامعه روحانیت مبارز در پیامی درگذشت قاضی زرگر، رئیس دادگاه انقلاب تهران را تسلیت گفت. به گزارش شفقنا، متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم انا اله و انا الیه راجعون ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: زمینه مطالبات از دولت برای اصلاح طلبان وجود ندارد، اما مطالبات به حق مردم باید پاسخ داده شود و کسانی که خودشان مخرب بوده اند جا ندارد مطالبه هم کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۲    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در رابطه با اقداماتی که دولت سیزدهم برای بازگرداندن اعتماد مردم به حاکمیت باید انجام دهد، گفت: ترمیم امید و اعتماد عمومی مستلزم تلاش و همت عالی دولت سیزدهم است که با تدبیر ویژه مدیران ارشد می توان اقداماتی ملموس و مشهود انجام داد که این باور پذیری نسبت به ترمیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: امیدواریم مدیریت مردمی مساجد قدرتمندتر از گذشته دنبال شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۵۲    
حوزه/ عضو جامعه روحانیت شیراز با تصریح به اینکه در فرهنگ دینی مسئله نامگذاری یک موضوع فرهنگی و تربیتی است، اضافه کرد: پیامبر(ص) در مواضع مختلفی نام های نامناسب را به نام های بسیار زیبا تغییر می دادند، از این رو نام شهر یثرب با ورود پیامبر(ص) به مدینه النبی مشهور شد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۰:۱۰    
خاطرات آیت الله هاشمی: شب میهمان آیت الله خامنه ای بودم. حال شان خوب است و طبیعی شده. درباره هزینه انتخابات خبرگان برای جامعه روحانیت مبارز صحبت شد؛ ایشان حاضر نیست کمک کند. درباره نحوه ابلاغ مصوبات سیاست کلی مجمع [تشخیص مصلحت نظام] بحث شد و ناتمام ماند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای وحدت گفت: انقلابی گری به معنی بی عقلی و بی خردی در تصمیمات و اقدامات و رویکردها نیست. انقلابی گری بدون عقلانیت دیگر انقلابی گری نیست. روش و سنت امامین انقلاب نیز همواره انقلابی بوده، انقلابی مانده و همزمان عقلانیت و خردورزی را به همراه داشته است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۰:۲۲    
حجت الاسلام احمد حیدری در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز با عنوان آقای مصباحی مقدم؛ انصافتان کو؟ نوشت: آقای مصباحی مقدم رئیس دهه 60 مرکز تحقیقات اسلامی حوزه نمایندگی رهبری در سپاه (بنده هم زیرمجموعه وی بوده ام و نسبت به بنده در پژوهش و نویسندگی حقّ استادی دارد) و بعد از آن نمایندگی مجلس و الآن ...
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۷:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
همشهری: زمانی که محمود احمدی نژاد، در سال 84 کاندیدای ریاست جمهوری شد، ستاد انتخاباتی او برای معرفی این کاندیدای گمنام که تا قبل از شهرداری اش در تهران، کمتر کسی اسمش را شنیده بود، از یک نام بزرگ و ملی استفاده کرد: شهید رجایی.. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۸:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز معتقد است اعضای جامعه کنونی ایران خبیر و بصیر هستند، واقعیت ها را می فهمند و بر آنها تکیه می کنند نه به حرف های بی ربطی که بعضی از اشخاص می زنند و رئیسی را به این و آن تشبیه می کنند، چراکه اینها واقعیت ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۶:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: من معتقدم که مشکلات خوزستان در حدی است که مسئولین باید رسیدگی کنند چون وضع مردم واقعا به استیصال رسیده است و اگر مسئولین موثر در این صحنه ها حضور پیدا نکنند این موضوع مردم را از انقلاب زده می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
شیراز - دبیر جامعه روحانیت شیراز گفت: انقلاب تکرار خواهد شد و به آرمان های اولیه خود باز خواهد گشت و باید کشور برای سربازی امام زمان(عج) و دوران ظهور آن حضرت آماده شود.
یافته   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
در پیام جامعه روحانیت مبارز استان خطاب به رئیس جمهور تأکید شد: چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار جامعه روحانیت مبارز لرستان در پیامی خطاب به رئیس جمهور خواستار توجه و اهتمام نسبت به استان شدند. ...
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۲۰:۵۲    
جامعه روحانیت کاشان در پیامی انتخاب دکتر سید جواد ساداتی نژاد را بعنوان وزیر جهاد کشاورزی تبریک گفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ تولیت آستان مقدس حضرت سید علاالدین حسین(ع) انتخاب حجت الاسلام والمسلمین کلانتری به عنوان تولیت جدید حرم مطهر شاهچراغ(ع) را تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۸:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: رحلت جان گداز علامه فرهیخته، استاد اندیشمند، اسوه زهد و عدالت خواهی جناب آقای محمدرضا حکیمی ضایعه ای اسفناک برای جامعه روحانیت شیعه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: رحلت جانگداز علامه فرهیخته، استاد اندیشمند، اسوه زهد و عدالتخواهی جناب آقای "محمدرضا حکیمی" ضایعه ای اسفناک برای جامعه روحانیت شیعه است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به اهمیت ویژه وزارت اطلاعات، گفت: موضوع این وزارتخانه امنیتی است که باید در داخل کشور، مرزها و حتی خارج از کشور برای تامین منافع ملی مان برقرار کند و این بزرگترین رسالتی است که باید انجام دهد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام رستگارپناه گفت: نقش اصلی برای تبیین انقلاب اسلامی بر عهده رسانه و جامعه روحانیت است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: طوری شده که الان هیچ کس جرأت نمی کند بگوید همه مطالبات مردم را پاسخ می دهم ، چون واقعیت آن است که مشکلات و چالش های زیادی در کشور وجود دارد که منابع مالی نمی تواند همه مطالبات را پوشش دهد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۲۱:۳۵   + ۱۳۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی درگذشت عالم فرزانه حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج آقا کمال فقیه ایمانی را تسلیت گفتند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری در پیام رهبر انقلاب اسلامی آمده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۲۱:۰۳    
نمایندگان مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری، انجمن اسلامی پزشکان استان اصفهان و جامعه روحانیت و ائمه جماعات اصفهان در پیام هایی جداگانه ارتحال مجاهد نستوه و فقیه والامقام، آیت الله سید کمال فقیه ایمانی را تسلیت گفتند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۳    
رئیس جامعه روحانیت در پیامی درگذشت والده حجت الاسلام موسی پور، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز را تسلیت گفت.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران(پانا) - عضو جامعه روحانیت مبارز تأکید کرد سیاق آقای رئیسی در انتخاب افراد مدیریت بالاست تا طبق آن دولتی کارآمد و جهادی را تشکیل دهد. حجت الاسلام احمد سالک کاشانی درباره اینکه کابینه پیشنهادی سیدابراهیم رئیسی تا چند اندازه در راستای شعار دولت مردمی و ایران قوی قرار دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به ترکیب وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم به مجلس گفت: هر کسی را بهر کاری ساختند و برخی از این آقایان هم باید ببینند که آیا واقعاً برای جایگاهی که معرفی شده اند تجربه و شناخت و درک کافی را دارند یا خیر.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز، گفت: از ترکیب کابینه اینطور برداشت می کنم که آقای رئیسی یک کابینه نسبتا هماهنگی را می خواهد تشکیل دهد لذا از این جهت انتظار است که مجلس محترم هم حمایت کنند و با رأی خوبی که به وزرای پیشنهادی می دهند، ان شاء الله هرچه زودتر فرصت خدمت را برای کابینه آقای رئیسی فراهم کنند.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۲۰:۰۶    
مرحوم آیت الله نعمت الله ادیب لاری مجاهدی راستین در راه اسلام و از مؤسسان جامعه روحانیت شیراز قبل از پیروزی انقلاب بود، وی همچنین از یاران امام خمینی(ره) و هم حجره مقام...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت شیراز گفت: محرم نمادی برای اسلام بوده و این نماد، خود احیا کننده ارزش های اسلامی و عاملی برای گرویدن افراد به اسلام شده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۱:۴۵    
حوزه/ دبیر جامعه روحانیت شیراز گفت: امام حسین(ع) انجام تکلیف را به ما آموخت، این بر آمده از آیات قرآن کریم است، نباید دنبال بهانه برای عدم انجام تکلیف بود، باید نیت را برای خداوند خالص کرد و قطعا خداوند عنایتش را شامل حال ما می کند و اثر آن را خواهیم دید.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت و از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام که سابقه نمایندگی مجلس را در کارنامه فعالیتش دارد بر این باور است رئیسی، کسانی را که نسبت به آنها شناخت و اعتماد داشته معرفی کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۰۷:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: در طول تاریخ این گونه نبوده که مجلس به همه وزرا رای بدهد چون همه وزرا گاهی مجلس را قانع نمی کنند لذا بخشی ممکن است رای بیاورند و بخشی هم رای نیاورند.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدوی خراسانی با بیان خاطره ای به شرح چگونگی سازماندهی راهپیمایی ها در سال 1357 در حمایت از نهضت اسلامی پرداخت. حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر مهدوی خراسانی از روحانیون انقلابی و وعاظ پیشگام در مبارزه با رژیم پهلوی با اشاره به مبارزات مردم ایران با رژیم پهلوی در محرم سال 57 اظهار ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه روحانیت شیراز گفت: نامگذاری اهل بیت(ع) بر روی فرزندان علاوه بر فعالیت فرهنگی، آثار تربیتی نیز دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۲۱:۲۵    
دبیر جامعه روحانیت مبارز فارس در پی درگذشت آیت الله موسوی نژاد پیام تسلیتی صادر کرد
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۰۰:۰۰    
خاطرات آیت الله هاشمی: شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، در دفتر مجمع [تشخیص مصلحت نظام] جلسه داشت. دربارة امتحان اجتهاد نامزدها برای خبرگان، پیشنهاد می شد امتحان،کتبی و یکنواخت باشد. ائتلاف با روحانیون، در اثر مخالفت آنها منتفی شده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۰۶:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: من بعید می دانم تنشی در جلسه رای اعتماد شکل بگیرد و ان شاالله جلسه خوبی خواهد بود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۰۹:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمد سالک عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با تازه ترین ها به نقل از مهر ، در رابطه با نحوه گزینش و چینش کابینه دولت سیزدهم که به موجب آن علی رغم تحقق شعار دولت مردمی، مشکلات و کاستی های دولت یازدهم و دوازدهم ظاهر نشود ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۹:۴۷    
نشست جامعه روحانیت ورامین در آستانه ماه محرم در حوزه علمیه امام صادق(ع) برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله اعرافی در پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین حسین عباسی از اساتید حوزه علمیه ایلام را تسلیت گفت.