شنبه ۱۹ آذرساعت ۰۳:۰۵Dec 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مددجوی»

میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
در بازدید شبانه مسئولان قضایی استان گلستان از زندان گنبدکاووس با اعطای مرخصی به 470 مددجوی این زندان موافقت شد . خبرگزاری میزان -حیدر آسیابی گفت: در این بازدید سه ساعته، علاوه بر بخش های مختلف زندان از بند زنان این زندان هم سرکشی و درخواست ها و مشکلات مددجویان بررسی و دستورهای لازم صادر شد . ...
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
داشتن مهارت در فرد زندانی ضمن ایجاد شرایط اولیه برای اشتغال، می تواند باعث تقویت شخصیت و توجه به استعدادها و توانایی های درونی و فردی وی شده و زمینه ایجاد جایگاه و منزلت اجتماعی و بازسازی شخصیت افراد زندانی را فراهم کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه از خودکفایی به عنوان یکی از اولویت های کمیته امداد یاد کرد و گفت : کمک به نیازمندان در اولویت است.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت هفته معلولان 77 واحد مسکونی به مددجویان تحت پوشش اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه واگذار شد.
گفتارنو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۳    
مهدیه السادات هاشمی: مدیرکل بهزیستی استان کرمان با بیان اینکه حدود 7 هزار و 600 نفر از مددجویان بهزیستی و معلولان استان کرمان مسکن ندارند، گفت: اعتبارات داده شده بر اساس میزان معلولیت بین جامعه هدف ما توزیع می شود. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۴۱    
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان تنکابن؛ به مناسبت هفته افراد دارای معلولیت شاهمنصوری رئیس بهزیستی تنکابن به همراه آزاد بر بخشدار بخش خرم آباد و جمعی از مسوولین شهر از منزل توانخواه تحت پوشش بازدید کردند.
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
با همت ستاد مردمی دیه وکمک به آزادی زندانیان نیازمند آذربایجان غربی،در یک ماه گذشته با تخصیص اعتبار بلاعوض ستاد مردمی دیه 26 مددجوی نیازمند جرایم غیرعمد آزاد شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس زندان بوکان گفت: زندانیان مددجو و نیازمند شغل در این شهرستان با یادگیری 30 حرفه ضمن اشتغال هزینه خانواده های خود را نیز تامین می کنند.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
موسسه خیریه نیک گامان در آستانه ی شب یلدا به 2000 خانواده مددجوی بهزیستی هدیه ی "60 میلیارد ریالی" اعطا می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
در 8 ماهه امسال زمینه اشتغال بیش از 16 هزار مددجوی کمیته امداداستان اصفهان، از طریق مشاوره و هدایت شغلی، همکاری کارآفرینان در طرح های راهبری و با معرفی به مراکز کاریابی فراهم شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۱۷    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج هفتکل گفت: در راستای کمک به خانوار های مددجو، چهار تن مرغ منجمد در این شهرستان توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۸    
520 نفر از مددجویان و معلولان بهزیستی در قالب برنامه توانمندسازی از معافیت های آب، برق و گاز بهره مند شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۳    
سرپرست بهزیستی شهر تهران به همراه معاون توانبخشی این اداره و به مناسبت تکریم هفته افراد دارای معلولیت از منزل مددجوی دارای معلولیت بازدید به عمل آورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۰:۵۳    
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: هم اینک 450 زوج پشت نوبت دریافت جهیزیه هستند که امیدواریم با حمایت خیران و دولت بتوانیم در کوتاهترین زمان ممکن این آمار را به حداقل برسانیم.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه گفت: شانزدهم آذرماه جاری جشن خودکفایی برای یک هزار و 500 خانوار زیرپوشش که به توانمندی اقتصادی رسیده اند؛ برگزار خواهد شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت:امسال برای کمک به تامین تجهیزات و درمان بیماران صعب العلاج به 4 هزار و 474 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان، خدمت رسانی شده است.
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری به همراه دادستان مرکز استان روز گذشته در زندان مرکزی شهرکرد حاضر و ضمن ملاقات مستقیم با زندانیان به مشکلات و درخواستهای ایشان رسیدگی کردند. ...
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان بوشهر به شناسایی 27 هزار معلول در استان بوشهر اشاره کرد و گفت: در سال گذشته 32 نفر از مددجویان طبق قانون 3 درصد استخدام نیروهای دارای معلولیت، جذب دستگاه های اجرایی شده اند. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بهداشت، بیمه های اجتماعی و درمان کمیته امداد با اشاره به پوشش بیمه برای همه مددجویان تحت حمایت، گفت: حدود 800 هزار مددجوی کمیته امداد بیمه شده در سازمان تامین اجتماعی داریم و دیگر مددجویان ما نیز از خدمت سازمان بیمه سلامت بهره مند می شوند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
39 مددجوی زندان مرکزی استان یزد در سال جاری با همت دادگستری کل، اداره کل زندان های استان و مسئولان زندان مرکزی یزد، پس از حرفه آموزی در گارگاه مینا کاری روی مس و سفال به مرحله تولید رسیده و درآمد 123 میلیون تومانی کسب کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان گفت: 717 نفر از جامعه هدف این نهاد در نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند و جانمایی مسکن آن ها انجام شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد شهرستان ملکشاهی از ارائه خدمات مسکن به 55 خانواده مددجوی این شهرستان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
97 مددجوی زندان مرکزی استان یزد در سال جاری با همت دادگستری کل، اداره کل زندان های استان و مسئولان زندان مرکزی یزد، پس از حرفه آموزی در گارگاه چرم دوزی به مرحله تولید رسیده و درآمد 380 میلیون تومانی کسب کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد مسکن گلستان گفت: اعتبار مورد نیاز برای خانه دار کردن مددجویان با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه و کمک بلاعوض تامین شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۲:۴۸    
پنج باب منزل مسکونی مددجویان تحت پوشش بهزیستی با اعتبارات مقام معظم رهبری در روستای دهوی نهبندان افتتاح شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۱    
تهران (پانا) - یک مددجوی کمیته امداد با راه اندازی استخر پروش ماهی، سالانه سه تُن ماهی پرورش داده و راهی بازار می کند. محمد دولت نژاد از جوانان کارآفرین شهرستان صومعه سرا با تشریح شرایط کسب و کار خود به پانا گفت: طی سال های اخیر وضعیت کسب و کار در استان گیلان دچار رکود شده است ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۷:۱۰    
طبق تقویم فرهنگی سازمان زندان های کشور، مسابقات قرآن ویژه زنان مددجوی زندانی منطقه چهار کشور به میزبانی یاسوج برگزار می شود.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر استان سیستان و بلوچستان از آزادی یک مددجوی محکوم به پرداخت دیه از زندان ایرانشهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
آیین آزادسازی 21 مددجوی جرائم غیرعمد با حضور رییس کل دادگستری استان، جانشین بسیج حقوقدانان کشور و فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۱    
ایسنا/کرمان فرمانده سپاه ثارالله استان، کرمان را پیشرو در آزادسازی زندانیان دانست و بیان کرد: در استان کرمان از سال 1388 این امر خیرخواهانه آغاز شده و تاکنون حدود 4200 مددجوی زندانی استان با اعتبار بالغ بر 1100 میلیارد تومان آزاد شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس کل دادگستری استان کرمان از ایجاد زمینه آزادی 21 مددجوی جرائم غیرعمد به مناسبت هفته بسیج و براساس همکاری بسیج حقوقدانان و ستاد دیه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس کل دادگستری استان کرمان از ایجاد زمینه آزادی 21 مددجوی جرائم غیرعمد به مناسبت هفته بسیج و براساس همکاری بسیج حقوقدانان و ستاد دیه خبر داد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در جریان بازدید وزیر دادگستری و رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور از کانون اصلاح و تربیت تهران، 4 مددجوی این کانون به آغوش گرم خانواده خود بازگشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر دادگستری و رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور از کانون اصلاح و تربیت استان تهران بازدید کردند که در جریان این بازدید، 4 مددجوی این کانون به آغوش گرم خانواده خود بازگشتند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
208 مددجوی زندان مرکزی استان یزد در سال جاری با همت دادگستری کل، اداره کل زندانهای استان و مسئولان زندان مرکزی یزد، پس از حرفه آموزی در گارگاه معرق کاری روی چوب و فلز به مرحله تولید رسیده و درآمد 295 میلون تومانی کسب کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۲    
به مناسبت هفته بسیج و با حضور هاشمی معاون اجرایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران، ابراهیم پور فرمانده سپاه نوشهر و جمعی از مسئولین و فرماندهان دفاع مقدس دو واحد مسکونی مددجوی کمیته امداد در بخش کجور نوشهر امروز به بهره برداری رسید.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۷    
مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی با بیان اینکه 18 هزار خانوار مددجوی بهزیستی استان دارای معلول هستند، گفت: مناسب سازی معابر عمومی شهری به ویژه در شهر بجنورد برای تردد راحت معلولان و حتی سالمندان بسیار ضروری است که شهرداری ها نسبت به این مناسب سازی معابر وظیفه دارند.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
محمود توکلی در برنامه روی خط اقتصاد رادیو اقتصاد افزود: طبق برآورده های اولیه 40 هزار مددجوی کمیته امداد ساکن مناطق روستایی در کشور مشکل مسکن دارند. وی همچنین اظهارداشت: مددجویان کمیته امداد ساکن در روستاها اغلب با مشکل مسکن فرسوده مواجه هستند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: چهارمین کاروان زیارتی با حضور 40 نفر از دختران مددجوی بهزیستی اردبیل به سفر زیارتی مشهد مقدس اعزام شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۵    
رضایی گفت: 40 نفر از دختران مددجوی بهزیستی در قالب کاروان زیارتی عازم مشهد مقدس شدند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران، گفت از ابتدای امسال تاکنون 11 هزار و 573 مددجوی تحت حمایت از دوره های آموزشی فنی و حرفه ای برخوردار شدند. ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد چرداول گفت: یک بانوی خیر ایرانی ساکن خارج کشور در طرح تغذیه رایگان و تهیه بسته های تحصیلی و آموزشی برای کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند و مددجوی این شهرستان مشارکت می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) منطقه 2 یاسوج از اهدای 128 سری جهیزیه به ارزش 37 میلیارد ریال به زوج های مددجوی کمیته امداد بویراحمد خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
39 مددجوی غیرعمد با بدهی 111میلیارد تومان در زندانهای هرمزگان به سر می برند. از این تعداد 27 نفر به دلیل عدم پرداخت مهریه به مبلغ 84 میلیارد تومان ، 11 نفر محکومیت مالی با 27 میلیارد تومان و یک نفر دیه با 600 میلیون تومان منتظر یاری و کمک های خیران و نیکوکاران می باشند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
150 واحد مسکونی از ابتدای سال تاکنون به مددجویان بهزیستی استان واگذار شده است.
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۰۸    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی مازندران گفت: هزار مسکن محرومین تا پایان سال تحویل مددجویان می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۵۵    
درنخستین روز از هفته بسیج، یک واحد مسکن مددجوی بهزیستی با هزینه ای بالغ بر 270 میلیون تومان به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
امسال 118 زن سرپرست خانوار مددجوی کمیته امداد چهارمحال و بختیاری تحت حمایت بیمه تأمین اجتماعی قرار گرفتند.