شنبه ۱۸ آذرساعت ۰۳:۱۷Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مردم ایران»

ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
استانها – ایرنا – رئیس جمهور و هیات دولت سیزدهم در دومین سفر استانی به البرز، امروز جمعه 17 آذرماه میهمان مردم ایران کوچک بودند؛ استانی که با عقب ماندگی های فراوان تاسیس شد و همواره با مشکلات زیرساختی انباشته مواجه بود تا اینکه با عنایت ویژه دولت مردمی ...
انقلاب نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه دشمنان با ایجاد شبهه و دروغ پراکنی، می خواهند مردم ایران را از گذشته پشیمان و از آینده نا امید کنند گفت: بر این اساس باید افتخار به گذشته و امیدواری به آینده را تبلیغ کنیم.
سرپرست باشگاه سپاهان گفت: سپاهان تنها نماینده ایران در آسیاست و یک نماینده شایسته، قابل احترام و پراهمیت برای تمام مردم ایران به شمار می رود.
وزارت کشور   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رییس جمهور اظهار داشت: مردم ایران تصمیم گرفته اند که تهدیدها را به فرصت تبدیل کنند.
رئیس انجمن علمی انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهدای 16 آذر، شهدای مقابله با آمریکا هستند، گفت: ماهیت اصلی 16 آذر، اعلام انزجار از خباثت و دشمنی های آمریکا با مردم ایران است.
حوزه   ۸ ساعت پیش    
حوزه/امام جمعه بروجرد گفت: مدیران مومن، دلسوز، دغدغه مند و توانمند باید در همه عرصه ها به کار گرفته شوند تا شاهد خدمات رسانی بیش از پیش دولت به مردم ایران اسلامی باشیم.
رویداد ایران   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس با انتشار این نمودار گزارش داد: نرخ فقر در کشور در سال های 96 تا 99، 10 درصد زیاد شد و از 20 درصد به 31 درصد رسید، ولی طی دو سال گذشته مجدد به 30 درصد کاهش یافت. در عین حال خطر افزایش نرخ فقر با توجه به کاهش فاصله طبقه متوسط با خط فقر وجود دارد.
تهران خبر   ۱۰ ساعت پیش    
صفحه توییتر وزارت امور خارجه اتریش به نقل از الکساندر شالنبرگ، وزیر خارجه این کشور نوشت: خوشحالم که اتریش با یک میلیون دوز واکسن آسترازنکا علیه کووید-19 از مردم ایران حمایت می کند.
دبیرکل فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر از هماهنگی مستمر با رئیس جمعیت هلال احمر مصر به منظور لغو فرآیند اخذ روادید و فراهم کردن امکانات تحویل کمک های بشردوستانه مردم ایران به غزه خبر داد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
داده های بانک جهانی نشان می دهد که نرخ فقر ایرانیان از 20 درصد در سال 2011 به 28.1 درصد در سال 2020 افزایش یافته است. همچنین طبق این آمار، 40 درصد از ایرانیان در معرض فقیرشدن قرار دارند.
اقتصاد آنلاین / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد تاکید کرد: امروز در نتیجه طوفان الاقصی تمام دنیا فهمیدند آمریکا کودک کش و شیطان است و در بیش از 60 کشور مردم به خیابان ها آمدند و فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سردادند. پس از 42 سال دنیا به حرف امام(ره) پی برد که فرموده بود آمریکا شیطان بزرگ است.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فیلم منتشر شده از دست و پا زدن مسیح علینژاد برای تحریم ورزش ایران بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از همشهری آنلاین، ال نینو تنها یکی از مولفه ها بود که فعالیت دو جریان دورپیوند دیگر بر آن غلبه کرد و موجب کم بارشی در آذر شد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون گردشگری، زیارت و میراث فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در دولت سیزدهم برای چندمین بار است که کام مردم ایران به واسطه ی ثبت های جهانی شیرین می شود و این بار افطاری و سنت های اجتماعی و فرهنگی وابسته آن ، هنر تذهیب و جشن سده در گستره ی ایران فرهنگی ثبت شد ...
الف   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
یکی از شبهاتی که سعی دارد حمایت مردم ایران از غزه و آرمان فلسطین را متزلزل کند، شبهة حمایت و همدلی فلسطینیان نسبت به صدام حسین است. رسانه های بیگانه و معاندان در فضای مجازی به ویژه با اتکای به فیلمی از تجمع حامیان غزه در کانادا که در آن تصویر صدام حسین توسط دو نفر حمل می شود ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۲۰:۳۹    
حجت الاسلام کلانتری با اشاره به اینکه ماهیت اصلی 16 آذر، اعلام انزجار از خباثت و دشمنی های آمریکا با مردم ایران است، گفت: شهدای این واقعه، شهدای مقابله با آمریکا هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی در کانال تلگرامی اش به مردم ایران تبریک گفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه دشمنان با ایجاد شبهه و دروغ پراکنی، می خواهند مردم ایران را از گذشته پشیمان و از آینده نا امید کنند گفت: بر این اساس باید افتخار به گذشته و امیدواری به آینده را تبلیغ کنیم.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۷:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
استاندار فارس با تاکید بر اینکه آمادگی جهش در روابط فارس و عمان در همه زمینه ها را داریم، گفت: در نگاه مردم ایران و به ویژه فارس و شیراز کشور عمان و مردم آن مردمانی با اخلاق، با اصالت و انسان هایی اهل اعتدال شناخته شده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
بانک جهانی در گزارش فقر و توزیع رفاه نوشت:فاصله زمانی بین سال های 2011 و 2020، دهه از دست رفته اقتصاد ایران است. نرخ فقر ایرانیان از 20 درصد در سال 2011 به 28.1 درصد در سال 2020 افزایش یافته است. 40 درصد از ایرانیان در معرض فقیرشدن قرار دارند.
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سوال امروز مردم شیوه حکمرانی اقتصادی است که چهار دهه اذهان را مشغول کرده و هر دولتی تلاش هایی برای پاسخ به آن داشته، اما هنوز پاسخ کاملی در این زمینه ارائه نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ساری- یک تحلیلگر رسانه، گفت: افراد در سال 2023 بیش از 30 درصد از زمان بیداری خود را در فضای مجازی زیست می کنند و سطح سواد رسانه ای مردم ایران از میانگین جهانی پایین تر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
دانشجویان ایرانی در 70 سال پیش ماهیت غرب را درک کردند و روز دانشجو عینیتی از مردم ایران در درکِ به هنگام موقعیت ها است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سادات عنوان کرد: خاطره این سه آذر اهورایی همچنان پس از گذشت قریب به 70 سال برجبین دانشگاه و نهضت مردم ایران گرم وتازه است و در واقع تلنگری است بر حافظه تاریخی ملت ایران که نهضت اسلامی چه عقبه هایی را پشت سر گذاشته و چه خونهای پاکی بر زمین ریخته شده تا به این مرحله از ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اطلاعات آنلاین نوشت: رهبری مذهبی مردم ایران در سال 1332 درباره مصدق و رابطه با انگلیس اظهار نظر کرد. آیت الله ابوالقاسم کاشانی با صدور اطلاعیه ای درباره تجدید روابط ایران و انگلستان و دکتر محمد مصدق اظهار نظر کرد. این بیانیه در 12 آذر 1332 در روزنامه اطلاعات منتشر شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه اجتماعاتی که کشورهای استکباری در سال گذشته در ایران دنبال می کردند امروز در کشورهای خود آنان تشکیل شده است، گفت: هر چند که دشمن همچنان پشیمان سازی و ناامیدسازی مردم ایران را دنبال می کند اما ایران اسلامی اکنون در نزدیکی به قله است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه ای اعلام کرد: مردم ایران اسلامی در استمرار راهپیمایی جمعه های خشم و انزجار، روز جمعه 17 آذرماه در استان های مرکزی، همدان، کرمان، فارس و سمنان با حضور گسترده خود ضمن محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار ...
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان دبیر کل جمعیت هلال احمر، با بیان اینکه بیش از 10 هزار تن کالا و اقلام غیر نقدی شامل مواد غذایی و دارو و... توسط مردم و خیرین و دستگاه ها و کارخانجات و سمن ها برای کمک به غزه جمع آوری شده است، تصریح کرد: 3000 تن کالا بسته بندی شده و آماده ارسال است ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: جنبش دانشجویی شفاف ترین و رساترین صدای مردم ایران است که از صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۷:۱۱    
به گزارش پارسینه؛ سونگ جی هیو بازیگر چهل و دو ساله کره ای که با بازی در نقش بانو سویا در سریال جومونگ برای مردم ایران شناخته شده است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دفتر پژوهش های مؤسسه کیهان وقتی در آذرماه سال 1390 و در آستانه نیمه این ماه مطلبی از ربع پهلوی انتشار یافت تحت عنوان پیام رضا پهلوی به مناسبت شانزدهم آذر/ دانشجو پرچمدار جنبش آزادیخواهی مردم ایران ، بسیاری از آشنایان به تاریخ و خاندان پهلوی دچار سرگیجه شدند. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۲:۰۶    
حالا پس از محصولات بی کیفیت چینی، نوبت به خودروهای از رده خارج شوروی سابق رسیده تا مردم ایران را به صف طرح های پیش فروش های میلیارد تومانی بکشاند. در حالی که در ابتدای آزادسازی واردات خودرو به کشور، بحث ورود برندهایی نظیر بی.ام. و و بنز به کشور بود، اما به نظر می رسد چنین برندهایی صرفاً سهم [...]