یکشنبه ۱۰ مردادساعت ۰۶:۱۰Aug 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرمن»

همشهری   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تنش های میان دو ابرقدرت اقتصادی جهان، یعنی چین و آمریکا همزمان با تلاش های دولت بایدن برای ایجاد یک ائتلاف بین المللی و مقابله با پکن روزبه روز شدیدتر می شود. این در حالی است که آخرین تماس های دیپلماتیک میان دو کشور، در جریان مذاکرات هفته گذشته وندی شرمن با وزیر خارجه چین نیز بی نتیجه بوده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد طرفین توافق کرده اند رایزنی های غیررسمی قبل از برگزاری نشست اواخر سپتامبر ادامه یابد.وزارت خارجه آمریکا گفتگوهای ژنو را حرفه ای و سازنده دانست و گفت که طرفین بر تشکیل کارگروههای در این زمینه تاکید کرده اند ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مذاکرات روسیه و آمریکا درباره کنترل تسلیحاتی با حضور سرگئی ریابکوف معاون پوتین و وِندی شرمن همتای آمریکایی او در شهر ژنو سوئیس آغاز شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
این در حالی است که در میانه این تنش ها، وندی شرمن معاون وزیر خارجه آمریکا با وانگ ایی وزیر امور خارجه چین در تیانجین دیدار کرد که وزیر خارجه چین سه خط قرمز را برای مدیریت موثر اختلافات و جلوگیری از خارج شدن از کنترل روابط چین و ایالات متحده ترسیم کرده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام وزارت خارجه آمریکا که به مسقط پایتخت عمان سفر کرده است با مقامات این کشور دیدار و بر اهمیت برقراری آتش بس در یمن تأکید کرد.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سفر وندی شرمن، دومین مقام بلندپایه وزارت امور خارجه آمریکا به چین از اهمیت بسزایی برخوردار است.این سفر در شرایطی صورت می گیرد که تنش های بین دو کشور بالا گرفته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه آمریکا در جریان سفر به عمان، با مقام های این کشور درباره مسائل منطقه ای رایزنی کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
شرمن همچنین بر اهمیت آتش بس فوری و فراگیر به منظور پایان دادن به جنگ در یمن تاکید کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : معاون وزیر امورخارجه آمریکا با سفر به مسقط با همتای عمانی خود درباره مسائل منطقه گفت و گو کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سارا هوشمندی ؛ دولت دوازدهم با همه تقلایی که داشت با دستاورد کاملا هیچ پرونده مذاکرات وین را بست و کنار گذاشت. اکنون یک هفته بعد از اعلام رسمی توقف مذاکرات وین و سپرده شدن پرونده هسته ای به دولت جدید ایران ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۳    
معاون وزیر خارجه آمریکا با وزیر خارجه چین دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه چین در دیدار با وندی شرمن معاون وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا در پکن سه خط قرمز را برای مدیریت موثر اختلافات و جلوگیری از خارج شدن از کنترل روابط چین و ایالات متحده ترسیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سفر معاون وزیر خارجه آمریکا به چین را می توان تلاش واشنگتن برای حل وفصل دو پرونده مهم سیاست خارجی این کشور یعنی مذاکره با کره شمالی و احیای برجام دانست؛ مأموریتی که به نظر می رسد برای شرمن چندان دلچسب نباشد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۴۱    
سفر معاون وزارت خارجه امریکا به چین که بنابر آنچه اعلام شده بود با هدف کاستن از انبوه تنش ها میان واشنگتن-پکن صورت گرفت، در نخستین گام با برنامه نیروی هوایی امریکا در اعزام جنگنده به غرب اقیانوس آرام، دستخوش تنش شده و معاون وزیر خارجه چین نیز به صراحت از به بن بست رسیدن روابط طرفین سخن گفته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه آمریکا در دیدار با وزیر خارجه چین در خصوص مسئله ایران و کره شمالی گفتگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۰۴    
معاون وزیر خارجه آمریکا که به چین سفر کرده با وزیر امور خارجه این کشور دیدار و درباره ایران نیز رایزنی کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که معاون وزیر خارجه این کشور گفت وگویی با وزیر خارجه چین درخصوص ایران داشته است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۱۷    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از خبرگزاری رویترز، وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که وندی شرمن معاون وزیر خارجه این کشور امروز دوشنبه با وانگ یی وزیر امور خارجه چین دیدار کرده است. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا: سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد وندی شرمن معاون این وزارتخانه در دیدار با وزیر امور خارجه چین درباره ایران، افغانستان و کره شمالی مذاکره کرده است. ...
وزارت خارجه آمریکا از برگزاری گفت وگوی صریح بین دیپلمات ارشد خود و رییس دستگاه دیپلماسی چین در خصوص مسائل دوجانبه و مذاکرات هسته ای ایران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۴۸    
تهران- ایرنا- معاون وزیر خارجه چین در دیدار با وندی شرمن همتای آمریکایی خود گفت: دلیل اساسی به بن بست رسیدن روابط پکن و واشنگتن این است که برخی آمریکایی ها چین را دشمن خود می دانند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه چین در دیدار با وندی شرمن قائم مقام وزارت خارجه آمریکا گفت: واشنگتن مشغول خلق دشمن های خیالی است و دیپلماسی اجباری را ابداع کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۰    
معاون وزیر خارجه آمریکا در سفر خود به چین و در ادامه تنش آمریکا و چین به دنبال اهدافی است که بسیاری منتظر شنیدن نتیجه این گفتگوها هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شی فنگ معاون وزیر امور خارجه چین در دیدار با وندی شرمن همتای آمریکایی خود گفت: آمریکا می خواهد با جلوه دادن چین به عنوان " دشمن خیالی " احساسات ملی را تحریک کند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۵۰    
شفقنا- چین از آمریکا خواست دست از ارائه چهره شیطانی از این کشور بردارد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ امروز دوشنبه قرار است وندی شرمن معاون رییس جمهور آمریکا در پکن با مقامات چینی بر سر مسائل مختلف مورد اختلاف میان دو کشور گفتگو خواهد کرد ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از رویترز، چین دولت واشنگتن را به خلق دشمن خیالی متهم کرد و گفت طرح اتهامات حقوق بشری در دیدار وندی شرمن معاون وزارت خارجه آمریکا و وانگ ئی وزیر خارجه چین، امر نابجایی است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۱:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
اولین سفر یک مقام دولت بایدن به چین دیروز کلید خورد؛ سفری در سطح وندی شرمن، معاون وزیر خارجه امریکا که قرار است برای تنش زدایی انجام شود. این سفر نه چندان سطح بالا با پوشش رسانه ای زیاد و لفاظی کم سابقه در حال انجام است؛ اتفاقی که نشان می دهد مناسبات امریکا با چین، به اوج حضیض رسیده است ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
وندی شرمن معاون وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه با نشریه جونگ آنگ ایلبو (JoongAng Ilbo) از پاسخ به سئوالی درباره اینکه آیا کشورش از مشوقی برای بازگشت کره شمالی به میز مذاکره استفاده خواهد کرد، طفره رفت. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۲:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
در آستانه سفر خانم وندی شرمن معاون وزیر امور خارجه آمریکا به پکن که به گفته یک مقام واشنگتن از موضع قدرت انجام خواهد شد، وزیر امور خارجه چین خاطر تاکید کرد: به آمریکا یاد می دهیم که چگونه با دیگران رفتار کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا – یک مقام ارشد آمریکایی اعلام کرد وندی شرمن معاون وزیر امور خارجه آمریکا در سفر به تیانجین به مقامات پکن تصریح می کند از رقابت با چین استقبال می کنیم اما میدان رقابت باید برابر باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۲۰    
یک مقام آمریکایی اعلام کرد که قائم مقام وزیر امور خارجه آمریکا در سفر خود به چین از رقابت میان واشنگتن و پکن استقبال خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۷    
وندی شرمن معاون وزیر خارجه آمریکا هدایت تیم مذاکره کننده این کشور برای گفت وگوهای کنترل تسلیحات هسته ای با روسیه را بر عهده خواهد داشت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از رویترز، وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که وندی شرمن قائم مقام این وزارت خانه قرار است در صدر هیئتی به ژنو سوئیس برود تا نمایندگی آمریکا در گفتگوهای کنترل تسلیحات هسته ای با روسیه را به عهده بگیرد. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
وندی شرمن، معاون وزیرخارجه آمریکا قرار است در سفر خود به مسکو با مقامات روسیه درباره کنترل تسلیحات نظامی و هسته ای گفتگو کند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
دور جدید مذاکرات روسیه و آمریکا در مورد مسائل مربوط به ثبات راهبردی 28 جولای (ششم مرداد ماه) برگزار خواهد شد. سرپرستی هیات روسیه در این مذاکرات برعهده سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه است و هیات آمریکایی نیز به سرپرستی وندی شرمن معاون اول وزیر خارجه این کشور در مذاکرات ژنو شرکت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۷:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد، وندی شرمن معاون وزیر خارجه ایالات متحده رهبری هیات آمریکایی در مذاکرات 28 ژوئیه کنترل تسلیحات هسته ای با روسیه در ژنو را رهبری خواهد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۳    
شفقنا- معاون وزیر خارجه آمریکا گفت این کشور به دنبال یک راه حل مطمئن و قابل پیشبینی در رابطه با کره شمالی است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، وندی شرمن که از سوی دولت بایدن به راهبری سیاست خارجی آمریکا در رابطه با آمریکا گمارده شده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۲۵    
سخنگوی وزارت خارجه چین عدم برگزاری ملاقات های آتی معاون وزیرخارجه آمریکا در پکن را شیوع ویروس کرونا دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا – وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد وندی شرمن معاون این وزارتخانه در ادامه سفر منطقه ای خود به عمان می رود تا درباره ایران و یمن با مقامات این کشور دیدار و گفتگو کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
وندی شرمن معاون وزیر خارجه آمریکا در بخشی از تور منطقه ای خود در سئول به سر میبرد، با چونگ ایویی-یونگ، وزیر خارجه کره جنوبی برای مذاکرات در قبال کره شمالی، اتحاد نظامی سئول و واشنگتن و دیگر مسائل منطقه ای دیدار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۲۶    
وزیر امورخارجه چین سفر آتی معاون وزیرخارجه آمریکا به پکن برای رایزنی درباره مسائل ایران و روابط میان دو کشور را تایید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۱:۰۵    
وندی شرمن معاون وزیر امور خارجه آمریکا برای گفتگو با وانگ یی وزیر امور خارجه چین به این کشور سفر می کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از رویترز، وزارت خارجه آمریکا به تازگی اعلام کرده که وندی شرمن قائم مقام این وزارتخانه قرار است طی هفته آتی به چین سفر کند. دیدار با وانگ یی وزیر خارجه چین و دیگر مقام های ارشد این کشور از جمله برنامه های وندی شرمن در سفر به پکن عنوان شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۹:۱۰    
معاون وزیر امور خارجه آمریکا هفته آینده برای ادامه مذاکرات دوجانبه واشنگتن و پکن عازم چین خواهد شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۹:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: یک رسانه غربی با اشاره به سفر آتی نفر دوم وزارت خارجه آمریکا به پکن، از رایزنی های او با مقام های چین درباره ایران، کره شمالی و دیگر موضوعات خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت خارجه آمریکا امروز اعلام کرد که وندی شرمن معاون وزیر خارجه این کشور قرار است ظرف روزهای آینده به چین سفر کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که معاون وزیر خارجه این کشور در تاریخ 25 جولای به چین سفر خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۷:۰۵    
وندی شرمن یک شنبه هفته آینده به چین سفر می کند و قرار است با وزیر امور خارجه چین و دیگر مقامات این کشور دیدار کند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به نقل از خبرگزاری رویترز، وندی شرمن، معاون وزیر خارجه آمریکا معتقد است برغم اختلاف میان ژاپن و کره جنوبی، سه کشور (همراه با آمریکا) موضع یکسانی را در قبال کره شمالی اتخاذ کرده اند. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۴۳    
شفقنا- یک دیپلمات ارشد آمریکایی گفت همراه با ژاپن و کره جنوبی پیام محکمی به کره شمالی ارسال کرده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، وندی شرمن معاون وزیر خارجه آمریکا و مسئول میز کره شمالی در این وزارتخانه گفت ...