یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۱:۰۴Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کدال»

در اولین روز معاملاتی بازار سهام اطلاعات افشا شده شرکت ها در سایت کدال حاکی از افزایش نرخ بسیاری از محصولات تولیدی و خوراک مصرفی شرکت ها بوده است.
نبض بورس   ۵ ساعت پیش    
امروز شنبه 5 فروردین 1402 اطلاعیه های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه ها خواهیم پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
زمانبندی پردات سود 5 شرکت بورسی در کدال منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
پیشنهاد هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه دو نماد شبندر و وسرمد روی کدال نشست.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۵۴    
امروز جمعه 4 فروردین 1402 اطلاعیه های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه ها خواهیم پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۶    
اطلاعات افزایش سرمایه 8 شرکت بورسی در کدال منتشر شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
10 شرکت بورسی زمانبندی پرداخت خود را در کدال اعلام کردند
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سامانه کدال در اولین روز معاملاتی هفته آخر اسفند ماه شاهد گزارش هایی از شرکت های پذیرفته شده در بورس و فرابورس بود. در میان این گزارش ها کلر ، لامیران و وپاسار از ثبت افزایش سرمایه خود خبر دادند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
خبر آنلاین : بر اساس آمار فروش سایپا در کدال پرفروش ترین محصولات این کارخانه ، گروه خودروهای ایکس 200 هستند که شامل تیبا ها ، ساینا و کوییک می شوند که قیمت شان در بازار آزاد برای مدل های اتومات به بالای 400 میلیون رسیده اند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ایران ترانسفو در اطلاعیه جدید در سامانه کدال از اخذ مجوز نسبت به احداث واحد صنعتی جهت تولید، طراحی و مونتاژ خودروی سواری برقی ون بزرگ به تعداد 10 هزار دستگاه خبر داده است.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
امروز شنبه 27 اسفند 1401 اطلاعیه های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه ها خواهیم پرداخت.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
صورت مالی تلفیقی منتهی به 30 آذر 1401 بزرگترین و ارزشمندترین شرکت بازار سرمایه ایران در حالی در کدال منتشر شد که برای نخستین بار از تاسیس هلدینگ خلیج فارس، این گزارش از نظر حسابرسی مقبول و بدون بند و نکات حسابرسی است که نشان از عملکرد دقیق مالی فارس است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۷    
افشای اطلاعات 13 شرکت بورسی در سایت کدال منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به تشکیل مجامع شرکتهای بورسی نمادهای دسانکو ,شخارک, ولپارس و ساروج در سایت کدال زمانبندی پرداخت سود را اعلام کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سامانه کدال در روز گذشته شاهد گزارش هایی از شرکت های پذیرفته شده در بورس و فرابورس بود. در این میان چهارشرکت فولاد ، همراه ، زملارد و کباده از ثبت افزایش سرمایه خود در مرجع ثبت شرکت ها خبر دادند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سایپا هم مثل ایران خودرو ،لیست پر فروش ترین محصولاتش را در کدال برای سهامدارانش در بورس اعلام کرده و این آمار یک نکته عجیب دارد!
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
در آخرین روز معاملاتی هفته، سامانه کدال شاهد گزارش هایی از رویدادهای مهم شرکت های بورسی و فرابورسی بود. از میان این گزارش ها فروسیل از بهره برداری از طرح توسعه 18هزار تنی خود در فروردین خبر داد. همچنین شرکت افق افزایش مالکیت خود به 20درصد در سهام کیمیاتک را اطلاع رسانی کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ارفع از آذرماه امسال با مشکلات عجیبی در بخش تولید به دلیل کمبود گاز و اهمیت موضوع تامین انرژی در فصول سرد سال روبه رو بود. همین امر سبب کاهش حدود 74 هزار تنی آهن اسفنجی واحد احیای شرکت در دی و بهمن سال جاری شد ...
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
زیان انباشته بانک ها که به بیماری مزمن این سیستم تبدیل شده از ابتدای سالجاری نه تنها کاهش نیافته بلکه بیش از 14 درصد نیز به آن افزوده شده تا نتوان پایانی برای نابسامانی های اقتصادی کشور متصور شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: در میان گزارش های منتشرشده در کدال طی روز گذشته، چند شرکت جزئیات معاملات و خرید و فروش دارایی های ثابت خود را منتشر کردند. در این روز کیسون و زفکا ، معاملاتی را با عنوان خرید و فروش املاک و سایر دارایی انجام دادند.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
امروز سه شنبه 23 اسفند 1401 اطلاعیه های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه ها خواهیم پرداخت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۲۳    
دنیای اقتصاد: در روز معاملاتی دوشنبه، سامانه کدال شاهد گزارش های متنوعی از شرکت های بورسی و فرابورسی بود. در این میان بجهرم مناقصه خرید قطعات موردنیاز تعمیرات اساسی خود را تمدید کرد. شرکت حخزر هم در یک اطلاعیه زیر و بم برگزاری مزایده فروش ملک خود را افشا کرد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در افشاییات امروز کدال نماد دبالک در اطلاعیه ای به بررسی دلایل افزایش سود عملیاتی خود پرداخته است.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
افزایش سرمایه چند نماد معاملاتی بر روی سایت کدال منتشر گردید، در این میان افزایش سرمایه 3 نماد بانکی نیز به چشم میخورد. میزان این افزایش سرمایه ها و جزییات آن را در مطلب زیر بخوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
امروز دوشنبه 22 اسفند 1401 اطلاعیه های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه ها خواهیم پرداخت.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ایران معین این روزهای دارای حواشی زیادی است. از یک طرف موضوع گزارش های منتشره در کدال برای این شرکت درد سرساز شده و از طرف دیگر تحولات این شرکت کار را به مجلس کشانده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۹:۰۹    
نماد کویر در اخرین افشاییات خود در سامانه کدال از تحقق سود 3100000 میلیون ریالی خبر داده است .
نبض بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز یکشنبه 21 اسفند 1401 اطلاعیه های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه ها خواهیم پرداخت.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۶   + ۴۶ سایت دیگر  
نقدینه - دارایی های دیگر شرکت های بانک آینده افشا شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، به دنبال افشاهای پیشین گزارش های کارشناسی املاک بانک آینده در سامانه کدال، ارزیابی هایی جدیدی از املاک بانک نیز در این سامانه افشا شد . ...
نبض بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعیه مربوط به پیشنهاد افزایش سرمایه 233 درصدی شرکت کشتیرانی دریای خزر در 20 اسفند 1401 بر سامانه کدال منتشر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در اولین روز معاملاتی هفته، سامانه کدال شاهد گزارش هایی از شرکت های بورسی و فرابورسی بود. در این میان سه شرکت وتوصا ، آسیاتک و ثنام از افزایش سرمایه خود خبر دادند.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
امروز شنبه 20 اسفند 1401 اطلاعیه های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه ها خواهیم پرداخت.
صنعت ماشین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
صنعت ماشین: گروه خودروسازی سایپا طی بیانیه ای که روی صفحه کدال این شرکت منتشر شده است اعلام کرد به دلیل نوسانات قیمت ارز تا اطلاع ثانوی فروش بن رو را به تعویق انداخته است.