جمعه ۱۰ آذرساعت ۲۳:۰۹Dec 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بمب شیمیایی»

زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۰۸:۱۵    
روز 16 مهرماه سال 1366، رژیم بعث عراق، شهر سومار و اطراف آن را هدف حمله شیمیایی قرار داد و در پی این حمله 160 نفر شهید و 1500 نفر مصدوم شدند.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
با پیوستن یاسین سلمانی به پرسپولیس، یک بازیکن از قرمزهای پایتخت جدا خواهد شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۲۰:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
، گروه فرهنگ و ادب_ الناز رحمت نژاد: 29 ژوئن روز مبارزه با سلاح های شیمیایی و میکروبی در جهان است. علت این نامگذاری بمباران شیمیایی سردشت در سال 1366 توسط رژیم بعث عراق است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۲۳:۲۹    
آرادان- امام جمعه آرادان با بیان اینکه چهره واقعی آمریکا برای جوانان باید بیان شود، گفت: آمریکا مسئول ترورهای بسیار و حوادث تلخی مانند بمب گذاری و ترور، بمب شیمیایی و ... در کشورمان است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۲۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
قاضی زاده هاشمی گفت: حقوق بشر امریکایی یعنی جنایت سردشت که مردم عادی و غیر مسلح را با بمب شیمیایی مورد هدف قرار دادند،
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۰:۱۱    
مردم شهر سرشان به زندگی عادی شان گرم بود. البته می دانستند جنگ است و دشمن نزدیک، اما چه کسی فکرش را می کرد دشمن وسط روز، روی مردم شهر بمب شیمیایی بریزد؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
جانباز مازندرانی می گوید: بعدها فهمیدم آلمانی ها بمب شیمیایی را به عراق می فرستادند، درواقع دولت آلمان دایه مهربان تر از مادر بود، از یک طرف سلاح می داد و از یک طرف مداوا می کردند، پلیدی تا این حد؟!
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۱:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سوسک های بمب افکن در زیست بوم های مختلف زندگی می کنند که از جنگل ها تا علفزارها و بیابان ها را شامل می شود. بیشتر آنها به اندازه یک ناخن هستند. بسیاری از سوسک های بمب افکن دارای شکمی تیره رنگ با پاها، سر و شاخک های مایل به قرمز هستند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رنج نامه زندگی اوستا قادر مولان پور از اهالی سردشت را هنوز خیلی ها نمی دانند. اگر عدالت در دنیا معنا داشت، دولتمردان آلمان که بر کسی پوشیده نیست فروشنده اصلی سلاح های شیمیایی به صدام بودند، فقط برای پرونده قادر مولان پور باید محکوم ابدی نقض حقوق بشر می شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۴:۰۳    
گفت وگو با جانباز شهید احمد مومنی که پس از سال ها تحمل رنج و مشقت آثار بمب شیمیایی رژیم بعث به مقام رفیع شهادت رسید را در ادامه مشاهده می کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
برخی کشورهای اروپایی در حالی خود را حامی مردم ایران نشان می دهند که از هیچ اقدامی برای تجهیز صدام به بمب شیمیایی دریغ نکردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سران برلین در حالی مسمومیت دانش آموزان را شوک آور می تامند که تجهیز صدام به 6 هزار بمب شیمیایی از سوی آلمان و 242 مورد بمباران مردم بی گناه کشورمان از حافظه تاریخ پاک نشده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مجرمان کم کم به صحنه جرم بازمی گردند، از منافقین و سفیر انگلیس تا وزیر خارجه آلمان و بلواییان پاییز1401حالا همان جماعت حامی ناآرامی در ایران، در روزهای آخر اسفند بر سر کروکی مسمومیت دانش آموزان حاضر شده اند و طوری اشک تمساح می ریزند که انگار واقعا دل شان برای مردم ایران سوخته است ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۲:۵۸    
دولت انگلیس با قحطی 9 میلیون ایرانی را قتل عام کرده؛ آلمان هم بمب شیمیایی داد به صدام و هزاران نفر از مردم ایران را شهید و شیمیایی کرد؛ اما اکنون این جلادان تاریخ نگران دختران دانش آموز ایران شده اند!
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای اوکراینی علیه روس ها در دونباس از سلاح شیمیایی استفاده می کنند. در این ویدئو لحظه تقلای دلخراش یک روس تبار که توسط اوکراینی ها با آهنگی شاد به تصویر کشیده شده ببینید.
حیات   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۵:۳۳    
رزمنده 8سال دفاع مقدس با بیان اینکه ما هیچگاه جنگ طلب نبودیم و نیستیم گفت: نباید فراموش کرد رزمنده ها و افرادی که از آن دوره باقی ماندند، هنوز تعصب حفظ وطن برایشان از همه چیز مهم تر است. نباید تصور شود ما جنگ طلب بودیم یا هستیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۷:۱۷    
سخنگوی وزارت خارجه با ماسک شیمیایی وارد نشست خبری خود شد.این اقدام دیپلماتیک، اشاره ای به دولت آلمان بود که در زمان دفاع مقدس به رژیم بعثی عراق بمب شیمیایی می داد کنعانی گفت: هیچ همکاری با کمیته حقیقت یاب نخواهیم داشت
این کنایه ای به دولت آلمان خواهد بود که در زمان دفاع مقدس به نظام بعثی عراق بمب شیمیایی داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در نشست هفتگی با خبرنگاران با ماسک ضد بمب شیمیایی وارد سالن شد.
این کنایه ای به دولت آلمان خواهد بود که در زمان دفاع مقدس به نظام بعثی عراق بمب شیمیایی داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت خارجه در نشست امروز با خبرنگاران با ماسک ضد بمب شیمیایی وارد سالن شد. این کنایه ای به دولت آلمان خواهد بود که در زمان دفاع مقدس به نظام بعثی عراق بمب شیمیایی داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه امروز همراه با یک ماسک شیمیایی در نشست هفتگی خود در جمع خبرنگاران حضور یافت. به نظر می رسد این اقدام کنعانی، اشاره ای به حمایت آلمان در جنگ تحمیلی از صدام و در اختیار قرار دادن سلاح های شیمیایی از سوی دولت این کشور به رژیم صدام دارد.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه با ماسک ضد بمب شیمیایی وارد سالن سخنگو شد، این اقدام او کنایه ای معنادار به تحرکات اخیر آلمانی ها علیه کشورمان است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه امروز همراه با یک ماسک شیمیایی در نشست هفتگی خود در جمع خبرنگاران حضور یافت. به نظر می رسد این اقدام کنعانی، اشاره ای به حمایت آلمان در جنگ تحمیلی از صدام و در اختیار قرار دادن سلاح های شیمیایی از سوی دولت این کشور به رژیم صدام دارد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۳    
سخنگوی وزارت خارجه با ماسک ضد بمب شیمیایی وارد سالن سخنگو شد ، این اقدام او کنایه ای معنادار به تحرکات اخیر آلمانی ها علیه کشورمان است .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پارلمان آلمان در حالی طرح 25 ماده ای را تحت لوای حمایت از حقوق بشر در راستای فشار بر ایران به تصویب رسانده که هنوز پشتیبانی تمام قد این کشور در تجهیز صدام به 6 هزار بمب شیمیایی و 242 مورد بمباران مردم بی گناه کشورمان از حافظه تاریخ پاک نشده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۷:۵۶    
مشاور فرهنگی رئیس سازمان بهزیستی از مدیران روابط عمومی استان های این سازمان خواست جزئیات تلاش ها و فعالیت های مددکاران، روان شناسان و تیم های تخصصی توانبخشی را با زبان و بیانی هنرمندانه به جامعه منتقل کنند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۷   + ۵۴ سایت دیگر  
چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده سرکرده گروهک تروریستی تندر به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کنایه شجاع خلیل زاده به فیفا: وقتی به بمباران مدارس رسید فیفا و کمیته بین المللی المپیک کجا بودند؟
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
جلیل جباری، با اشاره به مصوبات شورای برنامه ریزی که با حضور استاندار در سردشت برگزار شد، به هه وال موکریان ، اظهار کرد: همچنین استاندار در این جلسه بر لزوم اجرای پروژه موزه صلح و لزوم تامین اعتبار از محل اعتبارات ملی تاکید کرد. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۲۳:۳۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در همایش تکریم جانبازان شیمیایی گفت: حقوق بشر غربی، تاریخی سراسر از فجایع انسانی سیاه دارد که در ایران اسلامی شش هزار بمب شیمیایی را در دوران دفاع مقدس در مناطق مسکونی منفجر کرده است و کشورهای مزدور در برابر این جنایت سکوت کردند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: منصور حقیقت پور، مشاور علی لاریجانی در مجلس دهم و نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم با اشاره به این نکنه که به نظر می رسد تشخیص آقای لاریجانی هنوز این است که نباید وارد عرصه رقابت های ریاست جمهوری 1400 شود ...
برترین ها / نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: منصور حقیقت پور، مشاور علی لاریجانی در مجلس دهم و نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، می گوید آقای لاریجانی هنوز تصمیمی برای ورود به عرصه انتخابات ریاست جمهوری نگرفته است ...
گلونی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۱    
اتاق فرار بمب شیمیایی فریتزهابر تهران بازی مهیج به گزارش گلونی اگر می خواهید متفاوت ترین و بهترین بازی را در اتاق فرار تهران تجربه کنید ما به شما اتاق فرار بمب شیمیایی فریتزهابر تهران را پیشنهاد می دهیم. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۳:۴۷    
هفت تیرماه ، سالروز بمباران وحشیانه سردشت توسط جلاد بعثی بود. هزاران شهروند بی گناه از کودک تا بزرگسال و پیر، بشکلی متاثر کننده کشته و زخمی شدند. دردی که قابل بازگو کردن نیست ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۸:۴۴    
خرداد: هفتم تیرماه سال 66 در بمباران شیمیایی شهر سردشت یکی از بمب ها در یک کوچه فرود آمد و جان 9 نفر از اهالی یک خانه را گرفت. به گزارش خرداد، صدرا محقق خبرنگار روزنامه شرق در توئیتی با انتشار چهار تصویر زیر نوشت: ...
راه دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۹    
اگر سردشت را با مواد شیمیایی، مسموم و نیمه جان کردند اما شیرمردان و شیرزنان این دیار با دفاع جانانه در مرزها و جبهه ها برای همیشه دست دشمنان را از کیان ایران اسلامی کوتاه کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
یک رسانه روس به نقل از یک منبع نظامی سوری از کشف ماده منفجره که حاوی ماده سمی شیمیایی است، در شهر سراقب خبر داد.
راه دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۱:۰۶    
مدل موجود بازیافت و دفع زباله ها در شهرهای مازندران نه تنها به قیمت نابودی جنگل و دریا است بلکه در کنار آسیب به سلامت جسمی و روحی صدمات جبران ناپذیری در صنعت توریست و گردشگری دارد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۵    
واحد تخریب از جمله یگان های عملیاتی دوران دفاع مقدس به شمار می آید که تاکنون به طور مشخص و واضح به فعالیت های رزمندگان این یگان ها پرداخته نشده است. آنها کسانی هستند که کاشته های مرگ را خنثی می کنند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۰۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
عراق سال 1362 از اولین بمب شیمیایی در عملیات خیبر به طور گسترده استفاده کرد. آن زمان من مسئول تخریب تیپ عبدالعظیم بودم. ماجرای خنثی سازی نخستین بمب شیمیایی در مقابل بازرسان سازمان ملل نیز مربوط به همین روزها است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
محمودزاده رزمنده دوران دفاع مقدس روایت کرد: صدای فریاد سه کودک از خانه 598 مرا به سمت آنان کشاند، انگار وزش باد مانع نفوذ گاز های شیمیایی به داخل این خانه شده بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده بابلسر گفت: اگر برای مدیریت پسماندهای مناطق شمالی کشور چاره اندیشی نشود صدمات ناشی از آن از بمب شیمیایی حلبچه بیشتر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بابلسر و فریدون کنار در مجلس گفت: اگر برای پسماندهای مازندران فکری نشود، خطری بالاتر از بمب شیمایی حلبچه اتفاق خواهد افتاد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم بابلسر در مجلس شورای اسلامی گفت که اگر برای موضوع دپوی زباله در مازندران چاره اندیشی نشود این مشکل بدتر از بمب شیمیایی حلبچه خواهد بود.
برترین ها / بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۲۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری انتخاب: پس از آنکه وزیر کشور صراحتاً اعلام کرد "استاندار گلستان بخاطر مشکلات خانوادگی راهی خارج از کشور شده"، مناف هاشمی در ادعایی جدید که آن را در اختیار رسانه های حامی خود قرار داده ...
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۲۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
پس از آنکه وزیر کشور صراحتاً اعلام کرد "استاندار گلستان بخاطر مشکلات خانوادگی راهی خارج از کشور شده"، مناف هاشمی در ادعایی جدید که آن را در اختیار رسانه های حامی خود قرار داده، اعلام کرده که "برای درمان جراحات ناشی از بمب شیمیایی در دفاع مقدس روز اول فروردین به خارج از کشور رفته بوده است"