شنبه ۱۸ آذرساعت ۲۱:۰۲Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آگهی های استخدامی»

نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، لیسانس برق جهت تعمیر ونگهداری 30 تا 40 ساله 3 سال سابقه کاراارسال رزومه 09352891451، 46079705-7 یک شرکت فعال در حوزه لوازم خانگی استخدام میکند دیپلم، فوق دیپلم و کارشناسی برق و الکترونیک (خانم، آقا) شرایط احراز داشتن روحیه کار تیمی ...
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 6 آذر 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 5 آذر 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 4 آذر 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۱    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، استخدام مهندس باحقوق و شرایط عالی و مزایا 1-مهندس مکانیک مسلط به SOLIDWORKS وطراحی صنعتی وتهیه مدارک مهندسی وطراحی صنعتی وتهیه مدارک مهندسی 2-مهندس عمران (سازه) دارای رتبه نظام مهندسی مسلط به طراحی و تهیه مدارک مهندسی و اداری ...
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۲    
آگهی های استخدامی برق 30 آبان 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 29 آبان 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 27 آبان 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 24 آبان 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 23 آبان 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 22 آبان 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، تنکسین برق فوق دیپلم یا لیسانس آقا یا خانم آشنا به تابلو برق صنعتی حداقل 2 سال سابقه شرکت تجهیزات بیمارستانی پارک فناوری پردیس 76251276 _76251274 داخلی 1 استخدام مهندس باحقوق و شرایط عالی و مزایا ...
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 20 آبان 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۲۳:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
شرکت پتروشیمی پارس آگهی های استخدامی منتشر شده با نام این شرکت در فضای مجازی را تکذیب کرد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 17 آبان 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۲:۴۲    
آگهی های استخدامی برق 16 آبان 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 15 آبان 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 14 آبان 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 13 آبان 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 10 آبان 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 9 آبان 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 8 آبان 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 7 آبان 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 6 آبان 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۲۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، استخدام فوق دیپلم یا مهندس الکترونیک یک شرکت فعال در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی افراد با مشخصات زیر را استخدام می نماید: 1. دارای مدرک معتبر دانشگاهی مرتبط 2. سابقه کار مرتبط با طراحی، مونتاژ برد و تعمیرات ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۸:۰۵    
دوشنبه 02/8/01 ، (اخبار رسمی) : جدیدترین آگهی های استخدامی شهر شیراز با بیمه تکمیلی
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۴    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، یک شرکت تولید کننده برد های الکترونیکی تجهیزات لابراتواری به یک تکنسین الکترونیک علاقمند به حوزه تست برد نیازمند است متقاضیان رزومه خود را به آدرس research@gsfco.ir به همرا 0 شماره تلفن ایمیل نمایند. ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۲۳:۴۱    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، همکاری با مهندسین برق و مکانیک و معماری و عمران دارای صلاحیت فقط نظارت پایه 1 و 2 و 3 هیئت مدیره و شاغل جهت حقوقی کردن در شرکتی معتبر مسئولیت محدود خارج از شرکا دارای بیمه مسئولیت (بدون واسطه) شرکت تازه تاسیس نمی باشد جهت جابجایی اعضا ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۰۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، به تکنسین برق صنعتی آشنا به موتورخانه با 10 سال سابقه نیازمندیم 09129414113 مهندس برق مسلط به اتوکد و Eplan با سابقه کار در شرکت های تولیدی تابلو برق ارسال رزومه به: estekhdam.1402.ap@gmail.com مهندس عمران، معماری ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، مهندس برق مسلط به اتوکد و Eplan با سابقه کار در شرکت های تولیدی تابلو برق ارسال رزومه به: estekhdam.1402.ap@gmail.com مهندس الکترونیک زمینه فعالیت ساخت مجموعه های دقیق الکترو مکانیکی می باشد برنامه نویسی ARMSTM32 ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، مهندس الکترونیک زمینه فعالیت ساخت مجموعه های دقیق الکترو مکانیکی می باشد برنامه نویسی ARMSTM32 ارسال رزومه واتساپ و بله 09194957792 مهندس برق آقا آشنا به برق ساختمان ترجیحاآشنابه سیستم هوشمند ساختمان حداقل 1 سال سابقه کاری ...
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 15 مهر 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 12 مهر 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 10 مهر 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 9 مهر 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 8 مهر 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 5 مهر 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 4 مهر 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 3 مهر 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 1 مهر 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۴    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، تکنسین برق و الکترونیک مسلط بر سیم کشی برق ساختمان rahmanipanah57@gmail.com 09121140873 *استخدام تکنسین فنی (برق کار صنعتی) 1. دارا بودن روحیه کار تیمی 2. تعهد کاری و اخلاقی و پرهیز از حاشیه 3. حداقل دو سال سابقه مرتبط ...
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 28 شهریور 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 27 شهریور 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 26 شهریور 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 22 شهریور 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 20 شهریور 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 19 شهریور 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 18 شهریور 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
آگهی های استخدامی برق 13 شهریور 1402 (کارشناسی و کاردانی) در بخش های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز های بعد نیز وجود دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
از آنجایی که افراد زیادی در سطح جامعه جویای شغل هستند، شیادان سایبری با سوء استفاده از این موضوع با درج آگهی های استخدامی کاذب در فضای مجازی و همچنین سایت های آگهی آنلاین اقدام به کلاهبرداری از عموم مردم می کنند.