دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۳:۲۸Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مقررات راهنمایی و رانندگی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان زنجان از ابلاغ آیین نامه اجرایی جدید حمل و نقل دانش آموزی به مدارس این استان خبرداد و گفت: در آیین نامه جدید پیش بینی شده است که پلیس راهنمایی و رانندگی هر 6 ماه یک بار وضعیت تخلف رانندگان خودروهای مدارس را از مقررات راهنمایی و رانندگی به ادارات ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، برای دلایل قانون شکنی های ریز و درشت موتورسواران، می توان فهرست بلندبالایی تهیه کرد اما اگر بخواهیم به صورت خلاصه به این سوال جواب بدهیم که چرا شماری از موتورسواران مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نمی کنند باید گفت: چون می توانند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد - رئیس پلیس راه لرستان تأکید کرد: زائران اربعین هنگام تردد در جاده های لرستان قانون و مقررات راهنمایی ورانندگی را رعایت کنند.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
برای دلایل قانون شکنی های ریز و درشت موتورسواران، می توان فهرست بلندبالایی تهیه کرد، اما اگر بخواهیم به صورت خلاصه به این سوال جواب بدهیم که چرا شماری از موتورسواران مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نمی کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۷:۰۴    
رئیس پلیس راه استان زائران کربلا را به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توصیه کرد.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
خستگی و خواب آلودگی، سرعت و سبقت غیرمجاز و عدم توجه به جلو از عوامل اصلی در تصادفات جاده ای است که می طلبد این روزها رعایت قوانین راهنمایی ورانندگی با هوشیاری و دقت بیشتر با افزایش تردد جاده ای به دلیل بازگشت زائران امام حسین (ع) از کربلا بیشتر شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۶:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه شمال کرمان بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و بر پرهیز از هر گونه شتاب در مسیر های رفت و بازگشت از سفر تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان بر رعایت دقیق توصیه ها و مقررات راهنمایی و رانندگی در سفر اربعین حسینی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس پلیس راه خوزستان با اشاره به افزایش تردد در اغلب محورهای اصلی و مبادی ورودی خوزستان به سمت مرزهای شلمچه و چذابه، بر لزوم رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگانی که به سمت مرزها می روند، تاکید کرد.
راه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۱    
پلیس راهور استان کهگیلویه و بویراحمد در جهت کاهش تصادفات و با هدف ترغیب دانش آموزان و نوجوانان در بحث رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در نظر دارد مسابقه ای ویژه برای همیاران پلیس راهور با موضوع کاهش تصادفات و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی برگزار کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان با تأکید بر لزوم رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط موتورسواران، از اجرای طرح صدور گواهینامه موتورسیکلت در روستاها خبر داد.
83 راننده ناوگان اتوبوسی خراسان شمالی در دوره بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی شرکت کردند.
با توجه به اوج سفرهای مردمی در تابستان و در پیش بودن سفرهای اربعین و به منظور آشنایی بیشتر رانندگان حرفه ای بخش مسافر به ویژه رانندگان اتوبوس های بین شهری دوره بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در محل پایانه مسافربری آدینه مرکز استان کرمان برگزار شد.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از برگزاری دوره بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، ویژه رانندگان ناوگان اتوبوسی در قالب طرح جا به جایی زائران اربعین حسینی و سفرهای تابستانی در پایانه مسافری بجنورد خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: متاسفانه در نوروز سال گذشته ما تعدا زیادی از هموطنان عزیزمان را در سوانح رانندگی از دست دادیم و بر همین اساس با بررسی های که انجام دادیم و گزارش هایی که به دست ما رسید تصمیم گرفتیم برای نوروز 1402 طرحی جدید و نوین را برای ترغیب بیشتر مردم به رعایت قانون و مقررات راهنمایی و رانندگی انجام دهیم ...
خلخالیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
براساس قانون و مقررات راهنمایی و رانندگی هر نوع پارک خودرو در پیاده رو تخلف بوده و قابل پیگیری است. به گزارش خلخالیم، پارک خودرو در پیاده روها ضایع کردن حقوق سایر شهروندان است و در قانون راهنمایی رانندگی نیز به صراحت برای آن جریمه در نظر گرفته شده است. ...
کیشوند   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۳:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
دومین جلسه آموزش و بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ویژه رانندگان موتورهای شارژی در جزیره کیش برگزار شد.
سلام نو / تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از لحظه حمله وحشیانه سرنشینان خودروهای سواری به کامیون کشنده در جاده خواهید بود.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
نخستین جلسه آموزش و بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ویژه رانندگان موتورهای شارژی در جزیره کیش برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / حیات   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۶   + ۴۸ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ تاکید که تردد موتورسواران از تونل های شهری ممنوع است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۰۸:۵۵    
کرمانشاه - ایرنا - رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به قرار داشتن بخش وسیعی از استان در اوج فعالیت های کشاورزی و افزایش تردد ماشین آلات و ادوات کشاورزی در جاده های استان، گفت: ضروری است صاحبان این ماشین آلات ...
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۴:۱۰   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، سرهنگ رابعه جوانبخت به تشریح وضعیت تصادفات رانندگی رخ داده در پایتخت در بهار امسال پرداخت و گفت: نتایج آمارها و بررسی های پلیس راهور نشان می دهد که رانندگان زن در رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی محتاط تر و مقیدتر هستند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس پلیس راه خوزستان با بیان اینکه رعایت مولفه های ایمنی و توجه به مقررات راهنمایی و رانندگی در سفر بسیار در پیشگیری از تصادفات تاثیر هستند، توصیه هایی در این زمینه ارائه داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ویدئویی که مشاهده می کنید، گوشه ای از سهل انگاری ها و عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در مشهد است که منجر به تصادفات خسارتی یا جرحی شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان، این تفاهم نامه در راستای ارتقای فرهنگ و آموزش قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و فرهنگ سازی مناسب در جامعه با بهره مندی از ظرفیتهای متقابل ...
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در محورهای چهارخطه نیز موارد حوادث جاده ای متعدد مشاهده می شود، گفت: کاهش این حوادث به افزایش دقت رانندگان و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از سوی آن ها نیازمند است.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۲:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران گفت: ورود قابل توجه گردشگران از نقاط مختلف کشور به مازندران در زمان حاضر باعث ایجاد ترافیک فوق سنگین در مناطق شهری و مبادی اصلی استان شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده فراجا از عموم زائران مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) درخواست کرد که در هنگام مراجعه به مرقد مطهر و بازگشت به مقاصد خود، قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
خواهشی که داریم این است که عزیزان مسائل و قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و با احتیاط رانندگی کنند از عجله و شتاب پرهیز کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۳    
گلایه شهروند مشهدی از عدم رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در تقاطع پژوهش و بلوار وکیل آباد و پاسخ رئیس پلیس راهور مشهد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۸    
سردار سرتیپ پاسدار احمدرضا رادان درحاشیه آیین تکریم و معارفه فرماندار پیشین و جدید نیروی انتظامی استان کرمانشاه که امروز (20 اردیبهشت ماه) برگزار شد، با اشاره به موضوع تصادفات جاده ای در جمع خبرنگاران اظهار کرد ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۵    
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گفت: دانش آموزان در این حضور خود با قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و آشنایی با کار پلیس توسط کارشناسان پلیس راه آشنا شدند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تأکید بر لزوم فرهنگ سازی نسبت به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی گفت: اقدامات پلیس در صورتی موفقیت آمیز است که مردم احساس کنند که پلیس در خدمت جامعه و مردم است و آن را از خود بدانند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: طرح عملیاتی برخورد با تخلفات پلاک با هدف ارتقاء انضباط ترافیکی و اجرای قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و برخورد با رانندگان سودجو هنجارشکن و قانون گریز از شنبه به مدت 4 روز در سراسر استان اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: طرح عملیاتی برخورد با تخلفات پلاک با هدف ارتقاء انضباط ترافیکی و اجرای قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در استان اجرا می شود.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
بازتاب/ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام، گفت: طرح عملیاتی برخورد با تخلفات پلاک با هدف ارتقاء انضباط ترافیکی و اجرای قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و برخورد با رانندگان سودجو، هنجارشکن و قانون گریز ازشنبه به مدت چهار روز در سراسر استان اجراء می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۳:۴۳    
طرح آموزش قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به 35 هزار دانش آموز در خراسان جنوبی آغاز شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس به مسافران تاکید کرد: با توجه به حجم بالای حرکت در این ایام، قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده و از سرعت غیر مطمئنه پرهیز و با آرامش رانندگی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۸:۱۴    
رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به توصیه ها و هشدار های پلیس نقش مهمی در پیشگیری از حوادث رانندگی ایفا می کنند.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۹:۱۶   + ۸۱ سایت دیگر  
جانشین رییس پلیس راهور فراجا اعلام کرد که 51 درصد خودروها در تصادفات فوتی نوروز 1402 از نوع پراید و پژو بوده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۲۲:۵۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان از راه اندازی پویش به خاطر من ویژه رانندگان در استان خبر داد. سرهنگ فرید کریمی زاده گفت: پویش به خاطر من در رابطه با تدابیر فرهنگی اجتماعی پلیس با هدف کاهش تصادف های رانندگی و ترغیب خانواده ها برای ادامه سفر های نوروزی که در گرو رعایت صحیح قوانین و مقررات ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۵    
کلاس باز آموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی پلیس راهور فراجا در مسجدجامع شهرکرد برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۹:۰۷    
بیرجند (پانا) - رئیس پلیس راه استان خراسان جنوبی گفت برخورد سواری پژو پارس با کامیون کشنده در کیلومتر 185 محور دیهوک به کرمان،3 کشته و3 مجروح برجای گذاشت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی کشور: 97 درصد مردم مقررات راهنمایی و رانندگی را در سفر های نوروزی امسال رعایت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اعلام اینکه باتوجه به افزایش حجم ترددهای ورودی و خروجی به استان شاهد کاهش 75 درصدی تعداد متوفیان تصادفات فوتی نوروز 1402 در حوزه های درون شهری استان هستیم، گفت: ضروری است رانندگان نسبت به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توجه داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۹:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان گفت: رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در ایام ماه مبارک رمضان مشهود است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۴۵    
رییس پلیس راهور ایلام بیان داشت : رانندگان از هرگونه عجله و شتاب هنگام رانندگی در ایام تعطیلات خودداری کنند و به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه خوزستان بر رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی برای پیشگیری از وقوع حوادث جاده ای در سفر های نوروزی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: علی رقم افزایش 38 درصدی ترددها در سطح محورهای استان با همکاری مردم در رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در حوزه درون شهری 50 درصد و در حوزه پلیس راه 78 درصد کاهش فوتی ناشی از تصادفات داشته ایم.