چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۲۰:۰۱Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانش آموزان تهرانی»

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهر تهران گفت: تقریبا 77 درصد دانش آموزان تهرانی دُز اول واکسن کرونا را تزریق کردند و تقریبا 53 درصد نیز دُز دوم را زدند. همچنین بیش از 83 درصد از فرهنگیان پایتخت واکسن کرونا را تزریق کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: بسته ارتقای سواد حرکتی دانش آموزان برای 30 درصد یعنی حدود 180 هزار دانش آموز دبستانی در حال اجراست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
راهپیمایی دانش آموزان تهرانی در اعلام برائت از استکبار جهانی صبح امروز و همزمان در سراسر کشور برگزار شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
برنامه مرورگر 1055 رادیو صبا، روز پنج شنبه 13 آبان به مناسبت روز دانش آموز با موضوع دانش آموز راهی آنتن می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، علت نامگذاری 13 آبان به روز دانش آموز ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۷:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
فرهنگسرای رسانه به مناسبت فرارسیدن روز دانش آموز، ویژه برنامه هایی را با عنوان ما فرزندان ایرانیم تدارک دیده است.
فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه 65 درصد دانش آموزان در سنین 12 تا 18 سال دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند، میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در پایتخت را اعلام کرد.
عبدالرضا فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش تهران امروز در جلسه ستاد مقابله با کرونای استان در خصوص واکسیناسیون دانش آموزان 12 تا 18 سال گفت: از مجموع 580 هزار نفر دانش آموز بین 12 تا 18 سال، حدود 423 هزار دانش آموز دُز اول واکسن را تزریق کرده اند که حدوداً 74 درصد از کل جمعیت را به خود اختصاص می دهد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۹    
کم تحرکی کودکان و نوجوانان موضوعی است که مسئولان آموزش و پرورش هم نگران آن هستند و معتقدند که اگر زودتر برای آن فکری نشود، در آینده نزدیک تبدیل به معضلی بزرگ خواهد شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه دانش آموزی دانشگاه تهران 126 بسته تحصیلی به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران اختصاص داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: هنوز 35 درصد دانش آموزان تهرانی دُز اول واکسن کرونا را دریافت نکرده اند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران از آغاز سومین جشنواره ورزشی ویژه دانش آموزان تحت حمایت در دو گروه دختران و پسران خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران از برگزاری همایش 5 گام موفق تا کنکور ویژه دانش آموزان تحت حمایت پایه دوازدهم خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اختتامیه پنجمین جشنواره هنری دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران با حضور مدیرکل و اعضای شورای مدیران این نهاد برگزار شد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اولیاء می توانند از طریق سامانه هوشمند سرویس حمل و نقل دانش آموزی شهر تهران برای سرویس، پیش ثبت نام کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان شهر تهران گفت: اولیاء می توانند از طریق سامانه هوشمند سرویس حمل و نقل دانش آموزی شهر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه به صورت چشمگیری در میزان مراجعان سرپایی، بستری و مرگ و میرها شاهد کاهش آمارها هستیم، گفت: طبق درسی که کرونا به ما آموخته این شرایط را به ویژه در کلانشهرها باید ناپایدار و شکننده تلقی کنیم.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - طرح ضربتی واکسیناسیون دانش آموزان علیه کرونا در گروه های سنی 12 تا 18 سال به صورت جهادی در روزهای پنجشنبه و جمعه 15 و 16 مهرماه در مدارس شهر تهران اجرا شد که این روند همچنان ادامه دارد؛ این طرح می تواند به کاهش و قطع زنجیره کرونا کمک شایانی کند. ...
در دومین روز از اجرای طرح ضربتی واکسیناسیون دانش آموزان، فرمانده عملیات ستاد مدیریت بیماری کرونا در تهران از روند اجرای این طرح بازدید کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۷:۳۷    
فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در بازدید از اجرای طرح ضربتی واکسیناسیون دانش آموزان شهر تهران، استقبال از این طرح را خوب ارزیابی کرد. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونای پایتخت گفت: واکسیناسیون 30 درصد نوجوانان تهرانی گروه سنی 12 تا 18 سال در مراکز واکسیناسیون انجام شده است.
فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: طرح ضربتی واکسیناسیون دانش اموزان شهر تهران در گروه های سنی 12 تا 18 سال به صورت جهادی در روزهای پنجشنبه و جمعه 15 و 16 مهرماه در مدارس شهر تهران اجرا می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۷:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
واکسیناسیون دانش آموزان 12 تا 18 سال در 95 مرکز و مدارسی که برای این کار اختصاص یافته است از امروز پنجشنبه 15 مهرماه آغاز شد و تا فردا ادامه دارد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
آموزش و پرورش شهر تهران 95 پایگاه تخصصی واکسیناسیون در مدارس برای دانش آموزان و خانواده هایشان اختصاص داده است؛ به این ترتیب آن دسته از دانش آموزان 12 تا 18 ساله که تا کنون مبادرت به تزریق واکسن نکرده اند می توانند از این فرصت استفاده و در روز های 15 و 16 مهر به این پایگاه ها مراجعه کنند. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: آموزش و پرورش شهر تهران 95 پایگاه تخصصی واکسیناسیون در مدارس برای دانش آموزان و خانواده هایشان اختصاص داده است؛ به این ترتیب آن دسته از دانش آموزان 12 تا 18 ساله که تا کنون مبادرت به تزریق واکسن نکرده اند می توانند از این فرصت استفاده و در روزهای 15 و 16 مهر به این پایگاه ها مراجعه کنند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - از امروز 5شنبه 15 مهرماه، 95 مرکز برای واکسیناسیون دانش آموزان تهرانی آماده شده است که از مدارس هستند. امروز و فردا پنج شنبه و جمعه 15 و 16 مهرماه، حدود 95 مدرسه میزبان تمام دانش آموزان و خانواده هایشان برای انجام واکسیناسیون هستند. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۹:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
رکنا: سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه بیش از 85 درصد معلمان واکسینه شده اند گفت: برخی همکاران ما در زمان تزریق واکسن درگیر بیماری بوده اند و نتوانستند تزریق واکسن انجام دهند. تا قبل از زمان بازگشایی مدارس، معلمان را تحت پوشش کامل قرار خواهیم داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ثقفی، سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: همه دانش آموزان 12 تا 18 ساله می توانند از فردا (15 مهر) به مراکز اعلام شده برای واکسیناسیون مراجعه کنند. اسامی مراکز و شماره های تماس مراکز در سایت آموزش و پرورش شهر تهران وجود دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموزان تهرانی از فردا می توانند با مراعه به مراکز واکسیناسیون کرونا اقدام به تزریق واکسن کنند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۶    
واکسیناسیون دانش آموزان تهرانی در 100 مدرسه پایتخت از پس فردا آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران، اسامی و نشانی مراکز واکسیناسیون دانش آموزان پایتخت را اعلام کرد و گفت: این مراکز در روز های 15 و 16 مهر دایر هستند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران جزئیات فعالیت 95 مرکز واکسیناسیون ویژه دانش آموزان شهر تهران و خانواده هایشان را اعلام کرد. مسعود ثقفی سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به واکسیناسیون دانش آموزان شهر تهران و خانواده هایشان گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۱   + ۵۸ سایت دیگر  
سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران، اسامی و نشانی مراکز واکسیناسیون دانش آموزان پایتخت را اعلام کرد و گفت: این مراکز فقط در روزهای 15 و 16 مهر دایر هستند.
سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: نشانی پایگاه های واکسیناسیون دانش آموزان تهرانی در چند روز آینده اعلام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۰:۱۳   + ۵۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران از پیش بینی 100 پایگاه واکسیناسیون برای دانش آموزان 12 تا 18 ساله تهرانی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
در ادامه روند سرعت گرفتن واکسیناسون در استان تهران، از روز پنجشنبه 15 مهرماه با فعال شدن 200 مدرسه در پهنه استان، تزریق واکسن به افراد 12 تا 18 ساله در تهران سرعت می گیرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۷:۴۷    
تهران(پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ضمن اعلام بازگشایی حضوری مدارس از نیمه آبان ماه؛ بر واکسیناسیون دانش آموزان و خانواده های آن ها جهت تسهیل در بازگشایی تدریجی و ایمن مدارس تاکید کرد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: با وجود اینکه دانش آموزان تهرانی سال تحصیلی 1400 را در خانه آغاز کردند، اما شاهدیم که حجم ترافیک در روزهای نخست مهرماه در پایتخت افزایش چشمگیری داشته است.یک کارشناس ترافیک از 9 عامل برای ترافیک این روزهای پایتخت سخن می گوید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش شهر تهران از ابلاغ شیوه نامه ثبت نام الکترونیکی سرویس حمل و نقل دانش آموزان شهر تهران خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ششمین جلسه ستاد اجرایی سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان برگزار شد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرتهران ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا نوشت : حسن محمدی، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اجرای طرح کوچ (کنترل وزن و چاقی دانش آموزان) گفت: براساس نتایج این طرح، حدود 40درصد دانش آموزان پایتخت اضافه وزن و چاقی دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اجرای طرح کوچ (کنترل وزن و چاقی دانش آموزان) گفت: براساس نتایج این طرح، حدود 40 درصد دانش آموزان پایتخت دارای اضافه وزن و چاقی هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه مجازی بررسی روند طرح سنجش نوآموزان بدو ورود به مدرسه برگزار شد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرتهران، عبدالرضا فولاوند در جلسه مجازی سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به مدرسه با تقدیر از همکاران فرهنگی اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران که متولی طرح سنجش سلامت ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۰۳    
آمار دانش آموزانی که ترک تحصیل کردند، افزایش پیدا کرده است و این محرومیت از تحصیل حتی در مورد دانش آموزان تهرانی نیز صدق می کند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران از تشکیل دبیرخانه ششمین دوره رقابت های جشنواره قرآنی، هنری و ورزشی دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان در تابستان 1400 خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۵۹    
همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهر تهران با حمایت بنیاد احسان طرح تهیه بیش از سه هزار سبد ارزاق ویژه دانش آموزان نیازمند را به مرحله اجرا گذاشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با بیان اینکه کرونا آسیب های جدی را به دانش آموزان از نظر روحی و جسمانی وارد کرده است، گفت: در مهرماه 1400 شرایط جدیدی در مدارس رقم خواهد خورد چرا که نحوه فعالیت مدارس تغییر پیدا می کند و نوع آموزش ها نیز عوض می شود تا دانش آموزان از محیط مدرسه لذت ببرند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی آموزش و پرورش تاکید کرد: هیچ ضرورتی جهت حضور معلمان در مدارس شهرهای قرمز وجود ندارد و حتی حضور آن ها در مدرسه و در شرایط قرمز ممنوع است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ولی پوری گفت:پیش بینی و برنامه ریزی ما این است تا تعداد 75 هزار دانش آموز بتوانند با استفاده از فضای مجازی از اردوهای راهیان نور بازدید کنند.