پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۰۰:۵۱Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نواحی شمالی استان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۹:۴۶    
در 2 روز آینده پدیده غالب، وزش باد و رشد موضعی ابر است که موجب رگبار باران در نواحی شمالی استان خواهد شد
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس پیش بین اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: ورود یک سامانه جدید از غرب خراسان رضوی از عصر امروز، موجب وزش باد شدید و بارش های پراکنده باران در نواحی شمالی استان خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: سامانه بارشی از روز سه شنبه نواحی شمالی استان به ویژه منطقه ارسباران را فرا می گیرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: میانگین دمای خراسان رضوی در هفته آینده نسبت به این هفته چهار درجه کاهش می یابد که نواحی شمالی استان بیشترین کاهش را خواهند داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۰۸:۲۶    
کارشناسان هواشناسی استان سمنان برای دو روز آینده افزایش ابر و در ارتفاعات و نواحی شمالی بارش های پراکنده و رعد و برق را پیش بینی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: با توجه به شدت بارش ها از بعدازظهر چهارشنبه در نواحی شمالی استان احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها دور از انتظار نیست.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۶:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از ماندگاری توده هوای گرم در سطح استان طی روزهای پیش رو خبرداد. آسیه آقایی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت ...
وقت نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
وقت نیوز - مدیر روابط عمومی هواشناسی آذربایجان شرقی از تشدید سامانه بارشی از شب یکشنبه 25 تیر تا اواخر دوشنبه 26 تیر در نواحی شمالی استان بویژه منطقه ارسباران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی هواشناسی آذربایجان شرقی از تشدید سامانه بارشی از شب یکشنبه 25 تیر تا اواخر دوشنبه 26 تیر در نواحی شمالی استان به ویژه منطقه ارسباران خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
نصر: رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: با توجه به ناپایداری جو در روزهای آینده، رگبار باران و در نواحی مستعد بارش تگرگ نواحی شمالی استان را فرا می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۲:۳۶    
ناپایداری های همرفتی امروز سبب رشد ابر و در ساعات بعدازظهر در برخی مناطق به ویژه نواحی شمالی استان مرکزی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی می شود.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۷:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل اداره هواشناسی استان تهران با ارائه گزارشی از میزان بارندگی و شدت وزش باد در پی فعالیت سامانه بارشی در تهران اظهار کرد: فعالیت سامانه بارشی طی امشب و حدود سه ساعت آینده تداوم دارد و برای روزهای آتی پایداری جوی پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از احتمال بروز سیل، از بعد از ظهر امروز به ویژه در نواحی شمالی استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۸:۱۰    
سازمان هواشناسی سیستان و بلوچستان اعلام کرد: از اواخر وقت امروز تا سه شنبه در نواحی شمالی استان وزش باد همراه گردوخاک و گاهی وزش باد شدید رخ خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی برای شبانه روز آینده، روند افزایشی دما و بارندگی در ارتفاعات و نواحی شمالی استان را پیش بینی کردند.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۵:۱۸   + ۳۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی ابری همراه با وزش باد شدید تا خیلی شدید و کولاک برف در ارتفاعات و خطر ریزش بهمن و کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: روزهای شنبه و یکشنبه بارش باران را در سطح استان خواهیم داشت که در نواحی شمالی استان ایجاد روان آب و سیلاب دور از انتظار نیست. در نواحی مستعد نیز بارش تگرگ را خواهیم داشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۰:۳۰    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به کاهش دما در سطح استان گفت: روزهای شنبه و یکشنبه بارش باران را در سطح استان خواهیم داشت که در نواحی شمالی استان ایجاد روان آب و سیلاب دور از انتظار نیست. در نواحی مستعد نیز بارش تگرگ را خواهیم داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۷:۳۶    
کارشناسان هواشناسی برای شبانه روز آینده آسمانی نیمه ابری همراه با وزش باد و بارش های پراکنده را پیش بینی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: فردا بعد از ظهر با افزایش ناپایداری های جوی احتمال وقوع بارش پراکنده باران همراه با وزش باد و تندباد لحظه ای به ویژه در مناطق شمالی و مرکزی خلیج فارس و نواحی شمالی استان وجود دارد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: طبق بررسی ها احتمال بارش تگرگ در برخی از مناطق بویژه در نواحی شمالی استان طی ساعاتی از امروز جمعه دور از انتظار نمی باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۳:۳۱    
رئیس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک تا پایان وقت امروز ادامه دارد و فعالیت سامانه بارشی در نواحی شمالی استان متمرکز است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۴:۱۸    
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از ادامه بارش های پراکنده در شامگاه پنجشنبه خبر داد و گفت: دمای هوای نواحی شمالی استان در صبح جمعه به منفی 13 درجه سلسیوس می رسد.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۱۲    
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: بارش برف و باران همراه با وزش باد در استان بویژه در نیمه غربی و نواحی شمالی استان فردا پنجشنبه نیز تداوم خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: روز پنج شنبه ، تحت تاثیر موج ناپایدار دیگری از جواستان ، شاهد بارش برف و باران همراه با وزش باد بویژه در نیمه غربی و نواحی شمالی استان خواهیم بود و برای این روز هشدار نارنجی صادر شده است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی برای روزهای آینده جوی پایدار و افزایش ابر در ارتفاعات و نواحی شمالی استان سمنان بخصوص در ساعات بعد از ظهر پیش بینی کردند
مرآت   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۰۸:۱۸    
فعالیت سامانه بارشی تا دو روز آینده بویژه در ارتفاعات و نواحی شمالی استان سمنان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۰۸:۰۴    
فعالیت سامانه بارشی تا دو روز آینده بویژه در ارتفاعات و نواحی شمالی استان سمنان ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به شرایط جوی استان طی روزهای آینده از پیش بینی بارش باران برای نواحی شمالی استان کرمانشاه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
هوای نسبتا سرد طی روز های آینده در نواحی شمالی استان هرمزگان تداوم خواهد داشت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بنا بر تحلیل مدل ها و نقشه های هواشناسی، با ورود امواج ناپایدار تراز میانی جو، دمای هوا از فردا در خراسان رضوی کاهش محسوسی خواهد یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۸:۲۸    
کارشناسان هواشناسی استان سمنان برای دو روز آینده افزایش ابر بارش های پراکنده و وزش باد را پیش بینی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۲    
رییس اداره هواشناسی استان آذربایجان غربی گفت: : بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی آذربایجان غربی پدید غالب نیمه جنوبی استان وزش باد خواهد بود و آب و هوای نسبتاً پایداری در استان گزارش می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۱:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: و احتمال نفوذ گردوخاک فرامنطقه ای به نواحی شمال استان و روی دریا دور از انتظار نیست. به گزارش فکرشهر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۱:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: احتمال نفوذ گردوخاک فرامنطقه ای به نواحی شمال استان و روی دریا دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی با اشاره به هشدار های هواشناسی، از وقوع سیل در شهر های شمالی این استان بر تقویت آمادگی لازم در این شهرها، تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
مشهد کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: از ساعات بعدازظهر انتظار می رود بارش ها از نواحی شمالی استان آغاز شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۱    
سمنان- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان سمنان با اعلام هشدار زرد برای روز سه شنبه، روز پر بارش و ناپایداری برای بیشتر نقاط به ویژه نواحی شمالی این استان پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان سمنان با اعلام هشدار زرد، برای نیمه غربی استان باران و برای ارتفاعات بارش برف از ابتدای هفته آینده پیش بینی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۲۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام کارشناسان هواشناسی، با فعالیت امواج ناپایدار، بارش های پراکنده رگباری در ارتفاعات و نواحی شمالی استان سمنان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
با گذر امواج کم دامنه و ناپایدار از استان سمنان در طی شبانه روز آینده افزایش ابر و برای نواحی شمالی بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۲۰:۳۶    
آسمان استان سمنان در طی شبانه روز آینده کمی تا قسمتی ابری و در ساعات بعدازظهر همراه با افزایش ابر و برای نواحی شمالی و ارتفاعات بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
با ادامه فعالیت سامانه بارشی در استان سمنان تا شنبه رشد ابر و در ساعات بعدازظهر رگبار و رعد و برق به ویژه در نواحی شمالی پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با تداوم امواج ناپایدار در استان سمنان در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و در نواحی شمالی و ارتفاعات رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۴۶    
با تداوم امواج ناپایدار در استان سمنان در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و در نواحی شمالی و ارتفاعات رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
با گذر امواج ناپایدار از استان سمنان از جمعه تا یک شنبه هفته آینده در ساعات بعدازظهر رشد ابر و در برخی نقاط به ویژه نواحی شمالی و ارتفاعات بارش های پراکنده باران پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۵۶    
با گذر امواج ناپایدار از استان سمنان از فردا تا یک شنبه هفته آینده در ساعات بعدازظهر رشد ابر و در برخی نقاط به ویژه نواحی شمالی و ارتفاعات بارش های پراکنده باران پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۲۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: بر اساس ارزیابی سازمان هواشناسی به دلیل ورود سامانه ناپایدار جوی به منطقه، پیش بینی می شود از فردا شاهد وزش باد شدید با سرعت 80 تا 100 کیلومتر بر ساعت در نواحی غربی و شمالی استان باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۲۱:۰۱    
با نفوذ سامانه بارشی به استان همچنان تا روز شنبه در برخی نقاط به ویژه نواحی شمالی و ارتفاعات بارش برف و مه آلودگی پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۴۷    
برای شبانه روز آینده استان افزایش ابر و در برخی نقاط بارش باران و برای نواحی شمالی بارش پراکنده برف و باران پیش بینی می شود.