دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۰۵:۱۱Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دارالقرآن الکریم»

ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم در نشستی با رؤسای ادارات امور قرآنی استان ها از تشکیل هیئت اندیشه ورز و همچنین تقویت جلسات و محافل قرآن خانگی در طرح نورالثقلین خبر داد و گفت: در این طرح یک شبکه منسجم قرآنی با نگاه به توسعه مخاطب تشکیل می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۶    
نشست ریاست سازمان دارالقرآن الکریم با رؤسای ادارات امور قرآنی استان ها فردا با موضوع نهضت تربیت قرآنی نورالثقلین برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
طرح تدبر و تفسیر قرآن کریم ویژه همه رشته ها و ورودی های دانشگاه امام صادق(ع) از سوی دارالقرآن الکریم این دانشگاه برگزار می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان دارالقرآن الکریم بمناسبت پیروزی مقاومت اسلامی فلسطین پیامی را صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۵    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان دارالقرآن الکریم گفت: جشنواره قرآنی نور امید به راهبری جشنواره های قرآنی در سراسر کشور تبدیل شده که در زمینه توسعه فعالیت های قرآنی صورت می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان دارالقرآن الکریم از شناسایی 40 هزار مساله و مشکلات مردمی در پویش محله همدل خبر داد که راهکارهای این مسائل با توجه به ظرفیت های هر محله توسط مردم صورت می گیرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
شانزدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم صبح امروز به همت دارالقرآن الکریم تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان دارالقرآن الکریم از افزایش 10 درصدی حضور آقایان در شانزدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم خبر داد که امروز (جمعه، 31 اردیبهشت) در حال برگزاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۸:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و سنجش حفظ قرآن سازمان دارالقرآن الکریم : مرحله دوم شانزدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن فردا در سراسر کشور برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
بابل- رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور از مازندران به عنوان یکی از استان های موفق در بخش توسعه و ترویج معارف قرآنی یاد کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
در بیانیه سازمان دارالقرآن الکریم آمده است که تروریست ها از هر مرام و اعتقاد و وجدان انسانی تهی بوده و همچون ابزاری در خدمت منافع آمران خود در نظام سلطه هستند.
همزمان با ایام ماه مبارک رمضان دارالقرآن الکریم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه مسابقه " نماز کودکان ما " ویژه کودکان و خردسالان برگزار نمود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام اخوان صباغ گفت: سازمان دارالقرآن الکریم با استفاده از تمام ظرفیت های استانی خود با مشارکت رسانه ملی در خصوص ترویج گفتمان امید و تقویت زنجیره تواصی، فعالیت خود را گسترش خواهد داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مراسم هم اندیشی توسعه پایدار شهری و قرآن با محوریت تقویت معماری ایرانی اسلامی در مدیریت نوین شهری با حضور مشاور عالی ریاست دارالقرآن الکریم کشور ، مشاور عالی معاونت شهرسازی شهرداری تهران و مسوولین فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
با حضور مشاور عالی ریاست دارالقرآن الکریم کشور ، مشاور عالی معاونت شهرسازی شهرداری و هییت همراه ، از تلاش های ارزنده مسوولین فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران و موسسه صبا تجلیل شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
شیوه نامه ثبت نام و شرکت در اولین جشنواره قرآن و عترت خانواده مدیریت شهری و روستایی کشور که از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و با مشارکت سازمان دارالقرآن الکریم بصورت مجازی برگزار می شود، برای اطلاع رسانی در سطح استان ها و ابلاغ به شهرداری ها و دهیاری ها به استانداری ها ابلاغ شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
پنجمین مرحله رزمایش کمک مومنانه مواسات با محوریت تواصی بالمرحمه توسط سازمان دارالقرآن الکریم و با توزیع بیش از 2 هزار بسته معیشتی آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
دومین دوره جشنواره قرآنی #نور_امید در بستر فضای مجازی به همت شورای عالی قرآن شهرداری تهران با مشارکت سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان دارالقرآن الکریم از تقویت فضاهای فرهنگی و خانه های قرآنی به عنوان ظرفیت های سال جاری خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۳۲    
معاون تعلیم و تربیت قرآنی سازمان دارالقرآن الکریم با بیان اینکه در شرایط کرونایی، بالای 100 مؤسسه قرآنی در حال انجام کار های فاخر در فضای مجازی هستند، گفت: به دنبال بهره مندی از شیوه های آن ها برای سایر نهاد ها و مؤسسات قرآنی هستیم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره رسانه های مجازی قرآن با محوریت گفتمان تواصی و قرآن نور امید، به عنوان ویژه برنامه کارگروه قرآنی ماه مبارک رمضان کشور و به همت سازمان دارالقرآن الکریم درحال برگزاری است.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام اخوان صباغ در واکنش به توئیت کذب یکی از اهالی رسانه، ستاد راهبری حفظ را مسئول ارائه و گزارش ها دانست و گفت:تاکنون تنها در سازمان دارالقرآن صدهزارنفردرآزمون تخصصی حفظ شرکت کردند. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۱    
معاون سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به ویژگی های برنامه های قرآنی ماه مبارک رمضان، بر ایجاد و تقویت زنجیره تواصی با هدف تشکیل شبکه کنشگران قرآنی تأکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به ویژگی های برنامه های قرآنی ماه مبارک رمضان، بر ایجاد و تقویت زنجیره تواصی با هدف تشکیل شبکه کنشگران قرآنی تأکید کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا – جشنواره ملی و مجازی قرآن نور امید به عنوان ویژه برنامه کارگروه قرآنی ماه مبارک رمضان کشور و به همت سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر جشنواره قرآن، نور امید گفت: جشنواره ملی و مجازی قرآن نور امید به عنوان ویژه برنامه کارگروه قرآنی ماه مبارک رمضان کشور و به همت سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۶    
مسئول دارالقرآن کریم استان اردبیل گفت: هفتمین دوره مسابقات قرآنی دارالقرآن الکریم استان اردبیل همزمان با ماه مبارک رمضان ویژه برادران زیر 18 سال به صورت مجازی برگزار می شود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم به بهره برداری از ظرفیت 10 هزار مسجد در کشور برای رفع مشکلات محلات اشاره و به ضرورت رفع دوگانگی های ایجاد شده در برقراری برخی پروازهای خارجی، بسته بودن مساجد و سفر به عتبات در شرایط کرونا، تأکید کرد و گفت: ستاد ملی کرونا باید این تناقض ها را برطرف کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم گفت: برنامه های ماه رمضان تعطیل بردار نیست این شعار ستاد عملیات فعالیت های ماه رمضان است، امسال با دستورالعمل وزیر بهداشت بنا شد در ماه مبارک رمضان مساجد حتی در شهرهای قرمز باز باشند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم با بیان اینکه بر اساس ابلاغ وزیر بهداشت برنامه های دینی در ماه مبارک رمضان تعطیل نیست، گفت: گفتمان اصلی و محور تمام فعالیت های دینی در این ماه ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۶    
معاون تعلیم و تربیت قرآنی سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به آغاز ثبت نام دوره آموزشی طرح نورالثقلین گفت: این طرح آموزشی مجازی با هدف تحقق مطالبه مقام معظم رهبری مبنی بر ارتقای کمی و کیفی محافل خانگی قرآن و توانمندسازی مربیان قرآن برگزار اجرا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۲:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان دارالقرآن الکریم خواستار پیگیری و تحقق جدی مطالبات مردم در زمینه برگزاری مراسم معنوی و دینی به ویژه در ایام ماه مبارک رمضان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های بافت، رابروارزوییه گفت: واقف خیر اندیشی، قطعه زمین 100 مترمربعی را با نیت ساخت دارالقرآن الکریم وقف کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۹:۱۰    
اقتصاد ایران: سازمان دارالقرآن الکریم به عنوان مسئول اجرای برنامه های دینی و قرآن ویژه ماه مبارک رمضان سازمان تبلیغات اسلامی، با توجه به ضرورت انجام فعالیت گسترده در ماه مبارک رمضان در سطح ملی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان دارالقرآن الکریم به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان فراخوانی با موضوع راهکارهای ترویج امید و باور به توان مردم با استفاده از ظرفیت فعالیت های قرآنی را منتشر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۱۷    
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم ضمن تشریح مهمترین برنامه های این سازمان در سال جدید گفت: توسعه شبکه قرآنی مردمی با استفاده از ظرفیت مؤسسات، خانه های قرآن، جلسات قرآنی و ایجاد مراکز قرآن خانگی، ریشه کنی بی سوادی قرآنی و همچنین سبک زندگی قرآنی را در دستور کار قرار داده ایم.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا -تصویر: حضرت آیت الله سبحانی در دارالقرآن الکریم مدرسه آیت الله العظمی گلپایگانی انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
تاریخ ثبت نام شانزدهمین دوره آزمون های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن تغییر و به تاریخ 7 الی 11 فروردین ماه موکول شد. به گزارش شیعه پرس، تاریخ جدید ثبت نام شانزدهمین دوره آزمون های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم، از سوی سازمان دارالقرآن الکریم اعلام شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان دارالقرآن الکریم از مهلت جدید برای ثبت نام آزمون های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم در فروردین ماه سال آینده خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره توسعه مشارکت های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به طرح ارزیابی و پایش مؤسسات قرآنی گفت: از مجموع دو هزار و 86 مؤسسه تحت نظارت سازمان دارالقرآن الکریم، بالغ بر هزار و 800 مؤسسه رصد شدند و متأسفانه فعالیت حدود 300 مؤسسه قرآنی متوقف شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۸:۱۵    
. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، مجتبی ولی پوری با اعلام این خبر افزود: نوزدهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان شهر تهران در روزهای دوشنبه 11/12/ 1399 لغایت چهارشنبه 13/12 ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم با بیان اینکه همه حرکت های قرآنی نیازمند آموزش و همه حرکت های جهادی نیاز به نگاه های آرمانی دارد، گفت: باید ضمن تعامل میان سازمان های قرآنی و گروه های جهادی علاوه بر سازندگی های اجتماعی به سازندگی ها و رفع مشکلات قرآنی و فرهنگی نیز توجه شود که در این خصوص باید از ظرفیت ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
سردار محمد زهرایی رییس سازمان بسیج سازندگی درمراسم انعقاد تفاهم نامه با سازمان دارالقرآن طرح جهادگران قرآنی را استفاده از ظرفیت های دو سازمان دانست. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری سازمان دارالقرآن الکریم و سازمان بسیج سازندگی صبح امروز 17 اسفندماه در سالن جلسات دارالقرآن منعقد شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سازمان دارالقرآن الکریم و سازمان بسیج سازندگی کشور در خصوص طرح جهادگران قرآنی تفاهم نامه همکاری امضا می کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سید مجتبی عظیمی نژاد مدیر روابط عمومی سازمان دارالقرآن الکریم از راه اندازی صفحه رسمی سازمان دارالقرآن الکریم در اینستا گرام خبر داد .
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بخش نهایی مرحله استانی نوزدهمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز شهر تهران به میزبانی دارالقرآن الکریم امام خمینی (ره) منطقه11 برگزار گردید معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران خبر داد نوزدهمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز شهر تهران برگزار گردید ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۲    
فعالان قرآنی اهل سنت سیستان و بلوچستان از سازمان دارالقرآن الکریم بازدید کردند و طی آن مقرر شد تفاهم نامه های همکاری در خصوص ارتباط گسترده تر جمعیت های قرآنی اهل سنت استان با مرکز قرآنی سازمان اوقاف و سازمان دارالقرآن منعقد و به جهت تقویت و ارتقای سطح دانش معلمان و قرآنیان این استان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
از کودکان و نونهالان قرآن آموز مرکز دارالقرآن الکریم فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه تجلیل شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۶    
مدیرکل توسعه مشارکت های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به روند تفاهم نامه بین سازمان دارالقرآن و وزارت کشور در راستای توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی در روستا ها و شهر ها گفت: متاسفانه امسال با شیوع کرونا وضعیت مالی همه دستگاه ها سخت شد و توفیقاتمان نسبت به تحقق تفاهم نامه اندک بود ...