چهارشنبه ۰۷ مهرساعت ۰۶:۴۵Sep 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دارالقرآن الکریم»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: چهارمین جشنواره قرآن و عترت خانواده طلاب ویژه طلاب خواهر و همسران و فرزندان طلاب ایرانی و غیرایرانی با همکاری سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان دارالقرآن الکریم از مهلت ثبت نام در چهارمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت(ع) مرکز خدمات حوزه های علمیه تا 17 مهرماه خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۲    
دوره های تثبیت و ارتقای سطح حافظان قرآن به منظور آمادگی برای حضور در آزمون های اعطای مدرک سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سوگواره اربعینی حُبّاً لِعَلِیٍّ عَلَیْهِ السَّلَامُ از سوی دارالقرآن الکریم دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بهبودی گفت: هیئت رسیدگی به امور مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت در محل سازمان دارالقرآن الکریم تشکیل جلسه داده و ضمن بررسی درخواست تأسیس مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت، با تأسیس 5 مؤسسه قرآنی در چهار استان کشور موافقت کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۱۷    
مدیر مؤسسه دارالقرآن الکریم زنجان با بیان اینکه آموزش و پرورش باید تدریس قرآن را جدی بگیرد، گفت: قرآن جزو دروس اصلی نیست و مشکل دانش آموزان و حتی دانشجویان در روخوانی قرآن به این وزارتخانه برمی گردد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از برگزاری گردهمایی سراسری رؤسا، کارشناسان مسئول و کارشناسان قرآن، عترت و نماز سراسر کشور در مهرماه، خبر داد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل قرآن،عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از برگزاری گردهمایی سراسری رؤسا،کارشناسان مسئول و کارشناسان قرآن، عترت و نماز سراسر کشور در مهرماه، خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان دارالقرآن الکریم بر گسترش و تقویت فعالیت های قرآنی در سطوح مختلف نیروهای نظامی و انتظامی تاکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اداره توسعه مشارکت های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به رشد چشمگیر تأسیس خانه های قرآن و عترت شهری و روستایی طی دو سال گذشته گفت: تعداد خانه های قرآن و عترت شهری و روستایی در کل کشور تا به امروز به هشت هزار و 560 مورد رسیده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۲    
حوزه/ گزارش فعالیت های دارالقرآن الکریم تبلیغات اسلامی در هیأت اندیشه ورز نماینده ولی فقیه در خوزستان ارائه شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر مرکز نوآوری و خلاقیت های قرآنی سازمان دارالقرآن الکریم از ایجاد فضای شبکه میان فعالان نوآفرین (استارتاپ) به عنوان یکی از مهمترین اهداف راه اندازی مرکز نوآوری و خلاقیت های قرآنی نام برد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر کل توسعه مشاکت های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم از آغاز گام نخست طرح ملی ارزیابی و پایش خانه های قرآن و عترت (ع) خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۸:۲۷    
دارالقرآن الکریم و السنة در نوار غزه اقدام به برگزاری یک راهپیمایی بزرگ قرآنی در استان میانی کرد. این راهپیمایی با مشارکت بیش از 700 حافظ کل یا بخشی از قرآن کریم برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از برگزاری اولین جشنواره کشوری روش های نوین تدریس کتب مراکز دارالقرآن کشور به میزبانی دبیرخانه پایگاه مراکز دارالقرآن قرارگاه مجازی قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش مستقر در استان آذربایجان شرقی، خبر داد . ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از برگزاری اولین جشنواره کشوری روش های نوین تدریس کتب مراکز دارالقرآن الکریم به میزبانی دبیرخانه پایگاه مراکز دارالقران قرارگاه مجازی قرآن عترت و نماز وزارت آموزش وپرورش مستقر در استان آذربایجان شرقی خبر داد.
شبکه قرآن و معارف سیما و سازمان دارالقرآن الکریم آزمون سراسری حفظ و مفاهیم طرح ملی قرآنی 1455 را با همکاری نهادها و سازمان های قرآنی کشور برگزار می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
چهاردهمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت به صورت حضوری و مجازی در سالن جلسات سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۵۳    
محسن یار احمدی مدیر کل آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم از برگزاری دومین دوره مسابقات سراسری طرح استعدادهای قرآنی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دومین دوره مسابقات سراسری قرآن ویژه استعداد های قرآنی کشور توسط سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۸:۳۱    
مسئول طرح استعدادهای درخشان قرآنی کشور سازمان دارالقرآن الکریم از برگزاری دومین دوره مسابقات سراسری استعدادهای قرآنی کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز نوآوری و خلاقیت های قرآنی سازمان دارالقرآن الکریم با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس در سال جاری افتتاح خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل دارالقرآن الکریم اصفهان از تولید و رونمایی نرم افزار فهیم شامل 119 کتاب و بررسی ده ها هزار از کلمات قرآن خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۱:۱۵    
مدیرکل پژوهش و تأمین محتوای سازمان دارالقرآن الکریم از تولید محتوای الکترونیکی تفاسیر قرآن کریم خبر داد و گفت: محتواها به صورت ساده، مختصر و کاملاً کاربردی است و به ویژه در ماه های محرم و صفر در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها توزیع می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۷    
دارالقرآن الکریم دانشگاه امام صادق(ع) با ارائه گزارشی به ساختار تشکیلاتی، برنامه های هفتگی، دوره های آموزشی، طرح ها و فعالیت ها و افتخارات و مقام های کسب شده از سوی این دارالقرآن پرداخته است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۱:۱۷    
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم گفت: نقش تالیان قرآن به عنوان افرادی که نور قرآن کریم در جان و کلامشان آمیخته است، پررنگ تر و ملموس تر است. بنابر این قاریان و تالیان کلام الهی با حضور در مجالس اهل بیت(ع) به تلاوت معنامحور بپردازند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۲۳:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان دارالقرآن الکریم از آغاز به کار اولین سوگواره ملی و مجازی "حسین(ع) شهید راه قرآن" با مشارکت ادارات امور قرآنی ادارات کل تبلیغات اسلامی سراسر کشور از ابتدای ماه محرم تا پایان فصل تابستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۰    
مسئول کارگروه قرآن ستاد عملیات محرم سازمان دارالقرآن الکریم از همکاری 10 هزار تشکل قرآنی مردم نهاد با رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام محرم خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
محمود صفری در گفت وگو با تازه ترین ها به نقل از مهر ، اظهار کرد: تا زمانی که بنده برای شهرداری اردبیل کاندیدا نشده بودم اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی هیچ خبری را از بنده در مسئولیت های قبلی منعکس نمی کردند به طوری که بنده 27 سال در دارالقرآن الکریم استان و 24 سال در اداره کل راه و شهرسازی مسئولیت ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در آیین افتتاحیه و رونمایی از پوستر چهارمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت ویژه خانواده ها و فرزندان طلاب برادران حوزه های علمیه، خبر امضای تفاهم نامه میان سازمان تبلیغات اسلامی با مرکز خدمات حوزه های علمیه اعلام و بر هم افزایی این دو نهاد در حوزه های معرفتی، مهارتی و فرهنگی تأکید شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۳۰    
مسابقه مجازی من غدیری ام در سه محور شفاهی، کتبی و مشارکت در تبلیغ از سوی دارالقرآن الکریم دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
دومین جلسه هیات مدیره سازمان دارالقرآن الکریم با حضور اعضای هیات مدیره این سازمان در شهر مقدس قم برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۱    
حضور اعضای هیئت مدیره اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت در دفتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای بیان آخرین مطالباتشان از وزیر دولت دوازدهم و حضور همین اعضا در سازمان دارالقرآن الکریم برای دیدار با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و ... را می توان از مهمترین رویدادهای این هفته برشمرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نشست رؤسای کمیته قرارگاه خادمان و یاوران قرآنی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور پیشکسوتان، هنرمندان، ورزشکاران و اصناف مختلف با هدف مواسات و کمک های مومنانه در محل سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
جلسه هیئت امنای سازمان دارالقرآن الکریم همراه با رونمایی از طرح من قرآن را دوست دارم ، امروز در سالن جلسات سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۲۲    
مدیر کل آموزش و سنجش حفظ قرآن کریم در سازمان دارالقرآن الکریم ضمن تشریح مطالبات جامعه قرآنی از دولت جدید از نداشتن الگوهای قرآنی برای آینده ابراز نگرانی کرد و گفت: مقصر این رویداد ناخوشایند دولت می باشد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۳:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: 18 بوشهری در جشنواره ملی مجازی "قرآن نور امید" موفق به کسب مقام شدند. به گزارش فکرشهر از ایرنا، جواد احمدی منفرد روز یکشنبه به رسانه ها اعلام کرد: جشنواره ملی مجازی قرآن ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت درباره مصوبات جلسه اخیر هیئت مدیره و بازرسی اتحادیه گفت: باید شورای توسعه فرهنگ قرآنی و معاونت قرآن و عترت ارشاد و نیز سازمان دارالقرآن الکریم به عنوان مجموعه های حاکمیتی از اتحادیه، پشتیبانی کنند و ارتباط مستقیم با مؤسسات را پایان دهند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح آیه های همدلی با موضوع حفظ و مفاهیم سوره های شاخص قرآن از سوی دارالقرآن الکریم اصفهان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۸:۲۰    
حسین بهبودی، مدیرکل توسعه مشارکت های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم گفت: سرانجام ارتباطات میان دو دستگاه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی و تشکیل هیئت های مشترک با حضور نمایندگان دو دستگاه مسئول ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۰:۳۱    
شفقنا- تولیت آستان قدس حسینی امروز(چهارشنبه) از نصف شدن شهریه تحصیل در دانشکده های دانشگاه وارث الانبیاء برای حافظان کل قرآن کریم خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری نون ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۸:۴۶    
معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن سازمان دارالقرآن الکریم از رشد 20 درصدی چاپ قرآن در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۸:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
از سامانه جدید ثبت درخواست تأسیس مؤسسه در سازمان دارالقرآن الکریم رونمایی شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۸:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش ضمن تشریح فعالیت های تابستانی این اداره کل تاکید کرد که مراکز دارالقرآن الکریم به عنوان محل و مأمن فعالیت های قرآنی محله ها در طول سال و ایام تابستان است. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۳۹    
در آستانه ولادت با سعادت امام مهربانی ها، جشن های قرآنی سلطان سریر ارتضا در حرم مطهر رضوی آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم از تشکیل هیئت اندیشه ورز و تقویت جلسات و محافل قرآن خانگی در طرح نورالثقلین خبر داد.