شنبه ۰۳ آبانساعت ۱۳:۴۱Oct 2020 24

جدیدترین‌های «دارالقرآن الکریم»

ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۱    
دوره قرآنی آیات الرحمن از سوی دارالقرآن الکریم دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- طرح کرسی های ثابت تلاوت قرآن که از سوی سازمان دارالقرآن الکریم در سراسر کشور اجرا می شود، این روزها به دلیل شیوع بیماری کرونا کمرنگ و در بعضی از استان ها متوقف شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سید مهدی ساداتی صبح یکشنبه در دیدار با حجت الاسلام محمدرضا شفیعی، دبیر اجرایی طرح مواسات سازمان دارالقرآن الکریم و حجت الاسلام حسینی نهاد، معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان دارالقرآن کشور، بیان داشت: با توجه به اینکه ترویج آموزه های قرآن کریم و نهادینه کردن فرهنگ اسلامی ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
واحد آموزش دارالقرآن الکریم دانشگاه امام صادق(ع) دوره های مختلف قرآنی همچون آموزش قرائت قرآن، تواشیح و کارگاه مطالعات روایی را برگزار می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اعضای هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی کشور از سوی رئیس سازمان دارالقرآن الکریم تعیین شدند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۰    
کلاس های تخصصی آموزش قرآن ویژه آقایان از سوی دارالقرآن الکریم استان اردبیل در ترم پائیز برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
جوایز منتخبان طرح ملی ایلاف بازدید حجت الاسلام مهدی اخوان صباغ، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم از مؤسسه بیت الاحزان، 15 میلیون تومان افزوده شد و در مجموع به 30 میلیون تومان رسید.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون تعلیم و تربیت سازمان دارالقرآن الکریم با بیان اینکه بیست هیئت اندیشه ورز قرآنی در کشور تشکیل شده است، از به تعویق افتادن زمان برگزاری اجلاس این هیئت ها به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
طرح توسعه آموزش عمومی تفسیر قرآن کریم با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان دارالقرآن الکریم و بنیاد تفسیر قرآن کریم برگزار می شود.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حنانه خلفی که از پنج سالگی حفظ قرآن را شروع کرده و در هفت سالگی آن را به پایان رسانده؛ با شرکت در آزمون های سازمان سنجش و سازمان دارالقرآن الکریم حالا می تواند در کنکور کارشناسی ارشد شرکت کند و در رشته علوم قرآن و حدیث مشغول تحصیل شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۱    
جلسه هفتگی تلاوت قرآن و روایتگری شهدا و ایثارگران شهرستان شاهرود در دارالقرآن الکریم این شهر باحضورقاریان و حافظان قرآن کریم وخانواده های آنان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام ترم پاییز دوره های آموزشی مرکز دارالقرآن الکریم حرم مطهر شاهچراغ(ع) تا 20 مهر تمدید شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۵۵    
مسئول طرح استعدادهای قرآنی سازمان دارالقرآن الکریم از حضور برترین های این طرح در سال های ششم تا هشتم طرح اُسوه خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۶    
در نخستین نشست اعضای هیئت مدیره اتحادیه کشوری و مدیران عامل اتحادیه های قرآنی استان ها که صبح امروز در سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد؛ بر تحقق شعار توسعه همدلی و یک رنگی در دست واحد برای حل مشکل مؤسسات قرآنی تأکید شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۲    
جلسه مجازی تلاوت قرآن کریم به همت دارالقرآن الکریم اداره تبلیغات اسلامی استان اردبیل برپا می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۲    
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم با انتشار پیامی، درگذشت پدر محمدرضار پورزرگری، قاری بین المللی قرآن کریم را تسلیت گفت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون تعلیم و تربیت سازمان دارالقرآن الکریم با بیان اینکه فعالیت هیئت های اندیشه ورز 15 استان کشور در ماه محرم آغاز شد، از برگزاری اجلاس هیئت های اندیشه ورز قرآنی طی ماه صفر خبر داد.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور با اشاره به هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن و پیامبر گرامی اسلام(ص) درفرانسه گفت: فعالیت های احمقانه دشمنان واقعیت های اسلام را در جهان روشن تر می کند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۰    
مؤسسات قرآنی وابسته به سازمان دارالقرآن الکریم در 110 شاخص ویژه ارزیابی میدانی می شوند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۴۶    
محفل مجازی قرآن کریم با تلاوت قاریان ممتار کشوری و استانی در فضای مجازی برپا می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۶:۵۲    
برنامه نسیم وحی از سوی دارالقرآن الکریم زنجان با همکاری شبکه سیمای استانی اشراق، با رویکرد استعدادیابی به روی آنتن می رود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
سازمان دارالقرآن الکریم در محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و رسول اعظم(ص) بیانیه ای را صادر کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در پی اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، شاهد واکنش هایی در محکومیت این اقدام از جمله واکنش آیت الله جوادی آملی از مراجع تقلید و سازمان دارالقرآن الکریم بودیم که در رسانه ها منتشر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سازمان دارالقرآن الکریم با صدور بیانیه ای اعلام کرد: اهانت به قرآن و رسول خدا (ص) بر وحدت و انسجام اسلامی آزادگان سراسر جهان خواهد افزود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۳۵    
طرح هر خانه یک جلسه قرآنی از سوی دارالقرآن الکریم اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با مشارکت مؤسسات قرآنی استان راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان دارالقرآن الکریم در ایام محرم و صفر پویش ملی هر خانه ایرانی یک هیئت قرآنی را با 10 عنوان ویژه برنامه قرآنی اجرا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سومین جلسه هیأت مدیره اتحادیه مؤسسات قرآنی کشور فردا باحضور حداکثری اعضای هیأت مدیره در سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۶:۳۱    
مدیر اداره توسعه مشارکت های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم از شرکت 76 درصد از مؤسسات قرآنی زیر نظر سازمان تبلیغات اسلامی در طرح خوداظهاری ویژه پایش و ارزیابی مؤسسات خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور با بیان اینکه 4 هزار موسسه قرآنی و 7 هزار خانه قرآنی در سطح کشور فعالیت می کنند، گفت: جلسات قرآنی متعددی هم در مساجد و اماکن دیگر برگزار می شود که آمار دقیقی در دست نیست.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۸:۱۵    
دارالقرآن الکریم زنجان به مناسبت روز عید غدیر خم، ویژه برنامه کاروان شادی رهروان غدیر را برپا کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۵۲    
از سوی سازمان دارالقرآن الکریم در رابطه با حادثه تأسف بار بیروت بیانیه ای صادر شده و در آن مراتب همدردی با همه بازماندگان و آسیب دیدگان اعلام و از خداوند متعال صبر و شکیبایی در تحمل دردهای ناشی از این فاجعه مسئلت شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام شفیعی گفت: بیش از پنج هزار بسته معیشتی غذایی طی روزهای 12 تا 14 مردادماه در قالب مرحله دوم طرح مواسات سازمان دارالقرآن الکریم در استان های مختلف کشور توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۱    
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم با حضوردر سازمان امور مالیاتی کشور با رئیس سازمان امور مالیاتی کشور دیدار و گفت و گو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دارالقرآن الکریم اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: پانزدهمین آزمون ارزیابی و اعطای مدرک حافظ قرآن کریم در استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل آموزش و سنجش حفظ قرآن سازمان دارالقرآن الکریم از اعلام نتایج پانزدهمین آزمون ارزیابی اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم در پنجم مهرماه خبر داد و گفت: هشت هزار و 90 نفر طی برگزاری 14 دوره موفق به دریافت مدارک درجه یک تا پنج شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- معاون تعلیم و تربیت سازمان دارالقرآن الکریم گفت: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی ترویج فرهنگ قرآنی است و سازمان تبلیغات اسلامی در راستای ترویج فرهنگ کتاب وحی در جامعه حرکت می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۲:۲۱    
تهران- ایرنا- مدیرکل آموزش و سنجش حفظ قرآن سازمان دارالقرآن الکریم گفت: پانزدهمین آزمون ارزیابی اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم با حضور هشت هزار و 738 حافظ قرآن روز جمعه (دهم مرداد) برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس سازمان دارالقرآن الکریم گفت: استان اصفهان همواره از استان های پیشرو در حوزه آموزش مباحث قرآنی در سطح کشور محسوب می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم از تفاهم این سازمان و اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن اصفهان جهت ارائه برنامه جامع توسعه قرآنی اصفهان خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۵:۲۲    
چهلمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت اصفهان با حضور رئیس سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم طی سفر به استان یزد علاوه بر انجام برنامه ها و بازدیدهای مختلف از نهادهای قرآنی این استان، از حجت الاسلام گندمی، پیشکسوت قرآنی این استان، نیز عیادت کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس و معاونت راهبردی و ارتباطات سازمان دارالقرآن الکریم کشور از مؤسسه قرآنی نورالزهرا (س) اردکان بازدید کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۲    
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم صبح امروز در محل اخد رأی انتخابات هیئت مدیره و هیئت بازرسی اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت در اصفهان حضور یافت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
طرح توسعه آموزش عمومی تفسیر قرآن کریم از سوی سازمان تبلیغات اسلامی با مشارکت و همکاری سازمان دارالقرآن الکریم و همکاری بنیاد تفسیر قرآن برگزار می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
تفاهم نامه تأمین و مناسب سازی تجهیزات نمازخانه مدارس با تأکید بر رعایت فرهنگ اسلامی بین وزارت آموزش وپرورش، جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و سازمان نوسازی مدارس صورت گرفت منعقد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم در رابطه با تشکیل اتحادیه واحد کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت (ع) بیانیه ای منتشر کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۵    
دارالقرآن الکریم اداره بهزیستی شهرستان اسلامشهر فردا، اول مردادماه افتتاح می شود.