یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۸:۲۵Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش تدریجی دما»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۷   + ۳۹ سایت دیگر  
براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، در بیشتر مناطق استان از روز یکشنبه (9 مهرماه) روند افزایش تدریجی دما پیش بینی می شود.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۳   + ۴۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، قسمتی ابری و وزش باد شدید به ویژه در بخش های غربی و جنوبی استان همچنین کاهش دما پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: دمای هوا از امروز تا اواخر هفته آینده بتدریج افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
هوای مازندران از فردا تا اوایل هفته پیش رو آفتابی همراه با افزایش تدریجی دما پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۱۱   + ۳۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، برای امروز و فردا (8 و 9 شهریورماه) روند کاهش نسبی دما و از روز جمعه (10 شهریورماه) روند افزایش تدریجی دما در سطح استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۱:۱۹    
هوای مازندران امروز و فردا صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش تدریجی دما پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به افزایش یک تا دو درجه ای دما طی 24 ساعت آینده در بیشتر مناطق استان، گفت: روند افزایش تدریجی دما تا روز جمعه، سوم شهریورماه تداوم دارد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۷:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
مصطفی رجبی مشهدی با بیان اینکه پیش بینی می شود امروز حداکثر میزان تقاضای برق به 70 هزار مگاوات برسد، اظهار کرد: برای روزهای آینده یعنی روزهای سه شنبه و چهارشنبه با افزایش تدریجی دما به اعداد بیش از 71 هزار مگاوات خواهیم رسید که برای ابتدای شهریورماه این عدد بی سابقه است.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۴:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، طی سه روز آینده روند افزایش تدریجی دما و از روز جمعه (3 شهریورماه) کاهش نسبی دما در سطح استان پیش بینی می شود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، طی سه روز آینده روند افزایش تدریجی دما و از روز جمعه (3 شهریورماه) کاهش نسبی دما در سطح استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
به نقل از اداره کل هواشناسی استان تهران، طی 3 روز آینده روند افزایش تدریجی دما و از روز جمعه کاهش نسبی دما در سطح استان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۳:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، طی سه روز آینده روند افزایش تدریجی دما و از روز جمعه (3 شهریورماه) کاهش نسبی دما در سطح استان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۳   + ۳۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران از فردا (30 مردادماه) روند افزایش تدریجی دما در سطح استان و افزایش محسوس در روز چهارشنبه (اول شهریورماه) مورد انتظار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۱:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران از روز دوشنبه روند افزایش تدریجی دما در سطح استان پیش بینی می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۸   + ۳۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای 39 درجه سانتیگراد گرمترین ایستگاه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.از روز دوشنبه روند افزایش تدریجی دما در سطح استان پیش بینی می شود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اداره کل هواشناسی استان تهران از امروز تا روز یکشنبه (29 مردادماه) روند افزایش تدریجی دما و برای روز دوشنبه (30 مرداد) کاهش نسبی دما را در سطح استان پیش بینی کرده است. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از امروز تا روز یکشنبه (29 مردادماه) روند افزایش تدریجی دما و برای روز دوشنبه (30 مرداد) کاهش نسبی دما را در سطح استان پیش بینی کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۴:۲۲    
ایسنا نوشت: اداره کل هواشناسی استان تهران از امروز تا روز یکشنبه (29 مردادماه) روند افزایش تدریجی دما و برای روز دوشنبه (30 مرداد) کاهش نسبی دما را در سطح استان پیش بینی کرده است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۳:۳۲   + ۵۶ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از امروز تا روز یکشنبه (29 مردادماه) روند افزایش تدریجی دما و برای روز دوشنبه (30 مرداد) کاهش نسبی دما را در سطح استان پیش بینی کرده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از روند افزایش تدریجی دما از امروز تا یکشنبه هفته آینده در این شهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از امروز تا روز یکشنبه (29 مردادماه) روند افزایش تدریجی دما و برای روز دوشنبه (30 مرداد) کاهش نسبی دما را در سطح استان پیش بینی کرده است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۵:۵۱   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی شاهد افزایش تدریجی دما از امروز تا اواخر هفته آینده خواهیم بود که برآورد می شود 3000 مگاوات به میزان تقاضای مصرف برق کشور اضافه شود که برای هفته ابتدای شهریور بی سابقه و عدد بزرگی است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۳:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بر اساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای پیش بینی عددی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا کمی ابری و در ساعات بعد از ظهر و شب گاهی همراه با وزش باد و در نواحی جنوب غربی و ارتفاعات استان گاهی افزایش سرعت وزش باد پیش بینی می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۹   + ۳۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان وزش باد شدید در نواحی جنوب غربی و ارتفاعات استان و افزایش تدریجی دما پیش بینی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای هوا از امروز به تدریج افزایش خواهدیافت، به گونه ای که فردا دمای هوای مشهد نسبت به امروز با 2درجه افزایش به 32درجه خواهدرسید.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با اشاره به این که از امروز شاهد افزایش تدریجی دما و افزایش مصرف برق خواهیم بود، گفت: پیش بینی مرکز ملی راهبری شبکه برق کشور حاکی از آن است که تقاضای مصرف برق به بیش از 70 هزار مگاوات می رسد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با اشاره به این که از امروز شاهد افزایش تدریجی دما و افزایش مصرف برق خواهیم بود، گفت:در برخی از نقاط کشور نیز شاهد کاهش دما خواهیم بود و این امکان وجود دارد که هموطنان این مناطق در راستای کمک به پایداری شبکه برق کولر ها را خاموش و یا مدت زمان استفاده را کاهش دهند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۷:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش تدریجی دما در پایتخت طی پنجشنبه تا اواسط هفته آینده خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش تدریجی دما در پایتخت طی پنجشنبه تا اواسط هفته آینده خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش تدریجی دما در پایتخت طی پنجشنبه تا اواسط هفته آینده خبر داد.
سازمان هواشناسی با هشدار طغیان رودخانه ها در برخی استان ها از جمله سیستان و بلوچستان برای سایر مناطق کشور طی 5 روز آینده جو پایدار و آسمان صاف پیش بینی کرد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۶    
به گزارش جام جم آنلاین ، بر اساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای پیش بینی عددی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری، گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۵۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، گاهی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک و همچنین افزایش تدریجی دما از امروز تا پنجشنبه (9 تا 12 مردادماه)پیش بینی می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۳   + ۴۷ سایت دیگر  
از فردا تا چهارشنبه(11 مرداد) افزایش تدریجی دما در سطح استان تهران مورد انتظار است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۲    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به اینکه تا روز چهارشنبه افزایش تدریجی دما در سطح استان ادامه دارد، گفت: تا اواسط هفته همچنان وزش باد شدید پدیده غالب جوی در سطح استان است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۷:۱۸   + ۳۶ سایت دیگر  
برای امروز تا روز شنبه روند افزایش تدریجی دما و از روز یکشنبه کاهش نسبی دما در سطح استان پیش بینی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به افزایش تدریجی دما در سطح استان، گفت: تا اوایل هفته پیش رو همچنان وزش باد شدید پدیده غالب جوی در سطح استان است.
قلم نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش تدریجی دما از پنجشنبه (29 تیرماه) و وزش باد نسبتاً شدید در بیشتر نواحی استان خبرداد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۴:۳۱    
ایسنا نوشت: اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش تدریجی دما از پنجشنبه (29 تیرماه) و وزش باد نسبتا شدید در بیشتر نواحی استان خبرداد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۷   + ۳۱ سایت دیگر  
فارس : افزایش تدریجی دما از پنجشنبه (29 تیرماه) و وزش باد نسبتا شدید در بیشتر نواحی استان تهران پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش تدریجی دما از پنجشنبه (29 تیرماه) و وزش باد نسبتا شدید در بیشتر نواحی استان خبرداد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۶    
شفقنا- اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش تدریجی دما از پنجشنبه (29 تیرماه) و وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک در بیشتر نواحی استان خبر داد. به گزارش شفقنا، بر اساس نقشه های یابی و تحلیل برونداد الگوهای پیش بینی عددی ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش تدریجی دما از پنجشنبه (29 تیرماه) و وزش باد نسبتا شدید در بیشتر نواحی استان خبرداد.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش تدریجی دما از پنجشنبه (29 تیرماه) و وزش باد نسبتا شدید در بیشتر نواحی استان خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش تدریجی دما از پنجشنبه (29 تیرماه) و وزش باد نسبتا شدید در بیشتر نواحی استان خبرداد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار باران در برخی استان ها و افزایش تدریجی دما و ماندگاری آن همچنین توفان گرد و خاک در شرق کشور خبر داد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۰۸:۳۴   + ۵۰ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی در دو روز آینده جوی آرام در کشور حاکم است.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۹:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: تحلیل آخرین الگوهای پیشیابی حاکی از استقرار جوی پایدار تا اواسط هفته در منطقه البرز مرکزی است که به موجب آن و مطابق با هشدار سطح زرد روند افزایش دما، بعضی ساعات وزش باد، غبار محلی و کاهش موقت کیفیت هوا در استان شاهد خواهیم بود. ...
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران افزایش سرعت وزش باد به ویژه در نواحی جنوبی و غربی با احتمال وزش باد شدید موقتی و گرد و خاک و افزایش تدریجی دما تا سه شنبه (20 تیرماه) مورد انتظار است.