یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۷:۰۳Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت های خارجی»

ایبنا   ۳ ساعت پیش    
همان شرکت های خارجی که به ما قطعه ندادند و حتی حاضر نشدند موتور را تعمیر کنند، زنگمان زدند. گفتند: قطعات رو از کجا خریدین و اسمبل [سرهم بندی] کردین؟ خب می گفتین خودمون براتون قطعه بفرستیم. باورشان نمی شد خودمان موتور را ساخته باشیم.
ستاره صبح   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
صادق غفوریان -در سال های اخیر که بیشتر کمبود و گرانی بلیت پرواز به ویژه در پیک های مسافرتی پیش می آید، این پرسش اساسی هم مطرح می شود که چرا برای پروازهای داخلی از توان شرکت های خارجی استفاده نمی کنیم؟ ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
افغانستانی ها، بزرگترین گروه اتباع خارجی حاضر در ایران هستند و گفته می شود که بیش از نیمی از شرکت های خارجی ثبت شده در ایران به این گروه تعلق دارد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۹:۲۳    
سیادت روز چهارشنبه، 20 تیر، گفت: بیش از 50 درصد شرکت های خارجی ثبت شده در ایران متعلق به شهروندان افغانستان است.
دیجیاتو   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۸:۰۵    
مرکز مدیریت راهبردی افتا ریاست جمهوری در ابلاغیه ای ضوابط فعالیت شرکت های خارجی دارای محصول، سکو و سامانه در حوزه امنیت اطلاعات و ارتباطات را اعلام کرد. ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق مشترک بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و افغانستان اعلام کرد که بیش از 50 درصد شرکت های خارجی ثبت شده در ایران متعلق به افغانستانی هاست و بیش از سه میلیارد دلار سرمایه در ایران دارند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۴:۳۵    
رئیس کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال گفت: باید برای تمام بازی ها VAR باشد نه فقط چند بازی و به دنبال پیگیری برای همه باشگاه ها هستیم.
اقتصاد آنلاین / نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۴:۵۷   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق مشترک بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و افغانستان ضمن تاکید بر استفاده از تشکل های خصوصی در حوزه تجارت با افغانستان و فعالیت اتاق مشترک بین دو کشور، اعلام کرد که بیش از 50 درصد شرکت های خارجی ثبت شده در ایران متعلق به افغانستانی هاست و بیش از سه میلیارد دلار سرمایه در ایران دارند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تحلیلگر بازارهای جهانی معدن گفت: حدود 20 سال قبل شرکت ریوتینتوی استرالیا برای سرمایه گذاری در پروژه های معدنی کشور وارد عمل شده بود، اما اتفاقاتی که در زمینه تحریم ها رخ داد موجب فراموشی موضوع و تیره و تار شدن تاریخچه سرمایه گذاری شرکت های خارجی در بخش معدن و صنایع معدنی در ایران شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۶    
یک شرکت دانش بنیان ایرانی موفق به بومی سازی سیستم های پشتیبانی کسب و کار به عنوان راهکاری برای مدیریت بازاریابی، فروش و ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان و مدیریت جریان درآمدی شده است که تا پیش از این از سوی شرکت های خارجی ارائه شد و یک چهارم آن ها قیمت دارد.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۵:۵۷    
https://www.aparat.com/embed/eqj23se?data[rnddiv]=11464334446&data[responsive]=yes برچسب ها : مادیران صنایع شرکت ها
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت صنایع مادیران گفت: در لوازم خانگی ما انحصار نداریم، زیرا در حال حاضر شرکت های خارجی داخل کشور هستند. 30 درصد بازار ایران در انحصار شرکت های خارجی نه در انحصار تولیدکننده داخلی.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۴:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
بیش از 150 محصول و روش مرتبط با هوش مصنوعی در این کنفرانس به نمایش درآمده اند و تعداد اندکی از شرکت های خارجی مانند تسلا و کوالکام نیز به آنها پیوسته اند. این کنفرانس همچنین سکوی پرتابی برای برخی شرکت ها به حساب می آید تا جدیدترین محصولات هوش مصنوعی خود رامعرفی کنند ...
یک شرکت دانش بنیان موفق به بومی سازی سیستم های پشتیبانی کسب و کار به عنوان راهکاری برای مدیریت بازاریابی، فروش و ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان و مدیریت جریان درآمدی شده است که تا پیش از این از سوی شرکت های خارجی ارائه شد و یک چهارم آن ها قیمت دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۰    
رئیس هیات مدیره انجمن صنایع خوراک دام، طیور و آبزیان ایران با اشاره به افزایش تعداد شرکت های خارجی حاضر در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی دام و طیور از حضور فعال روسیه در این نمایشگاه خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۵    
بیست و سومین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته ایران با حضور 14 شرکت خارجی از اروپا و 39 سفیر و 11 هیئت تجاری از کشورهای همسایه در 12 سالن برگزار می شود.
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور از بین المللی شدن پارک فناوری پردیس با عنوان منطقه بین المللی نوآوری ایران خبر داد و گفت: این مهم می تواند محلی برای استقرار و محل زندگی فناوران ایرانی و خارجی مقیم و غیرمقیم و شرکت های خارجی مبتنی بر فناوری باشد.
در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی اصفهان مشارکت کنندگانی از کشورهای ترکیه، چین و پاکستان در قالب غرفه دار و بازدیدکننده در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات ریسندگی و بافندگی، تولید نخ و پارچه و تجارت پوشاک و پارچه حضور دارند. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
دبیر انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران گفت: تلاش افغانستان این است که تمام شرکت های خارجی را به بازار خدمات مهندسی به ویژه پروژه های توسعه ای جذب کند و در حال حاضر شرکت های چینی پررنگ تر از سایر کشورها از جمله ایران و ترکیه در بازار پیمانکاری افغانستان حضور دارند.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۳:۳۳    
در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی الکامپ که با شعار همه با هم برای اقتصادی دیجیتال برگزار شد، شرکت های خارجی با حضور در سالن 38 نمایشگاه بین المللی تهران به نمایش دستاوردهای نوآورانه خود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات پرداخته و با شرکت های ایرانی برای حضور در بازار ایران به مذاکره پرداختند.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۵:۵۱    
در جریان برگزاری نمایشگاه الکامپ 1403، شرکت های خارجی از کشورهای روسیه، لبنان، چین، عراق، افغانستان، پاکستان، سوریه، یمن، ارمنستان، هند و ... در قالب جلسات B2B با شرکت های ایرانی به مذاکره پرداختند تا زمینه توسعه همکاری های دوجانبه فراهم شود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۴:۰۴    
بیست و هفتمین نمایشگاه الکامپ، شنبه با حضور وزیر ارتباطات و فعالان حوزه ارتباطات و فناوری کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد. امروز آخرین فرصت برای علاقه مندان به حوزه فناوری اطلاعات جهت بازدید از این نمایشگاه است.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۳:۴۱    
یک عضو شرکت نوآوران نوا ویرا گفت: ما با هدف جذب سرمایه در جلسات B2B نمایشگاه الکامپ حضور پیدا کرده ایم و استقبال شرکت های خارجی از محصولات ارائه شده ی ما مطلوب بود؛ به همین دلیل رویکرد جذب سرمایه و توسعه بازار را در این جلسات دنبال کرده ایم.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۳:۳۱    
یک عضو شرکت سویاب گستر خراسان، گفت که هدف ما از شرکت در جلسات B2B نمایشگاه الکامپ، فروش محصولاتمان در عرصه بین المللی بوده است که با شرکت وفاتل از کشور سوریه نیز مذاکراتی انجام دادیم.
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
شهدای ایران : در بخشی از گفت و گوی انتخاباتی شب گذشته، مسعود پزشکیان در رابطه با مسئله اینترنت و فیلترشکن ها بیان کرد: دولت می تواند با شرکت های خارجی قراردارد ببندد. الان پول فیلترشکن ها در جیب چه کسی می رود؟ عده ای داشتند با فضای مجازی زندگی می کردند. زندگی مردم را با فیلترینگ ساقط کردند. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۶:۳۶    
واردات خودرو و تاخیر در آن دیگر به یک معمای حل نشدنی تبدیل شده است. بیش از 6 سال است که واردات خودرو به کشور آن طور که باید انجام نمی گیرد. حتی با وجود آزادسازی واردات از سال 1401 هنوز هم مخالفان واردات، مانع ورود خودرو در مقیاس گسترده می شوند و هر بار، بهانه جدیدی برای این موضوع دارند ...
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۰۸:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
تیتربرتر، کاهش شدید فروش نفت خام، ذخیره سازی میعانات گازی روی شناورها، اخراج بعضی از شرکت های خارجی از کشور، ورود به دعوی تجاری با برخی همسایگان و غفلت از ظرفیت های ژئوپلیتیک کشور فقط بخشی از مشکلات صنعت نفت در آغازبه کار دولت سیزدهم بوده است. ...
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با برپایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی الکامپ با شعار همه با هم برای اقتصادی دیجیتال ، شرکت های خارجی با حضور در سالن 38 نمایشگاه بین المللی به نمایش دستاوردهای نوآورانه خود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات پرداخته اند.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاور بین الملل ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری گفت: تمامی جلسات B2B برگزار شده در نمایشگاه الکامپ صورت جلسه خواهد شد و سه هفته پس از اتمام نمایشگاه تا شش ماه پس از آن، فرآیند دنبال کردن شرکت ها ادامه خواهد داشت.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۰:۳۹    
مدیریت شرکت آذین فورج به دلیل بهره مندی ویژه از دانش روز دنیا ضمن رقابت با شرکت های خارجی توانسته است در عرصه ی کسب و کار نوین گامی بلند در راستای خودکفایی و توسعه بردارد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۰۰:۳۳    
محمدرضا اسماعیلی درباره وام مسکن اظهار داشت: از 27 شهر جدید ساحلی 3 شهر خلیج فارس، تیس و علوی برای جذب سرمایه گذاری اعلام شده که قرار است که از ابتدا و تا اقدامات نهایی شهر از طریق سرمایه سرمایه گذاران ایجاد شود که تا کنون چندین شرکت خارجی برای سرمایه گذاری در این سه شهر اعلام آمادگی کردند که تا ...
محمدرضا اسماعیلی درباره وام مسکن اظهار داشت: از 27 شهر جدید ساحلی 3 شهر خلیج فارس، تیس و علوی برای جذب سرمایه گذاری اعلام شده که قرار است که از ابتدا و تا اقدامات نهایی شهر از طریق سرمایه سرمایه گذاران ایجاد شود که تا کنون چندین شرکت خارجی برای سرمایه گذاری در این سه شهر اعلام آمادگی کردند که تا ...
شانا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۴:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بهره برداری رسمی از تعمیرات اساسی توربین زیمنس SGT-500 سکوی سروش منطقه عملیاتی بهرگان که از سوی کارکنان این سکو در مدت 10 ماه با استفاده از توان شرکت های دانش بنیان داخلی و بدون اتکا به شرکت های خارجی انجام شده است، آغاز شد.
نیپنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا؛ فرید دوستی، مدیر نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با حضور در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی، ماشین آلات و مواد صنعت پلاستیک مسکو، گفت: چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۹:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز؛ این نمایشگاه که به همت شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو در فضایی به متراژ بالغ بر 42 هزار متر مربع و با حضور 600 شرکت داخلیو 469 شرکت خارجی از 9 کشور برپا شده شده است، علاوه بر شرکت های داخی، میزبان شرکت های خارجی از کشورهای رومانی، انگلیس، چین، تایوان، اندونزی، کره، ترکیه ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۲۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، هر چه مدت زمان جنگ غزه طولانی تر می شود، موج سفر صهیونیست ها از فلسطین اشغالی هم بیشتر می شود. پایگاه عبری زبان کیپا در گزارشی در این رابطه نوشت، در حالی که در ماه های اولیه جنگ غزه، شاهد کاهش 80 درصدی پروازهای شرکت های خارجی به (فلسطین اشغالی) بودیم ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۴:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر نفت در جلسه هئیت دولت: بنا به توصیه و تاکید رئیس جمهور شهید، ما در صنعت نفت معطل مذاکرات و شرکت های خارجی نماندیم. توانستیم با بهره گیری از ظرفیت داخلی قراردادی معادل 2 میلیارد دلار را با شرکت های فنی و مهندسی بخش خصوصی کشور امضا کنیم ...
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نصر: رئیس انجمن فولاد آذربایجان از برگزاری بیست و یکمین دوره نمایشگاه تبریز متافو با حضور بزرگترین صنایع فولادی کشور و شرکت های خارجی در تبریز خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قبل از سال 1385 فقط شرکت های خارجی در زمینه هیدروگرافی نفت و گاز خدمات ارائه می دادند اما زمانی که تحریم ها شروع شد این شرکت ها از ایران رفتند و شرکت های خصوصی در این زمینه فعالیت خود را آغاز کردند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
شرکت های خارجی قانون ارزش افزوده را هم دور می زنند و برند خود را به اسم یک شرکت صوری ایرانی ثبت کرده و به این ترتیب عوارض و مالیاتی مشابه شرکت های ایرانی پرداخت می کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۳    
وزارت صنعت و تجارت طالبان به دنبال شرکت های خارجی برای استخراج و تصفیه نفت است. از این رو با هیئتی از ایران دیدار کرده است.
ایفنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران-استخراج لیتیوم در آرژانتین که چهارمین تولیدکننده بزرگ لیتیوم دنیاست، از ژانویه تا آوریل 49.7 درصد در مقایسه با دوره چهار ماهه مشابه در سال گذشته افزایش یافته است ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تهران- ایرنا- محققان دانشکدگان فنی دانشگاه تهران، موفق به ابداع دانش فنی استحصال اکسید آلومینیوم از منابع غیربوکسیتی؛ از جمله آلونیت و نفلین سینتی به روش اقتصادی و زیست سازگار شدند، به شکلی که شرکت های خارجی خواهان دستیابی به این دانش هستند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۵:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس هیات عامل صندوق ملی مسکن گفت: از 27 شهر جدید ساحلی 3 شهر خلیج فارس، تیس و علوی برای جذب سرمایه گذاری اعلام شده که قرار است که از ابتدا و تا اقدامات نهایی شهر از طریق سرمایه سرمایه گذاران ایجاد شود که تا کنون چندین شرکت خارجی برای سرمایه گذاری در این سه شهر اعلام آمادگی کردند که تا انعقاد ...
خبرگزاری نمایشگاهی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۷:۵۰    
در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، موادغذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته با عنوان آگروفود 136 شرکت خارجی از 11 کشور اسپانیا، ایتالیا، ترکیه، روسیه، آلمان، دانمارک، اتریش، امارات، هند، چین و تایلند حضور دارند ...
وزیر نفت عراق از پیشرفت مذاکرات بغداد و اقلیم کردستان عراق بر سر صادرات نفت خام با خط لوله کرکوک - جیهان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۹:۱۲    
ایسنا/هرمزگان مدیرعامل شرکت حفاری شمال گفت: با اعتماد به توانمندی های داخلی عملیات تعمیرات اساسی دکل سحر 1 به شرکت داخلی ایزوایکو واگذار شد و حتی در مقایسه با شرکت های خارجی هم می توانستیم آن را به عنوان گزینه اصلی انتخاب کنیم.
رییس هیات عامل صندوق ملی مسکن، گفت: دهک های اول تا دوم مشمول دریافت وام 400 میلیون تومانی مسکن و دهک های سوم تا چهارم هم مشمول دریافت وام 300 میلیون تومانی با نرخ سود دو درصد و مدت باز پرداخت 15 ساله می شوند.
ایران جیب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
صفدر کشاورز، سخنگوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، دیروز شنبه، 19 خرداد گفت از مجموع 8241 شرکت خارجی ثبت شده در ایران ...