جمعه ۱۰ آذرساعت ۰۹:۱۹Dec 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مداخله گر»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۵    
حل فعالیت مداخله گر در امور پزشکی در تربت حیدریه پلمب شد.
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۰    
شمال نیوز : نماینده ای که با اهرم استیضاح بسراغ امتیازگیری از وزیران می رود ،چگونه خواهد توانست بنمایندگی از سوی موکلانش بر کار مسئول منصوب از سوی خود نظارت بایسته اعمال کند و به وظایف نمایندگی خود بدرستی جامه عمل بپوشاند؟!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسئول نظارت بر درمان فیروزآباد، از شناسایی و تعطیلی یک مرکز مداخله گر در امور دندانپزشکی در این شهرستان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست بهزیستی استان زنجان با تاکید بر حساس سازی عموم مردم نسبت به کودک آزاری گفت: بهزیستی یکی از نهاد مداخله گر در کودک آزاری است و شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر یک از علائم کودک آزاری باخط تلفن 123 اورژانس اجتماعی بهزیستی تماس بگیرند تا کارشناسان متخصص بهزیستی جهت ارایه خدمات تخصصی به محل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۲:۵۱    
مدیر نظارت و اعتباربخشی امور درمان دانشکده علوم پزشکی ساوه از تعطیلی سه واحد غیر مجاز مداخله کننده در امور درمان و زیبایی در ساوه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه فایننشال تایمز مدعی شد نسل رئیس جمهورهای مداخله گر آمریکا و نقش بی ثبات کننده آنها در آسیا، اروپا و خاورمیانه رو به انقراض است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یک مرکز زیبایی مداخله گر در امر درمان به دلیل فعالیت غیرمجاز در قم پلمب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۲:۱۰    
محل فعالیت یک مداخله گر در امور درمان در شهرستان تربت حیدریه پلمب شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۱:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی مشهد از پلمب یک مرکز غیرمجاز مداخله گر در حوزه کاشت مو در این شهر خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۹:۳۴    
رکنا_کارشناس نظارت بردرمان مشگین شهر یک مرکز زیبایی را به دلیل دخالت در امور پزشکی فاقد صلاحیت رسمی پلمپ کرد
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
[شهروند] آمریکا علاوه بر اینکه بر صدر فهرست کشورهای سلطه جو و مداخله گر جهان نشسته، همه مرزهای اخلاقی را هم در این وادی شکسته، بی هیچ مسئولیتی، یا شرمساری و ندامتی حتی به ظاهر ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - تشکل های اسلامی دانشگاه فرهنگیان به مناسبت 13 آبان پیامی صادر کرد. متن این پیام به شرح زیر است: بسمِ رَبِّ الشُّهَدا وَ الصِّدّیقین 13 آبان، روزی است که باطن مداخله گر شیطان بزرگ برملا شد و تجربیات و درس های گرانبهایی از این روز عزیز برای جهانیان به یادگار ماند. ...
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه گفت: ایالات متحده در حال حاضر جزو رهبران کشورهایی است که در مناقشه فلسطین و اسرائیل مداخله می کنند؛ هرچه این اقدامات "ابتکاری" بیشتر باشد، احتمال تشدید درگیری نیز بیشتر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۸:۲۸   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس اداره نظارت بر امور درمان معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری 2625 مرکز غیرمجاز مداخله گر در امر درمان تعطیل شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 39.18 درصدی داشته است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۲۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: کارگروه مداخله گران سلامت معاونت درمان این دانشگاه، 68 مرکز فاقدمجوز و مداخله گر پزشکی که در زمینه پوست و زیبایی در مشهد فعالیت می کردند را در نیمه نخست امسال، پلمب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
یک مرکز غیر مجاز مداخله گر در امور دندانسازی و دندانپزشکی در قم پلمب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۱۶:۳۶    
یک واحد عطاری در نیشابور که با انجام طب سوزنی در امور درمان دخالت می کرد، پلمب شد.
لالی نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۵    
یک مرکز زیبایی مداخله گر در امور پزشکی در شهرستان لالی با دستور قضایی توسط اماکن نیروی انتظامی پلمپ و متخلفان به مراجع قضایی معرفی شدند
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۰:۲۸    
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد، از برخورد قاطع با مراکز غیرمجاز مداخله گر در امور پزشکی از جمله مطب های غیرمجاز زیبای و آرایشگاه ها متخلف خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد گفت: نهادهای نظارتی بهداشتی با آرایشگران متخلف مداخله گر در امور پزشکی و کسانی که خود را بیوتی تراپیست معرفی می کنند، برخورد جدی می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: یک واحد غیرمجاز دندانپزشکی در زاهدان پلمب و فرد مداخله گر در امور دندانپزشکی به دادگاه معرفی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مداخله گر در طب سنتی با ارائه خدمات غیر مجاز زالو درمانی در قم پلمب شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
جمال الدین اکرمی، نویسنده و مترجم کودک و نوجوان گفت: ما دیگر به ویراستار به عنوان مداخله گر در متن نگاه نمی کنیم؛ بلکه به او به عنوان یک کنشگر و کسی که متن ما را کامل می کند، نگاه می کنیم.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر مؤسسات درمانی وزارت بهداشت چالش های این وزلرتخانه را در زمینه نظارت بر فعالیت مراکز مداخله گر در امور پزشکی تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر مؤسسات درمانی وزارت بهداشت درباره چالش های وزارت بهداشت در زمینه نظارت بر فعالیت مراکز مداخله گر در امور پزشکی، توضیحاتی ارائه کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۹    
*مهمترین نیاز ورزش یک مدیریت مقتدر و صاحب اختیارات قانونی - و البته مجاز به استفاده از این اختیارات – شاید اصلی ترین و مهمترین نیاز ورزش باشد. واقعیت غیر قابل انکار این است که طی سال ها و دوره های اخیر مدیریتی، کسانی که سکانداران اصلی ورزش بوده اند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گفته مدیر شبکه بهداشت و درمان شوش؛ 3 مرکز غیرمجاز مداخله گر در امور درمانی و پزشکی در این شهرستان مهر و موم شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۵۲   + ۶۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در سال گذشته حدود 4 هزار مرکز غیرمجاز مداخله گر در امر درمان توسط دانشگاه های علوم پزشکی تعطیل یا پلمب شدند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۱:۵۱    
وقتی کشور ها منافع خود را خارج از چارچوب های قانونی و طبیعی قرار می دهند، سیاست ورزی آنان از یک بازیگر عادی و معقول به بازیگر مداخله گر و طمع ورز و استعمارگر و امثال آن توصیف می شود. رخداد های پیرامون کشورمان، چه در افغانستان و چه در آسیای مرکزی معانی ویژه ای دارند ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه ایران: جلسه شورای امنیت سازمان ملل بامداد پنجشنبه بعد از انتشار خبرهای به تعویق افتادن آن، برگزار شد و در پایان در حالی نیروهای ارتش صهیونیستی را ملزم کرد از شمال الغجر و منطقه مجاور خط آبی لبنان خارج شوند که با وجود هشدارهای قبلی سیدحسن نصرالله ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۴۶    
ایسنا/خراسان رضوی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون 250 مرکز مداخله گر سلامت پلمب شده است که این مراکز عمدتا در حوزه های زیبایی و طب سنتی فعالیت داشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر درمان و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: کارگروه مداخله گران سلامت معاونت درمان این دانشگاه، 15 مرکز فاقدمجوز و مداخله گر پزشکی که در زمینه پوست و زیبایی در مشهد فعالیت می کردند را طی یک ماه گذشته مهر و موم کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
آمریکا تا پیش از دهه 30 نقش و جایگاه چندانی در سیاست داخلی و خارجی ایران نداشت و به عنوان یک قدرت استکباری و مداخله گر در کشور ما شناخته نمی شد، اما روزهای پایانی مردادماه 1332 با همکاری انگلیس در مردادماه کودتا را رهبری کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیردفاع در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه امروز تهران گفت:توصیه و هشدار ما به کشور های مداخله گر و نظام سلطه این است که از شیطنت ها و اتهام زنی های بی اساس وبحران آفرینی ها بپرهیزند چرا که هر اقدام جاهلانه آنان به ضررخودشان تمام خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۶:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح طی سخنانی پیش از خطبه های نمازجمعه تهران، ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) و گرامیداشت یاد شهیدان چمران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۲:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به دستاوردهای این نهاد، گفت: ساخت موتور رم جت مافوق صوت و تجهیز بالگردها به سامانه موشکی البرز از دستاوردها و اقدامات وزارت دفاع به شمار می رود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع گفت: توصیه و هشدار ما به کشورهای مداخله گر این است که از اتهام زنی بی اساس و بحران آفرینی بپرهیزند. هر اقدام آنها به ضرر خودشان تمام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره طب ایرانی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی نیشابور گفت: یک واحد آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای مداخله گر درمان که در حوزه آموزش طب سوزنی، حجامت و طب سنتی به صورت غیر مجاز فعالیت می کرد، در نیشابور مهر و موم شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۵۳    
احمد حاتمی یزد، مدیرعامل پیشین بانک صادرات، تصریح می کند: گاهی به نظر می رسد دولت ها نیازمند رؤسای سربه زیر برای سیاست گذاری پولی هستند و رؤسای بانک مرکزی نیز به دولت هایی مداخله گر نیاز دارند تا در مقابل هر ضعف و کاستی در عملکرد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر نظارت بر درمان و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: کارگروه مداخله گران سلامت معاونت درمان این دانشگاه، هفت مرکز فاقدمجوز و مداخله گر پزشکی که در زمینه پوست و زیبایی در مشهد فعالیت می کردند را طی هفته اخیر مهر و موم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: یک مرکز غیرمجاز مداخله گر در امور طب سنتی در اردبیل به دلیل دخالت افراد فاقد صلاحیت علمی در امور درمان پلمب شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا – معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: 38 مورد ابتلا به تب کریمه کنگو در کشور شناسایی شده که 9 مورد آن مربوط به استان اردبیل است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر اعتبار بخشی و نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بیش از 38 مرکز غیرمجاز مداخله گر سلامت به همت کارگروه مداخله گران سلامت از ابتدای سال جاری تا کنون در مشهد مهر و موم شده است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۹:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، ماه آینده عکس مشترکی با شی جین پینگ، رئیس جمهور چین خواهد گرفت. عکسی شبیه به عکس مشترکش با ولادیمیر پوتین که در بیلبورد های تبلیغاتی انتخاباتی اش در سال 2019 دیده می شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر طب ایرانی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: 6 مرکز فاقد مجوز و مداخله گر درمان در حوزه طب سنتی طی 2 هفته گذشته در مشهد مهر و موم شد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از پلمب و تعطیلی سه مرکز غیرمجاز مداخله گر در درمان در بوشهر خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۲:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر طب ایرانی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: 6 مرکز فاقد مجوز و مداخله گر درمان در حوزه طب سنتی طی 2 هفته گذشته در مشهد مهر و موم شد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از پلمب و تعطیلی 12 مرکز غیرمجاز مداخله گر در درمان شهرستان خبر داد.
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از پلمب و تعطیلی 3 مرکز غیرمجاز مداخله گر در استان خبر داد. به گزارش دیارجنوب به نقل از خبرگزاری فارس استان بوشهر، احمد یزدان پناه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی بازدیدهای نظارتی محسوس و نامحسوس ...