یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۷:۳۱Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشتغال آفرینی»

پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: از صدور 109 فقره پروانه تأسیس با پیش بینی 39 هزار و 57 میلیون ریال سرمایه و اشتغال آفرینی برای یک هزار و 804 نفر در بهار امسال در استان اصفهان خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان؛ حجت الاسلام محمد عبادی زاده به اصلاح و بازنگری قوانین در حوزه صنعت اشاره کرد و افزود : در اصلاح قوانین باید ظرفیت های داخلی و تلاش برای ورود تکنولوژی نوین به این بخش مد نظر قرار گیرد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۵:۲۰    
راحله ذبیحی، دانشجوی رشته طراحی لباس است که با کمک تسهیلات دریافتی از کمیته امداد، توانسته است به خودکفایی برسد و به عنوان کارآفرین، برای ده ها بانوی دیگر اشتغال آفرینی کند.
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۲:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
نشست خبری دکتر کریمی بیرانوند معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و دکتر عظیمی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای با عنوان ' رونق تولید ...
مقام معظم رهبری یکم فروردین ماه 1401 در سخنرانی تلویزیونی خود، اشتغال آفرینی را میوه شرکت های دانش بنیان برشمردند و اظهار کردند: اگر ما به معنای واقعی کلمه بتوانیم این شرکتها را تولید کنیم و به وجود بیاوریم که در این زمینه دچار خطاهایی که گاهی در گذشته شده اند نشویم، اشتغال هم زیاد خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی رئیس جمهور: قریب به چهار هزار شرکت دانش بنیان در سه سال گذشته ایجاد شد. از نکات تاکیدی رئیس جمهور این بود که شرکت دانش بنیان علاوه بر سطح فناوری براساس میزان نقش آفرینی در اقتصاد و اشتغال آفرینی تخصصی هم باید ارزیابی شود.
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۷:۲۷    
ابدالی با اشاره به فعالیت های گسترده دولت شهید رئیسی در حوزه بهبود فضای کسب وکار و اشتغال آفرینی دولت سیزدهم، گفت: امروز در استان قم نه تنها با کمبود اشتغال مواجه نیستیم، بلکه نیاز ضروری به تعداد زیادی نیروی کار در شرکت های صنعتی داریم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - فراهم سازی زیرساخت های توسعه شهرک های صنعتی مازندران به همراه گره گشایی از مشکلات 300 واحدهای تولیدی و صنعتی فعال در این شهرک ها، یکی از راهبردهای مهم دولت سیزدهم برای اشتغال آفرینی و رونق تولید در این خطه از شمال است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۰۰:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
مقایسه عملکرد دولت های پس از انقلاب در زمینه اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری نشان می دهد بدترین عملکرد را دولت اصلاحات و بهترین عملکرد را دولت شهید رئیسی داشته است. ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۷    
سرپرست ریاست جمهوری ضمن قدردانی از تلاش همه دستگاه های اجرایی در انجام وظایف و تکالیف محوله در زمینه اشتغالزایی، دستاوردهای دولت در کاهش نرخ بیکاری و رشد قابل توجه اشتغال آفرینی را مرهون پیگیری های مجدانه و اهتمام ویژه رئیس جمهور شهید دانست و اظهار داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد: دستاورد های استان در رشد قابل توجه اشتغال آفرینی و کاهش نرخ بیکاری مرهون اهتمام ویژه رییس جمهور شهید است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: بسترهای لازم برای ورود سرمایه گذار فراهم شده و امیدواریم در بحث اشتغال آفرینی و توسعه اقتصادی استان شاهد پیشرفت باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور دانشجویان داخل گفت: بر اساس آیین نامه دانشجویان اشتغال آفرین از دانشجویانی که دارای مهارت هایی بوده که منجر به اشتغال آفرینی برای سایر دانشجویان می شوند، تقدیر خواهد شد.
دکتر مخبر در نشست شورای عالی اشتغال مطرح کرد؛ دستاوردهای دولت در رشد قابل توجه اشتغال آفرینی مرهون اهتمام ویژه رئیس جمهور شهید است/ گزارش وزیر کار از عوامل موفقیت دولت در کاهش نرخ بیکاری ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۶:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سرپرست ریاست جمهوری ضمن قدردانی از تلاش همه دستگاه های اجرایی در انجام وظایف و تکالیف محوله در زمینه اشتغالزایی، دستاوردهای دولت در کاهش نرخ بیکاری و رشد قابل توجه اشتغال آفرینی را مرهون پیگیری های مجدانه و اهتمام ویژه رئیس جمهور شهید دانست و اظهار داشت ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۴:۱۲   + ۴۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سرپرست ریاست جمهوری ضمن قدردانی از تلاش همه دستگاه های اجرایی در انجام وظایف و تکالیف محوله در زمینه اشتغالزایی، دستاوردهای دولت در کاهش نرخ بیکاری و رشد قابل توجه اشتغال آفرینی را مرهون پیگیری های مجدانه و اهتمام ویژه رئیس جمهور شهید دانست و گفت آیت الله رئیسی ایجاد یک میلیون شغل در ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اداره بنادر و دریانوردی استان سیستان وبلوچستان گفت: قرارداد 10ساله ایران با کشور هند در خصوص تجهیز و مدیریت عملیات بارگیری و تخلیه کالا در بندر شهرستان چابهار باعث ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی منطقه و کشور خواهد شد.
سینا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سینا از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، طبق زیست بوم ملی اشتغال که در سند تحول دولت مردمی نیز آمده است، مبنای اشتغال تولید است و تولید و اشتغال دو روی یک سکه هستند و بین تولید و اشتغال نسبت مستقیم وجود دارد ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۳    
مسجد جامع پل سفید از مساجد تاریخی و محوری شهرستان سوادکوه است که نزدیک به یک قرن برای رفع مشکلات مردم با محوریت این پایگاه دینی اجتماعی فعالیت می کند و بیش از 11 سال است که برای ازدواج جوانان و جوانی جمعیت پای کار تامین جهیزیه نوعروسان و حمایت از فرزندآوری و اشتغال آفرینی است.
در مراسم گرامیداشت هفته صنایع دستی، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور اعلام کرد که کارنامه صنایع دستی در دولت سیزدهم بسیار موفق بوده است. او بر تسهیل در صادرات موقت کالا، اصلاح قیمت پایه کالاهای صادراتی، ارائه مشوق های تبصره 18 و پرداخت حدود دو تا سه همت تسهیلات به حوزه صنایع دستی ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: قائم مقام وزیر صمت از گروه انتخاب به عنوان یک مجموعه کارآمد، موفق، خلاق و در مسیر توسعه یادکرد و گفت: این مجموعه تولیدی و صنعتی توانسته است در شرایط سخت تحریم ها اشتغال آفرینی چشمگیری داشته باشد که این اتفاق در کشور یک ارزش است.
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۹:۲۱    
مریم طالب نژاد مدیر مسئول مجموعه مزایده گر درباره اشتغال آفرینی در این مجموعه، اظهار کرد: در حال حاضر حدود 10 نفر در تیم ما به صورت مستقیم حضور دارند. [ما] در مرکز رشد دانشگاهی مستقر هستیم که فرصتی برای جذب افراد مستعد است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- در این ویدیو مشاوره رایگان اشتغال آفرینی برای نیازمندان محله کریم آباد شهرستان اردبیل در طرح پویش خدمت را مشاهده می کنید.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۱    
تاخیرات چندین ماهه راه آهن در پرداخت مطالبات پیمانکاران تعمیرات و ...، سبب افزایش طبیعی مبالغ پایه قراردادها شده است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان استان اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر سه هزار و 500 نفر زندگی زندانی در دو بخش کارگاهی و اعزام به کار در زندان اشتغال دارند اظهار کرد: قطعاً اشتغال آفرینی در قطع چرخه بزهکاری موثر است.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: در حالی که با هجمه های سنگین رسانه های معاند برای ناکارآمد جلوه دادن پیشرفت های ایران مواجه هستیم، شرکت های صنعتی مانند فولاد اکسین نقش ارزنده ای در چرخه اقتصاد کشور و اشتغال آفرینی بر عهده دارند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه / یک کارآفرین خیّر و تولید کننده فرش آران و بیدگلی گفت: کار تولید و اشتغال آفرینی را با کارگری و توسل به امام رضا(ع) آغاز کرد و امام رئوف را شریک خود قرار داد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
فارس_ معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، برگزاری فستیوال ماکیان زینتی ایران را فرصتی برای سرمایه گذاری و اشتغال آفرینی به ویژه برای بانوان در بخش مشاغل خانگی دانست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - استاندار سمنان با اشاره به اهمیت اشتغالزایی، گفت: این استان در شاخص اشتغال آفرینی برای دانش آموختگان دانشگاهی طی سال 1402 در رتبه دوم کشور قرار گرفت.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۸    
خانم صبوحی حسین در دیدار با مسئول خانه فرهنگ کشورمان در راولپندی گفت: اتاق بازرگانی زنان راولپندی علاقه مند است از تجربیات زنان موفق ایران در حوزه تولید و اشتغال آفرینی الگوبرداری کند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۲۹    
استاندار کرمانشاه گفت: با توجه به ظرفیت و فرصت بسیار بالایی که استان کرمانشاه و شهر کرمانشاه در مقوله میراث فرهنگی و گردشگری دارد، سال جاری تلاش داریم توجه بیشتری به میراث فرهنگی و گردشگری استان داشته باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت قم گفت: گسترش فعالیت واحدهای صنعتی و افزایش سطح تولید انواع محصولات در استان موجب شده تا این بخش بتواند در حوزه اشتغال آفرینی سرآمد باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی برنامه های پیش روی این دانشگاه در حوزه پژوهش، فناوری و اشتغال آفرینی در سال 1403 را اعلام کرد و از ایجاد مراکز کاریابی در کلیه مراکز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۲:۵۵    
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت:مهارت آموزی سربازان،کلید اشتغال آفرینی پس از پایان خدمت است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۷    
کارشناس ارشد تولید و بهره برداری از گیاهان دارویی گفت: فعالیت شرکت فناور بهین رویش سبز در زمینه گیاهان دارویی است و متأسفانه در حوزه نهاده های تکثیری مثل بذر و نشا فعالیتی در استان های غربی و همدان صورت نگرفته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۰:۲۵    
یک متقاضی مجوز دامپروری: با مبلغی که سه سال پیش می توانستم با آن گاوداری خود را راه اندازی کنم، الان نمی توانم هیچ کاری انجام دهم. مشکل حرایم از یک طرف باعث شد که سرمایه بنده از بین برود، از طرف دیگر، امکان اشتغال آفرینی را از بین برد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: اشتغال آفرینی دانشجویان با استفاده از ظرفیت های موجود منطقه ای و محلی باعث می شود، دغدغه های ازدواج و مسائل شغلی تا حدودی برطرف شود.
استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر حمایت کامل از سرمایه گذاران بومی و فعالان حوزه اشتغال آفرینی گفت: هیچ گونه محدودیتی برای اعطای تسهیلات اشتغالزایی در سیستان و بلوچستان وجود ندارد چرا که معتقدیم؛ اقتصاد باید در دست مردم باشد زیرا در هر کاری مردم وارد شدند، آن کار به صورت موفق پیش رفته است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: اشتغال آفرینی باعث افزایش استقبال مخاطبان کارشناسی ارشد می شود.
هرمز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودان با بیان اینکه 50 گروه جهادی در این شهرستان فعالیت دارند، گفت: از سال گذشته تا کنون اعطای 140 وام اشتغال آفرینی جهت اشتغال و رفع سایه محرومیت به متقاضیان اشتغال شده است.
رئیس جمهور با تأکید بر تمرکز ویژه بر اشتغال آفرینی در استان های با نرخ بیکاری بالاتر، بر ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری، به ویژه برای اقشار تحصیل کرده در این مناطق، تاکید دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در گفت و گویی، وضعیت رشد تجارت، سرمایه گذاری، اشتغال آفرینی و محرومیت زدایی استان تهران در سال 1402 را تشریح کرد.
معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در گفت و گویی، وضعیت رشد تجارت، سرمایه گذاری، اشتغال آفرینی و محرومیت زدایی استان تهران در سال 1402 را تشریح کرد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۳:۴۷    
تهران (پانا) - مدیرعامل صنایع نساجی ایران گفت از زنان سرپرست خانوار، زندانیان و معتادان بهبودیافته در راستای افزایش ظرفیت تولید بهره برده می شود تا هم نیازهای اقتصادی رفع و نیازهای امدادی شان فراهم شود.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۲    
مدیر کانون فرهنگی و هنری معصومه اطهر (س) ارومیه گفت: در راستای اشتغال آفرینی دوره آموزشی خیاطی ویژه بانوان در کانون فرهنگی هنری معصومه اطهر (س) ارومیه برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حوزه صنایع خلاق با وجود برخورداری ایران از گنجینه و ذخایر ارزشمند تاریخی، فرهنگی، هنری و البته جوانان نخبه و هنرمند، هنوز از شتاب لازم و تاثیرگذاری در اقتصاد کشور برخوردار نیست ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۲:۱۹    
به گزارش ایران اکونومیست، از سال 1380 که نامگذاری سال ها از سوی مقام معظم رهبری با موضوع اقتدار ملی و اشتغال آفرینی آغاز شد، تاکنون این روند مسیر حرکت کشور به سمت توسعه همدلی، پاسخگویی، اتحاد ملی، نوآوری و شکوفایی، تولید اشتغال و حمایت از کالای ایرانی را نشانه گذاری کرده است ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
سامان رضایی در گفت وگو با ایران اکونومیست، درخصوص الزامات تحقق شعار سال 1403 جهش تولید با مشارکت مردم و نقش مردم و فعالان اقتصادی در توسعه اقتصاد دریامحور، اظهار کرد: امروزه تولید صرفا به معنای ارائه کالا نیست و حوزه خدمات و ارزش آفرینی را نیز در بر می گیرد ...