یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۱۰:۲۱Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشتغال آفرینی»

شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۳    
آیت الله عابدینی گفت: دولت سیزدهم هم با مهار تورم، رشد تولید و اشتغال آفرینی اقتصاد مردم را سامان دهد البته اقدامات مختلفی در این حوزه صورت گرفته و مسئولان در حوزه معیشت مردم کارهای مختلفی را انجام داده اند اما باید بیش از پیش همت کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه ایلام گفت: برای پیروزی بر دشمن در جنگ اقتصادی و تحقق شعار سال و کمک به مردم برای اشتغال آفرینی و محرومیت زدایی لازم است از ظرفیت های فراوان استان استفاده کنیم و همه مسئولین باید زمینه ساز شعار سال باشند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۶:۵۹    
مراد زاده گفت: با راه اندازی سه کارگاه خیاطی برای 20 خانوار به صورت اشتغال مستقیم و غیر مستقیم ایجاد کردیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۷:۵۱    
مدیر اجرایی پارس جنوبی گفت: در شرایط فعلی، چاره ای جز حرکت به سمت تحقیق و توسعه و ورود فناوری به صنعت نداریم. تجربه سیاست موفق تولید بار اول در صنعت نفت در کنار تامین مالی تحقیق و توسعه با اعتبار مالیاتی زمینه را برای جلوگیری از خام فروشی فراهم می کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: طرح توسعه نخلستان ها با ارقام تجاری خرما آغاز مناسبی برای تجاری و اقتصادی شدن نخلستان های کشور و مایه امید باغداران برای ادامه فعالیت با صرفه اقتصادی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
960 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال آفرینی از محل تسهیلات تبصره 18 در سال 1401 به متقاضیان در خراسان جنوبی پرداخت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۱:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
فعال سازی واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل ، توجه به اشتغال مرزی برای مرزنشینان با ایجاد بازارچه های مرزی و اقدام جهادی برای اشتغال آفرینی از جمله دستورات رئیس جمهور برای تحقق اهداف دولت در حوزه اشتغال در سال جاری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نیما عسکری کارگردان مستند "عملیات پلنگ" از تولید مستند جدیدی با موضوع "حفاظت مشارکتی" برای حفظ حیات وحش ایران خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۱    
تولی از اشتغال آفرینی در حوزه پرورش قارچ خبر داد و اضافه کرد: دوخت چادر شب در بحث مشاغل خانگی داریم که در این رابطه هم اشتغالزایی صورت گرفته است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۱    
عینی با تأکید بر اینکه گلخانه کشت توت فرنگی را در بحث مشاغل خانگی ایجاد کردیم، اضافه کرد: کارگاه سفالگری نیز با اشتغال مستقیم و غیر مستقیم ایجاد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه در سمنان گفت: شهرک های صنعتی استان سمنان از ظرفیت های مؤثری برای تحقق شعار سال برخوردار هستند و حضور مؤثر دانشگاه ها، مراکز علمی، پارک های علم و فناوری و مناطق ویژه اقتصادی می تواند اشتغال آفرینی را تقویت کند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در سال 1401 وعده های رئیس جمهور محقق شد/ تاکید مقام معظم رهبری در حوزه تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی مختص یک سال نیست بلکه همواره باید در دستور کار دولت مردان قرار بگیرد
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۳:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تأکید بر تمرکز ویژه بر اشتغال آفرینی در استان های دارای نرخ بیکاری بالاتر، به وزیر کار مأموریت داد اشتغالزایی و کاهش معضل بیکاری به ویژه ایجاد اشتغال برای اقشار تحصیل کرده در این استان ها را به صورت ویژه در دستور کار قرار دهد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تداوم روند رفع موانع کسب و کار در سال جدید/ تامین به موقع اعتبارات دستگاه ها برای عمل به تعهدات اشتغالزایی
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۹:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: آمار های سال گذشته نشان دهنده کاهش بیکاری است، اما قطعا نمی توان به این میزان از اشتغالزایی اکتفا کرد و باید با کار و اقدام جهادی زمینه تحقق شعار سال را فراهم کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۶:۱۰    
بر ضرورت تمرکز ویژه بر اشتغال آفرینی در استان های دارای نرخ بیکاری بالاتر تاکید داریم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۲۹   + ۷۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور بر ضرورت تمرکز ویژه بر اشتغال آفرینی در استان های دارای نرخ بیکاری بالاتر تاکید کرد و به وزیر کار ماموریت داد اشتغالزایی و کاهش معضل بیکاری بویژه ایجاد اشتغال برای اقشار تحصیل کرده در این استان ها را به صورت ویژه در دستور کار قرار دهد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۳:۰۹    
استاندار کرمانشاه با اشاره به وجود یک مجموعه از تولیدات خودرو سازی ایران خودرو در شهرک صنعتی شهرستان صحنه؛ از توافق استانداری کرمانشاه با شرکت ایران خودرو مبنی بر افزایش تولید خودرو در این مجموعه و همچنین ایجاد واحدهای قطعه سازی جدید در راستای اشتغال آفرینی بیشتر در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس پارک علم و فناوری خراسان شمالی گفت: در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی بین همه پارکهای علم و فنا وری کشور رتبه نخست بین الملل را کسب کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: در سال گذشته رکوردهای تولید متعددی در فولاد مبارکه به ثبت رسید، اقدامات ارزشمندی در حمایت از شرکت های دانش بنیان صورت پذیرفت و گام های بلندی در حوزه اشتغال آفرینی توسط فولاد مبارکه برداشته شد.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -محمدیاسر طیب نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در دیدار نوروزی با کارکنان، ضمن تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان، از عزم این شرکت برای تحقق رشد تولید در سال جدید خبر داد و گفت: در سال گذشته رکوردهای تولید متعددی در فولاد مبارکه به ثبت رسید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه در نشستی مشترک با مدیرعامل ایران خودرو گفت: توافقات بسیار خوبی با شرکت ایران خودرو به منظور ایجاد اشتغال در استان صورت گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۸:۱۳   + ۱۴۹ سایت دیگر  
خبرآنلاین : دبیر شورای عالی اشتغال با تأکید بر این که دولت خود را موظف به رفع موانع تولید و تسهیل راه اندازی کسب وکار برای مردم می داند، گفت: رصد اشتغال آفرینی در کشور و راستی آزمایی این مهم، به صورت ویژه انجام می شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۰:۳۳    
فولاد مبارکه در سال 1401 با اشتغال آفرینی برای حدود 27هزار 195 نفر به صورت استخدام، مستقیم و غیرمستقیم، در راستای تحقق شعار سال کوشا بوده است.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۰۰    
فریبا نارویی، راهبر شغلی کمیته امداد سیستان و بلوچستان است که با استفاده از هنر رزین کاری که ترکیبی از علم و هنر است، توانسته علاوه بر رسیدن به درآمد پایدار، برای ده ها بانوی مددجوی زاهدانی ایجاد اشتغال کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاددان کردستانی می گوید: شعار مهار تورم، رشد تولید باید بر پایه شعار سال قبل تحقق پیدا کند، لذا برای مهار تورم باید تولید دانش بنیان باشد و زمانی می توانیم اشتغال آفرینی داشته باشیم که تولید رشد داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
شیراز- استاندار فارس گفت: حل مشکلات اقتصادی، اشتغال آفرینی و عمرانی، اولویت مدیران دستگاه های اجرایی در سال 1402 است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: نمایشگاه جهاد و حماسه رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در جوار گلزار بهشت سجاد (ع) شهر برازجان برپا و افتتاح شد. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر عصر یکشنبه در آئین افتتاح نمایشگاه جهاد و حماسه برازجان اظهار داشت ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۰۵    
پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری با حرکت به سمت رفع نیاز های جامعه و اشتغال آفرینی در حوزه دانش بنیان گام موثری در راستای تحقق شعار سال برداشته است.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۳:۴۱    
حجت الاسلام والمسلمین علی خورشیدی با بیان اینکه دانش بنیان از 6 هزار به 9 هزار در حوزه های مختلف رسیده است، بیان کرد: در شهرستان بیجار دو واحد فناوری بوده که در سال جاری 71 واحد فناوری ثبت شده که دو واحد آن در شرف دانش بنیان است و همچنین در بخش اشتغال آفرینی در حوزه خانگی 2970 مشاغل ایجاد شده که در ...
شهر بیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۲:۴۲    
رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب از تحصیل 15 هزار دانشجو در این دانشگاه خبر داد و گفت: 85 درصد دانشجویان این دانشگاه غیر ایرانی و از 30 ملیت خارجی هستند. تنها دانشکده مطالعات زنان ایران در دانشگاه ادیان و مذاهب است و قم ظرفیت پذیرش یکصد هزار دانشجوی خارجی را دارد که این امر می تواند در اشتغال آفرینی و ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۳۶    
فرماندار مرکز مازندران گفت: برای سال آینده برنامه های مدونی از جمله طرح جهش مسکن، توسعه کشاورزی پایدار، اشتغال آفرینی و طرح جامع ترافیک در شهرستان ساری داریم.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۱    
بازارچه جشنواره خوارزمی در دبیرستان آزاده رودهن در راستای آموزش و یادگیری بسیاری از مهارت های اجتماعی و اشتغال آفرینی و مسئولیت و تعهد برگزار شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، طرح توسعه فاز 2 پالایشگاه آبادان با طراحی، ساخت و نصب بزرگ ترین واحد تقطیر در منطقه غرب آسیا و ظرفیت 210 هزار بشکه در روز و واحد تقطیر در خلأ به ظرفیت 100 هزار بشکه در روز، جمعه (26 اسفند) با حضور رئیس جمهور به بهره برداری می رسد. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان گیلان گفت: بانک ها باید مدیر، مولد و ناظر باشند و نقدینگی ها را در اختیار تولید قرار دهند و همه دستگاه ها در استان در کنار یکدیگر تلاش کنند تا مسیر برای اشتغال آفرینی هموار شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- معاون فناوری و تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی شرکت های دانش بنیان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل 13 میلیارد تومان فروش محصول داشتند.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۶    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز که در نهمین همایش ملی مدیریت جهادی کشور به عنوان مدیر برگزیده جهادی شناخته شد، اعلام کرد: تقویت سطوح اشتغالزایی به ویژه در محله ها و منازل، برنامه محوری این استان برای سال 1402 است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۷:۴۳    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: حمایت از شرکت های دانش بنیان و تولید داخل منجر به رفع بیکاری و اشتغال آفرینی در کشور می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اگر قرار است برای رونق کسب وکار، اشتغال آفرینی و سرمایه گذاری کاری انجام و منطقه ویژه اقتصادی ایجاد شود، بهتر است از اصفهان دور باشد، زیرا در حال حاضر این کلان شهر با معضل آلودگی هوا مواجه است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی گفت که محدودیتی برای واردات دارو نداریم و از همه پتانسیل های بین المللی هلال احمر می توانیم در این زمینه بهره مند شویم. ...
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تحقق مواد مصوبه برنامه تقویت کسب و کار مناطق مرزی منجر به کاهش مهاجرت، کاهش هزینه های اشتغال آفرینی و ایجاد امنیت پایدار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۳:۳۱    
چهاردهمین دوره مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش آموزان یزد با مشارکت 10 هزار دانش آموز با هدف افزایش بهره وری در گرو دانش بنیان کردن تمام فعالیت تولیدی و اشتغال آفرینی برگزار شد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۵۲    
مقام معظم رهبری سالجاری را به نام تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین نامگذاری کردند تا نقشه راه برای تولید و اشتغال آفرینی این بار از طریق دانش بنیان ها ترسیم شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: یکی از موضوعات مهم، توانمندسازی خانواده های تحت پوشش، اشتغال آفرینی و تأمین مسکن است که خوشبختانه تا کنون 207 واحد مسکونی برای افراد تحت پوشش کمیته امداد ساخته شده است و این مسکن ها به زودی تحویل آنان داده خواهد شد.
شارا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۳:۰۵    
دکتر شهرام شیرکوند، پژوهشگر و مشاور صنعت - فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه کسب و کار و تجارت، علاوه بر فراهم آوری امکانات و تسهیلات مختلف به شرکت های ارائه دهنده محصولات و خدمات به شیوه سنتّی و پیشرفت آن ها ...
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
می متالز - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به اثرگذاری حوزه معادن در تقویت اقتصاد ملّی اشاره کرد و گفت: اکتشافات جدید در کشور می تواند علاوه بر اشتغال آفرینی برای جوانان به رونق تولید و صادرات نیز منجر شود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
بانک ملی ایران در سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرینی با بسیج همه امکانات و اجرای طرح های متنوع بانکی، تمام تلاش خود را در اجرایی شدن این شعار به کار بسته و بحمدالله در این زمینه شاهد توفیقات بسیاری بوده ایم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۱    
رئیس شورای اسلامی شهرستان اردل گفت: چند طرح بزرگ در استان از جمله طرح هشت هزار هکتاری دیناران، طرح 2583 هکتاری تلخاب و طرح چهار هزار هکتاری خانمیرزا در دست اقدام است که در صورت همت مسئولان و اختصاص اعتبار ویژه برای راه اندازی آن ها، تحول بزرگی در حوزه اقتصاد و اشتغال آفرینی صورت می گیرد.
معدن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به اثرگذاری حوزه معادن در تقویت اقتصاد ملّی اشاره کرد و گفت: اکتشافات جدید در کشور می تواند علاوه بر اشتغال آفرینی برای جوانان به رونق تولید و صادرات نیز منجر شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام دانشجویان تاریخ دانشگاه ایلام از حال و روز آثر تاریخی استان می گویند و تاکید دارند باید ضمن حفاظت بیشتر از این آثار از جاذبه های گردشگری آن در راه اشتغال آفرینی بهره برد.