چهارشنبه ۱۵ آذرساعت ۱۱:۰۲Dec 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عملیات جاده ای»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ساری- رییس مرکز مدیریت راه های مازندران تردد در محور کندوان را عادی ذکر کرد و گفت: طرح انسداد این محور برای عملیات جاده ای هفته جاری لغو شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- ایرنا - رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: در تصادف شاخ به شاخ پژو و نیسان در جاده ابهر - قیدار، 2 افسر پلیس جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
چالوس- رییس مرکز مدیریت راه های مازندران گفت: محور کندوان به دلیل عملیات جاده ای و راهداری از صبح امروز مسدوده شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۴    
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه جنوب کرمان بر رعایت احتیاط و امنیت ترافیکی در ایام پایانی هفته تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
چالوس- رییس مرکز مدیریت راه های مازندران از انسداد محور کندوان به دلیل عملیات جاده ای در مسیرهای رفت و برگشت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۴    
رئیس اداره نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه شمال استان ازتوقیف یک خودروی لکسوس به علت سرعت غیر مجاز خبرداد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت راه های مازندران از انسداد محور کندوان برای دومین روز طی هفته جاری برای عملیات جاده ای خبر داد. به گزارش گروه استان های حیات ، سید محسن هاشمی با اشاره به اینکه محور کندوان تا ساعت 16 عصر به دلیل عملیات راهداری مسدود است، افزود: تردد از محورهای هراز ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ساری- رییس مرکز مدیریت راه های مازندران از انسداد محور کندوان برای دومین روز طی هفته جاری برای عملیات جاده ای خبر داد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان با بیان اینکه عدم توجه به جلو برای راننده عواقب خطرناکی به دنبال دارد گفت: واژگونی یک دستگاه تریلر آزاد راه زنجان به قزوین را مسدود کرد
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۵    
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان گفت: تصادفات منجر به فوت در جاده های استان زنجان 4درصد کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان گفت: ترافیک در برخی راه های استان از جمله آزادراه زنجان به تبریز، قزوین و بیجار سنگین است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: با توجه به تعطیلات پیش رو و قرار گرفتن در روزهای پایانی تابستان، جاده های این استان هم اکنون با ترافیک نیمه سنگین مواجه و این روند همچنان افزایشی است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ محمودی، رئیس سازمان امداد و نجات، با اشاره به انجام عملیات امدادی از 11 شهریور تا 17 شهریور 1402 در سطح کشور، گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر در راستای اهداف این جمعیت و انجام خدمات بشردوستانه و داوطلبانه، به ارائه خدمات امدادی و درمانی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا- رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: در زمان حاضر ترافیک در آزاد راه های استان به سمت تبریز و قزوین نیمه سنگین است که پیش بینی می شود فردا (جمعه) بر حجم آن افزوده شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سپیدان - رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سپیدان گفت: نجات گران پایگاه عملیات جاده ای جمعیت هلال احمر سپیدان یک طبیعت گرد آسیب دیده از سقوط در ارتفاعات تنگ تیزاب را نجات دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۴۱    
رئیس اداره نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه شمال کرمان از تشکیل و فعالیت شبانه روزی قرارگاه نصر برای تامین امنیت ترافیکی زائران اربعین حسینی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: با توجه به تعطیلات چند روز گذشته، جاده های استان با ترافیک سنگین مواجه است که این روند طبق پیش بینی ها تا فردا ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۵    
زنجان- ایرنا- رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: اکنون ترافیک در مسیر زنجان به ارمغانخانه سنگین است و با توجه به پیش بینی ها و بازگشت عزاداران حسینی از استان های همجوار ترافیک در آزاد راه های استان نیز بیشتر خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۲۱:۵۰    
زنجان- ایرنا- رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: اکنون ترافیک در آزاد راه های زنجان به تبریز و زنجان به قزوین نیمه سنگین گزارش شده که پیش بینی می شود بر حجم آن افزوده شود.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۹:۳۸    
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه بیشترین عامل تصادفات خستگی و خواب آلودگی راننده است گفت: تصادفات جاده ای استان زنجان 30 درصد افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۲۲:۱۲    
رئیس اداره نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان کرمان از حضور و تلاش مضاعف تیم های گشتی این پلیس در تعطیلات پیش رو خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۷:۳۸    
رئیس اداره نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه کرمان گفت: مهمترین اصل در زمان رانندگی به خصوص در شرایط جوی نامساعد، خوب دیدن و خوب دیده شدن است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: هم اکنون حجم ترافیک در جاده های این استان بالا و نیمه سنگین است و با توجه به قرار داشتن در روزهای پایانی هفته پیش بینی می شود ترافیک در محورهای مواصلاتی زنجان تا ساعاتی دیگر سنگین شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: با توجه به بازگشت کاروان های زیارتی مرقد امام راحل (ره) شاهد ترافیک سنگین در سطح جاده های استان هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۴    
ایسنا/زنجان رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان گفت: در حال حاضر با توجه به تعطیلات پیش رو ترافیک در همه جاده های استان زنجان رو به افزایش است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۵    
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه به وضعیت ترافیک محورهای مواصلاتی استان گفت: ترافیک در آزادراه های استان زنجان نیمه سنگین است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه شمال استان از اجرای طرح کنترل حمل و نقل عمومی مسافر همزمان با افزایش حجم سفر ها خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۳۴    
رئیس اداره نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه رفسنجان از آموزش میدانی موتورسیکلت سواران، اهدای کلاه ایمنی و نصب شبرنگ خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: برخورد یک دستگاه اتوبوس مسافربری با یک دستگاه تریلر در آزاد راه زنجان - تبریز 6 مجروح برجا گذاشت.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات با بیان این که در نوروز امسال 4079 عملیات جاده ای انجام شده است، گفت: بیشترین حوادث جاده ای در نوروز امسال واژگونی خودرو بوده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی طرح های نوروزی 1402 جمعیت هلال احمر با بیان اینکه در طرح امداد نوروزی امسال، به 58 هزار نفر، امدادرسانی شده است، گفت: از شروع این طرح یک هزار و 875 عملیات جاده ای انجام شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی طرح های نوروزی 1402 جمعیت هلال احمر با بیان اینکه در طرح امداد نوروزی امسال، به 58 هزار نفر، امدادرسانی شده است، گفت: از شروع طرح نوروزی و از 24 اسفندماه تا روز سیزدهم فروردین ماه، 1875 عملیات جاده ای انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان از فوت 10 نفر در صحنه تصادفات در ایام نوروز خبر داد و گفت: متاسفانه امسال شاهد افزایش فوتی های در صحنه تصادفات در استان بودیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان گفت: عصر امروز یک تصادف منجر به فوت 2 نفر شد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۰    
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه با توجه به نزدیک شدن به اواخر تعطیلات نوروزی و افزایش تردد در جاده ها گفت: آمار فوتی ها ناشی از تصادفات جاده ای نسبت به سال گذشته 50 درصد افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۴:۳۳    
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان به ترافیک نیمه سنگین در آزادراه های زنجان به قزوین و زنجان به تبریز اشاره کرد و گفت: با توجه به آغاز بارش های پراکنده از رانندگان درخواست می شود با احتیاط رانندگی کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۹:۵۹    
سخنگوی طرح های نوروزی هلال احمر در نوروز 1402 آخرین اقدامات سازمان امداد و نجات را در طرح ملی امداد و نجات نوروز تشریح کرد.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۷    
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه شمال فارس از ثبت 28 فوتی در تصادفات جاده ای فارس در 10 روز نخست طرح نوروزی خبر داد و گفت: نسبت به سال گذشته 19 نفر معادل 40درصد کاهش داشتیم.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۶    
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان با بیان اینکه تصادفات منجر به فوت در جاده های مواصلاتی استان زنجان افزایش یافته است گفت: برخورد خودرو سواری با گاردریل در محور زنجان به بیجار منجر به فوت یک نفر شد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۴    
مشهد- دبیر کمیته بهداشت، سلامت و محیط زیست ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی گفت: از 15 اسفند تا 3 فروردین ماه جاری 220 هزار نفر به درمانگاه مراجعه کردند و 40 هزار و 486 عملیات جاده ای اورژانس صورت گرفته است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۱۶    
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه از 24 اسفند تاکنون تعداد آمار فوتی ها ناشی از تصاف در جاده ها افزایش یافته است گفت: 5 کشته تصادفات جاده ای در محورهای زنجان تاکنون به ثبت رسیده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: طی هشت روز گذشته در طرح ملی امداد و نجات نوروزی 1402 بیش از 1500 عملیات در سراسر کشور انجام شده است که بیش از نیمی از آن مربوط به عملیات جاده ای بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: وقوع 2 فقره تصادف در جاده های این استان 2 کشته و 2 مصدوم برجا گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: بارش برف و باران جاده های این استان را لغزنده کرده است و بر این اساس از رانندگان وسائط نقلیه درخواست می شود با احتیاط رانندگی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی طرح نوروزی هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 11 هزار نفر از ابتدای شروع طرح نوروزی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه زنجان گفت: اکنون ترافیک در همه جاده های استان به ویژه آزاد راه های زنجان - قزوین و زنجان - تبریز نیمه سنگین است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان گفت: هم اکنون ترافیک در آزادراه های زنجان - قزوین و زنجان - تبریز نیمه سنگین است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان استان زنجان گفت: واژگونی کامیون در لاین شمالی آزادراه زنجان - تبریز یک فوتی بر جای گذاشت.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات کشور از انجام 20 هزار عملیات جاده ای در 354 روز گذشته خبر داد و گفت : انجام عملیات جاده ای در سال 1401 نسبت به سال گذشته24 درصد رشد داشته است . ...
شفاف   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات کشور از انجام 20 هزار عملیات جاده ای در 354 روز گذشته خبر داد.