شنبه ۱۵ آذرساعت ۰۰:۱۹Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه فروش»

پول پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
قائم مقام مدیرعامل بیمه دانا، بازاریابی را یکی از ابزارهای مهم مدیریتی عنوان و بر تلاش مضاعف شبکه فروش برای توسعه خدمات بیمه ای با بهره گیری از مزیت های رقابتی در این صنعت تاکید کرد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، سالروز تاسیس این شرکت و روز ملی بیمه را به تمامی کارکنان، نمایندگی ها، کارگزاران و شبکه فروش تبریک گفت.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بایا، شبکه فروش کالا و خدمات است، ده ها نمونه دیگر آن در کشور درحال فعالیت هستند. این مجموعه وابسته به هلدینگ توسکا زیرمجموعه صندوق بازنشستگی صداوسیما است
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- همه گیری بیماری کرونا فرصت طلایی را برای شرکت بیمه کارآفرین فراهم نمود تا برای نخستین بار در صنعت بیمه با همکاری شبکه فروش مقدمات فروش آنلاین بیمه های زندگی را فراهم نماید.
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
برلیانس از نشان های خودروسازی نسبتاً معتبر در چین است که چند سالی می شود پا به بازار کشور ما نیز گذاشته است. از سال ها قبل، بارها صحبت از عرضه خودروهای برلیانس در ایران شده بود، اما سرانجام، این گروه خودروسازی سایپا بود که توانست توجه برلیانس را برای تولید خودرو در ایران، جلب کند ...
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
محمد غلامرضایی با اشاره به اهداف برگزاری جشنواره سرآغاز اظهار کرد: این جشنواره با هدف اثبات اعتقاد باران به نقش پراهمیت و بدون جایگزین شبکه فروش در ایجاد اعتبار و اعتماد دوطرفه میان باران و مشتریان برگزار شد.
از ابتدای آذرماه، طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها در شعب و شبکه فروش بیمه آسیا در سراسر کشور، اجرا می شود.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه سومین دوره جشنواره فروش بیمه های زندگی در نیمه اول سال 1399 بیمه کارآفرین روز پنجشنبه 29 آبان ماه در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی شرکت برگزار گردید. ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دکتر داریوش محمدی مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران این شرکت طی سفر به منطقه آزاد چابهار، ضمن بازدید از شعبه با کارکنان و شبکه فروش به گفتگو پرداختند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
مهدی رشیدپور مدیر امور شعب و شهاب الدین شریهت مجد مدیر پروژه توسعه و توانمندسازی شبکه فروش بیمه آرمان در بازدید از شعبه یزد، جلسه ارزیابی عملکرد و هم اندیشی با همکاران و نمایندگان آن شعبه برگزار کردند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
با شیوع ویروس کووید 19 در جهان، این میهمان ناخوانده همه کسب و کارها را به رکود و یا تعطیلی کشانده و همزمان نرخ تورم را به واسطه افزایش هزینه های حمل و نقل افزایش داده است.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه موضوع مطرح در دو هفته اخیر این بود که قیمت ها چگونه کنترل می شود، اضافه کرد: اجازه نمی دهیم پرواز چارتری وجود داشته باشد فعالیت کسانی که تحت عنوان آژانس اقدام به سلف خری بلیت های پروازهای برنامه ای می کردند و بعد با قیمت تشخیصی خودشان در شبکه فروش قرار می دادند ...
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۶:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیربیمه های مسئولیت، مهندسی وانرژی شرکت بیمه تجارت نو،اعلام کرد: باوجود مشکلات موجود در سال جاری، شرکت بیمه تجارت نودربازه زمانی شش ماهه امسال نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل، در پرتفوی بیمه نامه های مسئولیت رشدی 275 درصدی را رقم زده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ نشست پیشگامان اقتصاد مقاومتی در راستای فرمان مقام معظم رهبری جهت تقویت اقتصاد مقاومتی، باهدف طرح و برنامه ریزی جهت مدیریت و حمایت از مشاغل بومی شهرستان های استان خوزستان و اتصال آن ها به شبکه فروش اینترنتی، برگزار شد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نقدینه - اولین جلسه وبینار اقتصاد رفتاری شنبه 10 آبان به صورت آنلاین در سندیکای بیمه گران ایران برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، جلسه مذکور با حضور17 نماینده شرکتهای بیمه استان زنجان، سیامک ملک مطیعی عضو کمیته آموزش سندیکا، محمد محسن طباخ ها مدیر طرح و توسعه سندیکا و محمد رضا فیروزجنگ ...
جامع نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۶:۳۰    
جامع خبر(جامع نیوز):مهندس مهدی ملکی معاون برنامه ریزی ونوآوری بیمه رازی گفت : سامانه مناقصات همراز، دستیاری هوشمند برای شبکه فروش و ستاد مرکزی شرکت بیمه رازی است که به منظور ایجاد سهولت، افزایش دقت و سرعت در کلیه امور مرتبط با مناقصات این شرکت، در بستر اکوسیستم همراز پیاده سازی شده است. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
احسان طایفی مدیرروابط عمومی و اموربین الملل شرکت بیمه حکمت در یادداشتی با اشاره تقریبی به اینکه 80 درصد بدنه صنعت بیمه را شبکه فروش آن تشکیل می دهد، آورده است: اگر آمار خانواده بزرگ صنعت بیمه را حدود هفتاد هزار نفر در نظر بگیریم ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فشارسنگین حق بیمه های فروش اقساطی شخص ثالث وصول نشده بر نمایندگان شرکت های بیمه ای، معضلی که همچنان شبکه فروش شرکت های بیمه ای را اذیت می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
آمارها گویای آن است که شرکت بیمه تجارت نو، با وجود تبعات شیوع ویروس کرونا و مشکلاتی که دامنگیر بیشتر بنگاه های اقتصادی شده، در هفت ماهه سال جاری توانسته حق بیمه تولیدی خود را بیش از 100 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش دهد.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۱:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- کسب مقام سود آورترین شرکت صنعت بیمه، کسب رتبه یک توانگری با نسبت 208٪، کسب رتبه بهره وری کل عوامل و تأییدیه کفایت ذخایر از سوی بیمه مرکزی که نشان دهنده کیفیت بالای صورت های مالی شرکت بیمه دی بوده است.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۳۰   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتای تهران گفت: 2 متهم که در فضای مجازی داروی تقلبی درمان کرونا را به عنوان داروی واقعی به کاربران می فروختند، دستگیر شدند.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
با هدف توانمندسازی و راهبری فروش نمایندگان بیمه آرمان، اولین آزمون جامع نمایندگان این شرکت در تاریخ 17 آبان برای تعیین سطح و آموزش های مرتبط با آن برگزار خواهد شد. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
امروز پنجشنبه اول آبان ماه، نخستین برنامه پاسخگویی مدیران ایران خودرو با حضور مدیر بازاریابی و شبکه فروش در صفحه اطلاع رسانی این شرکت در اینستاگرام به اجرا گذاشته شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر دلفراز در همین باره توضیح داد: تغییر استراتژی فروش و حرکت به سمت خرده فروشی و همچنین تقویت و توانمندسازی نمایندگان و شبکه فروش از عوامل مهم و اثرگذار در کسب پرتفوی شرکت بوده است.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصادتهران: شرکت بیمه دانا از اول آبان ماه سال جاری مسابقه فروش طرح جامع حوادث مهریار را در سراسر کشور برگزار خواهد کرد. به گزارش اقتصادتهران، عزت الله حقیقتی مدیر بیمه های عمر و پس انداز شرکت بیمه دانا گفت: پنج دوره رقابت بین شبکه فروش فعال سراسر کشور در قالب این مسابقه فروش بیمه نامه ...
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرعامل بیمه تجارت نو 29 مهر، در همایش “لایو اینستاگرامی شبکه فروش” به تشریح توانمندی های مالی شرکت پرداخته و تاکید داشت: امروز مجموعه جوان تجارت نو برند شناخته شده ای است که در شاخص های مهم مالی رتبه یک را کسب کرده و این جایگاه را حفظ خواهد کرد. ...
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
جلسه آنلاین مدیر پروژه توسعه و توانمندسازی شبکه فروش درخصوص توسعه شبکه فروش برگزار شد.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادتهران: شعبه هفت تیر بیمه دانا در کرج با برگزاری جلسه ای از نمایندگان برتر شبکه فروش خود تقدیر کرد. به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی بیمه دانا ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
شهاب الدین شریعت مجد به عنوان مدیر پروژه توسعه و توانمندی شبکه فروش بیمه آرمان منصوب شد. به گزارش دیوان اقتصاد،شهاب الدین شریعت مجد به عنوان مدیر پروژه توسعه و توانمندی شبکه فروش بیمه آرمان منصوب شد تا در چارچوب شرح وظایف ابلاغی برای پیشبرد اهداف بیمه آرمان انجام وظیفه نماید. ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
شهاب الدین شریعت مجد به عنوان مدیر پروژه توسعه و توانمندی شبکه فروش بیمه آرمان منصوب شد.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شهاب الدین شریعت مجد به عنوان مدیر پروژه توسعه و توانمندی شبکه فروش بیمه آرمان منصوب شد.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۳۴    
جلسه هماهنگی شعب بیمه آرمان با حضور مدیر امور شعب و توسعه شبکه فروش و مدیر بیمه های درمان شرکت، شنبه 12 مهر 99 به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- با حضور معاون توسعه بازار، امور استان ها و شبکه فروش بیمه سرمد، مراسم تودیع و معارفه مدیر شعبه شرق استان تهران این شرکت برگزار شد.
معاون توسعه بازار و شبکه فروش بیمه تجارت نو اعلام کرد: نمایندگان این شرکت در حدود 2.5 میلیارد ریال از جوایز زمستانه تجارت نو را از آن خود کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : توجه به عناصر مختلف بازاریابی و فراگیری روش های آن از الزامات موردنیاز نمایندگان است و بر همین اساس، موضوع توسعه آموزش شبکه فروش در دستور کار قرارگرفته است.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
توئیت- آیین تودیع و معارفه روسای شعب بیمه البرز در شهرستان های خرم آباد، نوشهر، بروجرد، ساری و آمل برگزار شد. طی سفرهای استانی معاون بازاریابی و فروش و مدیران امور شعب و شبکه فروش و سرمایه انسانی این شرکت و با حضور کارکنان، از روسای قبلی شعب خرم آباد، نوشهر، بروجرد ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمه نوین: بخش بزرگی از توسعه و رشد با کیفیت در شرکت های بیمه حاصل توانمندی، خلاقیت و فعالیت شبکه فروش است.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۱۶   + ۲۸ سایت دیگر  
مهندس مهدی ملکی معاون برنامه ریزی ونوآوری بیمه رازی گفت : سامانه مناقصات همراز، دستیاری هوشمند برای شبکه فروش و ستاد مرکزی شرکت بیمه رازی است که به منظور ایجاد سهولت، افزایش دقت و سرعت در کلیه امور مرتبط با مناقصات این شرکت، در بستر اکوسیستم همراز پیاده سازی شده است.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۲    
در پی برخی ناهماهنگی ها و اعمال سلیقه ها از سوی برخی از نمایندگان شبکه فروش پیامی از سوی نهاد ناظر منتشر شد که می تواند نقطه پایانی بر این ماجرا باشد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : ساختمان جدید شرکت بیمه ما با هدف توسعه فضای اداری و انتقال معاونت شبکه فروش و توسعه بازار شامل مدیریت امور شعب و نمایندگان، مدیریت بیمه های عمر و سرمایه گذاری و مجتمع بانک- بیمه برای تسهیل دسترسی مشتریان و بیمه گذاران راه اندازی شد.
در جدیدترین گزارش سالانه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) در خصوص نتایج ارزیابی خدمات پس از فروش شرکت های عرضه کننده خودرو در سال 98، شرکت های خودروساز گروه بهمن خوش درخشیده و مقام دار شدند.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- محسن بزرگ زاده خالدآبادی، رییس جدید شعبه ونک شرکت بیمه البرز با حضور قائم مقام مدیرعامل، معاونان فنی و بازاریابی و فروش و مدیر امور شعب و شبکه فروش معارفه شد و از نقی محمدعلی تبار، رییس پیشین این شعبه قدردانی شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت بیمه میهن (سهامی عام) به منظور تکمیل و گسترش شبکه فروش خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر با شرایط ویژه دعوت به همکاری می نماید.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۲    
به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز ، محمد ابراهیم حسن نژاد صبح اولین روز از پائیز 99، در سومین نشست کارگروه توسعه بیمه کشاورزی با اعلام این مطلب که تعرفه های بیمه ای سال زراعی 1400-1399 برای اجرا به تمامی واحدهای اجرایی و شبکه فروش کشور ابلاغ گردیده است ...
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
در پی برخی ناهماهنگی ها و اعمال سلیقه ها از سوی برخی از نمایندگان شبکه فروش پیامی از سوی نهاد ناظر منتشر شد که می تواند نقطه پایانی بر این ماجرا باشد.
مسعود بادین ، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا و هیات همراه در حاشیه برگزاری مجمع فصلی منطقه سه با اعضای انجمن صنفی نمایندگان حقیقی و حقوقی منطقه سه دیدار کردند.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مراسم تقدیر از برترین های شبکه فروش بیمه نوین در سال 98 با حضور مدیرعامل، مدیران و روسای شعب این شرکت به صورت آنلاین و ویدئو کنفرانس، برگزار شد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
گردهمایی مدیرعامل و اعضای سازمان فروش بیمه های عمر و تأمین آتیه به همت معاون توسعه بازار و شبکه فروش و با حضور معاونت های اقتصادی و پشتیبانی ، معاونت بیمه های اشخاص، رئیس کمیته فنی بیمه های اشخاص ، مدیریت های بیمه عمر و تأمین آتیه ، امور شعب و نمایندگان ...