چهارشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۲:۴۲Sep 2020 30

جدیدترین‌های «تیم فوتبال شاهین شهرداری»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۵۵    
بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال شاهین شهرداری درباره تیم آینده خود توضیحاتی را بیان کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
محمد سلطانی مهر در گفت وگو با میزان، در خصوص اینکه آیا تیم فصل آینده خود را انتخاب کرده یا خیر، اظهار داشت: هنوز در این مورد تصمیمی نگرفتم. ان شاءالله در همین هفته تکلیف تیم آینده ام مشخص می شود. ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر پس از سقوط به لیگ دسته اول فوتبال شرایط مبهمی دارد و در شرایطی که 11 تیم لیگ دسته یکی حتی سرمربی از خود برای فصل آینده رونمایی کرده اند، ادامه فعالیت تیم بوشهری هنوز مشخص نیست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۷:۵۶    
بازیکن تیم فوتبال شاهین شهرداری گفت: اگر شرایط برای ادامه همکاری مهیا باشد و شاهین شهرداری به من پیشنهاد بدهد، در این باره فکر خواهم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بازیکنان تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر براساس بندی در قراردادشان، به دلیل سقوط تیم به لیگ آزادگان 20 تا 30 درصد جریمه شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۸:۵۲    
بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال شاهین شهرداری گفت: تمام بازیکنان ایرانی دوست دارند در باشگاه بزرگی مانند تراکتور بازی کنند، اما اگر این اتفاق برای من رخ ندهد به سایر پیشنهاد هایم فکر می کنم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۷:۳۷    
عضو شورای شهر بوشهر گفت: باید اراده ای جمعی برای کسب مجوز حضور تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در لیگ دسته اول شکل گیرد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مهدی پاشازاده بازیکن سابق استقلال که سرمربیگری تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر را بر عهده داشت در مورد سال فوتبالی که گذراند با میزان به گفت وگو پرداخت که در ادامه می خوانید:
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۸:۵۳    
مهدی پاشازاده سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر : امیدوارم استقلال پیروز دربی باشد. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، مهدی پاشازاده ، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: توافق برای لغو دربی خنده دار است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۳:۲۵    
پس از پایان لیگ نوزدهم و سقوط تیم فوتبال شاهین شهرداری به لیگ آزادگان، چند بازیکن جدایی خود را از این تیم اعلام کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در آخرین دیدار خود در لیگ برتر فوتبال کشور در دیداری خانگی با نتیجه چهار بر یک مغلوب استقلال تهران شد وبه لیگ دسته یک سقوط کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۲۳:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: این تیمه در مقابل استقلال یک نیمه فوتبال مالکانه انجام داد ولی مشکل حریف با آوردن فرشید اسماعیلی به زمین حل شد در صورتی که ما در این فصل توان خرید چنین بازیکنان باکیفیتی را نداشتیم.
برترین ها / شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۲۰:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال استقلال از ساعت 20:45 امشب (پنجشنبه) در یکی از بازی های همزمان هفته سی ام و پایانی لیگ برتر به مصاف شاهین بوشهر می رود. فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال ترکیب تیمش را برای این بازی به شرح زیر اعلام کرد: ...
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۰:۲۵    
زمان پخش بازی شاهین شهرداری بوشهر – استقلال مشخص شد. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در هفته 30 لیگ برتر ایران ، میزبان تیم فوتبال استقلال خواهد بود. زمان پخش بازی شاهین شهرداری بوشهر – استقلال : ...
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتبال استقلال تهران فردا شب از ساعت 20:45 دقیقه میهمان تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر است . به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، ارسلان مطهری پس از مصدومیت در بازی مقابل شهرخودرو ، دو دیدار بعدی تیمش یعنی بازی با سپاهان و پیکان را از دست داد. ...
برترین ها / شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۹:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرورزشی: از هفته سی ام لیگ برتر فردا پنجشنبه، استقلال در بوشهر به مصاف شاهین خواهد رفت. فرهاد مجیدی سرمربی استقلال برای این بازی 20 بازیکن را به اردو دعوت کرده است که به شرح است: ...
برترین ها / منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: مهدی پاشازاده درباره شکست 3 بر یک تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بازی هیجان زیادی داشت و فشاری هم روی حریف نبود. در صحنه گل اول اشتباهی در جاگیری داشتیم و غافلگیر شدیم. گل دوم را هم به حریف هدیه دادیم. بازیکن ما وارد مسابقه شد و توپ را گرفت ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ابوالفضل رزاق پور که با قراردادی قرضی در شاهین شهرداری بوشهر توپ می زند، در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد. شب گذشته تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه تختی ابادان به مصاف صنعت نفت رفت و در نهایت با نتیجه سه بر یک بازی را واگذار کرد تا سقوطش به دسته پایین تر مسجل شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۵    
تیم فوتبال شاهین شهرداری با شکست مقابل صنعت نفت آبادان، به لیگ دسته اول فوتبال سقوط کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با شکست در دیدار هفته بیست و نهم لیگ برتر مقابل صنعت نفت در آبادان در پایان یک هفته مانده به پایان این رقابت ها به لیگ دسته اول کشور سقوط کرد.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۵:۴۸    
تیم فوتبال شاهین شهرداری با شکست مقابل صنعت نفت آبادان بار دیگر به دسته اول سقوط کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر پس از شکست این تیم مقابل صنعت نفت آبادان گفت: داشته های ما همین قدر بود و موفق به ماندن در لیگ برتر نشدیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۲۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: شانس های خوبی داشتیم، ولی در یک صحنه غافلگیر شدیم و نتوانستیم از فرصت به دست آمده استفاده نکردیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۲۳:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: در بازی امروز شورت ورزشی و جوراب داوران همچون لباس ما مشکی بود و این موضوع کارمان را سخت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۲۳:۳۹    
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در هفته بیست و نهم لیگ برتر در ورزشگاه تختی آبادان مقابل صنعت نفت تن به شکست داد تا عملاً به لیگ دسته اول کشور سقوط کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۲۳:۱۰    
شاگردان بهنام سراج در دیداری خانگی با نتیجه سه بر یک تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر را شکست دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۲۲:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با قبول شکست مقابل صنعت نفت به لیگ دسته اول سقوط کرد تا عمر لیگ برتری بودن این تیم بیش از یک فصل نشود.
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۲۲:۴۵    
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با شکست برابر صنعت نفت آبادان به صورت رسمی به رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور سقوط کرد.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۲۲:۳۵    
صنعت نفت آبادان تیم های فوتبال نفت آبادان در یک بازی خانگی میزبان تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر بود . به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ؛ تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر آخرین فرصت برای بقا در لیگ برتر را در گرو بازی امشب مقابل تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بود همین مسئله بازی را حساس تر از قبل ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۲:۴۱    
تیم فوتبال شاهین شهرداری برابر صنعت نفت آبادان هافبک کلیدی خود را در اختیار ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۳:۰۲    
سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: سر تمرین به بازیکنانم گفتم که این 2 بازی را باید به خاطر شرف و اعتبار شاهین و هوادارانش ببریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: بازی حساسی مقابل صنعت نفت داریم هنوز شاید شانس داشته باشیم اما از آن مهم تر ارزش بازیکنان خودمان هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: بازی حساسی مقابل صنعت نفت داریم هنوز شاید شانس داشته باشیم اما از آن مهم تر ارزش بازیکنان خودمان هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۱:۰۲    
سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: قول می دهیم تا ثانیه آخر می جنگیم. سعی می کنیم برای دیدار فردا به منطق برسیم و احساسی برخورد نکنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: قصد داریم با پیروزی بر صنعت نفت آبادان از حقانیت تیم شاهین دفاع کنیم.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۹:۴۵    
خلیج فارس: سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: حیف که بازی مساوی شد، یک امتیاز به درد هیچ تیمی نمی خورد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۰:۳۹    
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با تساوی خانگی مقابل تراکتور تبریز در هفته بیست و هشتم لیگ برتر به لیگ دسته اول سقوط کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مدعی است تیمش راه ها را به روی تیم پُرستاره تراکتور تبریز بسته بود و موقعیتی به حریف نداده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در هفته بیست و هشتم لیگ برتر با توقف خانگی مقابل تراکتور تبریز در آستانه سقوط به لیگ دسته اول کشور قرار گرفت.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۳:۳۱    
تراکتور تیم فوتبال شاهین بوشهر که در قعر جدول رده بندی لیگ برتر حضور دارد در هفته بیست و هشتم میزبان تیم فوتبال تراکتور بود. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۳:۱۸    
دوشنبه_20مردادماه_ تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر به مصاف تراکتور رفت که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.