شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۳:۱۲Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «های اعتراضی»

سخت افزار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۴:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
کارکنان سامسونگ الکترونیکس از ساعاتی پیش اعتصابی سه روزه را برای دستمزد بهتر آغاز کردند . رئیس اتحادیه کارگران هشدار داد در صورتی که بزرگترین شرکت کره جنوبی به خواسته های آنها توجهی نشان ندهد، فعالیت های اعتراضی ادامه خواهد داشت. ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سادیو مانه بعد از جدایی از لیورپول روز های تلخی را تجربه کرد. او ابتدا راهی بایرن مونیخ شد، اما بعد از یک فصل ناامیدکننده مجبور به جدایی از باواریایی ها شد و تصمیم گرفت راهی فوتبال عربستان شود و پیراهن النصر را به تن کند ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۰:۰۵    
سرویس سوریه - تاکنون ده ها شهروند پس از برگزاری تجمع های اعتراضی هفته گذشته در محکوم کردن حملات نژادپرستانه علیه سوری ها در ترکیه و عادی سازی روابط ترکیه و سوریه در گره سپی دستگیر شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۲۳:۴۰    
در ادامه شنبه های اعتراضی در سرزمین های اشغالی، معترضان صهیونیست و نیرو های پلیس درگیر شدند.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۶:۲۱    
نواندیش : جانبداری آشکار مجری صداوسیما از سعید جلیلی و سوالات متفاوت این سازمان از دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری با هدف تخطئه مسعود پزشکیان و کمک به سعید جلیلی که برادرش قائم مقام صداوسیماست، از چشم ناظران دور نماند و واکنش های فوری را با خود به همراه آورد: ...
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۹:۱۳    
شماری از فعالان زن زیر عنوان "ایتلاف جنبش های اعتراضی زنان افغانستان" در واکنش به نشست سوم دوحه گفته که معامله سازمان ملل با طالبان، خیانت بزرگ به زنان است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نفرت بشری و نارضایتی از سیاست های اسرائیل در مناطق مورد اشغال گواه و فریادی است که امروز گوش ظالمان را کر و چشم شان را کور کرده است، پاره کردن منشور ملل متحد در چشم جهان حاکی از اعتراف به عدم پایبندی به حقوق جهانیان است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۰۹:۱۷    
دانشگاه آکسفورد تهدید کرده است که دادگاهی را علیه دانشجویان معترض طرفدار فلسطین که در محل دانشگاه اردوگاه های اعتراضی برپا کرده اند، برگزار خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معترضان صهیونیست در مناطق گوناگون تجمع کرده و خواستار برکناری نخست وزیر رژیم صهیونیستی شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله می گوید: ما در کنار مبارزه با جمهوری اسلامی ایران، از همه جنبش های اعتراضی و انتقادی در برابر نظام حمایت کردیم که از جمله آنها جنبش سبز بود.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۷:۴۵    
رسانه های صهیونیست از صدور فراخوانی برای اعتصاب سراسری در سرزمین های اشغالی تا زمان سرنگونی کابینه رژیم اشغالگر و برگزاری انتخابات خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رسانه ها از برگزاری برخی حرکت های اعتراضی و نمادین از طرف گروه های مختلف علیه جی7 همزمان با برگزاری این اجلاس در جنوب ایتالیا خبر دادند.
ورزش 3   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دنی اولمو گفت که توهین و سوت های اعتراضی علیه آلوارو موراتا پذیرفتنی نیست و باید متوقف شوند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۶    
یک دانشگاه انگلیسی برای پایان دادن به اردوگاه های اعتراضی دانشجویان در حمایت از غزه از دادگاه درخواست کمک کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
هزاران معترض صهیونیست که خواستار برکناری نخست وزیر رژیم صهیونیستی هستند، در ادامه شنبه های اعتراضی به خیابان های تل آویو آمدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
عزل شهردار یکی از شهرهای کردنشین ترکیه واکنش های اعتراضی فراوانی را به دنبال آورد و مخالفین اردوغان معتقدند که این اقدام دلایل سیاسی دارد و فاقد وجاهت قانونی است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۵:۳۴    
شماری از جریان های سیاسی، احزاب و جنبش های اعتراضی زنان با نشر اعلامیه ای مشترک گفته که طالبان حق نمایندگی از مردم افغانستان را در نشست دوحه ندارند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۲۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شهرک نشینان صهیونیست به تظاهرات های اعتراضی خود در سرزمین های اشغالی ادامه می دهند.
ویدئویی از صحبت های اعتراضی هواداران زن پرسپولیسی به قیمت نجومی بلیت دیدار پرسپولیس با مس رفسنجان را ببینید.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کری دیویس، دبیر ملی انجمن خدمات عمومی نیوزلند، می گوید: هر کارگر و کارمند -از جمله همه کارکنان دولتی- حق دارند در راهپیمایی های اعتراضی شرکت کرده و از نظر حضور صنفی و حتی سیاسی فعال باشند.
جهت پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جهت پرس ؛ عطیه فکری _ قتل عام وحشتناک جنگنده های اشغالگر اسرائیل در شهر رفح در جنوب نوار غزه و هدف قرار گرفتن غیرنظامیان فلسطینی، با واکنش های اعتراضی چهره های سرشناس در فضای مجازی همراه شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۶:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
قتل عام وحشتناک جنگنده های اشغالگر اسرائیل در شهر رفح در جنوب نوار غزه و هدف قرار گرفتن غیرنظامیان فلسطینی، با واکنش های اعتراضی چهره های سرشناس در فضای مجازی همراه شده است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
شماری از اعضای جنبش های اعتراضی زنان افغانستان نسبت تصمیم سازمان ملل مبنی بر دعوت طالبان در سومین نشست دوحه اعتراض کرده اند.
ورزش 3   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کاسمیرو از سوت های اعتراضی و انتقادات شدید هواداران و رسانه ها از خودش بسیار آزرده خاطر است.
جهت پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نورنیوز در گزارشی با این عنوان کمپین ضداسرائیلی جدید در امریکا و اروپا را بررسی کرده که در ادامه می توانید بخوانید:کمپین های اعتراضی علیه رژیم اسرائیل که از یک ماه پیش و با جنبش دانشجویان امریکایی آغاز شد و به کشورهایی چون فرانسه، بریتانیا، کانادا، استرالیا، مکزیک تسری یافت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۱    
بعد از 7 اکتبر 2023 و 13 آوریل 2024 باید 22 آوریل را از نقاط عطف قرن 21 دانست. به ترتیب، طوفان الاقصی، پاسخ موشکی ایران از خاک خود به خاک سرزمین های اشغالی و آغاز جنبش های اعتراضی دانشجویی در مهد بزرگ ترین حامی رژیم صهیونیستی یعنی آمریکا.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۶:۰۲    
درباره فیلم: اسماعیل، سعید و صفا که سه دوست و عضو گروه موسیقی بلک داگز هستند، برای معروفیت و موفقیت تلاش می کنند. اسماعیل (ملقب به اسی) در آرزوی اجرای موسیقی برای شاه است؛ اما صفا گرایش چپ دارد و با سرودن ترانه های اعتراضی سعی می کند محبوبیتی بین مردم کسب کند ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۷    
حوزه/ مبلغ بین المللی آرژانتینی یکی از مهمترین برکات جنبش های اعتراضی در آمریکا و اروپا را تقویت جریان اعتراضی که انقلاب اسلامی در مقابل جریان های مسلط قدرت ایجاد کرده است ذکر کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یازدهمین حراج سکه طلا در روز دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1403 برگزار شد و از مجموع 29 هزار و 263 قطعه ربع سکه ثبت سفارش شده، 14 هزار و 934 قطعه با میانگین قیمت 13 میلیون و 970 هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۰    
فتوای تاریخی مبنی بر تحریم توتون و تنباکو به وسیله میرزای شیرازی بزرگترین ضربه ای بود که بر پیکر استعمار وارد آمد. پیامی که اتحاد و ایثارگری مردم ایران در حفظ استقلال و هویت اسلامی کشور خود را به جهانیان نشان داد و زمینه ساز جریان های اعتراضی در مخالفت با وطن فروشی حاکمان وقت شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فتوای تاریخی مبنی بر تحریم توتون و تنباکو به وسیله میرزای شیرازی بزرگترین ضربه ای بود که بر پیکر استعمار وارد آمد. پیامی که اتحاد و ایثارگری مردم ایران در حفظ استقلال و هویت اسلامی کشور خود را به جهانیان نشان داد و زمینه ساز جریان های اعتراضی در مخالفت با وطن فروشی حاکمان وقت شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-دکتر جعفر خیرخواهان : واضح است که جلوگیری از جریان اطلاعات مردم را در تاریکی نگه می دارد. متیوجکسون، استاد دانشگاه استنفورد، در گفت وگویی به نقش جریان اطلاعات و شبکه های انسانی در تعیین قدرت، جایگاه، باورها و رفتارهای مردم پرداخته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، هادی برهانی استاد دانشگاه مطالعات فلسطین دانشگاه تهران، با اشاره به اعتراضات گسترده دانشجویی در آمریکا علیه نسل کُشی در غزه اظهار کرد: برخوردهای محدودکننده و خشن پلیس آمریکا علیه دانشجویان که در حمایت از مردم فلسطین دست به برگزاری تجمع های اعتراضی زده اند ...
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
شرکت اپل پس از واکنش های اعتراضی گسترده به تبلیغی که در آن اشیاء مختلف از جمله آلات موسیقی و کتاب ها توسط یک پرس هیدرولیک از بین می روند، عذرخواهی کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد گفت: نامه چند سال پیش رهبر معظم رهبری خطاب به جوانان اروپا و آمریکا مبنای نهضت ضد صهیونیستی و ریشه جنبش های اعتراضی دانشجویان در دانشگاه های آمریکا است.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه ضمن اعتراض به رویه غیرانسانی غرب در موضوع فلسطین گفت: افکار عمومی جهان برای شعارهای دروغین حقوق بشری آنها ارزشی قائل نیست.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۵    
گلن بِک، شخصیت رسانه ای معروف محافظه کاران آمریکا در واکنش به تجمع های اعتراضی این روز های دانشجویان گفت: ممکن است که میلیون ها دانشجو به اسرائیل اعتراض کنند، ولی اگر ترامپ برنده انتخابات 2024 شود، اسرائیل دوباره یک دوست وفادار در کاخ سفید دارد. ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۰    
دانشگاه های آمریکا آخر هفته پرتنشی را سپری می کنند و در ادامه خیزش دانشجویان معترض به جنگ غزه، شاهد صحنه های متفاوتی از درگیری پلیس ضد شورش با آنها تا برافراشته شدن پرچم فلسطین در تجمع های اعتراضی هستیم.
بیتوته   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه توسعه ایرانی نوشت:اعتراضات دانشجویان در دانشگاه های آمریکا و تصاویری از درگیری خشونت بار پلیس با این دانشجویان در روزهای اخیر، صحنه های ناخوشایندی را به جهانیان مخابره کرد. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با شکل گیری جنبش های اعتراضی در آمریکا در دفاع از مردم غزه و مخالفت با اقدامات ضد بشری اسرائیل در فلسطین و برخورد امنیتی و توام با خشونت و شکل گیری سرکوب شدید از سوی نیروهای امنیتی این مسئله به ذهن متبادر می شود که این نوع از واکنش آمریکا در مواجهه با دانشجویان با شعارهای آمریکا در حمایت از ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۵:۰۶    
تهران- ایرنا- گروهی از کارمندان دولت جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده سرکوب جنبش های اعتراضی دانشجویان حامی فلسطین را محکوم و اعلام کردند که ما در کنار دانشجویان معترض آمریکایی می ایستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۶:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: تاکنون بیش از 2 هزار نفر در دانشگاه های آمریکا و کشور های اروپایی دستگیر شده اند در حالیکه تنها درخواست دانشجویان عدم کشتار مردم بی گناه غزه است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
جنبش مطالبه خراسان رضوی، ضمن اعلام انزجار از جنایات وحشیانه رژیم زن ستیز و کودک کش اسرائیل، در حمایت از خیزش های اعتراضی دل های بیدار، نخبگان و اندیشمندان سراسر جهان، در مقابل این سگ هار منطقه، بیانیه ای صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فعال حوزه دانشجویی گفت: سرکوب جنبش های اعتراضی دانشجویان کشورهای اروپایی و آمریکایی مظهر واقعی عدم پایبندی مدعیان حقوق بشر آمریکایی به آزادی و حقوق بشر است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۶:۰۷    
اسلام آباد - ایرنا - مسئولان تشکیلات دانشجویی در پایتخت پاکستان با اعلام حمایت قاطع از تظاهرات دانشجویان دانشگاه های مختلف آمریکا برای غزه و محکومیت جنایات اسرائیل، اعلام کردند که کمپ های اعتراضی در دانشگاه های پاکستان برپا شده و کمپین عدالت برای غزه راه اندازی خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ال پائیس اسپانیا با اشاره به اینکه برای یافتن جنبش های اعتراضی دانشجویان آمریکایی، مشابه آنچه اکنون در این کشور شاهد هستیم، باید به حدود 40 سال قبل برگردیم تصریح کرد: فشار دانشجویان آمریکایی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : پس از 24ساعت پرتنش که در آن افسران پلیس با تظاهرات کنندگان طرفدار فلسطین که کمپ های اعتراضی برپا کرده بودند و ساختمان های دانشگاهی را در سراسر کشور تصرف کرده بودند، تنش ها همچنان ادامه دارد ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مقامات دانشگاه کلمبیا اعلام کردند تعلیق دانشجویان معترض حامی فلسطین را که کمپ های اعتراضی خود را ترک نکنند، آغاز خواهند کرد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه کلمبیا پس از اعتراضات دانشجویان در حمایت از فلسطین و نوار غزه، تعلیق فعالان دانشجویی طرفدار فلسطین را که از جمع آوری کمپ های اعتراضی خود خودداری کردند، آغاز کرده است.