چهارشنبه ۰۸ تیرساعت ۱۰:۵۵Jun 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهدهای کودک»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
با هدف نهادینه کردن فرهنگ راهنمایی و رانندگی در ذهن کودکان و نوجوانان طرح ترافیکی 1818 در کانون ها و مهدهای کودک سراسر استان سیستان و بلوچستان،اجرا شد .
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۸:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل مدیریت بحران استانداری زنجان، از تعطیلی مهدهای کودک و مراکز آموزشی غیردولتی زنجان برای دومین روز متوالی با توجه به آلودگی هوا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
طرح ویژه بازرسی و استانداردسازی با اولویت تجهیزات نصب شده در زمین های بازی، مهدهای کودک وخانه های بازی کرمانشاه در دستور کار دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۲    
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به گزارش رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودکان در خصوص وضعیت این سازمان، گفت: با وجود تأکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص متولی گری آموزش و پرورش در زمینه مراکز مهدهای کودک و پیش دبستانی ...
فرهنگ سدید   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ورود به جهان مدرن، گاهی شباهت های مشترکی میان جوامع مختلف به وجود می آورد که ظهور مهدهای کودک یا مقاطع پیش از ورود کودک به آموزش رسمی یا محل نگهداری کودکان و چند تفسیر دیگر، از نمونه های عینی درگیری خانواده ها با یک هویت مکانی آموزشی جدید در دهه های اخیر بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست بهزیستی استان یزد گفت: بر اساس تفاهم نامه بهزیستی و آموزش و پرورش طرح پیشگیرانه در حوزه معلولیت ها و آسیب های اجتماعی ویژه ی مهدهای کودک، مراکز پیش دبستانی و مدارس اجرا می شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: تمامی مهدهای کودک ، مدارس، دانشگاهها و ادارات بجز بانکهای استان فردا چهارشنبه چهارم خرداد تعطیل است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۲۰:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
اصفهان – مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: مدارس، دانشگاه ها، ادارات و مهدهای کودک شهرستان های کاشان، آران و بیدگل، نطنز، اردستان، نائین و خورو بیابانک در روز چهارشنبه اعلام شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۲:۱۲    
با توجه به آلودگی هوا، فردا (سه شنبه) سوم خرداد همه مهدهای کودک و پیش دبستانی های استان همدان تعطیل و ادارات نیز با دو ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۸:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
با توجه به آلودگی هوای ناشی از گرد و غبار، سوم خرداد تمام مهدهای کودک و پیش دبستانی ها و فعالیت های آموزشی در مدارس استان در نوبت صبح و بعد از ظهر و تمام مقاطع تحصیلی تعطیل است.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: تمام مهدهای کودک، مراکز پیش دبستانی، و مدارس مقاطع تحصیلی امروز شنبه 31 اردیبهشت ماه شهرستان های مختلف استان در نوبت بعد ازظهر به دلیل گرد و غبار و آلودگی هوا تعطیل شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت:گرد و غبار و کاهش دید افقی و آلودگی هوا باعث تعطیلی تمامی مدارس و مهدهای کودک نوبت صبح روز شنبه 31 اردیبهشت ماه در شهرستان قصرشیرین، شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۱    
استاندار همدان تاکید کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید از مدارس و مهدهای کودک آغاز شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۹:۵۷    
متاسفانه در ادارات و کارخانه ها شاهد هستیم که زنان باید برای حضور در محل کار خود فرزندان را به افراد غیر و یا مهدهای کودک با فاصله های زیاد از محل کار خود بسپارند که هم از لحاظ عاطفی و هم مالی هزینه زیادی را متحمل خواهند شد.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۸    
نویسنده : میثم میرزایی روز گذشته(سه شنبه) هوای اکثر شهرستان های استان همدان آلوده بود و شاخص کیفیت هوای همدان 9برابر حد مجاز رسید که این وضعیت در روز گذشته نیز تداوم داشت و شاخص کیفیت هوای همدان تا عدد 500 یعنی مرحله خطرناک رسید. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۹    
تمام مدارس مقطع ابتدایی پیش دبستانی و مهدهای کودک استان قم در شیفت بعداز ظهر تعطیل اعلام شد و کلاس ها به صورت غیر حضوری برگزار می شود .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قم از تعطیلی مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و مهدهای کودک استان قم در شیفت بعدازظهر امروز چهارشنبه خبر داد و گفت: کلاس ها به صورت غیر حضوری برگزار می شوند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- اداره کل مدیریت بحران استان قم با توجه به افزایش آلودگی هوا، مدارس آموزش و پرورش در کلیه مقاطع را در نوبت عصر تعطیل اعلام کرد. به گزارش شفقنا، غلامرضا رضایی، مدیرکل روابط عمومی آموزش و پرورش قم گفت: بنابر تصمیم کمیته اضطرار ستاد مدیریت بحران استان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم به دلیل افزایش تراز آلودگی هوا در قم تمامی مدارس شیفت بعدازظهر قم تعطیل شدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سر پرست آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر 498 مهدکودک در شهرستان ها و مناطق استان فعتایت می کنند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، سیدعلیرضاموسوی نژاد، پیش از ظهر امروز در هفتمین نشست کارگروه انتقال مهدهای کودک استان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان، با توجه به استمرار آلودگی هوا، مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و مهدهای کودک استان در نوبت بعد از ظهر تعطیل است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرروابط عمومی آموزش و پرورش استان کردستان گفت: به علت تداوم آلودگی هوا در کردستان در نوبت بعدازظهر سه شنبه 27 اردیبهشت ماه مراکز پیش دبستانی، مهدهای کودک و کلیه مدارس شهری و روستایی استان تعطیل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندار کاشان از تعطیلی مهدهای کودک و پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی شیفت عصر در کاشان به علت آلودگی هوا خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان از تعطیلی مدارس ابتدایی استان در نوبت بعدازظهر به علت آلودگی هوا خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان با صدور اطلاعیه ای گفت: مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و مهدهای کودک در سطح استان با توجه به استمرار وضعیت آلودگی هوا امروز /سه شنبه/ در نوبت بعد از ظهر تعطیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
با توجه به استمرار وضعیت آلودگی هوای استان همدان، مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و مهدهای کودک امروز سه شنبه نوبت بعد از ظهر تعطیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۶:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز از تعطیلی مهدهای کودک ، پیش دبستانی و دبستان این استان نوبت صبح امروز به دلیل آلودگی هوا خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۰:۲۹    
مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز از تعطیلی مدارس استان البرز در روز سه شنبه 27 اردیبهشت ماه به دلیل افزایش آلودگی هوا و تشدید میزان گردو غبار خبرداد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۳۷    
محل کار همسرم از خانه خیلی دور بود. 5 و 30 دقیقه صبح از خانه بیرون می رفت و در بهترین حالت 9 و 30 دقیقه شب برمی گشت. در هر دو زمان به طور معمول بچه ها خواب بودند و فقط گاهی پدرشان را موقع شب بخیرگفتن می دیدند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۸    
نوری گفت: علاوه بر 970 هزار نیروی رسمی و پیمانی، تعداد زیادی نیرو در مهدهای کودک و مدارس غیردولتی داریم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
دکتر صفاری فرد معاون پیشگیری از معلولیت های بهزیستی کشور در این مراسم عنوان کرد:هر چند در دو سال گذشته مهدهای کودک را نداشته ایم با آموزش به مراکز مثبت زندگی تحت نظارت بهزیستی و استفاده از پایگاه آنان گامی مهم در غربالگری برداشته ایم ودر خصوص اثر بخشی این طرح ذکر این نکته ضروری است که با اجرای طرح ...
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: علاوه بر 970 هزار نیروی رسمی و پیمانی، تعداد زیادی نیرو در مهدهای کودک و مدارس غیردولتی داریم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان، همزمان با سراسر کشور برنامه سنجش بینایی کودکان 3 تا 6 سال با حضور سرپرست اداره کل، معاون توسعه پیشگیری بهزیستی استان و هیات همراه در یکی از مهدهای کودک آغاز شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مهدهای کودک،مراکز پیش دبستانی ومدارس ابتدایی شیفت صبح حوزه سیستان ،براساس اعلام ستادبحران فرداسه شنبه بیستم اردیبهشت ماه بدلیل آلودگی هوا تعطیل است. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۵    
معاون آموزش ابتدایی استان از نظارت بر مهدهای کودک توسط کار گروه انتقال استان خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، معصومه خدابنده لو گفت: کلیه مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و سایر مراکز نگهداری و آموزش کودکان در بخش دولتی، غیردولتی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
استانداری تهران که صبح امروز شهروندان پرشماری را شگفت زده کرد و بعد از شروع ساعت کاری مدارس، پیش دبستانی ها، مهدهای کودک، ادارات و... خبر از تعطیلی مدارس ابتدایی و مهدهای کودک به دلیل آلودگی هوا داد، ساعاتی پیش از برگزاری جلسه ویژه برای بررسی تعطیلی مدارس برای فردا خبر داد و حالا در پایان نشست ...
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۱:۲۴    
مدارس، پیش دبستانی ها و مهدهای کودک در استان تهران فردا دوشنبه 19 اردیبهشت ماه دایر است.
استانداری تهران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۱:۰۶   + ۶۷ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار تهران گفت: مدارس، پیش دبستانی ها و مهدهای کودک در استان تهران فردا دوشنبه 19 اردیبهشت ماه دایر می باشد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
وزارت آموزش وپرورش با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: تعطیلی امروز مهدهای کودک و دبستان های استان تهران با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران بوده است. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۱    
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران در نهمین جلسه کارگروه انتقال استان از صدور نخستین پروانه فعالیت در این کارگروه خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
وضعیت خطرناک هوای اراک مدارس ابتدایی، پیش دبستانی ها و مهدهای کودک سه شهر استان مرکزی را به تعطیلی کشاند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- گرد و غبار و کاهش دید افقی و آلودگی هوا، تمام مدارس، دانشگاه ها و مهدهای کودک نوبت عصر امروز شنبه شهرستان های قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه را به تعطیلی کشاند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۸:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
گرد و غبار و کاهش دید افقی و آلودگی هوا باعث تعطیلی تمامی مدارس، دانشگاه ها و مهدهای کودک نوبت صبح روز شنبه در شهرستان های قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- گرد و غبار و کاهش دید افقی و آلودگی هوا باعث تعطیلی تمامی مدارس، دانشگاه ها و مهدهای کودک نوبت صبح روز شنبه در شهرستان های قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۶    
زاهدی معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان در مراسم بزرگداشت مقام شامخ معلم ویژه مهدهای کودک استان گفت: روز معلم مختص یک روز خاص نیست زیرا مقام معلم بلند و تاثیراتی که بر جامع دارد وسیع است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه، تمامی مدارس، مهدهای کودک و دانشگاه های استان کرمانشاه در نوبت عصر امروز (12 اردیبهشت) تعطیل است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۰۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- گرد و غبار و کاهش دید افقی و آلودگی هوا باعث تعطیلی تمامی مدارس، دانشگاه ها و مهدهای کودک نوبت صبح روز دوشنبه در شهرستان های قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر ترافیک و حمل و نقل شهرداری شهرکرد گفت: در راستای نهادینه شدن فرهنگ ترافیک دوره های آموزشی ویژه دانش آموزان و مهدهای کودک در پارک ترافیک شهرداری برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۸:۵۸    
والدین نباید تنها روی مهارت های تحصیلی کودکان تمرکز کنند؛ مهارت های اجتماعی، رفتاری و عاطفی کودکان نیز به اندازه موفقیت آن ها اهمیت دارد؛ به همین دلیل مهدکودک می تواند فضایی برای یادگیری این مهارت ها در کودکان فراهم سازد.