چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۸:۳۸May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهدهای کودک»

ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی فارس گفت: طبق دستور وزیر آموزش و پرورش، معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی، آموزش و پرورش متولی مهدهای کودک است و انتقال مهدهای کودک از سازمان بهزیستی به سازمان ملی تعلیم و تربیت در حال انجام است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز گفت: کارگاه های آموزشی مهارت های اجتماعی برای مربیان مهدهای کودک و پیش دبستان استان البرز از سال گذشته آغاز شده و در سال جاری نیز تداوم خواهد داشت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان تفت؛ مجید فصاحت عنوان کرد : طرح غربالگری اضطراب کودکان پنج تا شش ساله با هدف شناسایی زودهنگام اضطراب کودکان، ارجاع زودهنگام برای مداخله تخصصی و افزایش اطلاعات والدین در خصوص پیشگیری از اضطراب کودکان از سال های قبل در مهدهای کودک و پیش دبستانی های شهرستان تفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
خبرهایی از جمله میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور، مسکن فرهنگیان، برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم، تمدید مجوزهای مهدهای کودک برای 1400 در این هفته به گوش رسید.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۸:۵۴   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در جلسه کارگروه مشترک سازمان بهزیستی و سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی مقرر شد اعتبار مجوزهای تاسیس صادر شده توسط سازمان بهزیستی که تاکنون منجر به راه اندازی نشده اند با اعطای یک سال فرصت تا پایان 1400 تمدید شود. ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ علی حسن زاده امروز در حاشیه نشست کمیته تخصصی کارشناسان مسوول بهزیستی اهواز و مراکز مجری طرح، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: طرح غربالگری اضطراب کودکان پنج تا 6 ساله با هدف شناسایی زودهنگام اضطراب کودکان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: حدود 7درصد کودکان در مهدهای تحت پوشش سازمان بهزیستی و 7درصد کودکان در سایر مهدهای کودک تحت پوشش هستند.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۰۸   + ۶۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش درباره وضعیت صدور مجوز، اداره و نظارت بر پیش دبستانی های غیردولتی برای سال تحصیلی آتی توضیح داد و تاکید کرد که تا زمان تشکیل سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو: در چند سال اخیر تلاش های فراوانی توسط خیرین و موسسه های حمایتی برای نگهداری کودکان و نوزادان مادرانی که در زندان هستند انجام شده است و در این بین طرح احداث مهدهای کودک در زندان ها بیش از پیش مورد توجه قرا گرفته که در چند زندان نیز اجرایی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۰    
شیوع ویروس کرونا و نیمه تعطیل بودن مهدهای کودک باعث شده است کودکان پیش دبستانی نیاز به آماده شدن با کمک خانواده برای ورود به مدرسه داشته باشند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت ضمن انتقاد از عدم رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: به عنوان دستگاه ناظر گلایه داریم چرا که در شهرهای قرمز هنوز مشاغل تعطیل نشدند و خیلی از پاساژها و رستوران ها باز هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، از برگزاری آزمون جامع اصلح برای جمعیتی بالغ بر 80 هزار نفر از افراد حق التدریس، آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مربیان مهدهای کودک و خرید خدمات آموزش خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مهدهای کودک در سال 99 جزو نخستین مشاغلی بودند که در روزهای سخت شیوع کرونا در کشور تعطیل و یا ورشکسته شدند، این امر علاوه بر ایجاد مشکلات اقتصادی برای صاحبان و مربیان مهدها، سرگردانی والدین را نیز در پی داشت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی گفت: مدیریت و اداره مهدهای کودک از دستور کار بهزیستی خراسان رضوی حذف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: مبلغان دینی در حوزه تربیت کودکان و آموزش مربیان مهدهای کودک نیز برنامه ریزی و فعالیت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مصوبه شورای سیاستگذاری، برنامه ریزی و نظارت مرکزی با موضوع ساماندهی نوآموزان مراکز پیش دبستانی غیردولتی دایر در مهدهای کودک بهزیستی و سایر نهادها به ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور ابلاغ شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در گفت وگوی اختصاصی با ایکنا با بیان فرآیند تأسیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک در آموزش و پرورش، گفت: مأموریت این سازمان، توانمندسازی والدین و ارائه خدمات مشاوره به آنهاست تا از این طریق، آن ها توانمندی لازم برای تربیت صحیح فرزندان خود را کسب کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور با اشاره به واگذاری مهدهای کودک به وزارت آموزش و پرورش گفت: بر این اساس صدور مجوز مهدهای کودک از سوی بهزیستی ممنوع شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۰:۲۹    
شهرری(پانا)- به دلیل شیوع ویروس کرونا، امکان حضور کودکان و نوجوانان در مراکز آموزشی، مدارس و مهدهای کودک نیست؛ با توجه به این موضوع نگرانی هایی در رابطه با روند رشد اجتماعی کودکان و نوجوانان در میان خانواده و جامعه به وجود می آید. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: مهدهای کودک نگرانی نداشته باشند که کار از دست بخش خصوصی خارج شود و باید توجه داشته باشم که کارهای مردمی موفقیت بیشتری دارد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۰:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران نوشت: فرید گفت: اساسنامه وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شده و دیگر بهزیستی مسئولیتی درخصوص مهدهای کودک ندارد.
شفاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فرید گفت: خوشبختانه از ابتدای شیوع کرونا، تاکنون حتی یک مورد درگیری مهد با ویروس کرونا را نداشتیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
انتقال ناقص مهدهای کودک به وزارت آموزش و پرورش، مدیران این بخش را دچار مشکلات زیادی کرده است.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۴    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، حجت الاسلام شمس الدین صبح امروز در جلسه ویدئو کنفرانسی چگونگی جذب کودکان به نماز در بین مربیان مهدکودک های استان اظهار داشت: در بحث پیشگیری از آسیب های اجتماعی و افزایش روز افزون آن باید به اهمیت آموزش نماز با شیوه های مختلف شعر، سرود، بازی و .. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۹    
دوره آموزشی رشد و تکامل کودک برای کارشناسان ستادی حوزه اجتماعی، کارشناسان مهدهای کودک شهرستان های استان و همچنین مربیان مهدهای کودک برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور گفت: در حال حاضر اغلب مهدهای کودک به علت شیوع ویروس کرونا و پیامدهای آن در حال تعطیلی هستند.
دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۰:۵۷    
هشتمین جلسه کارگروه خانواده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا به ریاست فریبا نظری، مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده و با حضور اعضای کارگروه برگزار شد. ...
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان درراستای ارائه خدمات فرهنگی ، هنری، ادبی، دینی و علمی به شش گروه هدف با اداره کل بهزیستی این استان تفاهم نامه همکاری امضا کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۹    
در شرایط کرونایی کشور در یک سال گذشته که در همان ماه های ابتدایی بسیاری از مهدهای کودک را به تعطیلی کشاند آیا تاسیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک شرایط بهتری را برای مهدهای کودک فراهم خواهد کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۵    
در راستای اجرای بند 14 تفاهم نامه نماز در خصوص برگزاری جشنواره قصه گوی نماز ویژه مهدهای کودک جشنواره مذکور در 17 شهرستان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۱:۳۳    
دکتر ولی اله نصر مدیر کل بهزیستی استان در پی تجمع و مطالبه گری بحق مدیران مهدهای کودک استان؛ از استودیو خبر شبکه اصفهان در خصوص واگذاری مهدهای کودک از سازمان بهزیستی به وزارت آموزش و پرورش پیرو مصوبه شورای عالی فرهنگی، روشنگری کرد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۲    
به گزارش تاباخبر ؛ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اندیمشک گفت: با توجه به اعلام وضعیت نارنجی (پرخطر) در این شهرستان از امروز تنها مشاغل گروه های 1 و 2 می توانند فعالیت کنند و فعالیت مشاغل گروه های 3 و 4 ممنوع است. ...
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۵    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در این جلسه که در تاریخ 26/11/99 با حضور نمازگزاران اداره کل بهزیستی برگزار گردید و نونهالان مهدهای کودک که به همراه والدین خود حضور داشتند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان فارس مراسم تقدیر و تشکر از برگزیدگان جشنواره قصه گویی نماز، همزمان با برگزاری نماز جماعت، با حضور مدیرکل بهزیستی فارس، ریس ستاد اقامه نماز استان و اعضای شورای معاونین برگزار شد. در این مراسم از نفرات برگزیده (کودکان مهدهای کودک و مربیان) تقدیر شد .
مدیر آموزش، توسعه و تعالی و کسب کارهای سازمان منطقه آزاد از برگزاری وبینار تخصصی بلندخوانی ویژه مدیران و مربیان مهدهای کودک و پیش دبستانی های فعال منطقه آزاد خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله دری نجف آبادی گفت: فضای مهدهای کودک و مراکز تربیتی باید با امید، عفاف انگیزه های معنوی و شادابی باشد و باید از هرگونه رفتارهای زشت و زننده در مهدهای کودک گرفته شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۲۷    
در نشست مسئولان آموزش و پرورش استان مرکزی بر آمادگی این اداره کل برای بر عهده گرفتن مدیریت مهدهای کودک تاکید شد.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۲۴    
حمیدرضا نعیم حسنی گفت: نمایش کودک آقای پلیس و بازیگوش ها به مدت ده روز از 12 بهمن در مهدهای کودک شهر کرج اجرا می شود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۲    
به گزارش گفتار نو مدیرکل بهزیستی استان کرمان با اشاره به آسیب هایی که متوجه کودکان و خصوصا کودکان زیر 5 سال می باشد، گفت: یکی از علل بروز این آسیب ها عدم توجه خانواده ها به سپردن کودکان در مهد کودک است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۴۳    
مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با ایسنا از یکپارچه سازی و سنخیت آموزشی در مقطع پیش دبستانی و قبل از آنخبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان چهارمحال وبختیاری ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با 12 بهمن سالروز ورود تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به میهن عزیز و بهار انقلاب اسلامی، زنگ انقلاب در مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی شهرستان شاهین شهر و میمه نواخته شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
با حضور رئیس و کارشناسان بهزیستی به مناسبت دهه فجر، همزمان با مهدهای کودک استان اصفهان، زنگ انقلاب در مهد کودک نسیم هشتم بهزیستی نواخته شد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا- تجدید میثاق اعضای دولت با آرمان های امام راحل، دوشنبه سیزدهم بهمن ماه با حضور حسن روحانی، رئیس جمهوری در حرم مطهر امام خمینی(ره) برگزار شد. ایسنا- با شیوع ویروس کرونا، فعالیت مهدهای کودک در مقاطعی متوقف شد ...
ناطقان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
با شیوع ویروس کرونا، فعالیت مهدهای کودک در مقاطعی متوقف شد. در نهایت به دنبال خروج استان تهران از وضعیت قرمز شیوع کرونا و با توجه به کاهش آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در تهران، دوباره مهدهای کودک استان تهران فعالیت خود را با رعایت پروتکلهای بهداشتی و پذیرش یک سوم ظرفیت در دی ماه از سر گرفتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همزمان با لحظه ورود تاریخی رهبرکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی ایران زنگ انقلاب در مهدهای کودک شهرستان ملارد نواخته شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۰:۱۰    
صبح امروز و در طلیعه ی دهه ی مبارک فجر، زنگ انقلاب در مهد کودک نفیسه، یکی از مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی خراسان رضوی، نواخته شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۶:۲۸    
امروز دوازدهم بهمن همزمان با شروع دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، زنگ انقلاب در مهدهای کودک تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان ساوجبلاع اعم از مهد کودک گندمک، یاسمن راس ساعت 9:33 دقیقه صبح همزمان با سالگرد ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به کشور به صدا در امد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۵:۳۸    
همزمان با آغاز ایام الله مبارک فجر، زنگ انقلاب با حضور مدیر کل، معاون امور اجتماعی بهزیستی استان و رئیس بهزیستی شهرستان ارومیه نواخته شد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
این روزها بحث واگذاری مهدهای کودک تحت نظر بهزیستی به آموزش و پرورش یکی از موضوعات مورد بحث در محافل آموزشی و تربیتی است، این طرح نیز همانند سایر طرح های اجرا شده در کشور مخالفان و موافقان بسیاری داشت ...
ملیت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
کمتر از یک ماه از بازگشایی دوباره مهدهای کودک در تهران می گذرد؛ مهدهایی که کودکانش دیگر می دانند کرونا چیست و برای مقابله با آن باید چه کارها کرد. هر کدامشان با ماسک هایی که روی صورتشان جا خوش کرده تعریفی از آن دارند؛ یکی می گوید: کرونا یه ویروسه، آن یکی می گوید کرونا سبزه ...