سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۸:۴۰Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهدهای کودک»

ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- به دنبال شیوع گسترده ویروس کرونا در ایالت تورینگن آلمان، مقامات ایالتی از تعطیلی تمامی مراکز آموزشی و مهدهای کودک در این منطقه خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری درباره وضعیت نامناسب مهدهای کودک با بیان اینکه دستگاه های مختلف دولتی با هم در این زمینه بگومگو دارند، متذکر شده بودند: دیگران می آیند بچّه های مردم را می گیرند، می برند آنجا و "تربیت های غلط" داده می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه از تعطیلی 2هفته ای مهدهای کودک بر اساس دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونا در کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش، مهم ترین اقدامات این وزارتخانه برای ارتقای کیفیت دوره پیش دبستانی و مهدکودک ها براساس فرامین مقام معظم رهبری را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۲    
ایسنا/اصفهان اواخر سال 83 که گروهی از جوانان اصفهانی ایده مهدکودک الکترونیک را برای نخستین بار در کشور مطرح کردند کمتر کسی فکر می کرد "شبکه مهدهای کودک" روزی بتواند 10 هزار مهدکودک را در 28 استان تحت پوشش قرار دهد ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
آموزش و پرورش در هفته گذشته با اخباری درباره شرایط جدید استخدام حق التدریسی ها و تعطیلی مدارس گذشت. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، آموزش و پرورش در هفته گذشته با اخباری درباره نحوه جدید استخدام معلمان حق التدریس ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
تولی گری واحد مهدهای کودک یکی از موضوعات مورد تاکید رهبری بوده، اما هنوز در دستور کار کمیسیون آموزش مجلس قرار نگرفته است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ملارد(پانا)- سن طلایی برای درمان تنبلی چشم بین 3 تا 6 سال بوده و چنانچه اقدامات لازم، سریع و به موقع انجام نشود، اثربخشی لازم را نخواهد داشت. به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، با توجه به ضرورت بینایی سنجی در کودکان زیر 6 سال ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: تعطیل نشدن مهدهای کودک شهرستان های این استان طبق تصمیم شورای تامین شهرستان ها به ریاست فرمانداری بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه تا زمان واگذاری مهدهای کودک به آموزش و پرورش، بهزیستی وظیفه نظارت خود را بر مهدهای کودک ادامه خواهد داد، توضیحاتی درباره زمان این واگذاری ارائه داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مسئول دفتر کودکان بهزیستی استان تهران از تعطیلی مهدهای کودک سه شهرستان تهران، شمیرانات و ری خبر داد و گفت: مهدهای کودک سایر شهرستان های استان تهران فعال هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناسان بهزیستی و مربیان مهدهای کودک با حساسیت و دقت زیادی بر اجرای پروتکل های بهداشتی نظارت دارند.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی بهزیستی استان گفت: وضعیت همه شهرهای استان اصفهان در حال حاضر نارنجی و قرمز است بنابراین در همه شهرها با اعمال محدودیت های جدید مهدهای کودک تا 15 آذرماه فعال نیستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان معاون اموراجتماعی بهزیستی از تعطیلی دوهفته ای مهدهای کودک سراسر استان خبر داد
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- مدیرکل بهزیستی استان تهران از تعطیلی مهدهای کودک این استان از اول آذر به مدت دو هفته خبر داد و گفت: پس از دوهفته نیز با نظر ستاد ملی مقابله با کرونا احتمال تمدید محدودیت ها وجود دارد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: حدود 900 مهدکودک در این استان تحت پوشش و نظارت این نهاد است که بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا از فردا اول آذر تعطیل می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تعطیلی برخی از مهدکودک های ناشی از شرایط کرونا گفت با رایزنی در کمیسیون اقتصادی ستاد کرونا و در خواست اعطای تسهیلات به آنان، می توان بخشی از مسائل مشکلات را حل کرد. ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۳:۴۳    
عذرا والی رئیس اداره پیش دبستانی و مهدهای کودک سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از شیوع و همه گیری کووید- 19 یا همان ویروس کرونا ماه ها گذشته است. ابعاد مختلف زندگی، تحت تأثیر شدید استرس های ناشی از این بیماری قرار گرفته است ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی بهزیستی استان کرمانشاه از اجرای پویش قصه گویی با محوریت داستان های قرآنی در مهدهای کودک استان کرمانشاه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۵    
اداره کل بهزیستی استان تهران خبر داده مهدهای کودک استان تهران هم از اول آذر تا دوهفته تعطیل اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان رامسر با نامطلوب ارزیابی کردن اجرای محدودیت های کرونایی از سوی برخی صنوف شهرستان، از فعالیت مهدهای کودک و باشگاه های ورزشی در این شرایط ابراز نگرانی کرد و نسبت به پیامدهای تداوم فعالیت آنها هشدار داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل بهزیستی استان تهران از تعطیلی مهدهای کودک استان تهران از اول آذرماه به دو هفته خبر داد. امین شاهرخی درباره نحوه فعالیت مهدهای کودک بیان کرد: در حال حاضر محدودیتهایی ایجاد کردیم که براساس آن باید موقتا مهدهای کودک استان تهران از اول آذرماه به مدت دو هفته تعطیل شوند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیته پیشگیری از بیماری های واگیردار سازمان بهزیستی با اشاره به آخرین وضعیت مراکز بهزیستی در موج سوم کرونا نسبت به افزایش مبتلایان در این مراکز ابراز نگرانی کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۵    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان در دیدار با مدیرکل بهزیستی استان بر بازنگری محتوای آموزشی مهدهای کودک تأکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدارس غیردولتی گفت: برای تعیین تکلیف ساماندهی مهدهای کودک طرحی در کمیسیون آموزش مجلس در حال بررسی است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۱:۱۱    
کارکرد اولیه مهدهای کودک صرفاً مراقبتی بود؛ اما با گذشت زمان این کارکرد به آموزشی و پرورشی تغییر یافته و حالا جایی برای اجتماعی شدن بچه های زیر سن دبستان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پروژه شبکه مهدهای کودک با اشاره به اجرای طرح همراهِ مهد گفت: بر اساس این طرح تمام مهدهای کودک سراسر کشور می توانند به صورت رایگان به این شبکه متصل شوند و به ارائه خدمات مختلف از جمله آموزش های آنلاین بپردازند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۰:۱۶    
مائده امینی روزنامه نگار ساختمان هایی که روزی میزبان صدای خنده و بازی کودکان بودند، حالا خالی از زندگی شده اند. کرونا که به جان جامعه افتاد، مهدهای کودک از نخستین مکان هایی بودند که سوت و کور شدند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مهدهای کودک مناطق شهری و روستایی هلیلان که تنها شهرستان استان با وضعیت زرد بود و فعالیت داشتند، به دلیل قرمز شدن وضعیت این شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۲۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
شاید برایتان جالب باشد در یک جلسه شمردیم و دیدیم غیر ازسازمان بهزیستی کشور که متولی اصلی صدور مجوز برای مهدهای کودک است بیش از 15 دستگاه، مجوز مراکزی با نام های مختلف ولی با همین کارکرد را صادر می کنند. بهزیستی و آموزش و پرورش مناقشه داشته اند اما 15 دستگاه دیگرهم کار خودشان را کرده اند!
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
با هدف توانمندسازی مدیران و مربیان مهدهای کودک و افزایش دانش و مهارت آنان در زمینه مهارت های زندگی برای بهتر زیستن خودشان و تربیت بهتر کودکان در مهدهای کودک دوره آموزشی مجازی مهارت های زندگی به همت دفتر امور کودکان معاونت امور اجتماعی و با هماهنگی اداره فن آوری اطلاعات و ارتباطات بهزیستی استان ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی اصفهان با اشاره به وضعیت بحرانی بیماری کرونا در استان اصفهان اظهار کرد: 750 واحد مهدکودک زیر نظر بهزیستی اصفهان به طور موقت تا اطلاع ثانوی غیرفعال شده اند ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان ایلام گفت: مهدهای کودک 10 شهرستان استان ایلام تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی ایلام گفت: با توجه به وضعیت شیوع ویروس کرونا و اعلام ستاد استانی کرونا مبنی بر تعطیلی برخی گروه های شغلی و با هماهنگی انجام گرفته با دانشگاه علوم پزشکی استان، فعالیت تمامی مهدهای کودک در 10 شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۱:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان تهران درباره تعطیلی مهدهای کودک و ادامه فعالیت غیرقانونی برخی از مهدها، توضیحاتی داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
فعالیت 115 مهدکودک استان مرکزی به دلیل شیوع بالای ویروس کرونا در موج سوم این بیماری متوقف شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی از تعطیلی حدود 42 درصد مهد کودک های این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مهدهای کودک به عنوان تنها میزبانان و متولیان رسمی آموزش کودکان زیر هفت سال در شرایط فراگیری ویروس کرونا گرچه مانند بسیاری از مشاغل، حرف و عرصه های خدماتی در کشور دچار تعطیلی، خسران و آسیب شدند اما روند موجود آغازی بر ورود این مراکز به سراشیبی حذف از گردونه آموزش و تربیت است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از تدوین طرحی در کمیسیون آموزش با موافقت تمامی اعضا برای تعیین تکلیف متولی مهدهای کودک خبر داد و گفت: در این طرح آموزش و پرورش به عنوان متولی مهدهای کودک تعیین شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، این جشن و مسابقه که با رعایت تمامی موازین بهداشتی و شیوه نامه های خاص، به مرحله اجرا درآمد؛ توسط مهدکودک شهرک آبی از مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی شهرستان شهریار برگزار شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مهدهای کودک مناطق شهری و روستایی 10 شهرستان ایلام تا 18 آبان تعطیل هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۳۹    
بر اساس مصوبه ستاد کرونای استان، فعالیت مهدهای کودک استان چهارمحال و بختیاری تعطیل شد.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: تعدادی از ملک مهدهای کودک استیجاری است از این رو صاحبان آن ضرر کرده و حدود 40 تا 50 مهدکودک به صورت موقت تعطیل شدند تا روال به شرایط عادی بازگردد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: از 340 مهد کودک در ایلام تنها 24 درصد از آن ها فعال است و 76 درصد نیز از زمان شیوع کرونا فعالیتشان متوقف شده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۰۴    
حوزه/ مهدهای کودک جایی که قرار است کودکان این سرزمین اولین دوره های یادگیری خودشان را سپری کنند اما با چه برنامه و روشی قرار است این آموزش ها داده شود، موضوعی که این روزها به دغدغه اصلی کارشناسان و والدین تبدیل شده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان؛ جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست فرماندار و با حضور دادستان شهرستان و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
همدان _ ایرنا _ سرپرست معاونت اجتماعی بهزیستی استان همدان با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا فعالیت63 درصد از مهدهای کودک این استان را متوقف کرده است گفت: در حال حاضر از مجموع 300 مهدکودک 110 مهد فعال است.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۱۰    
معاون اموراجتماعی بهزیستی استان البرز از کاهش 90 درصدی ثبت نام در مهدهای کودک در البرز خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون اموراجتماعی بهزیستی استان البرز از کاهش 90 درصدی ثبت نام در مهدهای کودک در البرز خبر داد.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۱۶    
ویروس کرونا، بسیاری از کسب و کارها را با مشکلاتی مواجه کرده است، مهدهای کودک ها نیز در این میان از جمله کسب وکارهایی بودند که از ترکش های این ویروس منحوس در امان نمانده و باعث شد، علاوه بر اینکه مدیران آنها ضرر کنند، باعث بیکاری مربیان و نیروهای خدماتی آن نیز شده است.