یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۰۹:۴۲Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشجویان»

آنا   ۹ دقیقه پیش    
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از حضور فعال دانشجویان این دانشگاه در کنگره های معتبر ملی و بین المللی خبر داد.
آنا   ۲۳ دقیقه پیش    
جمعی از استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان درختان سرو را در جوار مزار شهدای گمنام به نشانه راست قامتی و ایثار شهیدان غرس کردند.
فرهیختگان   ۲۴ دقیقه پیش    
آیین نامه کمیته تعامل دانشگاه و خانواده با هدف تصمیم سازی درباره برنامه های خانواده و تبدیل این موضوع به عنوان روح جاری در برنامه ها چند روز پیش به تمام واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شده است.
این موزه با هدف آشنایی مردم و دانشجویان با صنعت دریانوردی و موضوعات نفت ایجاد شده است.
تازه ترین ها   ۳۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه سلامت فارس: به همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی و با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و کانون های فرهنگی این دانشگاه، به مناسب روز درخت کاری ...
هشدار نیوز   ۳۶ دقیقه پیش    
برترین ها: در این جا تصاویر از تاریخ نه چندان دور این سرزمین گذاشته ایم، نگاه به عقب شاید کمکِ آینده باشد. تهران سال هفتادوشش. بیست وسه سال قبل لحظات اولیه اشغال سفارت امریکا در تهران. دانشجویان پرچم امریکا را پایین می کشند. عکس از ایرج تقی پور ...
خبرگزاری دانشجو   ۵۱ دقیقه پیش    
به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری دانشجویان بسیجی رامسر با شعار هر نهال، نماد یک شهید دانشجوی رامسر ، 17 نهال در جوار یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی غرس کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۵۷ دقیقه پیش    
ویژه برنامه انتخاب اصلح با سخنرانی حسن عباسی از سوی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان برگزار می شود.
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
این یادداشت بخشی از یکی از جلسات درس جامعه شناسی هنر و ادبیات در دانشگاه علامه طباطبایی است که در آذر 1399 ارائه شد و یکی از دانشجویان نعمت الله فاضلی آن را پیاده و تدوین کرده است.
وزارت ارتباطات که اخیرا 60 گیگ اینترنت برای دانشجویان در نظر گرفته بود حال همین اقدام را برای معلمان نیز انجام داده است.
ایسکانیوز   ۱ ساعت پیش    
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد گفت: سطح آگاهی مردم نسبت به گذشته افزایش یافته و دیگر فریب سیاسی جریاناتی که قصد کارنامه سازی برای خود در انتخابات 1400 را دارند، نخواهند خورد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مسئول شعبه سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی هرمزگان گفت: تیم هرمزگانی به جمع 4 تیم پایانی مرحله کشوری مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران صعود کرد.
دبیر مجمع عدالتخواه دانشجویان دانشگاه زابل گفت: مسئولان طرح 46 هزار هکتاری تاکنون به صورت شفاف به مشکلات طرح نپرداختند و با مخفی کاری کار را جلو می برند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- بازرس کل امور آموزشی و پژوهشی سازمان بازرسی کل کشور گفت: با هماهنگی های به عمل آمده، مقرر شده است وزارت علوم ضمن اعمال اصلاحات لازم، تا شروع سال جدید دسترسی مجدد به پایان نامه ها و رساله ها را برای دانشجویان امکانپذیر کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
بر اساس آنچه مسئولان می گوید احتمال از سکه افتادن رونق، شیوه فعلی برگزاری کنکور و بازگشت به دوران اقتدار دانشگاه ها در سال 1400 وجود دارد.
اقتصاد ایران: دانشگاه تربیت مدرس شرایط، ضوابط و تسهیلات دانشجویان ورودی دانشکده علوم پزشکی این دانشگاه که در آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی (P.HD) سال 1400 پذیرفته شوند را تشریح کرد.
آنا   ۹ ساعت پیش    
معاون توانمندسازی مرکز جذب و امور هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دوره بینش مطهر به دنبال ارتقا علمی سرمایه انسانی در داخل و خارج دانشگاه است و لازم است استادان توانایی پاسخگویی به شبهات دانشجویان را داشته باشند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۹ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه ، معاونت پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی کشور در راستای ارتقای دانش علمی دانشجویان دانشگاه های کشور " طرح جامع راه مهندسی" را تدوین و آن را در 7 گام تحت عناوین: زندگی دانشجویی، آشنایی با رشته تحصیلی، چگونه درس بخوانیم، چگونه در تحصیل موفق شویم ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
اجرای طرح آمایش آموزش عالی در ماه های پایانی عمر دولت با شتاب، عجله و بدون کار کارشناسی در قالب یک نامه اداری از بالا به پایین، اعتراضات زیادی برانگیخته است ...
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۲:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رایزن فرهنگی و علمی جمهوری اسلامی ایران در چین اعلام کرد: حدود سه هزار دانشجوی ایرانی در رشته های مختلف چین در حال تحصیل هستند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۲:۱۲    
مرصاد نیوز: همایش ملی پیشگیری از اختلال مصرف مواد در بین دانشجویان، 13 اسفند ماه 1399 توسط معاونت دانشجویی دانشگاه رازی به صورت مجازی برگزار شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نخستین وبینار و جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید دانشگاه واحد کرمانشاه ویژه نودانشجویان غیرایرانی با حضور معاون بین الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۴۱    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. شرط ستاره سینما برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری سقوط مرگبار دانشجویان از طبقه چهارم دانشگاه طراحی هایی از تغییرات ظاهری دفتر 20 رئیس جمهور اخیر آمریکا چند ترفند برای این که حنا روی موهایمان رنگ ندهد ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، از شخصی سازی سوالات امتحانات پایان ترم در ایام آموزش های الکترونیکی خبر داد و گفت: در امتحانات پایان ترم گذشته، برخی از دانشگاه های کشور به تعداد دانشجویان سوال طراحی کردند که اقدام مناسبی بود.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۵۲    
اینستاگرام سروش ایتا تلگرام آپارات دانش آموختگان میز خدمات الکترونیک دانشجویان کارکنان اعضای هیئت علمی EN دانشگاه مازندران University of Mazandaran ...
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
در یک سال گذشته؛ مرکز آموزش های آزاد و الکترونیکی در بخش های برنامه ریزی، راهبری و پشتیبانی از آموزش های غیر حضوری برای تمام رشته ها، دانشجویان و مدرسان دانشگاه، برگزاری جلسات غیرحضوری، برگزاری دوره های توانمندسازی و دانش افزایی و دوره های آزاد، اقدامات ذیل را انجام داده است. ...
تبریزمن   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان آذربایجان شرقی،نشست باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی با حضور دانشجویان فعال در زمینه محیط زیست و رئیس اداره جنگلکاری و جنگلداری اداره کل منابع طبیعی استان بررسی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۰۹    
مشهد- ایرنا- معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی گفت: کرسی های آزاداندیشی در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب در قالب رویدادهای ملی از فردا (یکشنبه) با هدف انتقادپذیری دانشجویان در این دانشگاه برگزار می شود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۸:۳۴    
یکی از مهمترین دلایل انتخاب دانشجویان برای دانش اندوزی در کانادا کیفیت بالای آموزش در این کشور است. 26 دانشگاه از کانادا در رتبه بندی دانشگاهی کیواس (QS) جزء برترین دانشگاه های جهان قرار دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
چهاردهمین کنگره مجازی پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی شرق کشور از 9 الی 11 اسفند 1399 توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی و کمیته تحقیقات دانشجویی آن دانشگاه در شهر بجنورد برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: امسال این نهاد 9 میلیارد و 600 میلیون ریال تسهیلات به 156 دانشجوی زیر پوشش خود پرداخت کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: صبر، ایستادگی، مقاومت و خوداتکایی تنها راه غلبه بر توطئه های دشمن است. به گزارش شیعه پرس، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در مراسم پنجمین دوره دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء ( ص) اظهار داشت ...
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیر سیاسی اتحادیه دفتر تحکیم وحدت گفت: ما در اتحادیه دفتر مدتی است که با برگزاری سلسله جلسات پاسداری از مشارکت به چگونگی افزایش مشارکت در انتخابات 1400 با نگاه به نقش نهادهای مختلف حاکمیتی می پردازیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
آزمون انتخابی اعطای ارشدیت حافظان 10، 20 جزء و حفظ کل در چهارمین روز از رقابت های چهلمین دوره مسابقات قرآن کارکنان پایور و وظیفه و نوزدهمین دوره مسابقات قرآن دانشجویان دانشگاه های ارتش، امروز، 16 اسفندماه، برگزار می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نخستین گروه از دانشجویان بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند فارغ التحصیل شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۴۵    
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه خوارزمی لیگ کتابخوانی ویژه دانشجویان این دانشگاه را از 19 اسفند تا 9 فروردین برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۱۲    
همزمان با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری با حضور اعضای هیئت رئیسه دانشگاه، شهردار منطقه 2 تبریز، و دانشجویان کانون محیط زیست کاشت تعداد 1200 اصله نهال در سطح دانشگاه آغاز شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۰۶    
تیم دارت دختران دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در جمع 8 تیم برتر المپیاد مجازی ورزش های همگانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور قرار گرفت.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۳    
چهارمین جلسه هم اندیشی و تبادل نظر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان و گروه مهندسی آب دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در سالن جلسات بوستان ساختمان توسعه و فرهنگ این شرکت برگزار شد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مهدی زارع در گفتگوی تلفنی با برنامه "علم نافع" اظهار کرد: با نگاهی به جمعیت دانشگاهیان در سال 57، دانشجویان به همراه اساتید و افرادی که در زمینه کارهای آکادمیک مشغول بودند، حدود 250 هزار نفر در ایران، 40 میلیونی بودند و در ایرانِ 1400، این جمعیت بین سه تا 4 میلیون نفر است. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه دهمین آیین اعطای تندیس فداکاری به دانشجویان ایران روز چهارشنبه 20 اسفندماه در محل تالار فردوسی پردیس مرکزی دانشگاه تهران به دو صورت حضوری و برخط برگزار می شود.
مرجع موبایل ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۲    
واحد خبر mobile.ir : مطمئنا بارها با خبرهایی از قبیل عوارض استفاده طولانی مدت از تلفن همراه برخورد داشته اید. این عوارض علاوه بر آسیب های جسمانی، ناراحتی های روحی و روانی را نیز شامل می شود ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۱    
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران استان زنجان از برگزاری دهمین آئین اعطای تندیس فداکاری با دانشجویان فداکار حوزه ایثار اجتماعی همزمان با روز شهید خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اعضای هیئت رئیسه، مدیران و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در اولین سالگرد درگذشت مرحوم حسین شیخ الاسلام در پیامی، یاد و خاطره معاون فقید امور بین الملل و دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی را گرامی داشتند.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۴    
نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران که از سوی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی به صورت مجازی در حال برگزاری است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم در نشست با مسئولان دانشگاه سمنان که با محوریت بررسی انجام طرح های پژوهشی برای حل مشکلات جامعه و نیز کاربردی کردن دوره های کارآموزی برای دانشجویان برگزار شد، گفت: تمرکز دانشگاهیان برای پژوهش، در زمینه ظرفیت های مرتبط با استان خودشان باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه مجازی مهدویت ویژه دانشجویان سراسر کشور از سوی کانون مهدویت دانشگاه اردکان برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در طرح هم کاشت 500 نهال توسط اساتید، کارکنان و دانشجویان در محیط دانشگاه، خوابگاه ها و حتی منازل اساتید، کارکنان و دانشجویان کاشته خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از موفقیت پر افتخار دانشجویان در دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویی وزارت بهداشت و درمان خبر داد.