یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۶:۲۰Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رژیم موقت»

رسانه های سوری از شنیده شدن صدای انفجار در آسمان دمشق و فعال شدن سامانه های پدافند هوایی ارتش سوریه خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
منابع آگاه از تقلای نیروی هوایی رژیم صهیونیستی برای متقاعد کردن نیروهای ذخیره و خلبانان به خدمت و پایان دادن به تعلیق تمرین های نظامی خبر می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی اساسا بر پایه و اصولی استوار است که نابودی آن را مسجل می کند و شخصیت های مختلفی از میان صهیونیست ها موفق به پنهان کردن ترس و واهمه خود از این حقیقت نشده اند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم موقت در ادامه گفت: می خواهم یک چیز را روشن کنم..در سایه این حرفهای مهم، اتفاقاتی به صورت طبیعی در حال روی دادن است. شما چیزهایی را می بینید که چند سال پیش غیرقابل تصور بود ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی از نفوذ به بخش حراست دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی خبر دادند که این موضوع می تواند تبعات و پیامد های بسیار خطرناک و ناگواری را برای رژیم موقت صهیونیستی به همراه داشته باشد.
رسانه های صهیونیستی از ربوده شدن یک کیف از دفتر نخست وزیری رژیم موقت در قدس اشغالی و بروز یک شکاف امنیتی خطرناک خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به تحلیل رسانه های صهیونیستی، نشست اخیر رهبران مقاومت فلسطین در بیروت که با تاکید بر تشدید مقاومت مسلحانه به پایان رسید، حاوی پیام مهمی برای رژیم موقت بوده که باید به آن توجه کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی و نیروهای ارتش لبنان در نوار مرزی جنوبی این کشو، اقدام به تبادل شلیک بمب های دودزا به سوی یکدیگر کردند که با دخالت یونیفل، پایان یافت. .
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به اخراج نماینده رژیم موقت صهیونیستی که قصد داشت سخنرانی رئیسی را برهم بزند،اشاره کرد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان که اخیراً در چارچوب تقویت روابط با سوریه و لبنان و پیگیری توافق های صورت گرفته با دمشق در قبال تحرکات آمریکا در مرزهای شرقی سوریه و تهدیدهای رژیم موقت علیه فرماندهان مقاومت فلسطین و. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سابق شعبه اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی با برشمردن 5 تهدید راهبردی و تاکتیکی فراروی تل آویو در سال آینده، این تهدیدات را پیچیده و خطرناک برای موجودیت جعلی رژیم موقت توصیف کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رادیو ارتش رژیم صهیونیستی مدعی خنثی کردن عملیات بزرگ قاچاق مواد برای ساخت موشک به نوار غزه در بندر اشدود شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
یک منبع رسمی نظامی سوریه گفت که جنگنده های رژیم صهیونیستی برخی نقاط در نزدیکی حماه را هدف قرار دادند که منجر به خسارات مادی شد.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۱:۱۱    
یک هفته پس از دیدار عوامل برخی رسانه های فارسی زبان با وزیر اطلاعات رژیم موقت صهیونیستی، مجری بی بی سی فارسی زودتر از بقیه برای پروژه رژیم دست به کار شده و دوربین این شبکه را به خانه امن یک گروهک تروریستی برده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سی سال از مذاکرات اسلو که بر اساس آن، رژیم موقت به رسمیت شناخته شد، گذشت اما نه تنها کشور فلسطین به رسمیت شناخته نشد، بلکه مناطقی از کرانه باختری مجددا اشغال شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
یک رسانه صهیونیستی در تحلیل دلیل تهدید اخیر رئیس موساد علیه ایران، نوشت که جرأت و اعتماد به نفس ایران افزایش یافته و این برای رژیم موقت خطرناک است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
دهها معترض که مقابل خانه وزیر دادگستری رژیم موقت صهیونیستی تجمع کرده بودند، با نیروهای پلیس درگیر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
رژیم موقت و تروریستی اسرائیل که روزهای نابسامانی را پشت سر می گذارد، از زبان رئیس سرویس جاسوسی خود، مسئولان ایرانی را تهدید به ترور کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۴۱    
مدتی است بحث عادی سازی روابط کشور های اسلامی با رژیم صهیونیستی که با هدف مشروعیت و رسمیت بخشیدن به موجودیت این رژیم خبیث است از سوی کشور های غربی بویژه آمریکا در جریان است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که یک خودرو در جریان تظاهرات ضد طرح تغییرات قضائی در تل آویو، معترضان را زیر گرفته که بر اثر آن حداقل 5 نفر آسیب دیدند.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
از گیلا گاملیل وزیر اطلاعات رژیم موقت ص. هیونی. ستی بابت انتشار این عکس ممنونیم
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۲:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - حزب الله لبنان اعلام کرد که اقدام شوم افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در بحرین بر خلاف خواسته های مردم بحرین و عقاید آنها صورت گرفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به یک اردوگاه آوارگان فلسطینی در شمال غرب کرانه باختری، یک شهید و یک مجروح و حجم زیادی تخریب در اموال مردم به جای گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
گروه مقاومت عرین الاسود با صدور بیانیه ای ضمن تاکید بر اینکه پاسخ حمله نظامیان صهیونیست به زنان فلسطینی در الخلیل را می دهند، گفت که از جایی که انتظارش را ندارند به آنها ضربه خواهند زد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه رژیم موقت صهیونیستی تایید کرد که 7 صهیونیست در جریان حادثه رانندگی در جنوب غرب ترکیه مصدوم شده اند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۴۰    
منامه امروز یکشنبه در حالی میزبان وزیر خارجه رژیم موقت صهیونیستی خواهد بود که رابطه با تل آویو به شدت تحت الشعاع نارضایتی جامعه مدنی بحرین از نوع برخورد این رژیم با مسائل فلسطین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۳:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رسانه ها در رژیم صهیونیستی از درگیری یهودیان اریتره ای مقیم فلسطین اشغالی با پلیس رژیم موقت صهیونیستی در تل آویو خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
اقدام وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در افشای دیدار وزیر خارجه رژیم با همتای لیبیایی به تقلای خروج از باتلاق سیاسی، سبب بحران در لیبی شد. وزیر خارجه این کشور برکنار و به انگلیس متواری شد و حتی موجودیت دولت وحدت ملی هم به خطر افتاده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی حماس گفت که انفجار بمب در مسیر نظامیان صهیونیست، پیامی کوبنده به کابینه افراطی اشغالگران بود مبنی بر اینکه در هیچ وجب از سرزمین فلسطین امنیت ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
از آغاز بحران داخلی رژیم موقت اسرائیل، بیش از شش ماه گذشت و اشغالگران، تحقق نظریه الهی خانه عنکبوت را نزدیک تر از قبل می بینند؛ جایی که تحلیلگران معتقدند سرنوشت تل آویو از همان ابتدا با درگیری و نابودی همراه بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
یک نشریه آمریکایی به نقل از مقامات سعودی گزارش داد که ریاض پیشنهاد از سرگیری کمک های مالی به تشکیلات خودگردان فلسطین را داده تا حمایت آنها برای برقراری روابط دیپلماتیک رسمی با تل آویو را کسب کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
وزارت حمل ونقل سوریه اعلام کرد که تردد هوایی و فعالیت پروازی در فرودگاه حلب از بامداد چهارشنبه از سر گرفته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
برخی رسانه های رژیم موقت صهیونیستی نوشتند، انتشار خبر دیدار وزرای خارجه این رژیم و دولت لیبی، به جای آنکه موفقیتی در روند عادی سازی روابط شود، به یک شکست مفتضحانه تبدیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی به همه وزرای خود دستور داد دیدارهای سیاسی مخفیانه را قبل برگزاری، با دفتر او هماهنگ و آن را فقط با تایید شخص او علنی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
یوآو گالانت وزیر جنگ رژیم موقت صهیونیستی در دیدار با دبیر کل سازمان ملل در مقر این سازمان در نیویورک، به بدگویی و رایزنی علیه ایران و حزب الله لبنان پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم موقت صهیونیستی در واکنش به انتقادها از افشای دیدار با وزیر خارجه لیبی ادعا کرد که کابینه فعلی تل آویو به تلاش برای عادی سازی روابط با کشورهای عربی ادامه می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه قطر می گوید، کشورش با رژیم موقت اسرائیل جنگ ندارد، اما به هر حال اسرائیلی ها اشغالگرند و سرزمین فلسطین را تحت اشغال خود دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی کاخ سفید عادی سازی روابط رژیم موقت اسرائیل و عربستان سعودی را بعید دانست و گفت، راه زیادی هنوز باقی مانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تلویزیون رژیم موقت اسرائیل گزارش کرد که یک روز پس از رصد و سرنگونی یک پهپاد فلسطینی، سامانه گنبد آهنین، در زدن یک فروند دیگر شکست خورده و ارتش در حال تحقیق درباره علت آن است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۰۶:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ارتش رژیم موقت صهیونیستی در ادامه اقدامات ضد انسانی خود روز چهارشنبه یک مدرسه را در کرانه باختری اشغالی تخریب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
نگرانی از بحران فزاینده در ارتش رژیم موقت صهیونیستی، موجب بروز نگرانی های جدی در آمریکا شده است. به همین دلیل، هفته آینده، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا عازم فلسطین اشغالی می شود.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی پارسینه : منابع محلی بامداد سه شنبه از وقوع انفجار مهیبی در یک منطقه صنعتی در شمال تل آویو، واقع در فلسطین اشغالی خبر دادند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۷:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
منابع نظامی رژیم موقت صهیونیستی اذعان دارند که تمرد نظامیان احتیاط، طرح سالیانه ارتش این رژیم را تحت تأثیر قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون سابق رئیس موساد و افسر عالی رتبه صهیونیست، با اعتراف به ارتکاب جنایات جنگی ارتش رژیم صهیونیستی در کرانه باختری، اذعان داشت که عملکرد این ارتش یادآور آلمان نازی است.
سراج24   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
رسانه های رژیم موقت صهیونیستی این روزها، بیش از هر زمان دیگری درباره پیامدهای فاجعه بار آغاز جنگی جدید علیه لبنان گزارش می دهند و اذعان دارند که تهدیدهای وزیر جنگ رژیم توخالی و برای دبیرکل حزب الله مضحک است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین و رهبر معارضان رژیم موقت صهیونیستی با وزیر خارجه امارات دیدار و درباره روابط دوجانبه گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۴:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون پنتاگون در صدر یک هیأت دفاعی آمریکایی برای دیدار با مقام های وزارت جنگ رژیم موقت صهیونیستی به مدت چهار روز در اراضی اشغالی به سر بردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس پیشین سرویس جاسوسی موساد با اشاره به نابودی قریب الوقوع رژیم موقت صهیونیستی گفت این رژیم، راهی جز نابودی ندارد.