دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۲:۰۱Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مردم کرمان»

ایبنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: اقداماتی که از سوی بانک مرکزی برای مدیریت بازار ارز انجام شد، مثبت و تاثیرگذار بود.
آنا / خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خواستار بررسی بودجه سال آتی بدون ارائه برنامه هفتم توسعه شد و گفت: ارائه برنامه هفتم توسعه در شرایط کنونی موجب افت کیفیت آن می شود.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۴    
تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه 7 آذر 1401 با دکتر مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور دکتر ضرغام صادقی معاون امور مجلس، حقوقی و استانها دیدار و گفتگو نمودند. ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۴    
محمدرضا پورابراهیمی ، نماینده مردم کرمان و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در این مورد به خبرنگار کیهان گفت : کلیت بحث این است که دشمن امروز تمام ظرفیتش را به کار گرفته است تا آنچه را که به عنوان توانمندی های جمهوری اسلامی ایران هست را ناچیز جلوه دهد و در زمینه هایی مثل اوضاع اقتصادی و معیشتی که در آن ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۴    
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: باید مسئولان برنامه ریزی دقیقی برای پیوند دانش آموز با مساجد و کانون های فرهنگی هنری در مساجد انجام دهند تا نسلی معتقد و معتقد تربیت کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری ضمن تقدیر از عملکرد پلیس گفت: از همان آغاز وقوع ناآرامی های اخیر، شاهد حضور و ایفای نقش موثر پلیس در کف میدان بودیم.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، شهبازحسن پور بیگلری، عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی درباره اثرات و مزایای عرضه اوراق گواهی سکه بانک مرکزی در بورس گفت: عرضه اوراق گواهی سکه در بورس یکی از کار هایی خوب بانک مرکزی است. ...
کرمان نو   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گفته زاهدی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس هفته قبل شرکت ملی مس 10 هزار میلیارد تومان از استان خارج کرده است؛ این درحالیست که طبق قانون بایستی پول شرکت های که دولتی و خصولتی هستند در استان باشد و طبق اطلاعات کرمان نو کل حساب های این شرکت در استان حدود همین مبلغ بوده است.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
بهزاد شیری مدیر عامل بانک در سفر به استان کرمان با محمدرضا پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در ساختمان مدیریت شعب این استان، دیدار و گفت وگو کرد.
معدن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۴   + ۴۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -در پاسخ به خبر منتشره در رسانه ها، درخصوص سخنان محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، مبنی بر خروج 10 هزار میلیاردتومان توسط شرکت ملی مس از استان کرمان، مدیر امور مالی شرکت مس توضیحات زیر را ارائه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمان – نماینده مردم کرمان از تشکیل سازمان اقامت در کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ورود دادستان به عنوان مدعی العموم به شرکت های صنعتی و معدنی را لازم برشمرد و گفت: شرکت ملی مس هفته گذشته ده هزار میلیارد تومان را غیر قانونی از استان خارج کرده که باید دادستانی به این قضیه ورود کند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نیز بر لزوم ورود جدی دستگاه قضایی با مفسدین و پشتیبان های آنها تاکید کرد و گفت: انتظار داریم دادستان و سازمان بازرسی به موضوع خروج 10 هزار میلیارد تومان توسط شرکت ملی مس از استان ورود کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم اجرای قوانین عنوان کرد: بانک های استان کرمان برای اشتغال زایی کار کنند و شرکت های بزرگ گردش مالی خود را به استان انتقال دهند و با مدیران خاطی باید برخورد شود و منابع استان نباید از کرمان خارج شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۵    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با بیان اینکه مشکل مردم در حوزه دارویی بخصوص در کرمان به صورت مکرر پیگیری کرده ایم گفت: به زودی مشکل رفع می شود و با توجه به واردات دارو و افزایش تولید داخلی به کشور طی روزهای آینده مشکلات رفع می شود.
آنا / خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: عملکرد یک ساله دولت نشان می دهد که جهت گیری نماگر های اقتصادی تغییر کرده و به رویکرد مثبت روی آورده است.
سلامت نیوز / خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۴:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: کمبود دارو و سرم در کرمان سبب شده تا مردم برای انجام عمل های جراحی چندین هفته در نوبت باشند.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، شهباز حسن پور بیگلری، عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم کرمان در گفت وگو با خبرنگار ایبِنا درباره مزایای چک دیجیتال به خبرنگار ایبِنا گفت: چهار سال پیش مجلس شورای اسلامی قانون مربوط به صدور و امنیت چک را مصوب کرد؛ حال پس از چهار سال از چک الکترونیک رونمایی شد ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس در حاشیه بازدید از کتابخانه شهید مفتح کرمان گفت: باید قدرت خرید جامعه را با رویکرد کاهش تورم انجام بدهیم و روی عوامل کاهش تورم دست گذاشته ایم و داریم پیگیری می کنیم.
همزمان با هفته کتاب، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از کتابخانه شهید مفتح کرمان بازدید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۷:۳۵    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: مهمترین مطالبات مردم راور بهسازی جاده های منتهی به این شهرستان محروم است.
سلام نو / کرمان نو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۹:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مهم ترین اولویت ما در مجلس این است تورم را در جامعه کاهش دهیم زیرا این موضوع به ارزش پول ملی و قدرت خرید مردم آسیب جدی می زند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: شرکت زغالسنگ کرمان مشکلات حاد فوری دارد که باید تصمیمات سریع اتخاذ شود که دچار آسیب نشود و در این رابطه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی قول حمایت داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا پورابراهیمی در نشست مشترک با رییس بیمه سلامت کشور با حضور استاندار کرمان، معاون پارلمانی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۲۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
نخستین دورۀ تورهای دانشجویی امید و مقاومت (تداوم) در قالب طرح هماهنگ سرای امید، ایران توسط مرکز گردشگری علمی – فرهنگی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی با همکاری دستگاه ها و نهادهای مربوطه با حضور جمعی از مسئولین کشوری و استانی، دکتر محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان با حضور نماینده مردم کرمان و راور در مجلس و مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان کرمان، دبستان دخترانه شش کلاسه خیرساز حضرت خدیجه سلام الله علیها و دبستان پسرانه شش کلاسه سلمان فارسی با مجموع اعتبار 10 میلیارد تومان در روستای لنگر ماهان افتتاح شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۱:۵۴    
کرمان - ایرنا - نماینده مردم کرمان در مجلس خبرنگان رهبری با بیان اینکه 13 آبان نماد شکست پذیری، آسیب پذیری و پوشالی بودن مستکبران و در راس آنها شیطان بزرگ آمریکا است گفت: تاریخ نشان داد آنچه مستکبران می خواهند، نمی شود و اراده آنها، اراده فائق و مسلط نیست.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور موثر مهندس ضرغامی در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و پشتیبانی او از فعالیت ها به ویژه در حوزه های صنایع دستی و گردشگری و تأمین مالی در این بخش ها موجب رقم زدن اتفاقات خوبی در سطح کشور شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: در این برهه از زمان استیضاح فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت را مصلحت نمی دانم و حتماً کمک خواهیم کرد وی ابقا شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۴:۳۸    
کرمان - ایرنا - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وجود مرقد مطهر سپهبد شهید سلیمانی در کرمان فرصتی استثنایی برای معرفی شخصیت این شهید عزیز و استان است گفت: افزون بر 100 کشور دنیا به صورت مستمر، تربت پاک حاج قاسم را زیارت می کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۵:۵۶    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس در پیامی وقوع حادثه تروریستی در حرم مطهر احمد بن موسی علیه السلام که منجر به شهادت و مجروحیت جمعی از زائران و هموطنان عزیز شد را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۵    
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان در خانه ملت، مسکن را مطالبه جدی مردم کرمان دانست و گفت: در دولت قبل کمترین عرضه مسکن اتفاق افتاد و به نیاز مسکن استان کرمان پاسخ داده نشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: تعیین تکلیف وضعیت مسکن متقاضیان واجد شرایط در استان کرمان باید انجام شود و کرمان از استان های دیگر خیلی عقب است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن به دنبال ایران بدون امنیت و تجزیه ایران است، گفت: اتفاقات اخیر باید برای ما درس باشد و نباید اجازه دهیم دشمن از مشکلات سواستفاده کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح بازسازی کاروانسرای وکیل کرمان با حضور ضرغامی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۲۰:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تشریح مشکلاتی که در شرکت پسته ایرانیان رخ داده تاکید کرد که در این شرکت سوءاستفاده رخ داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی انتقال آب، قانون معادن و اتباع بیگانه را مسائل مهم استان دانست و گفت: هر کدام از آنها را به صورت جداگانه دنبال می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تشریح مشکلاتی که در شرکت پسته ایرانیان رخ داده تاکید کرد که در این شرکت سوءاستفاده رخ داده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه باید جهاد تبیین را جدی بگیریم گفت: همه از این موضوع غفلت کرده ایم و ضرورت دارد به ویژه رسانه ها بر جهاد تبیین توجه ویژه ای داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس، گفت: حذف کنکور سیاست کشور و مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی است و وزرات آموزش و پرورش هیچ وقت برنامه ای برای این مهم نداشته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی معتقد است: تا زمانی که به احزاب بها ندهیم رویه همین خواهد بود. متاسفانه احزاب کنونی در کشور قدرت کافی را ندارند و اگر این کارها را نمی کردیم امروز شاهد چنین اتفاقاتی در کشور نبودیم.
کرمان نو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۰    
محمد مهدی زاهدی، نماینده کرمان و راور، با بیان اینکه باید جایگزین کنکور آزمون هایی باشد به نام آزمون های استاندارد که 3 سال آخر دبیرستان برگزار شود، گفت: آموزش و پرورش از این 3 سال فقط یک سالش را آزمون درست می گیرد.
کاروانسرای راور   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ محمدرضا پورابراهیمی در نشست شورای هماهنگی بانک ها گفت: نه خسارت سیل و نه خسارت سرمازدگی به کشاورزان پرداخت نشده، این درحالی است که متوسط برداشت محصول پسته امسال کمتر از 10 درصد سنوات قبل است. ...
کاروانسرای راور   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۶:۵۳    
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ صبح امروز با حضور دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، اژدری فرماندار راور، عراقی زاده مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و همکارانشان و جمعی از مسئولین، پروژه آسفالت معابر روستاهای تقی آباد، جلال آباد ...
کاروانسرای راور   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ صبح امروز با حضور دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، عراقی زاده مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، اژدری فرماندار راور و جمعی از مسئولین پروژه آسفالت محور بیدوئیه ...
بانک ملی   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۰۷:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این نشست مشترک که سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، محمد نجف زاده معاون امور شعب و بازاریابی منطقه دو بانک ملی ایران، محمد مهدی فداکار استاندار کرمان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۸:۲۹    
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در خانه ملت با اشاره به اینکه در زمینه پرداخت خسارت های ناشی از حوادث علی رغم پیگیری های استاندار، تا امروز منابعی به استان پرداخت نشده ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا/ نماینده مردم کرمان و راور و رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطعا گستاخی غربی ها را بی پاسخ نخواهیم گذاشت گفت: البته همه مشکلات بر دوش جریان خارج کشور نیست؛ در داخل هم باید درموضوعات مختلف گفتمان سازی و مشکلات را حل کنیم.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: برای امنیت و منافع مردم باید اقدامات مناسبی در حوزه فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی صورت گیرد و قوانین مهم و تاثیرگذاری به تصویب برسد.
معدن نامه   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی که می گوید تعیین سقف برای بازگشت سهم 15 درصدی حقوق دولتی معادن به استان ها تخلف است، معاون معدنی وزیر صمت را نیز غیرمتخصص با مسئولیتش خواند و گفت: معافیت قانونی برای معادن می گذاریم اما اجرا نمی شود، موضع ما درخصوص استیضاح کاملا مشخص است.