جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۹:۱۳Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مردم کرمان»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۳    
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در انتقادی شدید خطاب به وزیر نیرو گفت: قبلا تذکر دادم و مجددا هم تذکر می دهم که آب آشامیدنی در کرمان با مشکل اساسی مواجه است و اگر به داد کرمان نرسیم به زودی گرفتار معضل اجتماعی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۹    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر صمت نسبت به درخواست احداث 90 کیلومتر لوله گذاری مسیر کرمان تا تقاطع خط انتقال آب خلیج فارس به مس سرچشمه با همکاری صنایع بزرگ استان اعلام همکاری کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۷:۱۶    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: توافقات اولیه جهت عملیاتی شدن پروژه خط انتقال آب شرب به کرمان از خط انتقال آب خلیج فارس به استان کرمان انجام شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی درگذشت سردار حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه را تسلیت گفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان با بیان اینکه آب آشامیدنی در کرمان با مشکل اساسی روبرو است، گفت: مقصر این موضوع وزیر نیرو است که اینگونه با تسامح و تساهل و بی توجهی عمل کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - نماینده مردم کرمان و راور از بروز سیلاب در روستای پشوییه شهداد خبر داد و گفت: بر اثر سیلاب 9 واحد مسکونی دچار خسارت جدی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بارش باران طی دو روز گذشته در کرمان گفت: انتظار می رود فرماندار و مدیران حوزه حوادث راهکار مناسبی به منظور جلوگیری از ورود سیل به روستای پشتوییه که سال هاست درگیر سیلاب است، بیندیشند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، پرویز سروری دبیر این شورا، اعلام کرد: محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و از اساتید و صاحبنظران مطرح اقتصادی کشور، به عنوان رییس کمیته اقتصادی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب انتخاب شد ...
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۰    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: هفته آینده؛ تصمیم نهایی و عملیاتی شدن پروژه انتقال آب شرب به کرمان از خط انتقال خلیج فارس کلید خواهد خورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید همه تحریم های ایران لغو شود و ما دیگر فریب آمریکایی ها را نمی خوریم و اقدامات آنان را به دقت راستی آزمایی می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: با توجه به تنش آبی شدید، نیاز واحدهای صنعتی و همچنین بخشی از تعهدات مربوط به شرکت انتقال آب خلیج فارس در مورد آب آشامیدنی؛ قرارداد تامین آب شهر کرمان و واحدهای صنعتی خلیج فارس به زودی با حضور استاندار کرمان عملیاتی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۲۶    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: در نشستی که در تهران با حضور مسؤولان استان کرمان و نمایندگان مردم در مجلس برگزار شد، قرار شد با همکاری شرکت های صنعتی و معدنی خط لوله جداگانه آب شرب از خط لوله خلیج فارس به شهرهای شمالی استان ایجاد شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات خوب توسعه ای استاندار کرمان پیشنهاد داد: امسال به صورت آزمایشی طرح کارآفرینی و اشتغال خانواده ها در استان کرمان اجرا شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۱    
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: به منظور حل مشکل آب در استان و در تماس با معاون پارلمانی وزارت نیرو قرار شد هفته جاری جلسه ای با معاونین وزیر و در صورت لزوم با وزیر نیرو داشته باشیم.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۲:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مردم نیوز :با اشاره به شیوع بیماری کرونا در پیک چهارم و قرمز شدن اکثر نقاط کشور گفت: روز گذشته در صحن علنی اعتراض و نگرانی شدید خود را نسبت به تسامح، تساهل، بی تدبیری و سو مدیریت دولت در زمینه کنترل کرونا و مسائل مربوط به قرنطینه اعلام و بیان کردم. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با انتقاد از قیمت مرغ در بازار گفت: نتیجه بی تدبیری و بی برنامگی دولت در مقابله با کرونا در تعطیلات نوروز آمار وحشتناک مبتلایان به کرونا است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: آقای روحانی بی تدبیری، سوء مدیریت، بی توجهی و بی برنامگی شما در مقابله با ویروس کرونا به ویژه در ایام نوروز منجر به افزایش میزان مبتلایان به این بیماری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: در انتخابات پیش رو فرصت آزمون و خطا نداریم و اگر حالا برای انقلاب و نظام کاری نکنیم، شاید دیگر فرصتی پیش نیاید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۱۹   + ۳۷ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: توافق 25 ساله ایران و چین سند گویای پیروزی مقاومت ملت ایران در برابر تحریم های آمریکا است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: توافق 25 ساله ایران و چین سند گویای پیروزی مقاومت مردم در برابر تحریم های آمریکا و اتفاق مهمی است که باید مدتها قبل از این عملیاتی می شد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۷:۳۰    
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی مهمترین اولویت کشور را اجرایی شدن گام دوم انقلاب عنوان کرد.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۰:۱۵    
شنیده های کرمان نو حکایت از آن دارد که دو نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی پس از سال ها، با پادرمیانی استاندار کرمان آشتی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۹:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از آغاز عملیات اجرایی ساماندهی حاشیه شهر کرمان در آینده ای نزدیک خبر داد.
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۰    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تحقق عدالت اجتماعی با پرداخت مالیات میسر می شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان کرمان، محمد مهدی زاهدی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس تاکید کرد که مجلس به کمک دولت بعدی برنامه هفتم توسعه را طراحی کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال 200 میلیون متر مکعب به کرمان با بیش از 37 هزار میلیارد سرمایه گذاری در دستور کار قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۴    
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری از اینکه روزی شاهد راه افتادن کریدورهای علم و فناوری باشیم، اظهار کرد: فرش قرمز جلوی واحدهای خلاق و نوآور پهن کنید تا رسالت خودشان را به خوبی ایفا کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۷:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات را باید به عرصه اقتدار جمهوری اسلامی تبدیل کنیم و این علی رغم همه تلاش های دشمن امکان پذیر است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار علم و فناوری ؛تقاطع غیرهمسطح سربازان گمنام امام زمان(عج) کرمان (پل تقاطع امیرکبیر) صبح امروز همزمان با عید سعید مبعث با حضور علی زینی وند استاندار کرمان، محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ...
کرمان فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۴:۵۳    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دعوت از استاندار کرمان و جمعی از مسولان استانی جهت حضور در بخش چترود گفت: این سفر به منطور رفع مشکلات و موانع این بخش در روز جمعه انجام می شود. ♦️دکتر محمدرضا پورابراهیمی هدف دعوت از استاندار کرمان به بخش چترود را تشریح کرد: ...
کرمان فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بر لزوم حمایت از اصناف و واحدهای اقتصادی تاکید کرد و افزود: نمی توان یک جانبه بر رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کنیم اما حمایت و پشتیبانی که قول دادیم عملیاتی نشود.
کرمان فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۳:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس خواستار ارائه گزارشی شفافی از هزینه کرد یک میلیارد یورویی ستاد مقابله با کرونا از سوی ریاست جمهوری و وزارت بهداشت شد.
کرمان فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۳    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: مرحله دوم انتقال آب از خلیج فارس ظرف چند روز آینده کلید می خورد و خط دوم و دوم این پروژه به خراسان جنوبی می رود و سالانه 47 هزار میلیارد تومان اعتبار برای این مهم در نظر گرفته شده و زیرساخت های تامین آب اتفاقات خوبی در استان کرمان رقم می زند.
کرمان فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
دکتر پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس خواستار ایجاد بندر خشک در شهر کرمان شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرآنلاین ، محمدمهدی زاهدی با اشاره به موافقت نمایندگان با بند (و) تبصره (2) لایحه بودجه 1400، عنوان کرد: با توجه به ارجاع این بند به کمیسیون تلفیق، امروز پس از بحث و بررسی در تلفیق در صحن مجلس به بحث گذاشته شد و نهایتا مورد موافقت نمایندگان مجلس قرار گرفت. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عصر امروز نخستین نمایشگاه نهضت تولید، بومی سازی و صادرات در سال جهش تولید با حضور محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، نورالدینی مشاور ارشد استاندار کرمان ...
اقتصاد آنلاین / ایستا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
اسماعیل لله گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران و هیأت همراه به دعوت پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور به استان کرمان سفر کرد که در این سفر کلنگ احداث دو مدرسه و یک سالن ورزشی در مناطق محروم این استان به زمین زده شد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۰:۵۲    
دنیای معدن -نخستین نمایشگاه نهضت تولید، بومی سازی و صادرات در سال جهش تولید با حضور محمدرضا پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، نورالدینی مشاور ارشد استاندار کرمان ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۳۱    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: تأمین فضای آموزشی در مناطق حاشیه ای شهر کرمان یکی اولویت های مردم است که با هماهنگی با آموزش و پرورش بر اساس توافق انجام شده با بانک رفاه قرار شد در محروم ترین مناطق استان مدرسه سازی انجام شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم کرمان در مجلس با بیان اینکه پارک علم و فناوری استان کرمان باید مستقل شود گفت: استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان ضرورت دارد.
محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس یازدهم ضمن قدردانی از عملکرد مدرسه تلویزیونی ایران؛ خواستار تاسیس دانشگاه تلویزیونی هم شد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: متأسفانه شاهد رویکرد سیاسی نسبت به سهام عدالت در استان ها هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس رحلت بانوی مجاهد و انقلابی حاجیه خانم سکینه پاک زاد عباسی مادر بزرگوار سردار شهید علی شفیعی را تسلیت گفت.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۲    
پورابراهیمی، نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: هیچ تضمینی برای گشایش های اقتصادی در ایران، در FATF وجود ندارد و مجموع این کنوانسیون ها نیز همانند برجام برای ما خیری نخواهد داشت.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۴   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش نما، محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی،، با اعلام مخالفت خود به پیوستن ایران به کنوانسیون های FATF گفت: همانطور که برجام برای ما خیری نداشت، پیوستن به FATF هم برای ما خیری ندارد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
کرمان - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از سفر وزرای گردشگری ایران و ونزوئلا به کرمان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
پیشنهاد نماینده مردم کرمان و راور در مجلس مبنی بر تدوین طرح های تربیتی، پرورشی و فرهنگی در حوزه مکتب شهید سلیمانی در نشست مشترک با مسئولان وزارت آموزش و پرورش مورد توافق قرار گرفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۴    
نماینده مردم کرمان بیانیه مشترک سازمان انرژی اتمی و سازمان بین الملی انرژی اتمی را در تضاد کامل با مصوبه مجلس عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان گفت: بیانیه مشترک سازمان بین المللی انرژی اتمی و سازمان انرژی اتمی کشورمان در تضاد کامل با مصوبه مجلس است و سه بند این بیانیه کاملا علیه این قانون تاکید دارد.