یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۸:۱۹Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مردم کرمان»

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: بی ثباتی قوانین و مقررات از عوامل اصلی موانع کسب و کار استان کرمان به شمار می رود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: سپاه ثاراالله در کنار نماینده ولی فقیه و استاندار کرمان پیگیر مشکلات مردم است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از سفر قریب الوقوع وزیر صمت به کرمان و دیدار با فعالان بخش های اقتصادی، تجاری و تولیدی خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: اجرای فیبر نوری در حوزه ارتباطات تحول ایجاد می کند و این طرح تا یک ماه آینده در شهر کرمان به اتمام می رسد.
برترین ها / جامع نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۰   + ۵۷ سایت دیگر  
27 سایت ارتباطی ایرانسل در شهرستان کرمان با حضور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از سفر قریب الوقوع وزیر صمت به کرمان و دیدار با فعالان بخش های اقتصادی، تجاری و تولیدی خبر داد.
کاروانسرای راور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ مراسم اولین یادواره شهدای حقوقدان استان کرمان با محوریت قاضی شهید محمد نوروز زاده راوری با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، معاون قوه قضائیه، رئیس کل دادگستری استان ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۱    
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: ظرف یک ماه آینده عملیات اجرایی فیبر نوری که بستر بسیاری از فعالیت های شهر کرمان خواهد بود، به اتمام می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۳:۳۱    
همزمان با هفته بسیج با حضور پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، مسئولین استانی و محلی، نخستین زمین چمن مصنوعی روستای هوتک بخش چترود افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - نماینده مردم کرمان و راور و رییس کمیته اقتصادی برنامه هفتم توسعه مجلس شورای اسلامی در خصوص افزایش حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی به میزان 90 درصدحقوق شاغلان اعلام کرد که این موضوع امروز(چهارشنبه) در صحن علنی نیز به تصویب رسید.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۲۱:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه با اشاره به تصویب متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در جلسه امروز کمیسیون گفت: این موضوع در جلسه علنی فردای مجلس مورد بررسی قرار می گیرد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۴    
حجت الاسلام والمسلمین امان الله علیمرادی نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با حضور در خبرگزاری رسا، از این رسانه حوزوی بازدید کرد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
محمّدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در تشریح مصوبات روز دوشنبه 22 آبان ماه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم مجلس شورای اسلامی از پیشنهاد کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی برای افزایش حقوق بازنشستگان خبر داد
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۷:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور و عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم از افزایش حقوق بازنشستگان تا 90 درصد حقوق شاغلین طی سه سال از شروع برنامه هفتم خبر داد و گفت: امیدواریم با تصویب این پیشنهاد در صحن مجلس شورای اسلامی بازنشستگان کشور طعم خوش خدمت را از مجلس یازدهم به یادگار داشته باشند
رسا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۵:۳۲    
حجت الاسلام والمسلمین علیمرادی نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با حضور در خبرگزاری رسا، از این رسانه حوزوی بازدید کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۶:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
محمّدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در تشریح مصوبات روز دوشنبه 22 آبان ماه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم مجلس شورای اسلامی از پیشنهاد کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی برای افزایش حقوق بازنشستگان خبر داد و گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - نماینده مردم کرمان و راور و رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: براساس متن پیشنهادی، قرار است در طول سه سال اول برنامه همانند بازنشستگان کشوری و لشکری حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی به میزان 90 درصد شاغلان افزایش یابد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۲۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس از پیشنهاد جمهوری اسلامی ایران برای ایجاد صندوق بین المللی توسط کشورهای آسیایی خبر داد تا کشورها و سازمان ملل با کمک به این صندوق، زمینه بازسازی غزه را فراهم کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۲۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان گفت : امروز نیز در جمع مردم شهداد اعلام می کنم کاری که سال های قبل در ارتباط با موضوع جداسازی بخشی از مجموعه شهداد انجام شده، خلاف قانون است و قطعاً این کار خلاف از طریق همان مصوباتی که از طریق وزارت کشور پیگیری شده، باید برگردد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۴:۳۸    
کرمان- نماینده مردم کرمان و راور با اشاره به بهره برداری از اکوکمپ گردشگری شهداد تا ماه آینده گفت: با راه اندازی این اکوکمپ ظرف یک ماه آینده حدود 200 شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد خواهد شد.
کاروانسرای راور   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ با پیگیری دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اعتبار سیستم سرمایشی و گرمایشی اورژانس بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) شهرستان راور به مبلغ 20 میلیارد ریال تامین و همچنین با پیگیری ایشان و پی نوشت دستور دکتر عین الهی وزیر بهداشت تجهیز بیمارستان ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: شوراهای دانش آموزی محیط تعاملی و پویایی در مدرسه ایجاد می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به مشکلات پیمان سپاری ارزی و میزان تولیدات و صادرات پسته کشور آمریکا، عنوان کرد: ایران هنوز نتوانسته پسته ای صادر کند و وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی و دستگاه های مربوطه باید مشکل را حل کنند ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۵:۴۷    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اتباع بیگانه را از چالش های بزرگ استان عنوان کرد که بر امنیت، اشتغال، معیشت و همه بخش ها اثر گذاشته است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از آغاز عملیات اجرای بزرگترین پروژه زیرساختی انتقال برق راور با اعتبار بالغ بر 7 هزار میلیارد ریال خبر داد.
کاروانسرای راور   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ در سفر دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور و باحضور دکتر عباسی فرماندار راور و مدیر برنامه و بودجه و معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان، نشستی جهت پیگیری طرح های کشاورزی، دامداری و... شهرستان راور برگزار شد ...
کاروانسرای راور   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ با حضور دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور، فرماندار، شهردار، بخشدار مرکزی، رئیس بنیاد مسکن و رئیس اداره راهداری شهرستان و مدیرکل بنیاد مسکن استان نشستی جهت پیگیری طرح های حوزه بنیاد مسکن شهرستان راور برگزار شد ...
کاروانسرای راور   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ در سفر دکتر پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به شهرستان راور، جلسه شورای اداری، اصناف و شورای کارگری راور برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: عملیات طوفان الاقصی ثمره مجاهدت های مردی بود که انتفاضه سنگ را به صائقه موشک های دوربرد مقاومت تبدیل کرد و رزمندگان فلسطینی به تاسی از شهید سلیمانی در راه آرمان های اسلام جهاد می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: حمله موشکی به بیمارستان المعمدانی غزه و شهادت مظلومانه صدها زن و مرد و کودک، اوج شقاوت صهیونیست ها را به جهانیان نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به سهم پایین استان کرمان در صادرات خدمات و محصولات دانش بنیان، بر لزوم برنامه ریزی برای بهبود این حوزه تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۲۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: باید فرش قرمز پیش پای سرمایه گذار پهن کنیم و نباید بگذاریم سرمایه گذاران خسته شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث های پیشگیرانه سلامت باید در مناطق مختلف ویژه همان شهر و روستا ها پیش بینی شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۷:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان در راستای پیگیری مطالبات کارگران شرکت زغال سنگ و معادن کرمان و با دعوت دکترزاهدی نماینده مردم کرمان و راور، نمایندگان شورای کارگری زغالسنگ کرمان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: ایجاد بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور در راین علاوه بر ایجاد اشتغال می تواند این شهر را به شهر نمونه انرژی خورشیدی در کشور تبدیل کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: اجرای پروژه های سرمایه گذاری شده در استان کرمان با 150 هزار میلیارد تومان اعتبار حدود 20 تا 30 هزار شغل جدید ایجاد می کند که مسائل و مشکلات آنها در نشست مشترک با استاندار و مسئولین ملی و استانی بررسی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۶    
نماینده مردم کرمان و راور گفت: امروز بیش از 100 هزار دانشجو و 4 هزار عضو هیات علمی در دانشگاه های استان کرمان فعالیت دارند، که بیانگر جایگاه مطلوب در نظام آموزش عالی کشور است.
کاروانسرای راور   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۰۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ محمّدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته کرمان با اشاره به اقدامات ماندگار در استان برای رونق تولید و اشتغال ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۱    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس عملیات طوفان الاقصی فلسطینی ها را همچون طوفانی واقعی دانست که هیمنه پوشالی رژیم صهیونیستی را در هم شکست.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۲۲:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یک ماه از آغاز سال تحصیلی می گذرد اما در مدارس حوزه انتخابیه کلاس های زیادی هستند که هنوز معلم ندارند. به گزارش جماران؛ در جلسه علنی دیروز مجلس در بررسی گزارش کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم شهباز حسن پور نماینده مردم کرمان (بردسیر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: رژیم صهیونیستی که تصور می کرد از زمین، دریا و هوا دارای یک چتر امنیتی است، با حمله نیروهای مقاومت این تصور از بین رفت و چتر امنیتی این رژیم در زمین، دریا و هوا فرو ریخت.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: باید فناوری جدید را در حوزه بهره وری به کار گیریم که در این زمینه ضرورت دارد به حوزه تامین منابع انسانی متخصص و متعهد بپردازیم و ارتباط تنگاتنگی را بین صنایع کوچک و متوسط با صنایع بزرگ در قالب تحول و انقلاب تولید قطعات برقرار کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۷:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: امیدواریم هر چه زودتر کشور مستقل فلسطین تشکیل شود و نماز جماعت جمعه در آنجا به امامت مقام معظم رهبری برگزار شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: باید در راستای رونق گردشگری در کرمان اقدامات جدی انجام شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس از کمرنگ بودن نقش شرکت های بزرگ صنعتی و معدنی استان در مشارکت و سرمایه گذاری برای اجرای پروژه های عمرانی، تولیدی و خدماتی در سطح استان کرمان انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: باید نگاه علمی به طراحی و مهندسی فرهنگی فضای مجازی داشته باشیم و تلاش کنیم از فرصت فضای مجازی برای تقویت هویت ملی و تحقق ارزش های دینی استفاده کنیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
با حضور فرمانده سپاه ثارالله استان، نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری و جمعی از فعالان قرآنی، آیین اختتامیه مرحله استانی چهل ودومین دوره مسابقات قرآن سپاه ثارالله استان کرمان برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: به منظور ایجاد تحول دراشتغال و تولید استان، تولید قطعات توسط صنایع کوچک و متوسط برای صنایع بزرگ یک ضرورت است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: برخی اقدامات باعث سرکوب صادرات کشور شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۷    
جشنواره شب های گردشگری کرمان با حضور نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان، شهردار منطقه 5 و جمعی از فعالان حوزه گردشگری شب گذشته در محل اقامتگاه بوم گردی خانم کوچک شروع به کار کرد.