چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۳:۰۴Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مردم کرمان»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان گفت: عملکرد فروش نفت و درآمدهای نفتی در هشت ماهه امسال به اندازه تمام سال 99 بود. پس در این 4 سال پیش رو، درآمدهایمان به مراتب بیشتر از وضعیت موجود خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: یکی از مهمترین محورهای مهم و اساسی در اصلاح ساختار بودجه 1401 موضوع شفاف سازی شرکت های دولتی و بانکهاست و هم تصمیم برای اصلاح ساختار آنها ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس معتقد است آمریکایی ها با هدف ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی، به دنبال بی ثبات سازی در خاورمیانه و شرق آسیا از هر طریقی هستند که داعش یکی از آنها است.
نماینده مردم کرمان و راور و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از برگزاری دومین نشست مشترک اعضای کمیسون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور خبرداد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۰    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: مجموعه اقدامات انجام شده طی دو سال پس از شهادت حاج قاسم در استفاده از این ظرفیت بزرگ معنوی و فرهنگیِ متعلق به تمام جهان اسلام و آزادی خواهان دنیا آنگونه که باید، نبوده است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۱    
صبح امروز شنبه 13 آذرماه سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور همراه با احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان، محمدرضا پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و علی بابایی فرماندار کرمان با حضور در گلزار مطهر شهدا به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
دیده بان ایران: محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب بر توجه به هوش مصنوعی، گفت: دنیای آینده دنیای پلتفرم ها است و کسب و کارهای خرد و هلدینگ های بزرگ تجاری و اقتصادی و کمپانی های بزرگ صنعتی همگی به صورت دیجیتال به فعالیت خود ادامه خواهند داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۷:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: سفرهای استانی از نقاط برجسته دولت سیزدهم است که بارقه امیدی را در دل مردم ایجاد کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، پنج پیشنهاد راهبردی را در راستای باز آفرینی محلات شهر کرمان در قالب یک نامه به معاون اول رئیس جمهوری ارائه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رئیس کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 6 سال کار مطالعاتی برای دسترسی به آب های ژرف در کشور انجام شده است گفت: حفاری برای دسترسی به این آب ها با توجه به کم آبی در استان کرمان آغاز شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۰۸    
گروه استان ها- نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیج عملکرد درخشانی دارد گفت: با روحیه بسیجی می توان تمامی مشکلات کشور را برطرف کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۱:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از اصلاح و به روزرسانی قیمت گذاری زغال سنگ خبر داد. به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ...
همزمان با هفته کتاب، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از کتابخانه مرکزی کرمان بازدید کرد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۴۹ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس ادامه داد: به نظر من تا این لایحه تبدیل به قانون شود و ابلاغ شود دیگر شاید خیلی به درد دولت نخورد که بخواهد برای سال 1400 تصمیمی بگیرد. لذا پیش بینی من این است که این لایحه اجرایی نمی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت های ساخت ماشین آلات کشاورزی باید به کمک کشاورزان بیایند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۹:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: صد درصد مالکیت شرکت زغالسنگ مربوط به شرکت فولاد کشور است و کلیه تعهداتش بر اساس تعهدات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید در خصوص کارگران و پرسنل عملیاتی شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: دولت باید شبانه روز تلاش کند تا جهت ریل اقتصاد کشور را تغییر دهد تا شاهد تغییر وضع اقتصاد و اتفاقات مثبتی در وضع کشور باشیم.
محمدرضا پورابراهیمی با اشاره به شرایط نامناسب شاخص های اقتصادی در دولت های یازدهم و دوازدهم گفت: نرخ فقر حدود 10 واحد درصد افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: با موافقت وزیر، تفویض اختیارات وزارت راه و شهرسازی در راستای ساماندهی حاشیه شهر کرمان به بنیاد مسکن داده شد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: خرید کالاهای غیرضروری و نبود شفافیت در تخصیص ارز ترجیحی را می توان از دیگر معایب ارز ترجیحی نام برد. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از مهر ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: افتتاح پارکینگ هوشمند صاروج پارس ، آغازی بر کارهای بزرگ عمرانی در شهر کرمان است و باید پروژه های کلان و آینده محور برای شهر کرمان طراحی و اجرا شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۲۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، شهردار و جمعی از مسئولان، فروشگاه "سی سی" (نمایشگاه و فروشگاه محصولات تولیدی زنان سرپرست خانوار، جوانان و اقشار تحت پوشش نهادهای حمایتی) در کرمان افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۲۲:۳۰    
گروه استان ها - نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: بیمه تکمیلی بی عدالتی است و نباید اجازه دهیم افراد به واسطه فقر نتوانند از خدمات درمانی خوبی بهره مند شوند و بیمه های درمانی خدمات خود را کامل کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۱    
گروه استان ها- نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به تهدیدات دشمن در فضای مجازی گفت: باید معاونت فناوری های نرم در وزارت فرهنگ و ارشاد راه اندازی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۱:۲۵    
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: از دولت و شورای عالی فضای مجازی می خواهیم، کمک کنند استقرار اینترنت ملی در کشور صورت گیرد.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کلنگ زنی احداث 17 کیلومتر شبکه فشارمتوسط جهت ایجاد مانور(نقطه تبادل انرژی) بین فیدرهای فشار متوسط گلباف و شهداد صبح امروز 13آبان ماه با حضور دکتر محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان درمجلس و مهندس سلیمانی مدیرعامل شرکت توزیع برق شمال استان ، معاون مهندسی و نظارت ، مدیر توزیع برق کرمان ...
نماینده مردم کرمان و راورد و رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به پاس استقرار سازمان الکترونیک و تکمیل چرخه نسخه الکترونیک و پزشک خانواده در این استان از مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران تقدیر کرد.
اقتصاد آنلاین / آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۰۱:۰۶   + ۴۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که در صورت موافقت دولت با واگذاری سهام عدالت به جاماندگان در فاز نخست امکان واگذاری این سهام به بیش از 4 میلیون نفر تا دو ماه آینده فراهم است.
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۰۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی وضعیت بازار سرمایه با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در این کمیسیون اقتصادی در این کمیسیون در هفته آینده خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۴:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، محمدرضا پورابراهیمی داورانی در توضیح جلسه روز دوشنبه کمیته تخصصی کمیسیون اقتصادی به خبرنگاران گفت: در جلسه امروز طرح اصلاح قانون اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی جمهوری اسلامی ایران مورد بررسی قرار گرفت ...
نماینده مردم نجیب و بصیر کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای از زحمات جهادی و انقلابی مدیر، مسئولین و کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان تقدیر و تشکر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - نماینده مردم کرمان و راور گفت: در بخش گازرسانی طی چند ماه آینده جشن پایان گاز رسانی به تمام روستاهای راور را برگزار خواهیم کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۲۱:۱۴    
کرمان - نماینده مردم کرمان و راور گفت: باید به داد صنعت زغال برسیم و این صنعت را در استان کرمان احیا و بنیه آن را تقویت کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون مالیات بر ارزش افزوده که از محورهای مهم تصمیم گیری در حوزه شهرداری ها است، تصویب شده است، گفت: با اجرای این قانون از دو ماه آینده، میزان درآمدهای شهرداری ها نسبت به گذشته 33 درصد افزایش پیدا می کند.
طلوع کرمان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سعید شَعرباف تبریزی، هشتم آبان ماه، در آیین تکریم و معارفه شهردار کرمان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، استاندار کرمان، فرمانده سپاه ثارالله، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر کرمان و اعضای دوره پیشین شورا، فرماندار کرمان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی خطاب به اعضای شورای شهر کرمان اظهار کرد: شورای شهر و شهرداری همه طرح ها که مشکل مشخص دارند را رسما به صورت شفاف اعلام کنید و لازم است طرح های متوقف شده در شهر کرمان ظرف یک ماه تعیین تکلیف شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۱:۵۰    
ایسنا/کرمان صبح امروز 8 آبان مراسم تکریم و معارفه شهردار کرمان با حضور نماینده ولی فقیه ، استاندار، فرماندهان نظامی و انتظامی ، نماینده مردم کرمان در مجلس وجمعی از مسئولان استان در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) شهرک بنی هاشم کرمان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها – نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: استخر سرپوشیده شهر راور با اعتبار حدود 14 میلیارد تومان طی 3 سال احداث می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۱۶:۴۱    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس امروز در بازدیداز زندان مرکزی کرمان براعمال محدودیت های جایگزین زندان بر فرد خاطی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۱۷:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمان-ایرنا- نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تحولات بزرگی در حوزه اشتغال راور با افتتاح طرح های صنعتی در حال شکل گیری است گفت: بیش از 400 میلیارد تومان سرمایه گذاری در پروژه فولاد این شهرستان انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- نشست مشترک مدیران شرکت های زغالسنگ خصوصی استان کرمان با رئیس کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم کرمان و راور در مجلس و نیز مدیر کل تعاون استان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۴۱    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی حمایت از مجموعه های ورزشی استان را لازم و ضروری برشمرد و گفت: باید برای پیشبرد ورزش کرمان و موفقیت ورزشکاران استان کمک کنیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۲۵    
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسلمانان می توانند با وحدت به جریان قوی در جهان تبدیل شوند، گفت: سران کشورهای اسلامی به خود بیایند و برای تقویت وحدت تلاش کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با بیان اینکه وضعیت استان کرمان در پارک علم و فنآوری باید توسعه پیدا کند، افزود: تعداد پارک های علم و فناوری در کرمان باید افزایش یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۷:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس ضمن حمایت از سفرهای استانی رئیس جمهور گفت: باید مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور هرچه زودتر اجرایی شود و زمینه برای این کار باید هرچه سریع تر فراهم شود.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۷:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش بامداد دوشنبه ایرنا، محمدرضا پورابراهیمی یکشنبه شب در برنامه تیتر امشب شبکه خبر افزود: در واقع فقط یک چهارم واردات کالا با ارز 4200 تومانی بر سر سفره مردم آمده و مابقی به دست رانتخواران افتاده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۱    
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی هماهنگی استاندارد با گمرک را از ضروریات دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۸    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: در استان کرمان قرار است تعداد پارک های علم و فناوری افزایش پیدا کند تا از ظرفیت این پارک ها در استان بیشتر استفاده شود.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۵    
فاش نیوز - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از پیگیری ثبت نام جا ماندگان از سهام عدالت برای سال جاری خبر داد. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی اقتصادی با اشاره به لزوم ثبت نام جاماندگان سهام عدالت از جمله ایثارگران ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : محمدرضا پورابراهیمی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، در خصوص نشست مشترک با سرپرست وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: رتبه بندی معلمان در این نشست مورد بحث قرار گرفت که خوشبختانه مجلس اقدامات خوبی در این راستا انجام داده است.